Smog wisi nad Żywcem. Winna pogoda

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.11, 15:31
a co z zielona wyspa
    • Gość: pis na pis Re: Smog wisi nad Żywcem. Winna pogoda IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.11.11, 18:26
      smog nad żywcem= czysto w koszach na śmieci.
      1 but pet lub zuzyty pampers 1 st. C cieplej w domu
    • Gość: babajaga Smog wisi nad Żywcem. Winna pogoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.11, 20:03
      Czy tylko mieszkańcy? A co z wysokim kominem prawie w centrum miasta, z którego całymi nocami unosi się potężny pióropusz dymu? Co tam jest spalane? Co produkuje pozostałość po dawnym zakładzie, że trzeba zakład ogrzewać całą dobę?
      Ludzie opowiadają, że kiedy ten dym osiada, okna nie można otworzyć, smród jest potworny.
      • Gość: tu_też Re: Smog wisi nad Żywcem. Winna pogoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.11, 21:35
        No, za to świetnie, że my w Bielsku mamy takie czyste powietrze!! Żart...
    • Gość: ~z Bielska Smog wisi nad Żywcem. Winna pogoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.11, 00:17
      Karać każdego matołka spalacjącego śmieci - bez znieczulenia!!! Ja ogrzewam dom gazem i drewnem. Jeżeli ktoś nie ma umowy na wywóz śmieci = kara z automatu !!!! Tak, żeby łobuz popamiętał na długie lata ! Cwaniaczków trzeba "eliminować" ! Na Starym Bielsku w nocy lepiej nie otwierać okien !!! Zwłaszcza podczas niżu !
      • Gość: (.)(.) Re: Smog wisi nad Żywcem. Winna pogoda IP: *.beskidmedia.pl 27.11.11, 10:30
        po 4 kolejnych latach rzadow tuskaraka & co. sp. z bardzo o.o. problem palenia smieci sam sie rozwiaze. ludzie nie beda ich juz palic, ludzie beda je zjadac
    • Gość: Ala Smog wisi nad Żywcem. Winna pogoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.11, 12:30
      Palący śmieci to zacofane WSIOKI!!!! Pamiętajcie, że wy też zdechniecie!!!!
    • jerzy.zywiecki Smog wisi nad Żywcem. Winna pogoda 27.11.11, 12:39
      Problem w spalanych śmieciach , zapewne,ale bardziej zanieczyszczają powietrze spalane niskie gatunki węgla jak miały ,floty i muły.Tylko że to nie wina mieszkańców tylko durnej polityki rządów,które zamiast dotować czystsze poliwa:gaz,olej opałowy,pelety,czy ekogroszek to windują wat i akcyzę.A w kieszeniach przeciętnego Polaka coraz mniej pieniędzy.Więc palą byle czym.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja