Kapitan Górali: W Łodzi spieprzyliśmy sprawę!

IP: *.toya.net.pl 02.10.11, 21:14
ŁKS był lepszy dlatego przegraliście.www.dzienniklodzki.pl/sport/pilkanozna/453390,raport-e-y-widzew-zalozony-w-1922-roku-pod-bytomiem,id,t.html#komentarze
    • Gość: darrek Re: Kapitan Górali: W Łodzi spieprzyliśmy sprawę! IP: *.9-3.cable.virginmedia.com 02.10.11, 22:13
      Byl lepszy o jedna bramke. I nic poza tym. Wykorzystal sytuacje, ktorych za to wczesniej nie wykorzystalo Podbeskidzie. Byc moze wtedy TS by sie cieszyl z 3 pkt. Nic to. Gramy dalej i sie nie poddajemy!
    • Gość: kibic tsp Kapitan Górali: W Łodzi spieprzyliśmy sprawę! IP: 78.133.211.* 02.10.11, 22:21
      Panie Cienciała -pan ma duży udział w porażce !

      Powinien pan powiedzieć SPIEPRZYŁEM !
    • Gość: Alfred Re: Kapitan Górali: W Łodzi spieprzyliśmy sprawę! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 00:01
      Tym psychologiem o którym tutaj mowa powinien być nowy trener z doświadczeniem w EX. Jeden mistrz ze stołka nr1 się schował jak zobaczył zespół który nam zafundował a teraz treneiro po każdym meczu ma "materiał do przemyśleń". Tylko co z tego wynika? Naszych miernych kopaczy w sensowną całość może poskładać tylko trener z doświadczeniem i mocną osobowością tak jak to zrobił Probierz z ŁKSem.
    • Gość: ŁKS Kapitan Górali: W Łodzi spieprzyliśmy sprawę! IP: 109.76.165.* 03.10.11, 13:45
      Graliście dobrze,czasami tak jest w piłce,niewykorzystane sytuacje itd...dokopiecie Craxie i wracacie na swoje tory,pozdrowienia z Łodzi.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja