Dodaj do ulubionych

MCK od kuchni. Zobacz, jak wygląda w środku

17.02.12, 20:56
Wspaniała inicjatywa, nareszcie godne miejsce dla kultury bydgoskiej. Niektóre zdjęcia wyglądają na wizualizację, aż dziwne że to stan faktyczny. I piszę to bez ironii, bo pamiętam grafiki jeszcze z etapu projektowania.
Obserwuj wątek
      • ababyd Re: MCK od kuchni. Zobacz, jak wygląda w środku 18.02.12, 07:47
        Serdeczności Pani Violu.
        Także mam nadzieję, lecz, jak zbadałem sprawę, podczas pięknego otwarcia MCK nie wspomniano, że odbywa się to w Roku Leona Wyczółkowskiego, nie zadbano o najmniejsze logo Roku, nie zaprezentowano geniuszu Patrona Roku.
        W ramach projekcji "Archiwum B" pokazano odcinek poświęcony Mistrzowi, ale to mimochodem.
        No cóż, bydgoska kultura, niechciany /domyślam się dlaczego/ Patron - inicjatywa Rady Miasta - Geniusz potrzebny tylko PRowsko /wyborczy chwyt/, szmaciarstwo.
        Dobrze,że ktoś odzyskał, przedtem zainicjował, kawałek pięknej Bydgoszczy, ale jakie będą owoce poza biciem piany, np pierwsze w kraju takie coś?
        ŁĄCZY NAS BYDGOSZCZ
        Andrzej Adamski
      • petroniusz60 Re: MCK od kuchni. Zobacz, jak wygląda w środku 18.02.12, 14:02
        Gratuluje wszystkim którzy przyczynili się do wyremontowania zaniedbanego obiektu od 10 lat stworzenie nowoczesnego Centrum Kultury na miarę XXI . Tu urzędnicy miejscy na czele z prezydentem Bruskim i panią Matowską pokazali że potrafią robić również rzeczy naprawdę potrzebne dla rozwoju Bydgoszczy. Mam głęboką nadzieję że ten obiekt będzie otwarty na nasze środowiska kulturalne wliczając w to młodzież akademicka i licealną Ośrodek taki powinien pomagać zwłaszcza młodym ludziom w organizacji przedstawień teatralnych, przeglądów zespołów muzycznych, piosenkarzy, tj np Festiwal Młode Talenty organizowane przez bydgoska młodzież.Mam nadzieje, że to miejsce będzie również służyło w przeglądach kina ambitnego i offowego, dla którego do tej pory nie było miejsca w Bydgoszczy. Jeszcze raz gratuje świetnej inwestycji i życzę sukcesów w rozwoju życia kulturalnego naszego miasta.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka