Dodaj do ulubionych

czy PiS pokona KO na Kujawach? sondaż PPG Press

02.09.19, 13:13
PiS- 39%, KO-36%, Lewica - 14%, PSL z Kukizem -7%
- Kujawy to mocno skomuszały teren. Na dodatek działa tu czołowy hejter PO Brejza ale my mamy radio Maryja i z bożą pomocą pokonamy szKODników.
Obserwuj wątek
  • oszo-lom-z-rm Re: czy PiS pokona KO na Kujawach? sondaż PPG Pre 02.09.19, 13:16
   PiS- 39%, KO-36%, Lewica - 14%, PSL z Kukizem -7%
   - Kujawy to mocno skomuszały teren. Na dodatek działa tu czołowy hejter PO Brejza ale my mamy radio Maryja i z bożą pomocą pokonamy szKODników.
   • Gość: nieważne Re: czy PiS pokona KO na Kujawach? sondaż PPG Pre IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.19, 20:01
    oszo-lom-z-rm napisał:

    > ... z bożą pomocą pokonamy szKODników.

    Jeżeli niezdecydowani pójdą na wybory i zagłosują godnie.
  • Gość: nieważne Re: czy PiS pokona KO na Kujawach? sondaż PPG Pre IP: *.dip0.t-ipconnect.de 28.10.19, 19:26
   WSTYD!
   • Gość: nieważne Re: czy PiS pokona KO na Kujawach? sondaż PPG Pre IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.11.19, 21:46
    Bohater walki z nazistowskimi Niemcami generał Emil Fieldorf „Nil” nie może mieć swojej ulicy w Żyrardowie, a tymczasem protektor i przyjaciel Hitlera, jeden z głównych przywódców NSDAP, Dietrich Eckart, ma swoją wieżę w Ośnie Lubuskim. Czołowy niemiecki nazista i antysemita Dietrich Eckart wspólnie z Antonem Drexlerem założył Niemiecką Partię Robotników (DAP) w której zetknął się z Adolfem Hitlerem i która później została przemianowana w Narodowosocjalistyczną Niemiecką Partię Robotników (NSDAP). W 1937 roku w Ośnie Lubuskim zbudowano na jego cześć kamienną wieżę widokową, nazwaną Wieżą Eckarta (Eckart-Turm). Po włączeniu Ośna Lubuskiego do Polski nazwą urzędową dla tego obiektu wciąż pozostaje Wieża Eckarta. Zaznaczam, że nie chodzi mi o dawne przedwojenne nazwy, tylko o powojenne oficjalne nazwy urzędowe. Wieża czołowego narodowego socjalisty Dietricha Eckarta jest obecnie w Polsce obowiązującą nazwą urzędową.

    W 1994 roku Politechnika Gdańska przyznała doktorat honoris causa dla wybitnego narodowego socjalisty Adolfa Friedricha Johanna Butenandta, mającego swój udział w zbrodniczych badaniach Josefa Mengele, który eksperymentował na więźniach niemieckiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz.

    W 2011 roku powyższy narodowy socjalista Adolf Friedrich Johann Butenandt został patronem tramwaju z numerem bocznym 1038 w Gdańsku. Tramwaj nosił imię Adolfa Friedricha Johanna Butenandta - naukowca, który podpisał przysięgę niemieckich profesorów na wierność Adolfowi Hitlerowi i z własnej woli zapisał się do NSDAP.

    Socjalista Günter Grass wstąpił na ochotnika do Waffen-SS, bo jak twierdził, czuł się tłamszony w katolickiej rodzinie. Jak wiadomo, nowe socjalistyczne i ateistyczne oddziały wojskowe Waffen-SS nie miały już na klamrach pasów tradycyjnego od wieków w szwedzkim, pruskim i niemieckim wojsku, odwołania do Boga: "Gott mit uns" (Bóg z nami). Była to całkiem nowa lewicowa armia narodowych socjalistów wierna Wodzowi, a nie Bogu. Na klamrach miała napis: "Meine Ehre heißt Treue" (Moim honorem jest wierność). Socjalista Günter Grass, który na ochotnika wstąpił do Waffen-SS, jest obecnie honorowym obywatelem miasta Gdańska.

    A Agnieszka Radwańska nie dostanie honorowego obywatelstwa miasta Krakowa.
  • oszo-lom-z-rm Re: czy PiS pokona KO na Kujawach? sondaż PPG Pre 05.11.19, 09:23
   PiS 38,4%
   KO 28,8%
   Lew 15,0%
   PSL/K 9,9%
   Konf 6,7%

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka