Dodaj do ulubionych

Rosyjski patent ... wojna!!!

12.06.15, 10:46
def24.pl:
/... Gottard Dzisiaj, 12 Czerwca, 9:04/>>Były analityk wywiadu NSA, John Schindler dodał niepokojący wpis na Twitterze. Wynika z niego, że jeden z przywódców państw NATO powiedział mu, że "tego lata będziemy prawdopodobnie w stanie wojny". Nie wiadomo z kim będziemy, ale padają sugestie, że z Rosją.
Informator Johna Schindlera dodaje, że "jeśli będziemy mieli szczęście, nie będzie to wojna nuklearna". Sam autor wpisu nie jest człowiekiem znikąd. Przez 10 lat pracował dla NSA. Był też profesorem w Akademii Marynarki Wojennej USA. Można spokojnie powiedzieć, że Schindler, od czasu do czasu jest w bliskim kontakcie z gronem wysoko postawionymi urzędników, dlatego jego wpis przez wiele osób został potraktowany poważnie.
NATO może naprawdę przygotowywać się na wojnę z Rosją i może do niej dojść już latem tego roku.

Said a senior NATO (non-US) GOFO to me today: "We'll probably be at war this summer. If we're lucky it won't be nuclear." Let that sink in.

— John Schindler (@20committee) May 20, 2015<<
/... za: www.defence24.pl/232897,mon-rozpoczyna-negocjacje-ws-leopardow-umowa-jesienia/

say69mat:
Wojna jako początek nowego rozdania??? Przecież wojna nie rozwiąże żadnego z problemów gnębiących współczesną nam Rosję. Skoro Rosja nie jest w stanie, praktycznie zagospodarować swojej przestrzeni społecznej aby generować perspektywę pokoju społecznego i ekonomicznego dla swoich obywateli.
Jakim więc cudem, przy pomocy wojny Rosja może rozwiązać ten problem??? Czy konflikt militarny ma być receptą na Rosyjską ... niemoc??? Czy też wojna ma być odpowiedzią na hipotetyczne zagrożenie zewnętrzne. Dla istnienia i funkcjonowania Rosji w jej wymiarze cywilizacyjnym i kulturowym??? Czy też Rosja chce przy pomocy wojny swoją niemoc wykrzyczeć i wyeksportować w świat??? Uczynić ją, w wymiarze globalnym, nowym fundamentem społecznym, cywilizacyjną i kulturową ... normą??? Od kiedy to, według Rosji, śmierć którą niesie wojna ma być ... dobrem???
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka