Dodaj do ulubionych

Prywatny detektyw Bielsko-Biała

24.07.17, 20:15
Witam, zbieram opinie, prywatny detektyw Bielsko-Biała, kogo polecacie? Szukałem na necie i niewiele tego, niby tutaj -> forum.detektywistyczne.net/viewtopic.php?f=10&t=38&p=840&hilit=bielsko#p840, piszcie
Obserwuj wątek
      • dominikaplonka Re: Prywatny detektyw Bielsko-Biała 21.11.18, 10:44
        Witam, jakie wrażenia po skorzystaniu z prywatny-detektyw.biz? Szukam kogoś dla okolic Bielsko-Biała, Żywiec. Jakie są koszty bo sprawa dotyczy handlowca - wykrywanie zdrady, więc trochę tu trochę tam a że tak powiem benzyna kosztuje Bedę wdzięczna za podzielenie się
        • mateo84sc Re: Prywatny detektyw Bielsko-Biała 23.11.18, 10:37
          Mogę polecić z czystym sumieniem tego detektywa i życze powodzenia. Jeśli chodzi o koszty to ustalane indywidualnie bo to jak wspominasz jest zależne chociazby od tego czy obserwowany jedzie płatną autostradą a to przy handlowcu jest oczywiste.. Gdzieś widziałem wpis na ten temat to podeśle jak znajdę.
    • doniakkarol Re: Prywatny detektyw Bielsko-Biała 18.07.19, 11:07
      Polecam prywatnego detektywa z Bielsko-Biała u którego pracowałem to jest prywatny-detektyw.biz. Ponieważ nie jestem obiektywny to polecam po prostu wejść na stronę i sprawdzić kontakt - zadzwonić. Wiadomo - zależy jaka będzie sprawa. Ale specjalizowaliśmy się w śledzeniu, głównie wykrywaniu zdrady i pewnie jest tak do tej pory.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka