Dodaj do ulubionych

Jacek Hoga o polskiej armii

23.02.20, 12:31

skopiowane z:
forum.gazeta.pl/forum/w,17007,169459750,169459750,Jacek_Hoga_o_Polskiej_Armii.html?so=0

--
diabeł w swych metodach kuszenia do grzechu używa przede wszystkim wizji przyszłości. Nigdy nie skupia się na teraźniejszości, na opisie tego co jest, bo opisując to co będzie, jest mu najłatwiej kłamać i oszukiwać. Ma wolność w kreowaniu sądów, bo jakże można zaprzeczyć czemuś, co się jeszcze nie wydarzyło?
Obserwuj wątek
    • ignorant11 Re: Jacek Hoga o polskiej armii 23.02.20, 21:12
      Hoga jest dobrym gawedziarzem, świetnie opowiada fajnie sie go słucha... ale to wszystko, co można o nim powiedziec pozytywnego:)))
      Przypomina mi sie epizod ze studiów. Na wykladzie z :filozofii: marksistowskiej mielismy pana bardzo eleganckiego o wspaniałego gawedziarza, wrecz złotoustego, którego słuchało sie jak ,muzyki ( taki tembr radiowego głosu) Oczywiście nie słyszałem tresci, bo pod ławką albo czytałem instrukcje albo robiłem sprawozdania z ćwiczeń...
      Pechowo dla pana docenta, potem profesora kiedys byłem na bieżaco i posłuchałem tego skandalicznego bełkotu obrazającego inteligencje nawet downa:)))

--
      Sława!
      Forum Słowiańskie
      gg 1728585

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka