Dodaj do ulubionych

Dziekuję gazecie.Bawcie się sami z sobą.Piszcie sami do siebie.......

IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 12.09.01, 08:35
Ale już beze mnie.Może tacy ludzie jak leszcz i jemu podobni więcej wniosą do
forum jak my.Może będziecie mieli więcej tematów ,które wymyślą w/w.Teraz
manipulowanie forumowiczami i forum bedzie łatwiejsze.Sądząc po ilości
zatrudnionych jak przekazał nam p.L jest was ok. 2,5 tys.Myslę ,że zabawa
bedzie pyszna.Chłopcy pokroju leszcza mają duże pole do popisu.A więc do dzieła.
Obserwuj wątek
    • Gość: demio BEZ ODBIORU... IP: *.zapid.com 12.09.01, 09:20

Namieszales i nie masz odwagi przyznac sie, ze to Twoje chore ataki (ambicje) doprowadzily do kwasow na
      bydgoskim Forum. Wole juz Leszcza od Ciebie, bo przynajmniej nie udaje obroncy ucisnionych.
      Wybacz, ale ze wzgledu na sytuacje w USA (i na swiecie) nie bede zwracal na Ciebie uwagi.
      Jeszcze nie rozumiesz, ze sianie nienawisci to nie jest dobra droga?
      Nie uwazam, zeby ktokolwiek mna manipulowal. Mowie, co mysle. Prawo do glosu ma kazdy.
      Nawet Leszcz.

Zycze Ci wszystkiego dobrego
      i zastanow sie czasem dokad zmierzasz.
      BEZ ODBIORU!!!
      • Gość: Karetka Re: SENSACJA-spisek zdemaskowany IP: *.chello.pl 12.09.01, 09:53
        Gość portalu: Ted® napisał(a):

> Krzyżak pracuje w radiu maryja (nie wiem czy to dobre okreslenie, oni tam nie
        > pracuja tylko pelnia misje)
        > to jest wiadomosc pewna i potwierdzona przez niezalezny organ sledczy
        > z poziomu zacietrzewienia podejrzewam ze moze to byc sam o.R., a to bylby
        > niewatpliwy zaszczyt dla nas szaraczkow

Początkowo nie kumałem o co tu biega. Myślałem, że to jakieś echo nagonki na
        ludzi myślących inaczej niż "naucza" o. Muchomorek.
        Teraz miej więcej wiem o co chodzi, ale przy okazji mam taką radę dla
        forumowiców:
        "Oprócz klepania idiotyzmów i mądrości na forum są jeszcze inne formy spędzania
        czasu. Nie można brać na "śmiertelnie" poważnie wszystkiego co tu ię wypisuje.
        Oprócz tego należy dodać szczyptę poczuca humoru i dużo czasu na rekreację na
        świeżym powietrzu. W świetle tragedii jaka wydarzyła się w USA, nasze wojenki są -
        niczym. "
        Amen
        Pozdrawiam
        Smutny Sanitariusz Zenek
        P.S.
        Krzyżak pracuje w Radiu M. !!! [ To Axon i paru jego tokarczukowatych kolesi -
        pewnie też (?) ]
        • Gość: Bartek Re: SENSACJA-spisek zdemaskowany IP: *.dialup.medianet.pl 14.09.01, 15:01
          Gość portalu: Karetka napisał(a):

> Gość portalu: Ted® napisał(a):
          >
          > > Krzyżak pracuje w radiu maryja (nie wiem czy to dobre okreslenie, oni tam
          > nie
          > > pracuja tylko pelnia misje)
          > > to jest wiadomosc pewna i potwierdzona przez niezalezny organ sledczy
          > > z poziomu zacietrzewienia podejrzewam ze moze to byc sam o.R., a to bylby
          > > niewatpliwy zaszczyt dla nas szaraczkow
          >
          > Początkowo nie kumałem o co tu biega. Myślałem, że to jakieś echo nagonki na
          > ludzi myślących inaczej niż "naucza" o. Muchomorek.
          > Teraz miej więcej wiem o co chodzi, ale przy okazji mam taką radę dla
          > forumowiców:
          > "Oprócz klepania idiotyzmów i mądrości na forum są jeszcze inne formy spędzania
          >
          > czasu. Nie można brać na "śmiertelnie" poważnie wszystkiego co tu ię wypisuje.
          > Oprócz tego należy dodać szczyptę poczuca humoru i dużo czasu na rekreację na
          > świeżym powietrzu. W świetle tragedii jaka wydarzyła się w USA, nasze wojenki s
          > ą -
          > niczym. "
          > Amen
          > Pozdrawiam
          > Smutny Sanitariusz Zenek
          > P.S.
          > Krzyżak pracuje w Radiu M. !!! [ To Axon i paru jego tokarczukowatych kolesi -
          > pewnie też (?) ]

Zenuś !
          Oni mają kasę i michę u o. Muchomorka (i Anulki S.). To "rydzykanci" !
          Pozdro

• Gość: demio Krzyzak czyli ted (bez znaczka) czyli ROY czyli... IP: *.zapid.com 14.09.01, 18:06
        adres: *.torun.sdi.tpnet.pl pojawiajacy sie przy postach atakujacych bydgoskie Forum wszystko
        wyjasnia. Chyba tylko jedna osoba z Torunia odwiedza nas - ziejacy nienawiscia Krzyzak czyli-ted(bez
        znaczka) czyli ROY czyli Dubler (i pewnie jeszcze ukrywa sie pod innymi nickami)

Czy Ty Krzyzaku jestes tak naiwny, zeby zarzucac ludziom z roznych stron zwiazki z GW (moze nawet
        jakis spisek), a z drugiej pisac pod roznymi nickami.

Chcesz za wszelka cene wojny. Gorzej gdy ja rozpetasz. Naprawde chcesz, aby prawda o Tobie
        ujrzala swiatlo dzienne?
        Administratorze!!! Bylem wsciekly na cenzure, gdy wyciales prawie 300 postow, ale teraz apeluje -
        wycinaj te wredne posty atakujace bez sensu innych ludzi. Jeden terroryzuje wielu. Skandal!

Zegnaj.

• Gość: demio Krzyzak czyli ted (bez znaczka) czyli ROY czyli... IP: *.zapid.com 14.09.01, 18:08
        adres: *.torun.sdi.tpnet.pl pojawiajacy sie przy postach atakujacych bydgoskie Forum wszystko
        wyjasnia. Chyba tylko jedna osoba z Torunia odwiedza nas - ziejacy nienawiscia Krzyzak czyli-ted(bez
        znaczka) czyli ROY czyli Dubler (i pewnie jeszcze ukrywa sie pod innymi nickami)

Czy Ty Krzyzaku jestes tak naiwny, zeby zarzucac ludziom z roznych stron zwiazki z GW (moze nawet
        jakis spisek), a z drugiej pisac pod roznymi nickami.

Chcesz za wszelka cene wojny. Gorzej gdy ja rozpetasz. Naprawde chcesz, aby prawda o Tobie
        ujrzala swiatlo dzienne?
        Administratorze!!! Bylem wsciekly na cenzure, gdy wyciales prawie 300 postow, ale teraz apeluje -
        wycinaj te wredne posty atakujace bez sensu innych ludzi. Jeden terroryzuje wielu. Skandal!

Zegnaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka