Dodaj do ulubionych

Garaże Blaszane Małopolska

03.07.13, 23:05
Witam polecacie jakiegoś fajnego producenta Blaszaki z okolic Limanowej/Krakowa ?
Polecono mi : www.garaze-blaszane.info ale chciałbym zaczerpnąć opini większego grona.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • niepolecam11 Re: Garaże Blaszane Małopolska 12.11.15, 12:59
        A ja polecam firmę "Perfekt Blach" Emil Gocal oczywiście jeśli chcecie problemów i utopionej kasy. Garaż wykonany beznadziejnie. Rdza wychodzi już po kilku dniach, blacha II gatunek a zamawiany był I. Ogólnie z daleka od tej firmy
        • maciej1008 Re: Garaże Blaszane Małopolska 13.12.15, 15:06
          Ostrzegam przed firmą Konstal! Zamówiłem garaż w sierpniu. Po dwóch tyg. dostałem telefon, że może monterzy mogą być za 3 dni z rana, ale nie mogłem bo wtedy pracowałem. Uprzedzałem wcześniej o tym!Gdyby zadzwoniono choć 5 dni wcześniej, albo inną godzinę zaproponowano, ale nie bo szefowa sobie tak ustala, jak widać na ostatnią chwilę. Następny termin wyznaczono dopiero za miesiąc!!!I oczywiście bez podania konkretnego dnia! Bo przecież każdy może brać urlop kiedy chce!
    • bruner4 Re: Garaże Blaszane Małopolska 22.10.21, 10:11
      Ja już zakupiłem namiot garażowy, sam go złożyłem, po kilku poprawkach (więcej śledzi w niektórych miejscach , wkopanie w trawnik niektórych fragmentów jakoś to działa i wygląda na w miarę szczelne. Zobaczymy jak będzie gdy przyjdzie pogorszenie pogody.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka