Nie ma szans na budowę dwóch wielopoziomowych p...

IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.03.13, 17:28
126 milionów za dwa parkingi? Toż to nawet nasz bielski stadion narodowy może się schować.

Tak swoją drogą mam nadzieję, że w kolejnych wyborach mieszkańcy Bielska wreszcie pójdą po rozum do głowy i przestaną głosować na tych samych pajaców.
    • Gość: śródmieścieBB Nie ma szans na budowę dwóch wielopoziomowych p... IP: *.xdsl.centertel.pl 08.03.13, 18:51
      I całe szczęście.
      Dziwne parcie na budowę wielopiętrowych parkingów w bielsku nie ma chyba anbalogii prawdopodobnie w żadnym mieście w Polsce. Połączenie klockowatej "betonowej" architektury, jako dominanty, od razu rzucającej się w oczy, w otoczeniu zabytkowej zabudowy będzie pasowało jak kwiatek do kożucha, a charakter miejsc takich jak plac Wojska Polskiego zostanie raz na zawsze zniszczony. Problemem w Bielsku jest nie tyle brak parkingów, co natężenie ruchu i naprawdę beznadzienjna komunikacja publiczna.
      • Gość: BB Re: Nie ma szans na budowę dwóch wielopoziomowych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.13, 19:16
        czegoś niedoczytałem, czy też parking ma być pod pl. Wojska Polskiego i jako jeden z dwóch ma jednak szanse na jego wybudowanie ?
        • Gość: harc mistrz =----> Re: Nie ma szans na budowę dwóch wielopoziomowych IP: *.1000lecie.pl 08.03.13, 22:40
          To kompletna bzdura samorządowa i mydlenie oczu naiwnym mieszkańcom Bielska Białej.
          Nie wszystko to, co się wydaje być z technicznego i organizatorskiego punktu widzenia jakby logiczne, jest e k o n o m i c z n i e oraz f i n a n s o w o uzasadnione i realnie osiągalne.
          Tak jest obecnie w Polsce z możliwościami budowy wielopoziomowych parkingów publicznych na samochody prywatne.
          W taką grę kiedyś w przyszłości mogą tylko wchodzić podziemne automatyczne silosy na auta, "oszczędzające" przestrzeń w miastach. Bo wielopoziomowe parkingi naziemne są zazwyczaj rodzajem "koszmarnej architektury" i kosztują niebotyczne kwoty.

          Budowa w Polsce parkingowych "wielopoziomówek" publicznych, wtedy dopiero zacznie się inwestorom opłacać, kiedy odpowiednio wzrosną powszechnie koszty parkowania aut.
          (HKP)
          ...
          UWAĆ I SIĘ NIE PODNIECAĆ NIEZDROWO BZDURNYMI POMYSŁAMI SAMORZĄDOWCÓW
          .
Pełna wersja