Dodaj do ulubionych

Najważniejsza bitwa II wojny

  • profes79 Re: Najważniejsza bitwa II wojny 15.09.22, 15:54
   A potrafisz coś napisać? Czy tylko wklejać kilkudziesięciominutowe filmiki? Jak na gazeta.pl normalnie; po co przeczytać jak można obejrzeć...
   • bmc3i Re: Najważniejsza bitwa II wojny 15.09.22, 16:13
    profes79 napisał:

    > A potrafisz coś napisać? Czy tylko wklejać kilkudziesięciominutowe filmiki? Jak
    > na gazeta.pl normalnie; po co przeczytać jak można obejrzeć...


    Obejrzeć jak obejrzeć, to każdy umie. Ale choćby streścić nie mówiąc o przedstawieniu jakichś wniosków po obejrzeniu, nie jest już na forum takie częste. Nie mówiąc o zrozumieniu, że jak się wklei jakiś link, a nie słowa nie napisze się o treści tego linku, no najprawdopodobniej nikt do zalinkowanego materiału nie zajrzy.
    • stary_chinczyk Re: Najważniejsza bitwa II wojny 15.09.22, 18:37
     Panowie, przecież możecie napisać sami. Kolega wkleił film, poruszył temat i chwała mu za to. Wnieście do wątku własne przemyślenia zamiast go krytykować.
     • profes79 Re: Najważniejsza bitwa II wojny 15.09.22, 19:24
      Możemy. Ale ze słowem pisanym mogę polemizować choćby w robocie. Film trwa prawie 50 minut i na to zwyczajnie czasu nie znajdę. A Tanebo ma od dłuższego czasu taką modę - walnie link albo filmik bez słowa komentarza i "radźcie sobie". I to nie tylko na militariach.
   • tanebo001 Re: Najważniejsza bitwa II wojny 15.09.22, 22:38
    Myślałem że to oczywiste. Co do filmu to zgadzam się z nim w 100%. Ale rodzi się pytanie: czy Niemcy o tym nie wiedzieli? A skoro wiedzieli to dlaczego zakładali że tak nie będzie? W 1939 Stalin był raczej sojusznikiem Hitlera niż wrogiem. Czy Niemcy sądzili że Rosja i zachód się nie dogadają? Bo jeśli by tak było Barbarossa jeszcze miałaby sens. Ale w momencie zawarcie sojuszu Niemcom w zasadzie pozostawała kapitulacja.
  • stasi1 Re: Najważniejsza bitwa II wojny 15.09.22, 20:42
   To jaka była ta najważniejsza bitwa?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka