Dodaj do ulubionych

Rosyjskie linki, dziś akurat nie nt Ukrainy

13.07.22, 21:55
en.ppt-online.org/678437 oraz en.ppt-online.org/98435 , to tylko przykłady, szukam dalej :-)

Pytanie do mundurowych, czy takie coś (prezentacje z prac dyplomowych) jest cokolwiek warte z punktu widzenia OSINT, czy to same ogólniki i wiedza powszechnie dostępna i można olać?
Obserwuj wątek
  • hellcat_v8_hemi Re: Rosyjskie linki, dziś akurat nie nt Ukrainy 13.07.22, 22:02
   Nie zdażyłem dopisać, coś ważnego mnie oderwało, kolejne pytanie, w zbiorach danych tego typu jest bardzo dużo prac i prezentacji o charakterze militarnym, zastanawia mnie dlaczego nikt tego nie próbuje cenzurować.
  • a4095211 Re: Rosyjskie linki, dziś akurat nie nt Ukrainy 13.07.22, 22:49
   hellcat_v8_hemi napisał:

   > <a href="" target="_blank" rel="nofollow"></a> en.ppt-online.org/678437 oraz <a href="" target="_blank" rel="nofollow"></a> en.ppt-online.org/98435 , to tylko przykłady, szukam dalej :-)
   >
   > Pytanie do mundurowych, czy takie coś (prezentacje z prac dyplomowych) jest co
   > kolwiek warte z punktu widzenia OSINT, czy to same ogólniki i wiedza powszechni
   > e dostępna i można olać?

   Przeszukaj, jak masz czas - może się coś znajdzie ciekawego - choć szczerze wątpię. Wszystko co przejrzałem to zwykły "szrot", ze źródeł ogólnie dostępnych. Na sztukę, na zaliczenie.

   Generalnie to prezentacje przygotowane przez uczniów szkół ponadpodstawowych (trafiają się dopiski w tytułach np. 10 klasa), lub studentów rosyjskich uczelni cywilnych, gdzie do niedawna szkoliło się oficerów rezerwy jak w studium wojskowym na PRL'owskich uczelniach, a od stycznia 2019 r. zmienili deczko system, ale ogólnie to jeden pies.

   Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka