Dodaj do ulubionych

Majowka w/obok Bydgoszczy???

06.03.12, 17:13
Wybieram sie na majowke do lub w okolice Bydgoszczy. Generalnie nie znam ani miasta ani okolic ALE musze w nim spedzic kilka dni, a rodzine moge zostawic nad woda, w lesie, w stadninie itp itd. Gdzie szukac takich naprawde fajnych, bliskich rodzinie miejsc (moze byc gospodarstwo agroturystyczne lub hotel) zeby poczuc sie jak na majowce, a nie jak w miescie??? Bede dojezdzal sam do centrum, a rodzina niech zostanie nad woda lub przy stadninie (zeby byly koniki dla malych dzieci). Czy znajacy miasto i okolice moga mi cos poradzic????
Obserwuj wątek
        • naubyd Re: Majowka w/obok Bydgoszczy??? 06.03.12, 23:02
          Na majówkę wynajmij kwaterę agro w Borach Tucholskich (troszkę daleko). Miasto nie jest dobrym miejscem na majówkę. Możesz spędzić miłe chwile w ośrodkach nad zalewem niekoniecznie w pensjonacie za 180 zł. Poszukaj np. pod adresem www.zalewkoronowski.pl
            • naubyd Re: Majowka w/obok Bydgoszczy??? 07.03.12, 13:59
              będzie świetnie. Botanik, ZOO, stawy, ptaki, trasy rowerowe. Nie rozumiem jednego tylko. Wypiąłeś sie na Zalew bo drogo a na pokój w Pałacu Cię stać. Mocno podejrzane. Jesteś managerem w Pałacu?
              • yahoo10 Re: Majowka w/obok Bydgoszczy??? 07.03.12, 16:11
                nie jestem managerem zadnego Palacu tylko Klientem z Wwy;)) zdecydowala odleglosc do centrum Bydgoszczy:) Cena tez - 180 * 2 + 90 za dziecko = 450 to mnie moga w d... pocalowac! za taka cene, zwariowali. Palac ma nieco skromniej 260 + 50 za dziecko = 310 i duuuzo blizej na dojazdy (tyko 10 min:)

jest jeszcze www.palacostromecko.pl/ tylko czekam na oferte...
                • naubyd Re: Majowka w/obok Bydgoszczy??? 07.03.12, 16:15
                  No tak Pałać w Myślęcinku znam. Ma te wszystkie zalety. Ostromecko super ale do centrum bardzo daleko. Leży za Wisłą i do tabliczki owszem kilka kilometrów ale do centrum musisz dodać ok. 12 km ulicą Fordońską. Z Myśla masz bliziutko i dobrą drogą. Wpadasz dokładnie w sam środek miasta.
                  Miłego wypoczynku. Jeśli będziesz miał czas to zawitaj do Ostromecka. Warto.
                • a_creep Re: Majowka w/obok Bydgoszczy??? 07.03.12, 16:19
                  > 450 to mnie moga w d... pocalowac! za taka cene, zwariowali.

Tylko to z pełnym wyżywieniem, więc w sumie ceny są porównywalne. Ale to oczywiście dalej.

Mam nadzieję, że spodoba się Wam w Bydgoszczy.
                  • yahoo10 Re: Majowka w/obok Bydgoszczy??? 07.03.12, 16:28
                    na pewno sie bedzie podobac;) byleby POGODA byla...

450 zle brzmi (to za duzo, to nie ***** all inclusive) obok Palacu wiecej atrakcji i te konie sa;) a i dojechac latwiej. Ewentualnie Palac w Ostromecku (jezeli miejsca maja)?
                    • naubyd Re: Majowka w/obok Bydgoszczy??? 07.03.12, 17:33
                      Jesli chcesz dobrze i niedrogo zjeść to zawitaj do karczmy obok Pałacu. Nie tej przy szosie tytlko tej z pieknym widokiem na stawy. Żartełko super. Przygadaj do kelnera to na początek przyniesie pajdę ze smalcem topionym . Palce lizać. Polecam żurek w chlebie i polędwiczki albo watróbki. Super
                    • yahoo10 Re: Majowka w/obok Bydgoszczy??? 09.03.12, 20:44
                      Stanelo jednak na Palac w Ostromecku - ladniejszy, lepiej odnowiony i paradoksalnie cena nizsza niz gdzie indziej;) Z dojazdami poradze sobie (pare km wiecej ul Fordonska przezyje) ale co tam ma robic zona z dzieckiem??? Stadnina PGH JERMIR nie ma juz koni:( (widocznie nie oplacalo sie). W palacowym parku tez nie widze zjezdzalni ani karuzeli. Moze macie jakies pomysly - wiem of fun parku dla dzieci w B. ale to na wypadek deszczu..., a jak bedzie ladnie to co, tylko ogrod&palac???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka