Straciła zasiłki, bo fundacja pomogła jej w rem...

IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.13, 16:05
Życzę Pani żeby wszystko się dobrze skończyło . A urzędnikom radzę puknąć się w ich łepetynę ...... i o to POLSKA drodzy Państwo
    • agni-123 Re: Straciła zasiłki, bo fundacja pomogła jej w r 08.02.13, 21:58
      Tak to prawda przepisy są bezwzględne, ale to wina naszego rządu.O wdowach wychowujących dzieci nikt nie pomyśli. Przekroczy parę złotych i bez prawa do zasiłku.Nawet za samotne wychowywanie dzieci się nie należy.Najlepiej niech wdowa założy worek pokutny i żebrze. O inne grupy to się dba a o Nas zapomniano. Kto nie wie nie zrozumie.
    • samjack47 Straciła zasiłki, bo fundacja pomogła jej w rem... 12.02.13, 12:23
      tych baranów z Warszawy na zieloną trawkę to oni uchwalają takie bzdurne przepisy,ręce az swierzbią do wal......ecia w te głupie łby,masto dało lokal i to że trzeba było go wyremontować to już nie ich sprawa to tak masz cukierka ale zjedz go z papierkiem.
    • Gość: @ Straciła zasiłki, bo fundacja pomogła jej w rem... IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 12.02.13, 13:27
      Państwo urzędniczostwo !!!, a co z ta INTERPRETACJĄ przepisów ?! Dlaczego jeśli korzyść dotyczy urzędu to wbrew jakiejkolwiek logice zawsze INTERPRETUJECIE na korzyść urzędu. Dlaczego - w wyjątkowych sytuacjach nie można (idiotycznych) przepisów INTERPRETOWAĆ na korzyść OBYWATELA ?! Dura Lex Set Lex, ALE CZY IDIOTO Lex Set lex ?!
Pełna wersja