Dodaj do ulubionych

Czy Mrocza jest koło Torunia?

03.08.12, 21:58
Jak myślcie czy pojawią się jutro takie ciekawostki geograficzne?
Obserwuj wątek
            • ramboost Re: Czy Mrocza jest koło Torunia? 05.08.12, 00:08
              tortor5 napisała:

> Na szczęście już za miesiąc wracasz do szkoły. Myślę, że powinieneś pomyśleć o
              > dodatkowych korepetycjach z geografii.
              Tortor napisała
              tak jak poczuj_roznice, patrzacy_inaczej i wiele innych zje.anych nicków trolluńskich.
              Nie pomyślałeś nigdy, trollu_smierdzacy, że może ludzie na forum cię nie lubią? Bardzo nie lubią. I współczują ci z całego serca, że są tak mocno upośledzeni ludzie, jak ty, szczurołapie!? Czy jest jakiś sposób, aby ci ci ulżyć w cierpieniach? Abyś tę manię prześladowczą zmienił w coś twórczego? Np. proste origami? Albo nauka jazdy hulajnogą? Albo cokolwiek, co pozwoli uspokoić się twoim emocjom i zluzować trochę? Bo, jak widać, terapia w Ośrodku dla Ciężkich Zaburzeń Psychicznych nie pomaga... Widać, w twoim wypadku medycyna jest jeszcze bezsilna...
              • semeon Re: Czy Mrocza jest koło Torunia? 05.08.12, 00:25
                Już dawno doszedłem do wniosku, że jakakolwiek dyskusja z toruńskimi trollami, występującymi stadnie na naszym forum, nie ma żadnego sensu i zazwyczaj nie reaguję nawet na najbardziej chamskie ich zaczepki, chociaż czasami mnie poniesie i daję odpór ich atawistycznej głupocie.

dziwnabydgoszcz.blogspot.com
                    • ramboost Re: Czy Mrocza jest koło Torunia? 07.08.12, 15:44
                      > jak zobaczyły twoją paskudna gębe to uciekły.
                      > Ale spróbuj jeszcze w nocy- zamiast ujadac na torunskim forum.
                      > Po zmroku jest szansa, że bydgoska ciota nie wystraszy mieszkanców szczuropolii

Przecież jeszcze u ciebie nie byłem, smierdzielku, bałbym się wejść do twojej zaszczurzonej nory w obawie o swoje zdrowie. Udowodnij, pedale, że nie jesteś częścią zapasową od roweru.

Lista dla przypomnienia:
                      poczuj_roznice
                      patrz_realniej
                      red.bmx
                      qbba77
                      wlalos
                      kid_cassidy
                      czlowiekzbydgoszczy
                      facetzpomorza
                      tortor5
                      maly_rzadzi_wiekszym
                      joachimzwielkim
                      el_kujawiako
                      kiwi_pl
                      mac_byd
                      blue_city,jedrek95
                      matomato
                      mega_faflun
                      spike
                    • ramboost Re: Czy Mrocza jest koło Torunia? 07.08.12, 20:03
                      patrz_realniej napisała:

>
                      > jak zobaczyły twoją paskudna gębe to uciekły.
                      > Ale spróbuj jeszcze w nocy- zamiast ujadac na torunskim forum.
                      > Po zmroku jest szansa, że bydgoska ciota nie wystraszy mieszkanców szczuropolii

Z ciekawości przyjrzałem się swojej twarzy w lusterku. Trudno tak jednoznacznie ocenić, bo to moja subiektywna opinia, ale twarz wygląda na normalną; nie ma pryszczy syfilitycznych, co jest częstą przypadłością trolluńskich idiotów, ale skoro tam nie bywam, to nie zaraziłem się, guzów rzeżączkowych też brak. Brak też śladów operacji plastycznych cechujących próby odświeżenia lic trolluńskich przewodników PTTKoskich.. Nie. Moja twarz jest raczej normalna. Nie taka, ja twoja, smierdzący_poważnie. W twojej facjacie widzę_problem.
                        • ramboost Re: Czy Mrocza jest koło Torunia? 11.08.12, 00:38
                          patrz_realniej napisała:

> swinski pysk tam dojrzałeś!

Doczytaj do końca posta, jak potrafisz, knechcie do obsługi wszechstronnej świń:

> Z ciekawości przyjrzałem się swojej twarzy w lusterku. Trudno tak jednoznacznie ocenić, bo > to moja subiektywna opinia, ale twarz wygląda na normalną; nie ma pryszczy syfilitycznych, > co jest częstą przypadłością trolluńskich idiotów, ale skoro tam nie bywam, to nie zaraziłem > się, guzów rzeżączkowych też brak. Brak też śladów operacji plastycznych cechujących
                          > próby odświeżenia lic trolluńskich przewodników PTTKoskich.. Nie. Moja twarz jest raczej
                          > normalna. Nie taka, ja twoja, smierdzący_poważnie. W twojej facjacie widzę_problem.

A problem z twoją twarzą smierdzaca_niewąsko jest taki, iż potwierdza wybitnie tezę, że zbyt bliskie związki między krewnymi są niewskazane. Ale w końcu twoja oszpecona gęba to reklama Moherunia. Może być, kartoflisku z kilkoma budami taka facjata pasuje jak ulał.
        • ramboost Re: Czy Mrocza jest koło Torunia? 06.08.12, 19:15
          Sam sobie odpisujesz? Czyli do psychopatycznej nienawiści do Bydgoszczy dochodzi schizofrenia?
          Jesteś chyba opętany przez złe demony! Jeezu, nie wiem, czy jedynym dla ciebie ratunkiem nie jest cegiełka na świątynię chwały Ojca Inkasenta? Dasz 1000 zł z twojej renty inwalidzkiej (z racji choroby umysłowej) i znajdziesz się pod sklepieniem 50 metrowej kopuły. No i najważniejsze - jak dobrze poprosisz, to tadzio moherowik zamiast cegiełki - powiesi ciebie. To dopiero chwała!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka