Dodaj do ulubionych

Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze

IP: *.compower.pl 17.07.09, 23:42
I bardzo dobrze, że jest taka wystawa.
Skoro jest muzeum w Auschwitz, gdzie można zobaczyć nie mniej
drastyczne zdjęcia, to dlaczego nie pokazać prawdy o zabitych
dzieciach?
Ja wiem, że Gazeta Wyborcza chciałaby, żeby ten temat nie był w
ogóle poruszany, bo linia gazety od dawna (od zawsze?) jest
proaborcyjna.
Przed prawdą nie da się jednak uciec. I to, co nazywacie zarodkiem,
płodem na zdjęciach okazuje się być już człowiekiem - to was tak
przeraża, nieprawdaż?
Obserwuj wątek
          • mirmat1 nie można zabić głupoty 18.07.09, 04:28
            klinikka napisał:

> nie można zabić kogoś, kto jeszcze się nie urodził
            M: sa momenty kiedy budzi sie sumienie. Dla mnie takim momentem byla
            najszczesliwsza chwila w moim zyciu kiedy urodzil sie moj syn. Najwaznieszcze,
            ze bylem przy nim kiedy wydal pierwszy krzyk. To bylo niesamowite. Ale po tym
            przyszla refleksja. Moj syn urodzil sie w Kanadzie, gdzie "prawo" osadzalo, ze
            ten wrzeszczacy maluch jeszcze moment temu byl po prostu "kupa miesa". Tak ! Sa
            miejsca na swiecie uznawane jako "cywilizowane" gdzie mozna zamordowac dziecko
            jezeli je laczy z matka pepowina !
            Powiecie, ze w Polsce lobby pro-aborcyjne nie zada tego. Ale nikt poza
            zwolennikami zycia nie ma odwagi powiedziec oczywistej prawdy - zycie czlowieka
            zaczyna sie kiedy czastka Ojca i Matki laczy sie w nowe ludzkie istnienie.
            • klinikka Re: nie można zabić głupoty 18.07.09, 06:20
              mirmat1 napisał:

> klinikka napisał:
              >
              > > nie można zabić kogoś, kto jeszcze się nie urodził
              > M: sa momenty kiedy budzi sie sumienie. Dla mnie takim momentem byla
              > najszczesliwsza chwila w moim zyciu kiedy urodzil sie moj syn. Najwaznieszcze,
              > ze bylem przy nim kiedy wydal pierwszy krzyk. To bylo niesamowite. Ale po tym
              > przyszla refleksja. Moj syn urodzil sie w Kanadzie, gdzie "prawo" osadzalo, ze
              > ten wrzeszczacy maluch jeszcze moment temu byl po prostu "kupa miesa". Tak ! Sa
              > miejsca na swiecie uznawane jako "cywilizowane" gdzie mozna zamordowac dziecko
              > jezeli je laczy z matka pepowina !
              > Powiecie, ze w Polsce lobby pro-aborcyjne nie zada tego. Ale nikt poza
              > zwolennikami zycia nie ma odwagi powiedziec oczywistej prawdy - zycie czlowieka
              > zaczyna sie kiedy czastka Ojca i Matki laczy sie w nowe ludzkie istnienie.

nie, życie człowieka zaczyna się od narodzin, przecięcia pępowiny i tego krzyku
              właśnie, pierwszego oddechu. Do tego momentu płód jest częścią ciała i organizmu
              kobiety, która do rozwiązania ma dwa serca, dwa mózgi, cztery płuca, dwie
              wątroby itd.
              • dan3iger Re: nie można zabić głupoty 18.07.09, 09:37
                Do tego momentu płód jest częścią ciała i organizm
                > u
                > kobiety, która do rozwiązania ma dwa serca, dwa mózgi, cztery płuca, dwie
                > wątroby itd.

Nie wiesz co mowisz. dziecko od samego poczatku jest osobny organizmem tylko
                ZYWIONE przez matke, podobnie jak po urodzeniu. Poczytaj sobie co to jest
                pepowina i
                łożysko
                • mawt płód bez mózgu nie czuje, nie ma osobowości 18.07.09, 11:29
                  jest równie ludzki jak ciała w stanie śmierci klinicznej

natomiast np. ofiary okupacji Palestyny czuły i myślały, może by więc zakon
                  zrobił też z tych fot wystawę:
                  images.google.pl/images?q=palestine%20victim&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&sa=N&hl=pl&tab=wi
                • blue911 Re: nie można zabić głupoty 18.07.09, 12:52
                  dan3iger napisał:

> Do tego momentu płód jest częścią ciała i organizm
                  > > u
                  > > ZYWIONE przez matke, podobnie jak po urodzeniu.

Homosiu,od pradziejow uznaje sie za czlowieka istote,ktora ma
                  swiadomosc i moze podejmowac decyzje.
                  Jakie masz wspomnienia z bycia plodem? O czym myslales?
                  Po prostu tzw.kolednicy z zastepow "pro-zycie" sa niechcianymi
                  partnerami w lozku i swoje braki zastepuja wykrzykiwaniem na
                  normalnych ludzi.
                  Dziecko to piekna rzecz,ale musi byc chciane!!!
                  Zapytaj sierot czy sa szczesliwe dlatego,ze wiedza,ze unikneli
                  aborcji i teraz musza zyc z pietnem na cale zycie?
                  • dan3iger Re: nie można zabić głupoty 18.07.09, 13:08
                    > Homosiu,od pradziejow uznaje sie za czlowieka istote,ktora ma
                    > swiadomosc i moze podejmowac decyzje.

Rozumiem że przy braku argumentów rzuczasz inwektywami i stwiedzeniami bez
                    żadnego poparcia. Gdyby tak było jak piszesz to za człowieka należałoby uznawać
                    pewnie dziecko od 5-6 roku życia. Wcześniej nie potrafi w zasadzie podejmować
                    samo decyzji.

> Jakie masz wspomnienia z bycia plodem? O czym myslales?

Moje wspomnienia z bycia płodem są dokładnie takie same jak z okresu gdy miałem
                    rok czy dwa lata życia.
                    • blue911 Re: nie można zabić głupoty 18.07.09, 13:25
                      dan3iger napisał:

> > Homosiu,od pradziejow uznaje sie za czlowieka istote,ktora ma
                      > > swiadomosc i moze podejmowac decyzje.

> podejmować
                      > samo decyzji.
                      >
                      > > Jakie masz wspomnienia z bycia plodem? O czym myslales?
                      >
                      > Moje wspomnienia z bycia płodem są dokładnie takie same jak z
                      okresu gdy miałem
                      > rok czy dwa lata życia.

Wierzysz w to co piszesz ? Poza tym siegnij do ksiag prawa
                      rzymskiego i zobacz jaka istote uwaza sie za czlowieka.
                      • dan3iger Re: nie można zabić głupoty 18.07.09, 13:35
                        > Wierzysz w to co piszesz ? Poza tym siegnij do ksiag prawa
                        > rzymskiego i zobacz jaka istote uwaza sie za czlowieka.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Przypomnę je :

od pradziejow uznaje sie za czlowieka istote,ktora ma

Gdyby tak było jak piszesz to za człowieka należałoby uznawać
                        pewnie dziecko od 5-6 roku życia. Wcześniej nie potrafi w zasadzie podejmować
                        samo decyzji.
                        • blue911 Re: nie można zabić głupoty 18.07.09, 13:37
                          dan3iger napisał:

> > Wierzysz w
                          > pewnie dziecko od 5-6 roku życia. Wcześniej nie potrafi w zasadzie
                          podejmować
                          > samo decyzji. [/b]

Sprobuj dac dziecku potrawe,ktorej nie lubi to zobaczysz? To jest na
                          niskim poziomie podejmowanie decyzji.
                          A plod to potrafi??
                        • blue911 Re: nie można zabić głupoty 18.07.09, 13:39
                          dan3iger napisał:

> Gdyby tak było jak piszesz to za człowieka należałoby uznawać
                          > pewnie dziecko od 5-6 roku życia. Wcześniej nie potrafi w zasadzie
                          podejmować
                          > samo decyzji. [/b]

Idee niby szczytne ,ale skoro pochodza od najbardziej wyrafinowanej
                          w swoich klamstwach i cynicznej sekty swiata to powoduje we mnie
                          reakcje konwulsyjne.
                            • Gość: Uschi Re: nie można zabić głupoty IP: *.11.vie.surfer.at 18.07.09, 17:49
                              Gość portalu: Finwal napisał(a):

Mylisz się. Koncepcja uznania poczęcia jako początku nie pochodzi od kościoła
                              > katolickiego. Istniała wcześniej w Chinach a przez kościół katolicki została
                              > przejęta. Inna sprawa, że jest to jedyna logiczna koncepcja.

Dokladnie tak jest, dlatego wszystkie swietojeblwe katoliczki noszace spirale i
                              uzywajace srodkow wczesnoporonnych to morderczynie.
                              Odczepcie sie od kobiet, ktore przeszly szok niechcianej ciazy, zajmijcie sie
                              tymi, ktore "nieswiadomie" robia to miesiac w miesiac i rozrywaja pyski nad
                              innymi. Trzeba sie tylko troche nad zyciem zastanowic.
                              Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto jest bez grzechu...
                                • Gość: Uschi Re: nie można zabić głupoty IP: *.11.vie.surfer.at 18.07.09, 18:35

> Czy odpowiadasz na właściwy wpis? Ale skoro już napisałeś to ci
                                  odpowiem.
                                  > Obojętnie czy to jest to aborcja wykonana przez "lekarza", czy
                                  efekt działania
                                  > spirali czy też tabletki "dzień po". Jest to morderstwo. Zawsze.
                                  Jesli to do mnie to chyba nie umiesz czytac. Wlasnie poparlem twoja
                                  wypowiedz i sprzeciwiam sie zaklamaniu i dulszczyznie.Ja nie
                                  potepiam kobiet, ktore "musialy" usunac. Jest to okrutny szok i
                                  ponizenie dla kobiety, ale dulszczyzna nie boli.
                                  Niech to tylko pojmia ci, ktorzy najglosniej krzycza i pomysla, co
                                  maja w domu, ludzie bez jaj!
                            • Gość: Arnolf Re: nie można zabić głupoty IP: 78.8.106.* 18.07.09, 19:56
                              A co mnie obchodzi koncepcja z Chin. Czy kościół katolicki musi się
                              opierać chinskiej koncepcji. W Cinach ze względu na durnowate prawo,
                              że nie można mieć więcej niż dwoje dzieci. Dopiero jest aborcja.
                              Najważniejsze aby był potomek płci męskiej, jeśli jest żeńskiej
                              odrazu jest usuwany.
                              W państwie rzymskim ułomne cherlawe noworodki zabijano.
                              • Gość: uschi Re: nie można zabić głupoty IP: *.11.vie.surfer.at 18.07.09, 20:08
                                A co mnie obchodzi koncepcja z Chin. Czy kościół katolicki musi się
                                > opierać chinskiej koncepcji. W Cinach ze względu na durnowate
                                prawo,
                                > że nie można mieć więcej niż dwoje dzieci. Dopiero jest aborcja.
                                > Najważniejsze aby był potomek płci męskiej, jeśli jest żeńskiej
                                > odrazu jest usuwany.
                                > W państwie rzymskim ułomne cherlawe noworodki zabijano.
                                Dwoje? Raczej chyba jedno, tak mi sie wydaje, od drugiego sa bardzo
                                ograniczone swiadczenia socjalne a przy trzecim zabierane na zawsze,
                                rodzina moze zdechnac z glodu.W starozytnym Egipcie dziewczynki
                                rzucano w otchlan i nikt nie pie.. o zyciu poczetym. W Indiach
                                podpala sie "nieoplacalne zony" itd.itp.
                                Mnie osobiscie chodzi tylko o dulszczyzne, kiedy innym zarzuca sie
                                wszelkie grzechy a o wlasnych nie mysli
                            • klinikka Re: nie można zabić głupoty 19.07.09, 01:22

> Mylisz się. Koncepcja uznania poczęcia jako początku nie pochodzi od kościoła
                              > katolickiego. Istniała wcześniej w Chinach a przez kościół katolicki została
                              > przejęta. Inna sprawa, że jest to jedyna logiczna koncepcja.

a ja wolę Indian
                  • klinikka Re: nie można zabić głupoty 19.07.09, 01:10
                    blue911 napisał:

> dan3iger napisał:
                    >
                    > > Do tego momentu płód jest częścią ciała i organizm
                    > > > u
                    > > > ZYWIONE przez matke, podobnie jak po urodzeniu.
                    >
                    > Po prostu tzw.kolednicy z zastepow "pro-zycie" sa niechcianymi
                    > partnerami w lozku i swoje braki zastepuja wykrzykiwaniem na
                    > normalnych ludzi.
                    > Dziecko to piekna rzecz,ale musi byc chciane!!!
                    > Zapytaj sierot czy sa szczesliwe dlatego,ze wiedza,ze unikneli
                    > aborcji i teraz musza zyc z pietnem na cale zycie?

nie pieee...durniu
                  • klinikka Re: nie można zabić głupoty 19.07.09, 01:24
                    blue911 napisał:

> dan3iger napisał:
                    >
                    > > Do tego momentu płód jest częścią ciała i organizm
                    > > > u
                    > > > ZYWIONE przez matke, podobnie jak po urodzeniu.
                    >
                    > Po prostu tzw.kolednicy z zastepow "pro-zycie" sa niechcianymi
                    > partnerami w lozku i swoje braki zastepuja wykrzykiwaniem na
                    > normalnych ludzi.
                    > Dziecko to piekna rzecz,ale musi byc chciane!!!
                    > Zapytaj sierot czy sa szczesliwe dlatego,ze wiedza,ze unikneli
                    > aborcji i teraz musza zyc z pietnem na cale zycie?

pieeprzysz nędzne sentymentalne infantylne dyrdymały koleżko
                • klinikka Re: nie można zabić głupoty 19.07.09, 01:06
                  dan3iger napisał:

> Do tego momentu płód jest częścią ciała i organizm
                  > > u
                  > > kobiety, która do rozwiązania ma dwa serca, dwa mózgi, cztery płuca, dwie
                  > > wątroby itd.
                  >
                  > Nie wiesz co mowisz. dziecko od samego poczatku jest osobny organizmem tylko
                  > ZYWIONE przez matke, podobnie jak po urodzeniu. Poczytaj sobie co to jest
                  > pepowina i
                  > łożysko

widzę,że koleżka WIE co mówi!
              • andrzejto1 Re: nie można zabić głupoty 18.07.09, 09:49
                klinikka napisał:

> mirmat1 napisał:
                >
                > > klinikka napisał:
                > >
                > > > nie można zabić kogoś, kto jeszcze się nie urodził
                > > M: sa momenty kiedy budzi sie sumienie. Dla mnie takim momentem
                byla
                > > najszczesliwsza chwila w moim zyciu kiedy urodzil sie moj syn.
                Najwaznies
                > zcze,
                > > ze bylem przy nim kiedy wydal pierwszy krzyk. To bylo
                niesamowite. Ale po
                > tym
                > > przyszla refleksja. Moj syn urodzil sie w Kanadzie,
                gdzie "prawo" osadzal
                > o, ze
                > > ten wrzeszczacy maluch jeszcze moment temu byl po prostu "kupa
                miesa". Ta
                > k ! Sa
                > > miejsca na swiecie uznawane jako "cywilizowane" gdzie mozna
                zamordowac dz
                > iecko
                > > jezeli je laczy z matka pepowina !
                > > Powiecie, ze w Polsce lobby pro-aborcyjne nie zada tego. Ale
                nikt poza
                > > zwolennikami zycia nie ma odwagi powiedziec oczywistej prawdy -
                zycie czl
                > owieka
                > > zaczyna sie kiedy czastka Ojca i Matki laczy sie w nowe ludzkie
                istnienie
                > .
                >
                >
                > nie, życie człowieka zaczyna się od narodzin, przecięcia pępowiny
                i tego krzyku
                > właśnie, pierwszego oddechu. Do tego momentu płód jest częścią
                ciała i organizm
                > u
                > kobiety, która do rozwiązania ma dwa serca, dwa mózgi, cztery
                płuca, dwie
                > wątroby itd.

Jeśli jest częścią ciała, to powinien miec to samo DNA. Każda
                komórka ciała posiada pełny zapis DNA o całym organizmie. Płód
                posiada odmienne DNA więc częścią organizmu matki NIE JEST.
              • Gość: pregnant larki Re: nie można zabić głupoty IP: *.ghnet.pl 18.07.09, 10:31
                Biedna idiotko.. ale przyjdzie czas na ciebie, też tak kiedyś uważałam, dopóki
                sama nie zaszłam w ciążę. Nie jestem fanatyczką ochrony życia poczętego, i
                dziecko moje nie jest planowane, sama kiedyś wygłaszałam równie durne poglądy co
                ty. Po pierwszym kopnięciu od tego dodatkowego serca, wątroby i paru innych
                organów, jak ty to nazywasz, szybko zmieniłam zdanie. Z tego co piszesz widzę,
                że faktycznie przydałby ci się dodatkowy mózg, ale lepiej nie zachodź w ciążę,
                straszną krzywdę zrobisz temu dziecku...
                  • dan3iger Re: nie można zabić głupoty 18.07.09, 12:16

> popraw mnie jesli sie myle, ale aborcje przeprowadza sie chyba zanim
                    > masz szanse poczuc te pierwsze kopniecie (do 8-go tygodnia wlacznie),
                    > czyz nie?

W ósmym tygodniu płód jest juz w pełni ukształtowany (fakt - niezdolny do
                    przeżycia bez matki), ma pracujący mózg, reaguje na dotyk i ciepło. Oczywiście
                    można je zabić nazywając to aborcją, bo ono się nie obroni. Mozna też by jednak
                    zabić nowodorka, niemowlaka, dziecko, nastolatka czy dorosłą osobę - też się nie
                    obroni przed lekarskim nożem.
                    • klinikka Re: nie można zabić głupoty 19.07.09, 01:28
                      dan3iger napisał:

>
                      > > popraw mnie jesli sie myle, ale aborcje przeprowadza sie chyba zanim
                      > > masz szanse poczuc te pierwsze kopniecie (do 8-go tygodnia wlacznie),
                      > > czyz nie?
                      >
                      > W ósmym tygodniu płód jest juz w pełni ukształtowany (fakt - niezdolny do
                      > przeżycia bez matki), ma pracujący mózg, reaguje na dotyk i ciepło. Oczywiście
                      > można je zabić nazywając to aborcją, bo ono się nie obroni. Mozna też by jednak
                      > zabić nowodorka, niemowlaka, dziecko, nastolatka czy dorosłą osobę - też się ni
                      > e
                      > obroni przed lekarskim nożem.

co za fakt!!
            • nocny-duch Kler i katolicy maja sumienie? 18.07.09, 07:27
              od początku swego istnienia mordowali grabili w wrzaskiem "bóg jest z nami"
              torturowali, palili ma stosach w imię boga, to od nich tych metod nauczył sie
              hitler stalin czy inne dyktatury, życie dla katoli to plemnik a po urodzeniu to
              zwykła szmata do wykorzystywania przez takich typów jak rydzol czy pedofilów w
              sutannach, jesteście kłamliwi, obłudni i macie problemy z racjonalnym myśleniem
              co pokazuje przykład z Meksyku gdzie w imię waszego boga biczują się do krwi i
              krzyżują.
                • blue911 Re: Kler i katolicy maja sumienie? 18.07.09, 12:57
                  michalpopiel napisał:

> Ale co to ma do rzeczy? Czy to, ze ktos mordowal i palil na stosie
                  > 500 lat temu ma usprawiedliwiac zbrodnie terazniejszosci? Nie
                  widze
                  > zwiazku

Bo gdybyscie mogli to robilibyscie to dzis! Juz byly takie zapedy za
                  duetu Bush-Kaczor. Na szczescie ,narazie im ten spisek sie nie
                  udal,ale posmak mielismy o czym marza katole! Trzeba nadal ksztalcic
                  jak najwieksza ilosc obywateli tego swiata - to jedyna zapora dla
                  fanatyzmu religijnego.
                  • dan3iger Posłuchaj - przeczytaj . Może coś dotrze. 18.07.09, 13:19
                    > Bo gdybyscie mogli to robilibyscie to dzis! Juz byly takie zapedy za
                    > duetu Bush-Kaczor. Na szczescie ,narazie im ten spisek sie nie
                    > udal,ale posmak mielismy o czym marza katole!

Opanuj się. Przemoc i masowe gwałty na ludzkości nie mają wiary czy politycznego
                    koloru. To samo co się działo w imię krzyża wieki temu działo się też całkiem
                    niedawno w imię racji lewicowej (Stalinowska Rosja, Wielki głód na Ukrainie
                    Kambodża, Korea Pn, Rewolucja kulturalna w Chinach), prawicowej (Niemcy
                    Hitlerowskie, hitlerowskie obozy koncentracyjnej), w imię racji państwowych
                    (Masakra w My Lai, Rzeź wołyńska, Masakra w Sabrze, Konflikt w Darfurze), w imię
                    racji rasowych (przykładów możnaby mnożyć).

Obwinianie za przemoc tylko kler sprzed pięciuset lat i łączenie tego z aborcją
                    która ma miejsce w XX czy XXI wieku jest dowodem na
                    1) ograniczenie umysłowe albo zawężenie horyzontów wynikające z braku wiedzy
                    2) brak racjonalnych argumentów w dyskusji nt. aborcji

• blue911 Re: Posłuchaj - przeczytaj . Może coś dotrze. 18.07.09, 13:29
                      dan3iger napisał:

> > Bo gdybyscie mogli to robilibyscie to dzis! Juz byly takie
                      zapedy za
                      > > duetu Bush-Kaczor. Na szczescie ,narazie im ten spisek sie nie
                      > > udal,ale posmak mielismy o czym marza katole!

>
                      > Opanuj się. Przemoc i masowe gwałty na ludzkości nie mają wiary
                      czy polityczneg

Nawet slynny Ku-Klux-Klan jest inspirowany jest ideologia
                      chrzescijanska. Kilka lat temu probowali maszerowac glowna aleja w
                      N.Jorku. Zostali wygwizdani i szlo w pochodzie moze 30-50 osob?
                      Poza tym sparalizowali ich wymogiem,ze w tym miescie prawo zabrania
                      paradowania z zaslonieta twarza - podzialalo jak lekarstwo: jawnie
                      nie chca sie przyznac do swoich pogladow.
                      Przez KK Polska jest na peryferiach Europy: ciemnota,zabobony i
                      niechec do nowosci.
                        • blue911 Re: Posłuchaj - przeczytaj . Może coś dotrze. 18.07.09, 13:36
                          dan3iger napisał:

> Przeczytałeś to co napisałem zanim odpowiedziełeś ? - Bo mam
                          wrażenie że nie
                          > odpowiadasz tylko klepiesz to co masz do napisania. To nie jest
                          dyskusja, to
                          > jest monolog. Jesteś głupi albo zaślepiony. Albo jedno i drugie.

Nauczylem sie od koscielnych: wmawiaj swoje dogmaty i nie zwracaj
                          uwagi na opinie innych! Silniejszy i tak zwyciezy. Hahah.
                          Wiedza to wrog kazdego rzadzacego dlatego rozne osrodki na
                          swiecie ,kazda na swoj sposob,robi wszystko zeby oglupic mlode
                          pokolenie. W Polsce te role wykonuje KK,w Stanach inne grupy.
                          • dan3iger Re: Posłuchaj - przeczytaj . Może coś dotrze. 18.07.09, 18:20
                            > Nauczylem sie od koscielnych: wmawiaj swoje dogmaty i nie zwracaj
                            > uwagi na opinie innych! Silniejszy i tak zwyciezy. Hahah.

No widzisz, dlatego dyskusja z tobą jest żałosna, a nie ciekawa.
                            Swoją drogą - widać kto jest dla ciebie wzorcem. Jesteś po prostu ograniczony w
                            swoim rozumowaniu. Sam nic nie potrafisz, jedyne co potrafisz to powtarzać
                            szablony.
            • Gość: 2-pswiecki Pięknie mówisz, i zgadzam się z Tobą, IP: *.aster.pl 18.07.09, 10:35
              Czy można zabić człowieka niepoczętego? Na pewno nie. Więc dlaczego
              Kościół wciąż wtłacza w głowy zakaz anty-koncepcji i indoktrynuje
              kobiety (spotykam się bowiem w praktyce lekarskiej z absurdalnymi
              kontr-argumentami na stosowanie zabezpieczeń seksu).Dobrze, że KK
              zrobiło tę wystawę:pewnie chcą się zmierzyć ze swoim własnym
              problemem.
            • Gość: posh_emka Re: nie można zabić głupoty IP: *.bmly.cable.ntl.com 18.07.09, 15:26
              "Ale nikt poza
              > zwolennikami zycia nie ma odwagi powiedziec oczywistej prawdy - zycie czlowieka
              > zaczyna sie kiedy czastka Ojca i Matki laczy sie w nowe ludzkie istnienie. "

W twoim mniemaniu- o miłości zapomniałeś.

Lobby aborcyjne?
              Kobiety chłopie i nikt inny chcą mieć prawo wyboru i nic poza tym.
              I żeby było jasne- nie jestem zwolenniczką aborcji, ale zwolenniczką posiadania
              wyboru bo nigdy nie wiadomo co człowieka w życiu spotka i przed jakim wyborem
              będzie musiał stanąć.
            • klinikka Re: nie można zabić głupoty 19.07.09, 01:08
              mirmat1 napisał:

> klinikka napisał:
              >
              > > nie można zabić kogoś, kto jeszcze się nie urodził
              > M: sa momenty kiedy budzi sie sumienie. Dla mnie takim momentem byla
              > najszczesliwsza chwila w moim zyciu kiedy urodzil sie moj syn. Najwaznieszcze,
              > ze bylem przy nim kiedy wydal pierwszy krzyk. To bylo niesamowite. Ale po tym
              > przyszla refleksja. Moj syn urodzil sie w Kanadzie, gdzie "prawo" osadzalo, ze
              > ten wrzeszczacy maluch jeszcze moment temu byl po prostu "kupa miesa". Tak ! Sa
              > miejsca na swiecie uznawane jako "cywilizowane" gdzie mozna zamordowac dziecko
              > jezeli je laczy z matka pepowina !
              > Powiecie, ze w Polsce lobby pro-aborcyjne nie zada tego. Ale nikt poza
              > zaczyna sie kiedy czastka Ojca i Matki laczy sie w nowe ludzkie istnienie.

to wzruszające. harcerzyki i ministrantciątka zapodają oficjalną POLSKOŚĆ!
          • andrzejto1 Re: brednia 18.07.09, 09:46
            klinikka napisał:

> nie można zabić kogoś, kto jeszcze się nie urodził

prosze o podanie jasnych, jednoznacznych i uniwersalnych kryteriów
            naukowych pozwalających stwierdzić od kiedy płód staje się
            człowiekiem.
        • Gość: Robson A to ciekawe, w jaki niby sposób? IP: *.access.telenet.be 18.07.09, 10:43
          Nie tylko nikogo sie nie zmusza,a le bilety sa nie do dostania.

I na tym polega "wolnosc slowa" wg katolikoów: nie chcecie zeby pokazywac rzeczy
          ktore sie wam nie podobaja nawet na zamknietych imprezach dostepnych
          wylacznie dla chetnych (koncert, teatr, galeria), a jednoczesnie czujecie sie
          uprawnieni do prezentowania swoich obrzydliwosci wszystkim naokolo w miejscach
          publicznych.

Co za zaklamanie i hipokryzja.
    • last.man.standing Prawda nigdy nie jest czymś złym. 18.07.09, 00:01
      Prawda nigdy nie jest czymś złym. Jeżeli te zdjęcia zmienią sumienie choćby
      jednego człowieka - to warto to robić. Aborcja to terminacja ludzkiego
      istnienia tylko ze względu na status urodzony/nieurodzony. Zabijanie ze
      względu na status człowieka przeprowadzał Hitler. A czym był system stworzony
      przez tego człowieka to chyba wiecie. Tym samym jest dla mnie aborcja.

PS. Jeżeli ktoś protestuje ze względu na przechodzące dzieci to niech
      zainteresuje się najpierw co dzieciaki oglądają w internecie, jakie filmy mają
      serwowane w telewizji.
      • Gość: XFile Re: Prawda nigdy nie jest czymś złym. IP: *.aster.pl 18.07.09, 00:05
        > Zabijanie ze względu na status człowieka przeprowadzał Hitler
        Zaje.iste slowo-wytrych: status. A jesli status zdefiniujemy jako morderca vs.
        nie-mordera? Tez bedziesz przeciwny zabijaniu?

> Tym samym jest dla mnie aborcja.
        Dla ciebie tak, dla mnie nie, bo nie jestem tak ograniczony jak ty.
        I w zwiazku ze swloami poparcia dla tego idiotyzmu, jakim jest ta wystawa,
        uprzejmie prosze o nieprotestowanie przeiw publicznym wystawom pornografii.
        Przeciez "Takie jest zycie", a "Prawda nigdy nie jest czymś złym".
      • Gość: ehhh Re: Prawda nigdy nie jest czymś złym. IP: *.icpnet.pl 18.07.09, 08:30
        moje dzieci nie maja dostepu do internetu, a telewizje scisle
        kontroluje co im kiedy moga ogladac, i nie zycze sobie zeby jacys
        ludzie decydowali za mnie co moje dzieci moga a czego nie ogladac.
        jestem przeciwnikiem aborcji na zyczenie, ale ta wystawa niczego nie
        zmieni. a co z ludzmi ginacymi w wypadkach samochodowych? aha oni
        juz sie urodzili to sa mniej wazni nie? i sprawcami w wiekszosci sa
        mezczyzni, to nie wypada krytykowac, a winnymi aborcji sa kobiety to
        hejze! na baby... bo rownie dobrze moznaby zrobic wystawe ze
        zdjeciami rozerwanych, spalonych rozprutych cial...

eh robcie tak dalej nawiedzency a zobaczycie ze nie skonczycie tam
        gdzie byscie chcieli.
    • Gość: gość Antyaborcyjnych zdjęć pilnują ochroniarze IP: *.cust.tele2.pl 18.07.09, 00:22
      i dawaj! zaczęła się bardzo rzeczowa dyskusja.

a co do wystawy. to zwykły GWAŁT na ludziach, którzy chcąc nie chcąc MUSZĄ to oglądać. a że i dzieci na to patrzą to już nikomu nie przeszkadza, w końcu w tv widzą gorsze rzeczy - co to za brednie, kretyńskie tłumaczenia.

póki w tym kraju nie będzie normalnie, będą takie wystawy nas gwałcić.
      a księża są zadowoleni, bronią życia. no brawo!
    • last.man.standing Re: dziecinne argumenty XFile'a 18.07.09, 00:31
      > Proponuje na Trakcie > Krolewskim w Warszawie urzadzic wystawe policyjnych
      zdjec ze smiertelnych > wypadkow drogowych.

To bardzo dobry pomysł XFile. W czym masz problem?

> Przeciez "Taki jest swiat". A obok wystawe zdjec skatowanych
      > dzieci, ktore urodzily sie niechciane, bo w Polsce nie mozna zrobic aborcji.

Hmmm. A to już ciekawe co piszesz. Czyli lepiej o kim wiadomo, że będzie
      niechciany - zamordować. Bo przecież czeka go smutny los po narodzinach.

XFile, mam do Ciebie radę. Staraj się używać na forum dojrzałych argumentów albo
      daj sobie spokój. Mama wie, że po 20:00 korzystasz z internetu?
      • woodz_311 Re: dziecinne argumenty XFile'a 18.07.09, 01:06
        last.man.standing napisał:

> Hmmm. A to już ciekawe co piszesz. Czyli lepiej o kim wiadomo, że będzie
        > niechciany - zamordować. Bo przecież czeka go smutny los po narodzinach.

Cała ta wystawa jest moim zdaniem jawną manipulacją. Ciekawe, czy jak ktoś
        będzie chciał przedstawić kontr-wystawę władze Bielska też tak ochoczo wyrażą zgodę.

> XFile, mam do Ciebie radę. Staraj się używać na forum dojrzałych argumentów alb
        > o
        > daj sobie spokój. Mama wie, że po 20:00 korzystasz z internetu?

Nie bądź taki chojrak, lepiej zastanów się nad swoim życiem, a potem martw się o
        innych.
      • Gość: XFile Re: dziecinne argumenty XFile'a IP: *.aster.pl 18.07.09, 01:12
        > XFile, mam do Ciebie radę.

last.man, mam DLA ciebie radę: naucz sie polskiego na forach, albo daj sobie
        spokoj.

> Staraj się używać na forum dojrzałych argumentów
        Takich jak ten twoj o mamie i godz. 20.00? Mistrzu, chyle czola...

> Czyli lepiej o kim wiadomo, że będzie niechciany - zamordować.
        Tego nie powiedzialem. Powiedzialem - zrobmy taka wystawe. Poza tym nie
        osmieszaj sie gadaniem o "morderstwie", kiedy chodzi o glut zlozony z paru
        komorek na krzyz. I nie, nie mowie o aborcji w 24 tygodniu ciazy.
        • andrzejto1 Re: dziecinne argumenty XFile'a 18.07.09, 10:01
          Gość portalu: XFile napisał(a):

> > XFile, mam do Ciebie radę.
          >
          > last.man, mam DLA ciebie radę: naucz sie polskiego na forach, albo
          daj sobie
          > spokoj.
          >
          > > Staraj się używać na forum dojrzałych argumentów
          > Takich jak ten twoj o mamie i godz. 20.00? Mistrzu, chyle czola...
          >
          > > Czyli lepiej o kim wiadomo, że będzie niechciany - zamordować.
          > Tego nie powiedzialem. Powiedzialem - zrobmy taka wystawe. Poza
          tym nie
          > osmieszaj sie gadaniem o "morderstwie", kiedy chodzi o glut
          zlozony z paru
          > komorek na krzyz. I nie, nie mowie o aborcji w 24 tygodniu ciazy.

Zgadza się. Zróbmy taką wystawę. I może w końcu do kogoś dotrze, że
          możnaby tych i owych (zwłaszcza owych) na przykład sterylizować. Bo
          jesli matka ma 5 dzieci, każde z innym ojcem i do komplety nie
          zajmuje się żadnym z nich, to chyba jasne, że jest to jedyne
          rozwiązanie problemu.
    • Gość: PSB Super cytat IP: 94.254.242.* 18.07.09, 00:46
      Te zdjęcia są szokujące. Uważam, że powinno się je pokazywać w wynajętej sali, a
      nie w miejscu, gdzie codziennie przewijają się tysiące ludzi - uważa
      bielszczanka Katarzyna Bielak. - Szłam właśnie na lody, ale zupełnie straciłam
      apetyt - dodaje

A ja odąc na lody przeszedłem obok parady równosci i jak zobaczyłem ałujacych
      sie gejów też straciłem ochotę na lody.

To chyba nie najgorszy powód zakazac paradę równości.

Szkoda że GW takich cytatów nie zamieszcza przy okazji imprez promowanych przez
      środowiska homoseksualne

Hipokrci
      • kongregacja Re: Super cytat 18.07.09, 02:10
        ale stracilas te ochote na widok calej grupy czy jednego konkretnego
        geja? bo jest to roznica dosc zasadnicza ;)

a tak nawiasem mowiac, zwrociliscie uwage kto oragnizuje te wystawe
        - zakon rycerzy kolumba, amerykanska ultra katolicka organizacja
        tylko dla praktykujacych mezczyzn, zachowujaca dosc hierarchiczny
        podzial wewnatrz czyli taka przechowalnia tych, co w skrytosci ducha
        marzyli o kaplanstwie, ale poniewaz poroochac tez se chcieli, wiec
        ozenili sie i pedza bogobojny zywot katolickich ojcow rodziny, w
        wolnym czasie bawiacych sie w wielkiego mistrza i cala reszte. taka
        tesknota za zakazanym masonstwem ;)
      • Gość: gari Re: Super cytat IP: *.centertel.pl 18.07.09, 09:10
        > A ja odąc na lody przeszedłem obok parady równosci i jak zobaczyłem ałujacych
        > sie gejów też straciłem ochotę na lody.
        > To chyba nie najgorszy powód zakazac paradę równości

Taaa, a niektórym robi się nie dobrze jak widzą murzyna z białą kobietą.
        Proponuję leczenie psychiatryczne.

• janek_stem Re: A nie przeszkadza jak po ulicy paraduja dwa p 18.07.09, 12:16
        Jeżeli już to geje, nie pedały. To po pierwsze.
        Jest to prawnie i etycznie dozwolone (również przez społeczeństwo, nie
        tylko przez konstytucję). To po drugie.
        A zatem zanim napiszesz jakiś idiotyzm, zastanów się, czy przypadkiem
        komuś nie ubliżasz, bo ja znam kilku gejów, i nie paradują oni po
        ulicach tylko chodzą, jeżeli tak ci to przeszkadza.