Trwa sesja rady miasta [artykuł aktualizowany]

30.01.13, 13:05
Mam nadzieję, że władze naszego województwa wrócą po rozum do głowy i zrozumieją, że zachowanie tak świetnego ośrodka kształcenia nauczycieli języków obcych, a których wciąż jest niedostatek w województwie, jest w naszym własnym interesie i interesie wzmocnienia UTP!
    • panasonic08 Trwa sesja rady miasta [artykuł aktualizowany] 30.01.13, 14:09
      Kolejne podwyżki w mieście? Jeszcze mało doicie z nas mieszkańców za wodę,ścieki, komunikację miejską. Skąd my mieszkańcy mamy brać na to? Podwyżek płac wielu nie widziało i nie widzi więc skąd brać panie Bruski? Skąd brać? Trzeba się chyba wyprowadzić na wieś.
    • panasonic08 Trwa sesja rady miasta [artykuł aktualizowany] 30.01.13, 14:18
      Jeszcze jedno. Panie Bruski niech pan wprowadzi podatek od chodzenia po chodnikach od mieszkańców Bydgoszczy w granicach administracyjnych miasta!!!
      • dziedekl Re: Trwa sesja rady miasta [artykuł aktualizowany 30.01.13, 17:23
        No i pan prezydent wreszcie przyznał że zarząd dróg nie robi to do czego jest powołany to znaczy nie zajmował się między innymi kanalizacją tylko czyścił studzienki,nie zajmował się drogami tylko czyścił kieszenie pasażerów.Won od komunikacji.Zarząd dróg ma zająć się drogami a nie komunikacją.Jeżeli tramwaj do Fordonu będzie tak wypełniony pasażerami jak TRAMWAJE DO DWORCA to ja temu miastu podziękuję i wyprowadzam się do takiego miasta gdzie podatki idą na cele społeczne a nie na odbudowę kieszeni notabli i ich przydupasów.
Pełna wersja