Dodaj do ulubionych

Pucz w Niemczech?

07.12.22, 11:57
Włąsnie w TVP usłyszałem, że w dziczy germańskiej udaremniono zamach stanu. Podobno tysiące aresztowanych...

Nie wiem co o tym mysleć, moze jest odwrotnie, moze to szolce zrobił zamach i pod pretekstem aresztuje opozycje?
Obserwuj wątek
    • ignorant11 Re: Pucz w Niemczech? 07.12.22, 12:00
      www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/niemieckie-sluzby-aresztowaly-25-osob-sa-podejrzane-o-planowanie-zamachu-stanu/22y7kqp,79cfc278

pierwsze info w necie
    • ignorant11 Re: Pucz w Niemczech? 07.12.22, 12:30
      Nastepna relacja
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29233547,niemcy-skrajnie-prawicowi-ekstremisci-planowali-obalenie-rzadu.html
    • krzy-czy Re: Pucz w Niemczech? 07.12.22, 13:14
      ...tysiące aresztowanych...
    • stary_chinczyk Re: Pucz w Niemczech? 10.12.22, 17:16
      Podobno ten zamach stanu to jakiś kabaret jest.
      Policja zatrzymała 25 osób, zarekwirowała broń i gotówkę przygotowane na tę akcję.
      A teraz słyszę, że te osoby to jakieś dziadki, które planowały ukoronować jednego z nich na cesarza Henryka XIII. Zarekwirowana broń to jeden pistolet, a gotówka to 1000 euro.
      • ignorant11 Re: Pucz w Niemczech? 10.12.22, 21:16
        stary_chinczyk napisał:

> Podobno ten zamach stanu to jakiś kabaret jest.
        > Policja zatrzymała 25 osób, zarekwirowała broń i gotówkę przygotowane na tę akc
        > ję.
        > A teraz słyszę, że te osoby to jakieś dziadki, które planowały ukoronować jedne
        > go z nich na cesarza Henryka XIII. Zarekwirowana broń to jeden pistolet, a gotó
        > wka to 1000 euro.

:))) Tak jak podejrzewałem chyba chodzi o jakies odwrócenie uwagi, o wyzebranie poparcia dla rzadu?

To jakies stworzyszenie, jakich w Polsce pełno, np jagiellonskie, które uwaza, ze Polska powinna prowadzic polityke jagiellońska....

Ja owszem tez uwazam, ze powinnismy prowadzic polityke jagiellońska ale nie ma środków Potockich czy Radziwłlow, aa ni Polska nie ma łacznego potencjału U-BL-P no i wtedy niuków nie było jeszcze i moglismy planowac pojscie na Moskwe:)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka