Dodaj do ulubionych

marsz wolności 50 miast 10 października przyjdź

07.10.20, 20:44
- nie chcesz lockdownu?
- chcesz jeśli już to walczyć z grypą, nie z nosicielami?
- chcesz być przyjęty do szpitala bez kretyńskiej procedury (a więc nie jak ciężarna z Poznania, która zmarła na duszności, bo się jej brzydzili lub Bydgoszczanin wożony z powodu "covid" od szpitala do szpitala, aż zmarł na wyrostek?
- żądasz wolnej debaty, a nie monopolu, edukacji, nie przymusu, rozumu, nie paranoi?
- boisz się bardziej niezdiagnozowanego przez teleporadę raka niż niezdiagnozowanej niby to bezobjawowej grypy?
- żal Ci dzieci, które dotychczas zmarły z powodu niedotlenienia pod maseczką?
- rozumiesz, że nikt tych maseczek nie jest w stanie użyć prawidłowo pod szaleńczym reżimem, gdyż potreba do tego pieniędzy, wiedzy i higieny?
- nie wierzysz, że to samo minie?
- chcesz choć w minimalny sposób zamanifestować swoje niezadowolenie?
przyjdź na Marsz Wolności w Twojej okolicy . prześlij, przekaż informację dalej. to taki nasz narodowy niezobowiązujący spacer, który ma na celu pokazać, że potrafimy wyjść z internetu, że mamy argumenty, że nie jesteśmy wszyscy fake newsem, że ludzie, którzy przeżyli tragedię, bo zabranao im ostatnie chwile z bliskimi a potem napluto im w twarz pytając: "a wpiszmy, że zmarł na covid, co szkodzi?"
testy się mylą, mówi o tym twórca. lekarze na nfz dostają PREMIĘ za szukanie covida. czy walka z epidemią polega na znalezieniu nosiciela i stłamszeniu go? czy rozporządzenie ma nagle moc Konstytucji? czy nie zarażam jedząc w restauracji, a zarażam przechodząc do stolika?
odważ się. ja też się boję. łatki szura, jakichś może docinków, może ktoś się dowie, pracodawca, który nosi maseczkę pod nosem, a na mnie kiwa z oburzeniem głową. a może mam się bać "infamii"? Simona od dziczy? Grzesiowskiego od chwastów? czy całe życie mamy żyć w strachu? czy rząd PISu tak bardzo o nas dba, że i nowotwór nas nie dotknie, gdy on tak bohatersko walczy z grypą?
czy nie lepiej pozwolić służbie zdrowia normalnie pracować?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka