Dodaj do ulubionych

cena śmieci - rozbój w biały dzień!

12.12.12, 14:27
Ciekawe jak rozwiazana zostanie sprawa segregacji śmieci w blokach gdzie kilka kublów przypada na 2 sąsiednie 4-piętrowe bloki. Co z tego ze zadeklaruję że bede sortował smieci jak okaże sie że kilku innych sąsiadów tego nie robi


www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=2317&NrSection=1&NrArticle=234758&IdTag=3790
Obserwuj wątek
   • gazamate Re: cena śmieci - rozbój w biały dzień! 12.12.12, 17:56
    Podrzucanie śmieci nie jest problemem (bo tylko mieszkańcy mają klucz do śmietnika) ale problemem będzie wyekzekwowanie sortowania bo z dyscypliną w narodzie jest marnie. Przykład - ostatnio połowę dużego kubła zajęły kartony bo jakiemuś pacjentowi nie chciało sie pósść 10m dalej i wrzucić je do dzwona na makulaturę. Obawiam się że zostanie zastosowana odpowiedzialność zbiorowa - ktoś nie posortuje a wszystkich obciążą podwyższoną stawką.
   • margonik Re: cena śmieci - rozbój w biały dzień! 13.12.12, 03:08
    Skoro teraz wszyscy bedą płacić (a wczesniej nie wszyscy), to dlaczego stawka od osoby będzie teraz większa? Chyba nie powiesz mi, ze 4 osobowa rodzina płaci teraz w bloku stówę za śmieci?
    Ja 4 osobowa rodzina mieszkam w domu jednorodzinnym, nikomu śmieci nie podrzucamy, sortujemy, cześć idzie na kompost... Płacimy za śmieci 40 zł miesięcznie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka