Dodaj do ulubionych

Protest radnych. Ruszyli na ratunek S5 ruszyli

30.12.10, 10:45
Oby nie było za późno na ratunek..
Obserwuj wątek
  • tapry Protest radnych. Ruszyli na ratunek S5 30.12.10, 11:25
   W treści artykułu czytam:"wcześniej protest złożyli parlamentarzyści..".Pytanie brzmi: czy wśród parlamentarzystów składających protest był Paweł "wykidajło" Olszewski?
   Jeżeli nie protestował, to proszę Pana redaktora o zadanie pytania Panu Olszewskiemu: dlaczego nie protestował?Przecież to Paweł Olszewski najgłośniej zapewniał, że S5 będzie gotowa na Euro2012.Czy zapomniał o tym?
  • irizar Protest radnych. Ruszyli na ratunek S5 30.12.10, 13:17
   Złożyli wniosek do rządu o wpisanie trasy S-5 na odcinku Nowe Marzy - Cotoń na listę projektów do wykonania przed 2015 r.

   Więcej... bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,8883545,Protest_radnych__Ruszyli_na_ratunek_S5.html#ixzz19b390U7T

   Do redakcji.
   Nie powinno być "na listę projektów do wykonania przed 2013 r" ?
  • dziwny22 Protest radnych. Ruszyli na ratunek S5 30.12.10, 14:25
   Jak się dobrze przyjrzeć decyzjom toruńskiego marszałka, czy ministra od dróg i kolei to nie widać żadnej spójnej i logicznej polityki gospodarczej. Za wszystkimi decyzjami stoją układy personalne i naciski określonych lobby. Przecież tak być nie może. Drogi, koleje, mosty, ulice, sieci tramwajowe, hale, sale, uczelnie itd., itd. buduje się dla zaspokojenia określonych potrzeb zbiorowisk ludzkich, a nie dla zaspokojenia ambicji poszczególnych polityków. Niestety tak nie jest.
  • irizar Protest radnych. Ruszyli na ratunek S5 30.12.10, 14:37
   2009-07-31 - Marszałek Całbecki wybiera się do Warszawy żeby naciskać na ministra infrastruktury i zarząd PKP po ogłoszeniu przez decyzji PKP o wycofaniu z projektu modernizacji linii kolejowej między Bydgoszczą a Toruniem.
   bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,87204,6879623,Tory_niezgody__PKP_chce_sie_wycofac_z_BiT_City.html
   2010-12-30 - Po ogłoszeniu wycofania S5 z programu budowy do 2013 r - brak jakiejkolwiek reakcji Marszałka Całbeckiego. Czy to jest marszałek całego województwa?
   • thomas-3 Re: Protest radnych. Ruszyli na ratunek S5 30.12.10, 14:55
    Calbecki przestal juz dawno byc marszalkiem wojewodztwa, jest tylko dodatkowym prezydentem Torunia, starajacym sie o rozwoj tylko tego miasta kosztem innych. Co do tego nie ma juz nikt watpliwosci, gdyz fakty jasno wskazuja, ze nawet orkiestra wojskowa, tak wazna dla regionu w oczach Calbeckiego jest stokroc wazniejsza od jakies tam drogi ekspressowej S5, ktora jak na zlosc nie przechodzi przez Torun. Calbecki dawno juz zatracil zdrowy rozsadek a pazerstwo i faworyzowanie tylko Torunia zabralo mu resztki rozumu.

    irizar napisał:

    Czy to jest marszałek całego województwa?
  • tapry Protest radnych. Ruszyli na ratunek S5 30.12.10, 17:57
   Zapamiętajcie:
   Paweł "wykidajło" Olszewski.
   Jego ojciec był "starym" komuchem.A on jest wykidajłem.
   Był, jest i będzie.I zapytajcie go jak nazywał się jego dziadek i ojciec /do czasu zmiany nazwiska/.
   Dlaczego wstydzi się ujawnić swojego prawdziwego nazwiska?
   Przecież jesteśmy demokratycznym państwem prawa.
   • janeknadaje Re: Dla Całbeckigo ważniejsze trąby! 30.12.10, 19:22
    Niestety taką mamy władzę. Dla Całbeckiego ważniejsze są trąby toruńskie, w obronie których osobiście jedzie do Warszawy, a S5 to taka sobie droga nie warta zachodu. Tymczasem kłamca Tusk czaruje miesiąc temu, że S5 jest niezagrożona i budowa ruszy zgodnie z terminem; i co? Jedno wielkie oszustwo. Już nie wiem na kogo tu głosować, ale na pewno nie na kłamców, oszustów i czarusiów!
  • emeryt21 Protest radnych. Ruszyli na ratunek S5 30.12.10, 23:54
   Nie rozumiem tej dyskusji.Nasze wladze miejskie,wojewodzkie nigdy nic nie robily w sprawie budowy S5. Teraz tez nic nie zrobia,bo nie sa w stanie.
   Droga S5 juz nawet nie jest "kielbasa wyborcza",bo Warsiawka dawno uznala,ze nie jest potrzebna mieszkancom "stolycy".
   Oni swoje "wylotowki" zalatwiaja od reki.Minister w cudowny sposob znajduje pieniadze,zeby pokazac jaki to jest dobry pan.
   Co tu duzo pisac.Drogi do Warszawy rosna jak na drozdzach a inne sa niewazne.Nie pisze tu niczego nowego.Mam nadzieje,ze wszyscy Bydgoszczanie wiedza juz na kogo glosowac w wyborach sejmowych.....Panie Olszewski ! szukaj se posady.....
  • pawel_2407 Platformiarze - oto prawda o tym, gdzie Was ma PO 31.12.10, 12:55
   No i wyszło szydło z worka. Tusk okłamał wszystkich w żywe oczy wspierając Bruskiego podczas kampanii. Prawda jest taka, że Platforma robiła, robi i będzie robiła wszystkich w bambuko. Oni plują Wam w twarz, a Wy mówicie, że deszcz pada...

   Ciekawe, że Bruski i Olszewski - dwóch największych hipokrytów na lokalnym podwórku teraz nie piśnie ani słowa w tej sprawie, stuliwszy ogon jak pies bojący się swego Pana, a jak Dombrowicz był prezydentem, to S5 była najważniejsza i PO "mężnie" i chętnie oczerniało wszystkich odpowiedzialnych za opóźnienia w rozpoczęciu budowy.

   Prztyk w nos należy się również mediom, które od zawsze wspierały PO i wciąż kreują jednostronny, nieobiektywny wizerunek ich rządów, przekonując na każdym kroku, jak to fajnie jest za rządów Bronka i Tuska, a jednocześnie tuszują ich skandaliczne porażki takie, jak szalejące zadłużenie państwa, podwyżka VAT-u, ratowanie złodziejskiego ZUS-u z naszych pieniędzy, które miały zarabiać w OFE.

   Wstyd mi, że żyję w jednym mieście z ludźmi, których zdanie o polityce zaczyna i kończy się tezą "żeby PiS albo Dombrowicz nie doszedł do władzy" i bezkrytycznie, jak owce na rzeź idą głosować na PO. Ludzie, zadajcie sobie szczerze pytanie: dlaczego zagłosowałem na PO? a teraz skonfrontujcie z tym, co PO obecnie robi dla Was...

   I żeby nie było niepotrzebnych komentarzy forumowych mudżahedinów spod znaku PO - nie jestem ani za PiS, ani za Miastem dla Pokoleń, ani za PO i nie glosowałem na przedstawicieli żadnej z tych partii do władz naszego miasta.
   • volvo7000 Re: Platformiarze - oto prawda o tym, gdzie Was m 31.12.10, 14:19
    Dokładnie. PO kłamie wszystkim prosto w oczy, a ludzie się cieszą kolejnymi obietnicami.
    Komorowski z wyprowadzeniem wojsk z Afganistanu, Tusk z trasą S5, Rząd nas okrada z inwestycji na rzecz kolejnych w Toruniu.

    PO nasz region kojarzy tylko z Toruniem. Jak już nie pominą przy jakimś podziale kujawsko-pomorskiego to rzucają kase na Toruń.
    A jak (ja i nie tylko) mówiłem przed wyborami, że głosując na PO oddajesz głos na Toruń to większość się śmiała. Teraz my śmiejemy się z Was...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka