Dodaj do ulubionych

Centrum handlowe z Multikinem i browarem już ro...

IP: *.skleporion.net 24.10.12, 11:28
Warto by właściwe służby zajęły się tą inwestycja a szczególnie udziałem władz miasta i innych "zainteresowanych" ,czy ich powiązaniami z inwestorami.
Proponuję zacząć od planu zagospodarowania tego trenu a skończywszy na aktualnie budowanej drodze niby do terenów inwestycyjnych gminy a praktycznie jako aktualnie dojazd do budowy a później dla klientów centrum.
nic dodać nic ująć tylko sprawdzić i ......
Pomysł może i dobry ale atmosfera fatalna
a tak w sumie to "pogoda dla bogatych"
Obserwuj wątek
    • Gość: Marek Centrum handlowe z Multikinem i browarem już ro... IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.12, 14:55
      Wg mnie to poroniony pomysł. Pracuję na terenie kilku okolicznych miast - Czechowic, Bielska, Pszczyny, Tychów. Czechowice to martwe miasto i do tego biedne. Widać jak tu ludzie chodzą ubrani, jakie jeżdżą samochody, jak i ile dobrych knajp prosperuje (nie prosperuje). Rozmawiam z ludzmi i widzę co tu funkcjonuje - tanie sklepy z odzieżą, tanie kosmetyki. Uważam że takie centrum w tym mieście nie ma prawa bytu na dłuższą metę. Część sklepów będzie świeciła pustkami i zostanie zamknięta po czasie (to co w pasażu tesco w Bielsku). A ci klienci którzy teraz jeżdżą do sfery czy silesii, dalej tam będą jeździć bo tam wybór jest kilkukrotnie większy niż będzie w starej kablowni.
    • Gość: Wojtek Centrum handlowe z Multikinem i browarem już ro... IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 24.10.12, 17:04
      ja na wiosnę wyjeżdzam do Anglii z powrotem ! pierd... ten złodziejski kraj i wasze hipermarkety ! nie wiem po co tu wracałem skoro nie ma tu pracy ,a jeżeli jest to za grosze ! Polak głupi nic tylko będzie kupował, chodził całymi dniami po centach handlowych , zacznijcie budować fabryki a nie kapitalistyczne molochy na których zarabiają milonerzy a biedota będzie tam gniła na kasach za głodową pensje !
    • Gość: zgreda Centrum handlowe z Multikinem i browarem już ro... IP: *.xdsl.centertel.pl 24.10.12, 18:08
      W Bielsku handel też zamiera (i to nie tylko wieczorem) pomimo, że u nas jest mnóstwo galerii.
      Można by wymienić ile specjalistycznych sklepów (np. Drogeria Tanewski, księgarnie muzyczne, elektryczne itp itd) upadło w mieście w ciągu ostatnich kilku lat. Ciężko nawet o kioski. Zostaną tylko sieciówki...
      A pisanie o postindustrialnej architekturze, która ma jeszcze upiększać to jakieś nieporozumienie - klocowata bryła obłożona klinkierem (bo tak wygląda większość centr handlowych), światełkami i neonami pasuje jak kwiatek do kożucha
    • Gość: Śmieciarz Nic nie muszą... IP: *.dynamic.chello.pl 24.10.12, 18:40
      Nie muszą jeździć do Bielska. Wystarczy, że kupią sobie metr gumy i strzelą sobie w łeb, co i tobie autorze gorąco polecam. KOLEJNY SUPERMARKET . Jedno miejsce pracy w nim, to strata kilku w innych. Bezrobocie rośnie, a umowy śmieciowe (marketowe) kwitną. ZUS -owi brakuje kasy, śmieciowi nię mają odprowadzanego ZUS. JAK TAK MOŻNA W MAJESTACIE PAŃSTWA PRAWA !!!
    • wivaldibb Centrum handlowe z Multikinem i browarem już ro... 24.10.12, 20:06
      Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, z czym związana jest podnieta autora artykułu?
      Bielsko i jego okolice mają taki niewykorzystany potencjał turystyki związanej z niepowtarzalnym pięknem krajobrazu oraz jak na warunki polskie niezłym dostępem komunikacyjnym.
      Gdzie tu jest jakakolwiek innowacyjność projektu?
      Ja takie centra omijam daaaalekim łukiem.
      Owszem przyznaję, chodziłem kiedyś w czwartki na Rockosze do Klimatu ale w związku z tym ze nie ma tam klimatu, zrezygnowałem
      Ludzie co wy widzicie w tych centrach?
      Krótko wyrażę może jeszcze raz to co myślę w języku naszych sąsiadów howno, howno, howno
      pozdrawiam
    • noducks Re: Centrum handlowe z Multikinem i browarem już 25.10.12, 06:27
      czemu przy budowie kazdego centrum wyskakuje zawsze tylu frustratow? kluja was w oczy tlumy w sferze, sarnim stoku czy gemini swiatek piatek czy niedziela? obalaja wasza misterna teorie jak to jest bardzo zle (wam, innym juz nie) a wszystko to jest wina rzadu a nie wasza? to glosujcie na komunistow a na sztandarach zawiescie "cala wladza w rece rad". jak uczy historia na pewno wam sie poprawi...
      kolejne centrum w okolicy ale jak inne bedace wlasnoscia prywatna i to czy klientow bedzie wystarczajaca ilosc jest klopotem i ryzykiem wlasciciela. nie chcecie nie chodzcie, ja nie pojde - do bielska mam blizej
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka