Dodaj do ulubionych

Pozew zbiorowy vs Telekomunikacja Dzień Dobry SA

16.05.12, 08:49
proponuję wszystkim pokrzywdzonym połączenie sił i wystąpienie razem do organów ścigania przeciwo tej złodziejskiej firmie. Proponujcie miejsce kontaktowe ?
Obserwuj wątek
    • marylabil Re: Pozew zbiorowy vs Telekomunikacja Dzień Dobry 16.05.12, 14:26
      Jestem łodzianką moja sprawa jest już w łódzkiej prokuraturze,usiłowałam namówić osoby z Łodzi i okolic do pozwu zbiorowego bo było by taniej i pewniej,Na mój apel zgłosiły się 4 osoby,przy czym dwie z nich są właśnie z Bydgoszczy.Ludzie boją się kosztów i nie ma się co dziwić.Po rozmowie z prokuratorem dowiedziałam się,że jest to ewidentnie sprawa cywilna do wygrania.Prawo karne z powodu pewnych różnic nie będzie miało tu zastosowania,ale nie uchyla się od oddania sprawy do rozpatrzenia przez sąd karny.Gdy sędzia sądu karnego sprawę odrzuci to na tym polu karnym odwołań już nie ma.Pozostaje sąd cywilny.Do pozwu zbiorowego potrzebnych jest 10 osób.Jeżeli uda się w Bydgoszczy namówić więcej osób to ja również zgłaszam swój akces,wraz z pozostałymi osobami
    • semeon Re: Pozew zbiorowy vs Telekomunikacja Dzień Dobry 17.05.12, 01:52
      Najlepiej zrobić tak jak ja zrobiłem z TVB /a właściwie TVT / czyli zrezygnować z ich usług. Ostatnio gdzieś w prasie zauważyłem zadowoloną z siebie twarz pani Rakowicz, a przecież nie powinna mieć powodów do zadowolenia, bo czyż człowiek poddany może być szczęśliwy?

dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2011/12/arboretum.html
    • jeremiasz1 Re: Pozew zbiorowy vs Telekomunikacja Dzień Dobry 17.09.12, 20:26
      Jeremi Szpak ,byłem tzw. bohaterem reportaży w sprawie Telekomunikacji Dzień Dobry i Novum .w materiale BLISKO LUDZI na TTV była nadzieja,że coś w sprawie oszustów się ruszy to w drugim reportażu na TVN 24 w przedstawionym materiale zwrócono uwagę głównie na tym jak się nie dać oszukać ,ale co z tymi co już zostali oszukani ? tego nie starano się wyjaśnić. to że zgodziłem się na występy w TV nie miało na celu załatwienie swojej sprawy,ale tych tysięcy oszukanych emerytów ,których określono jako biednymi emerytami ,ONI nie są biedni ONI są bezradni i bezsilni wobec oszustów i instytucji ochraniających oszustów co dają dochody do kasy państwowej a tym samym utrzymują te instytucje z pieniędzy wyłudzonych od oszukanych abonentów TPSA(ORANFE) .Moja sprawa z TDD jest identyczna jak wszystkie opisane w skargach do TPSA i UKE na terenie całego kraju ,czy to oznacza,że mamy wszyscy zdolności telepatyczne i piszemy to samo opisując w jaki sposób wyglądało podpisanie umowy. A więc -jeżeli tysiące obywateli(emerytów) są zgodni w opisie oszustwa to nie jest ich indywidualna sprawa każdego z nich bo ich(abonentów) chroni ZARZĄDZENIE NR 14 PREZESA UKE z dnia 16.07 2010 rozdział 3 par30 pkt 1 ust. 8 i 9. Natomiast UKE na podstawie USTAWY z dnia 2 marca 2000 dz.u.nr 22 poz 271 powinien zauważyć (jeżeli zna ustawę i ją czytano)że we wszystkich skargach został naruszony art 1 ustawy oraz inne.Natomiast czy to jest przestępstwo czy markieting określa art 20 par. 1 , 2 i art 138 b par 2 a gdy się porówna treść regulaminu TDD par 5 ust 12 nie ulega wątpliwości ,że treść USTAWY została zmieniona na użytek oszukańczych praktyk. W reportażu wystąpił przedstawiciel UKE ale p. redaktor nie zapytał go ilu osobom ten urząd pomógł w tej konkretnej sprawie emerytów oszukanych przez operatora i wyłudzenie 290 zł za zerwanie umowy. To samo pytanie do TPSA(ORANGE) Usłyszeliby wszyscy ,że na kilka tysięcy oszukanych na terenie całego kraju nie ma nawet jednej osoby której pomogły te instytucje.Rzecznik konsumenta oraz prawnicy pytani w reportażach jasno określali działania TDD i NOVUM (podpisanie umowy) jako oszustwo i przestępstwo tylko UKE i TPSA(orange) nie widzi przestępczej działalności i kierują oszukanych emerytów do prokuratury i sądu. czy ktoś ma wyobrażnię i widzi te tysiące emerytów w sądzie każdy w swojej sprawie indywidualnie zakłada sprawę a KOSZTY ? bo za darmo to nie jest a p.redaktor nazwał ich biednymi i w tym przypadku się zgadzam na taki tok załatwiania sprawy są za biedni by wyręczać instytucje zobowiązane ustawami do ochrony przed nieuczciwymi praktykami operatorów telekomunikacji
    • 2kwiecien Re: Pozew zbiorowy vs Telekomunikacja Dzień Dobry 10.10.12, 23:16

> proponuję wszystkim pokrzywdzonym połączenie sił i wystąpienie razem do organów
      > ścigania przeciwo tej złodziejskiej firmie. Proponujcie miejsce kontaktowe ?
      A ja proponuję pozew zbiorowy we Wrocławiu - jeżeli są takie osoby dobrze by było się wspólnie skontaktować. To jest nie do wiary, aby nawet mnie udało im się zwerbować mimo że zastrzegałam sobie w czasie rozmowy ze nie chcę zmieniać operatora! Umowę odbieram następnego dnia jako pocztę! Na szczęście odzywa się pani z Orange TP SA pytając czy zmieniamy operatora - tak się dowiaduję o zmianie. Oczywiście natychmiast zrywamy umowę za którą za karę mamy zapłacić 490,00 zł. Pomieszało im w głowach równo! Jak na razie ruszamy ze sprawa u Federacji Konsumenta, dalej nie wiem ale nie popuszczę im na pewno!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka