Dodaj do ulubionych

Zajrzyjcie na strone www.koronowo.pl, super

IP: *.swipnet.se 01.08.01, 10:21
Obserwuj wątek
    • krotoss Re: Zajrzyjcie na strone www.koronowo.pl, super 01.08.01, 10:42
      No najlepsza stronka miejska jaka widzialem. Jest naprawde super wszystko latwo
      iczytelnie dostepnie mila dla oka grafika a zawartosc merytoryczna portalu jak
      najlepsza. Kurcze mogli by nasi brac przyklad z tej strony.

Ps.Pontus moze znasz jakies stronki dotyczace Chełna bo interesuje mnie to
      miasto?
      • krotoss Re: Zajrzyjcie na strone www.koronowo.pl, super 01.08.01, 15:07
        Ok dzieki poszukam tam a co do stronu koronowa to ktos moze pomyslec ze uwazam
        ze Bydgoszcz ma stronke gorsza ale tak nie jest(po przemysleniu na chlodno to
        mysle ze mamy nawet lepsza a Koronowo ocenialem na "goraca" po obejrzeniu
        stronki),chodzilo mi o to ze ze strony koronowskiej mozna by bylo przejac pare
        ciekawych pomyslow.
      • krotoss Re: Zajrzyjcie na strone www.koronowo.pl, super 01.08.01, 15:11
        A i zapomnialem tak zal ze niema juz tego polaczenia(choc ja jezdze samochodem)
        bo wiem ze wielu by sie przydalo, ale tak to jest jak kolej ma takie dlugi to
        bedzie likwidowala coraz wiecej polaczen. Pozostaje miec nadzieje ze niektore
        polaczenia beda chcialy utrzymac samorzady bo jest taka mozliwosc tylko wiemy o
        co to wszystko sie rozbija.
          • Gość: Chewie Re: Zajrzyjcie na strone www.koronowo.pl, super IP: 64.124.150.* 01.08.01, 17:51
            Uwazam, ze w regionie jest duzo ladniejszych stron niz www.koronowo.pl, zaliczam do nich chociazby
            www.bydgoszcz.pl czy www.torun.pl. Najwiekszym minusem strony Koronowa jest fakt, ze chodzi tylko pod
            Micro$oft Internet Explodera. Tlumacza to �zastosowaniem najnowszych technologii�... Coz to za technologie?
            Netszkapa obsluguje zarowno javascript, dhtml,... Nie ma problemu by zrobic strone dzialajaca pod IE i NN -
            wystarczy chciec!
            Przez zaniedbanie czy lenistwo strona jest niedostepna dla uzytkownikow innych systemow niz windows... To
            spory blad, biorac pod uwage fakt rosnacej popularnosci Linuxa...
            Co do szaty graficznej www.koronowo.pl: zbyt zlewajace sie z tlem literki przysporza klientow nie miastu a
            okulistom ;-) poza tym malo efektowne, a za to bardzo schematyczne jest logo strony...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka