Dodaj do ulubionych

Konstanty Dombrowicz: Chcę być blisko ludzi

07.10.11, 14:20
Ten to nie ma wstydu, sprzeda sie dla wladzy, obieca wszystko nawet swinie w kosmosie...
Obserwuj wątek
    • arafat11 Re: Konstanty Dombrowicz: Chcę być blisko ludzi 07.10.11, 14:34
      szkoda, ze nie byl blisko ludzi przez 8 lat prezydentury...wtedy z pozycji nadetego buca olewal kazdego kto mial inne zdanie...tak teraz chce walczyc o prestiz bydgoszczy i jej miejsce w wojewodztwie? to po co pchal sie przez 8 lat do metropolii z toruniem?
      niech spada na drzewo....
    • 1a40 Konstanty Dombrowicz: Chcę być blisko ludzi 07.10.11, 16:56
      Kazdy z mieszkancow moze kandydowac do senatu. Pan KD , nie rozliczony z dzialalnosci dla miasta Bydgoszczy w ostatnich 8 latach, delkatnie mowiac robi obciach ,ale nie kazdy chcialby byc na jego miejscu. Nie kazdy chcialby byc opluwany i kopany.
      Pan KD nie ma tutaj zadnego znaczenia, pytanie jest : co chce ugrac tzw. GW, prawie codziennie publikujac dziwne zachowania bylego prezydenta miasta ?
      • arafat11 Re: Konstanty Dombrowicz: Chcę być blisko ludzi 07.10.11, 17:38
        ,ale nie kazdy chcialby byc na jego miejscu. Nie kazdy chcialby byc opluwany
        > i kopany.

pewnei nikt nie chce...ale sam sie o to prosi...po drugie dlaczego sie martwisz, ze jest opluwany? a ilu on oplul w swoje ksiazce? po co to zrobil? a ilu oplul i skopal w czasie swojej prezydentury? nie zaluje go wcale...nie dosc, ze niszczyl to miasto to jeszcze ma czelnosc teraz bredzic, ze chce byc blisko ludzi...moze to jakis typ sadomasochistyczny? i lubi jak ludzie po nim jada jak po lysej kobyle...

Pan KD nie ma tutaj zadnego znaczenia, pytanie jest : co chce ugrac tzw. GW, pr
        > awie codziennie publikujac dziwne zachowania bylego prezydenta miasta ?

dobre pytanie...pewnei odwrocic uwage od obecnych problemow a przy okazji sie samemu rozgrzeszyc z 8 lat wspierania tego szkodnika...
    • buttheadslayer Kmiocie, chcesz być blisko ludzi to powiedz 07.10.11, 18:36
      to tej kobiecinie, która skarżyła się na Czyżkóku na problemy z infrastrukturą za które jest odpowiedzialne miasto. Powiedziałeś jej, że jak się nie podoba to niech się przeprowadzi do Gdańska. To teraz ja mówię ci, że w Ludowicach jest do objęcia posada w szalecie. Tam będziesz blisko ludzi i ich realnych potrzeb. Chyba umiesz czyścuć kible i zmieniać rolki z papierem? Na nic więcej ciebie nie było i nigdy nie będize stać. A i zabierz ze sobą caubeckiego. Razem podołacie temu wielce skomplikowanemu zadaniu.
      • zs17byd Dombrowicz zniszczył 83 letnią BKS Polonia 07.10.11, 18:56
        W 2003 r. Dombrowicz kompletnie nie zorientowany w temacie rozwiązał wespół z Walkowiakiem i kilku cwaniaczkami- żużlomaniakami wielosekcyjny mający 83 lata BKS Polonia i co dał w zamian? Jedno-sekcyjny klub,zarządzany przez ludzi nieudacznych jak sam on, klub który bez podatniczych pieniędzy nie jest w stanie zrobić przysłowiowego sztychu, degradacje tego sportu, strata SGP, stadion ruina.Degradację sportową.
        Dombrowicz uważał siebie za męża opatrzności w sprawach bydgoskiego żużla, a korzystał z pracy ludzi których zniszczył Z umów jakie działacze BKS przygotowali w sprawie SGP z BSI, Dombrowicz bazował na stadionie ( trybuna, oświetlenie, renowacje) jakie na stadionie zrobili działacze BKS.
    • anka.koreanka Konstanty Dombrowicz: Chcę być blisko ludzi 07.10.11, 21:17
      Bawi mnie hasło Dombrowicza... Jakoś w całej jego prezydenturze nie przypominam sobie momentu, żeby w jakikolwiek sposób próbował zbliżyć się do ludzi, a nawet wręcz przeciwnie! Tak butnego człowieka nie widziałam w całym swoim życiu, a na dodatek nie wykazał się gospodarnością. Odnoszę wrażenie, że po zdobyciu mandatu wyjechałby do Warszawy i tyle byłoby po nim... Dla Bydgoszczy na pewno nic nie zrobi, nie warto marnować na niego głosu.
      • facet.36 Re: Konstanty Dombrowicz: Chcę być blisko ludzi 07.10.11, 21:43
        a ja zagosuję na K.D. jeżeli jeszcze obieca poza wcześniejszymi obietnicami że spowoduje uruchomienie pośpiesznej linii wodolotowej Bydgoszcz - Toruń aby bracia mniejsi mogli odwiedzać stolicę wojeództwa, spowoduje że każdy nowy marszałek wojewodztwa po objęciu urzędu będzie składał hołd przed Rada Miasta Bydgoszczy na STARYM RYNKU oraz że na każde 10 E funduszy inijnych wpływających od 2013 roku do naszego województwa każde 6 E trafi do Bydgoszczy! Wtedy będzie git! Wtedy powiem że jest t polityk conajmniej europejskiej miary!
    • 1cobra9 Konstanty Dombrowicz: Chcę być blisko ludzi 07.10.11, 22:09
      Tego Pana już nie ma w Bydgoszczy....podziękowaliśmy mu w 2010 roku i niech tak zostanie. Człowiek ten miał 8 lat i zawiódł Nas. Nie ważne czy ma gładką gadkę, czasmi sprytnie potrafi lawirować - ale to były czynny dziennikarz PRL i nie dajcie sie nabrać na dobre zamiary....za późno na rehabiliztację Pana KD. Bydgoszcz musi być uwolniona od ludzi źle jej czyniących w przeszłości. Pozdrawiam wyborców - udanego głosowania.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka