Dodaj do ulubionych

Uczennica molestowana w szkole w Koronowie

17.11.06, 22:26
Ciekawe ile takich historii jeszcze nie ujrzalo swiatla dziennego...?? :(
Obserwuj wątek
    • gayboy Nastolatki molestowali? 17.11.06, 23:34
      "Nastolatki z koronowskiej zawodówki molestowali seksualnie koleżankę z klasy".
      Zgodnie z gramatyką języka polskiego jest "nastolatki molestowały" lub
      "nastolatkowie molestowali". Taki błąd w podtytule. Wstyd, no nie?
    • jean.lewicki Re: Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 18.11.06, 10:20
      Szanowne Panstwo,

jest to brak odpowiedzialnosci, brak zainteresowania ( rodzicow )
      odpowiedzialnosc ponosza wylacznie rodzice. Dyrektor , Dyrektorka ponosza
      opowiedzialnosc za dyscypline szkoly, powinniy dyscyplynarnie byc zwolnieni z
      pracy.
      Ministerstwo edukacji rowniez ponosi odpowiedzialnozc , brak fuduszu i
      pedagogow.

• and-j1 Re: Popieram tak powinno być moje motto to: ... 18.11.06, 21:01
        dyscyplina i tylko dyscyplina nie ma innego odwrotu. Jezeli tego nie wprowadzimy
        nasze młode pokolenie będzie "błądziło" i kierowało się prawami ulicy. Powiem
        więcej musi byc wprowadzona "brutalna" dyscyplina bo ona i tylko ona ukształtuje
        wewnętrzne poczucie odpowiedzialności i patriotyzmu.
        • czarna1010 Re: Jeden wielki ŻAL 20.11.06, 20:19
          Czytam ten komentarz i jestem pod wrazeniem.. zastanawiam sie czy przypadkiem
          nie jestes prawa reka Giertycha?brutalnoscia niczego nie naprawisz...
          potwierdzam w polskim szkolnictwie powinno sie wiele zmienic ale takie
          rozumowanie jak Twoje bardziej przypomina mi czasy ADOLFA heh .. Masz zadatki
          na dyktatora.
          • a180 Re: Jeden wielki ŻAL 21.11.06, 20:24
            Rzeczywiscie! Masz rację!!! Znam osobiscie tych chlopakow, wychowywalam sie z
            nimi na jednym podworku. Jestem przekonana, ze oni jej nie molestowali. Nie
            bylo czegos takiego, ze rozpinali jej rozorek i wkladali jej rece pod bluzke.
            Wyzywali, dokuczali, ponizali, ale nie molestowali. Znam tez Eweline,jest
            cicha, ale zauwazylam, ze ich prowokuje. Skoro czula sie pokrzywdzona dlaczego
            za nimi chodzila?
    • 3gr Na szczescie bez samobojstwa 19.11.06, 08:07
      Tym razem nie doszlo do jeszcze wiekszej tragedii. Ale gdyby dziewczyna sama
      nie zglosila sie o pomoc, to szkola pozostalaby slepa. Gdzie szkolny
      wychowawca, gdzie szkolny psycholog??? Gdzie monitorowanie zachowania uczniow?
    • pychocz Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 20.11.06, 12:16
      Witam jestem uczniem tej szkoly roku X i z przykroscia ale to mowie iz to nie
      pierwszy taki "wypadek". Kto ponosi za to wine? Oczywiscie dyrektor, ktory sie
      niczym nie przejmuje i mysli, ze niczemu nie jest winny gdyz nie on to zrobil.
      Moim zdaniem powinni zmienic dyrektora na takiego, ktory ma chociaz pojecie o
      szkolnictwie i podjalby racjonalne srodki. DOSC JUZ TEGO !!
    • mandarynka234 Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 20.11.06, 14:38
      znam dwoch sposrod ty oskarzonych i jestem tego pewna ze oni takiego czegos nie
      mogli by zrobic!!!a jak ta dzieczyna nie mogla tego zniesc to mogla wczesniej
      komus to pwiedziec a nie ukrywac to bop w takim razi wychodzi na to ze jak niby
      oni robili jej to "codziennie" to nie było to dla niej az tak straszne!!!dla
      mnie to jest dziwne!!!
      • a180 Re: Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 21.11.06, 20:33
        ja znam ich wszystkich,a najbardziej Arka i Dawida, mieszkam na tym samym
        osiedlu. Nie wierze w molestowanie... tylko w ponizanie i dokuczanie... nie
        moge juz patrzec na rozpacz ich rodzicow i klamstwa szkoly i telewizji....
        jakim prawem nazwano ich rodziny .....patologia.... w ich domach nie ma
        przemocy, alkoholu, nie brakuje pieniedzy na chleb....
    • niunia182 Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 20.11.06, 19:04
      znam 3 oskarzonych w tej sprawie , nie wierze w to ze mogli oni zrobic cos
      takiego ... dlaczego ta dziewczyna nie poszla z tym do pedagoga zaraz po
      pierwszym zdarzeniu jesli ono wogole mialo miejsce ... znam tych chlopakow i to
      kilka lat i wiem jacy oni sa bo chodzilam z jednym do klasy przez 7lat i moim
      zdaniem on nic takigo nie zrobil napewno nie molestowanie!!!!! moze i mowil cos
      na jej temat nie milego ale nie to , to do nigo nie posuje!!!! jestem cikawa co
      w tej sprawie wyjdzie .... a jesli ta dziewczyna klamie ze byla molestowana i
      to sa tylko jej wymysly to co wtedy??jak beda sie czuyc ci chlopacy i ich
      rodzice??jak beda mieli wynagrodzony ten czas pobytu w areszcie, przeciesz tro
      nie mile spedzic tam czas jeszcze tacy mlodzi chlopacy:(?? moze ta dziewczyna
      naogladala sie za duzo tv i teraz wymysli .. kto wie?tylko oni wiedza jaka jest
      prawda a policja pewnie wierzy dziewczynie a nie tym chlopaka bo tak jest
      zawsze .....:/
      • czarna1010 Re: Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 20.11.06, 20:36
        ja rowniez chodze do tej szkoly..tak sie zastanawiam czy wy wszyscy przypadkiem
        nie porownujecie Eweliny do Ani? czy nie chcecie zrobic z tego takiej samej
        tragedii? moze juz robimy zrzutke na wieniec? dajcie na luzz.. Ta sprawa wg
        mnie jest ubarwiona.. Wiadomo mi ze sama Ewelina nie chciala robic z tego
        takiej wielkiej sprawy i nie zdawala sobie sprawy z takich konsekwencji
        (chlopacy w wiezieniu) Nie unika jednak watpliwosci to ze postapili ZLE..Co do
        winy? kogo jest wina? zadajcie sobie to pytanie? na kogo by tutaj wszystko
        zwalic?kogo udreczyc odpowiedzialnoscia? nie wiecie? juz odpowiadam! winni sa
        rodzice Eweliny..po fakcie okazalo sie ze sa straszliwie oburzeni! Chlopcy-
        zupelny brak poszanowania plci przeciwnej,znalezli sobie kozla ofiarnego i
        dokuczali nie zdajac sobie sprawy z konsekwencji tych dzialan.. no i kto jest
        tutaj numerem jeden? SAMA EWELINA!! bo przeciez jak mozna takie cos ukrywac?jak
        dlugo mozna sie meczyc i pozwalac sie tak ponizac? no i wreszcie SZKOLA.. co
        szkola ma z tym wspolnego ? szczerze? moim zdaniem NIC!! szkola nie jest naszym
        domem! szkola jest miejscem gdzie jestesmy tylko lidzmi nie jedna wielka
        rodzina!! jak by tak nauczyciele mieli rozmawiac pojedynczo z kazdym uczniem o
        jego problemach szkola zamienilaby sie W OSRODEK PSYCHOTERAPEUTYCZNY DLA
        UCZNIOW hehehe.. tak wiec ludzie szukajacy winy w szkole sa poprostu zalosni!
        nie maja sie czego uczepic.. no i na sam koniec pozostaje KARA ? jaka powinna
        byc kara? nie mnie to oceniac ale sugerowane 10lat to ogolny smiech na sali.
        mam nadzieje ze dla nich wystarczajaca nauczka beda "zawiasy" ..
        • sugarmice Re: Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 22.11.06, 00:57
          Jak czytam takie wpisy, jak Twój czarna, to zadaję sobie pytanie, czy Ty przypadkiem nie jesteś spokrewniona, z którymś z tych chłopców. "Ewelina jest winna". Oczywiście, że ona, ale dlaczego w takim razie zamknięto pięciu Bogu ducha uczniów? Cóż za jawna niesprawiedliwość!!! Chyba od jutra sam idę w miasto pomolestować, albo zgwałcic jakąś nastkę, bo przecież wina będzie po jej stronie. "Czemu nie zgłosiła?","dlaczego wszyscy milczeli? A temu, że się bali, że w ramach zemsty Rybkowo, czy inna wioska przyjedzie się mścić. A grożby te były realne, bo już wcześniej takie "wizyty" miały miejsce. Nie pleć więc tutaj tych swoich dyrdymałów, bo żal czytać ich czytać.
      • sir.vimes Dziewczyny 20.11.06, 21:42
        Oszalałyście? Takie posty sugerują, że kobieta zawsze kłamie w sprawach o gwałt,
        czyny lubieżne itp. Są niewinni? czy tylko wam szkoda kolegów? A koleżanki to
        już nie?
        A może też nie widzicie różnicy między dowcipem a przestępstwem? Molestowanie to
        przestępstwo!
        • bulina2 molestowana uczennica w koronowie 23.11.06, 12:22
          co to wogóle ma być?!?!?śMIESZNE!!!!!ewelina ma bujną wyobraźnie,ona sama nie
          zdawała sobie sprawy co możę nastąpić w związku z jej zachwianą naturą!Kłamie
          jak szewc,chcąc zrobić z siebie ofiare narobiła problemu chłopakom!!!!oni są nie
          winni!!!!znam chłopaków i wiem że nie byli by zdolni do takich wybryków.Lubią si
          wygłupiać tylko ze mają w tym umiar.ZNISZCZYłA IM PRZYSZłOść NIE ZDAJąC SOBIE Z
          TEGO SPRAWY ALBO ZROBIłA TO SPECJALNIE
    • krupowka Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 21.11.06, 18:21
      Sory ale dla mnie ta cala historia to jedna wielka bujda!! Po co ta laska ich
      prowokowala??? Po co w sklepach zawsze szukala jak najkrotszych spodniczek i
      bluzeczek (najlepiej by chodzila bez nich) z jak najwiekszymi dekoldami???
      Poprostu nie rozumiem tego typu zachowania. Ubierala sie tak i wyglada na to ze
      sama tego chciala(o ile wogole do tego doszlo). Do szkoly powinna chyba
      zakladac w miare normalne ciuchy a nie przychodzic tak jak na plaze...
      Porazka... Wspolczuje tylko chlopakom... A i jeszcze jedno: dzieki tej calej
      historyjce w mojej szkole wprowadzono zupelny zakaz opuszczania budynku!!
      CZaicie a u na s nawet sklepu nie ma...:( Jak kogos urazilam to sory ale
      przynajmniej mi ulzylo i powiedzialam to co mysle, chociaz na ten temat mozna
      by ksiazke napisac.
      • sir.vimes A ja nie współczuję bandytom 21.11.06, 19:38
        Dziewczyna ma prawo chodzić ubrana tak seksownie jak chce i nikt nie może
        twierdzić , że to go prowokuje do czynów lubieżnych. A jak jakiegoś fetysza
        podniecają zakonnice to też ich wina ?
        Mężczyżni to nie zwierzęta - potrafią sobie radzić z popędem.
        • czarna1010 buehehee..Paranojaa! 21.11.06, 20:13
          nie ma czegos takiego jak wspolczucie dla tych chlopcow!ja sama nie ubieram sie
          jak "cnotka" i wydaje mi sie ze to jest tylko i wylacznie moj problem i moj
          styl!Ewelina miala prawo nosic co tylko jej sie podoba;]z tym ze ta cala sprawa
          jest przesadzona.. to jedno wielkie zamieszanie jest nie potrzebne ! sama
          ewelina nie spodziewala sie takich konsekwencji!!i nie chciala robic z tego
          takiej afery!! dziennikarze zawsze robia z "igly widly" Tak sobie mysle..
          Zastanawialiscie sie nad tym czy teraz jaka kolwiek dziewczyna bedzie chciala
          sie zglosic z problemem typu "molestowanie" do pedagoga szkolnego?czy komu
          kolwiek bedzie chciala taka otoz ofiara powiedziec? NAPEWNO NIE!! napewno nie
          bedzie chciala rozglosu!! WNIOSEK JEST jeden.. robicie z EWELI druga "Anie"
          wszystko teraz kreci sie w okol polskiego szkolnictwa i wychowania w szkole..
          co szkola ma do tego wszystkiego?? gdzie sa rodzice? gdzie dobre wychowanie?
          gdzie szacunek do ludzi wynoszony z domu? czy w dzisiejszych domach nie ma juz
          czegos takiego jak nauka kultury?
              • a180 Re: Prowokacyjne zachowanie??? 22.11.06, 08:52
                Jak nie ma takiego czegos.... JEST..... skoro ja krzywdzili to dlaczego ich nie
                omijala. dlaczego tego nie zglosila? wiele razy widzialam jak za nimi
                chodzi..... dziewczyny z 3 klasy zawodowki maja z nia lekcje wf,,, same
                widzialy jak dziewczyna do nich podchodzi, normalnie rozmawia jak z kolegami,,,
                i prowokuje, wiec nie robcie z nich ZWYRODNIALCOW
                • margot_may Re: Prowokacyjne zachowanie??? 22.11.06, 11:00
                  Czy to znaczy, że jak zaprosisz mnie na kawę do domu, to mogę robić co mi się
                  podoba? A twoje ewentualne protesty... No cóż. Przecież sama chciałaś. Takie
                  jest twoje rozumowanie.
                  Zrozum, że jak ktoś zgadza się na rozmowę (więcej: sam szuka kontaktów), to nie
                  oznacza to, że zgadza się na wszystko inne. Co więcej, kiedy zgodzisz się na to,
                  żebym podpaliła w twoim domu zasłony, to w każdej chwili możesz wycofać swoje
                  pozwolenie, a w razie moich uporczywych sprzeciwów zadzwonić po policję.
                  Takie prawa panują w wszystkich cywilizowanych państwach: moja wolność kończy
                  się tam, gdzie zaczyna się twoja.
    • pomaranczka87 Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 21.11.06, 20:40
      DZIWI MNIE TA CALA HISTORIA ODKAD WYSZLA AFERA Z ANIA Z GDANSKA TERAZ SYPIA SIE
      MILIONY HISOTRII PODOBNYCH DO TEJ.JAKA MAM PEWNOSC ZE TA DZIEWCZYNA NIE
      PROWOKOWALA CHLOPCOW SWOIM ZACHOWANIEM?ZADNA ONA BO SIE DO TEGO NIE PRZYZNA.
      ZNAM TYCH CHLOPAKOW A JEDNEGO Z NICH BARDZO DOBRZE WIEM ZE NIC TAKIEGO NIE
      MIALO BY MIEJSCA BO TO ON STANAL BY W JEJ OBRONIE GDYBY TYLKO O TYM WIEDZIAL
      ALE NAWET NIE MAIL JAK BO OD ROKU NIE CHODZIL DO TAJ SZKOLY WIEC NIEMAIL Z NIA
      KONTAKTU A JUZ WOGOLE NIE MOGL JEJ ZNIEWAZAC CZY MOLESTOWAC, NIEROZUMIEM JAK
      MOZNA PISAC ZE TO ON BYL PROWODYREM TEJ GRUPY? NA JAKIEJ PODSTAWIE TAK
      STWIERDZONO?!
      MOZE RESZTA OTRZYMALA JAKAS PROPOZYCJE?
      DLA PRZYKLADU IDEI PANA GIERTYCHA JEDNEGO UKARZA A RESZTA Z NIEWIELKIM WPISEM W
      AKTACH BEDZIE KONTYNUOWAC NAUKE W TEJ SZKOLE.
      NIEWIERZE W TO TA CALA HISTORIA JEST BARDZO I TO BARDZO WYOLBRZYMIONA!!!!!!!!
      • sugarmice Re: Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 22.11.06, 00:44
        Pomarańczka, ja wiem że chłopak Ci bliski, a dziecko musi miec ojca, ale prawda jest taka, że "Piasek i spółka" znęcali się nad nią psychicznie (wyzwiska na
        PKS-ie przy ludziach) i fizycznie(gdyby ją macali to pół biedy). Przestań więc się tu użalać jacy to oni biedni, bo to dranie bez
        sumienia i skruchy, a zwłaszcza Tomeczek. Nie pozdrawiam.

• markia Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 22.11.06, 18:17
        Ogólnie to uwarzam ze nikt nie jest bez winy w tej sprawie. Co prawda nie
        wierze w to ze chlopacy ja molestowali... dwojka z nich ma wlasne dziewczyny to
        po co im Ewelina?? Wielkie halo wszyscy robia w zwiazku z Ania. Przeciez
        wiadomo jest ze Ewelina nie chciala rozglosu w tej sprawie. I co ona teraz ma
        poczac...zrobiliscie z niej nie wiadomo jaka ofiare! A chlopacy?? A tak wogole
        to ile razy w szkole widzieliscie takie sytuacje?? Wiele! A z tej robia afere!
        Ta cala sprawa jest na pokaz zeby ludzie wiedzieli ze Giertych dziala...
        <smieszne> chcac pokazac ze macie wladze, mozecie skazac niewinnych ludzi a
        dziewczyna? bedzie miala przez media zjechana psychike!!
        A gdzie sprawiedliwosc? slyszalam ze w szkole nauczyciele stawili sie przeciwko
        Tomku i dlatego wszyscy mowia ze on byl prowodyrem. On ma zostac skazany a
        reszta wroci do szkoly!!! moze najpierw niech ewelina powie jak bylo naprawde!!!
    • kwiatek9930 Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 22.11.06, 21:17
      Znam Arka i jego rodzicow!!To były głupie zarty ktore ta Ewelina akceptowala
      przez dłuzszy czas a teraz wykorzystala sytuacje tragiczna Ani i teraz chce
      zabłysnac na wiosce ze jest ofiara "molestowania"(ktore akceptowala przez
      dłuzszy czas)a gdy sie przestało podobac jej chłopakowi jej zabawy to sie
      poskarzyla!!Czy dyrektor szkoły w koronowie zapewnił chłopakom nieletnim
      psychologa przeciez oni nie byli swiadomi co im grozi za takie zabawy???tu nie
      było zadnej przemocy!!po co ten areszt??przeciez Arek jak sama zeznala
      przeprosił ja a wczesniej odstapił od zabawy z nia!!Czy pedagodzy sa tak
      ograniczeni ze nie potrafia zajac sie osobami ktore potrzebuja pomocy a
      najbardziej w tej sytuacji sa pokrzywdzeni chłopacy nie maja zadnej pomocy
      teraz i nie otrzymali jej w szkole.
      • sugarmice Re: Uczennica molestowana w szkole w Koronowie 22.11.06, 23:20
        Biedni chłopcy. Wzruszyłem się ich losem. Podła dziewczyna wykorzystała ich, a teraz pewnie siedzi w domu i kombinuje kogo tu jeszcze posłać do więzienia. Czy nikt nie widzi jej perfidnej gry? Czy policja jest ślepa? Sąd powinien chłopców wypuścić, zasądzić wielotysięczne odszkodowanie i pozwolić im spotkać się z psychologiem, który w przystępny sposób wytłumaczyłby prawie dorosłym mężczyznom, że wkładanie rączek w majtki, nieżyczącej sobie tego dziewczynie i wyzywanie jej od najgorszych, niesie w sobie wewnętrzne ble i fuj. A Kostek za to, że ją przeprosił powinien zostać napiętnowany przez społeczność uczniowską. Mięczak jeden!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka