Dodaj do ulubionych

Wielki dzień dla kultury. Dziś wystartował jej ...

28.09.11, 12:03
Kongres kultury dla bydgoszczan, czy dla krewnych i znajomych królika? Nie mogę uczestniczyć w kongresie, bo pracuję, ale chciałbym wiedzieć, co mają do powiedzenia na tym bydgoscy decydenci, organizatorzy kongresu i dyskutanci. Tymczasem obrady zaczęły się ponoć o 9.00, a nie ma z nich transmisji intermetowej. Czy to teatr polski zaściankowy, czy teatr XXI wieku? Wiele konkursów muzycznych, konferencji, wydarzeń uczelnianych możemy oglądać on-line; to dzisiaj po prostu standard profesjonalnego organizatora. To żaden problem organizacyjny i niewielki finansowy. Czego oni się boją?
Obserwuj wątek
  • ababyd Wielki dzień dla kultury. Dziś wystartował jej ... 28.09.11, 13:24
   "...zawsze wiem, co to jest nadzieja." /z wierszyka Stefana Pastuszewskiego/, a dodatkowo wierzę w cuda.
   Kultura - bydgoski motor! Ciekawy ciągle jestem, czy bydgoscy Kreatorzy, Organizatorzy Kongresu w końcu podadzą do wiadomości definicję pojęcia, szczególnie bydgoskiej kultury?
   ŁĄCZY NAS BYDGOSZCZ
   Wszystkiego co najlepsze, Andrzej Adamski.
   P.S.
   Jeśli wśród "stolikowców", na temat kultury ma wypowiadać się, np bydgoski vip, który w minionej epoce wycinał ze styropianu tysiące "Leninków" i temu podobne "dzieła kultury", to bliżej jestem spodziewania się cudu. Jest jeszcze kilka pytań, ale zostawmy.
   Niech pierwsze w historii Bydgoszczy, jak zachwyca się GW, tego typu wydarzenie przyniesie temu miastu choć jakiś pozytywny impuls, którego trudno spodziewać się po "budowli" stawianej na kartonowym fundamencie. AA
  • atoruniak Re: Wielki dzień dla kultury. Dziś wystartował je 28.09.11, 22:53
   Słusznie zaścianek ! Poprzez internet dotarłyby obrady do wielu ludzi. Stale się obraduje, coś jest w budowie ale efektów nie widać. To jakaś mania, która jest kontynuacją PRL-u bo mamy PRL-bis chyba. Należy rozwiazać te instytucje i powołać takie które będą zabiegać o klienta a nie tylko kwękać, że mało pieniędzy my podatnicy dajemy na ich czasami pozoranctwo. Te instytucje mają fundamenty nie z tej epoki a na takich fundamentach nic okazałego nie powstanie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka