Dodaj do ulubionych

Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie?

IP: 81.210.17.* 06.08.04, 16:44
no wlasnie... gdzie? Czlowiek konczy studia, zaczyna prace i potem nie ma za
duzo czasu walesac sie po miescie... dyskoteki to nie to, kluby- hm ale ile
mozna pic piwo?, czat- ech- trzeba b duzo czasu poswiecic a rezultaty
marne, ....powiedzcie gdzie spotykaja sie single??? gdzie mozna poznac
fajnych facetow???
Obserwuj wątek
    • niech Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 06.08.04, 21:13
      Ile mozna pic piwo? W zasadzie bez ograniczen, tylko robi sie coraz bardziej
      cieple a koncu kwasnieje.
    • Gość: fajny facet Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.cvz.es 06.08.04, 22:17
      kochana
      nie jestes trendy
      teraz fajni faceci spotykaja sie ze soba
      po co im wydawac kase na jakies obce baby
      • niech Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 06.08.04, 22:22
        I piwem sie podziela...
        • Gość: fajny facet Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.cvz.es 06.08.04, 22:25
          i nie trzeba okladac zawczasu na alimenty
          • niech Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 06.08.04, 22:34
            I bez wstydu mozna wymiennie uzywac bielizny osobistej.
            • Gość: fajny facet Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.cvz.es 06.08.04, 22:37
              na kwiatach sie oszczedza
              • Gość: spl Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.04, 21:49
                I jest wspólny temat przy meczu...
      • buggi Re: hehehe 06.08.04, 23:19
        Gość portalu: fajny facet napisał(a):

> kochana
        > nie jestes trendy
        > teraz fajni faceci spotykaja sie ze soba
        > po co im wydawac kase na jakies obce baby

► tak, czy siak prezerwatywe kupic musisz/powinienes.
        • Gość: fajny facet Re: hehehe IP: *.cvz.es 06.08.04, 23:30
          skad wiesz?
          jestes facetem?
          to moze sie spotkamy
          np w niedziele na Starym Miescie
          he??
          • buggi Re: hehehe 07.08.04, 23:41

> skad wiesz?
            > jestes facetem?
            > to moze sie spotkamy
            > np w niedziele na Starym Miescie
            > he??

Jestem dusicielem z Otwocka. Mozemy sie spotkac o kazdej porze. Prezerwatywa w
            tym przypadku nie bedzie Ci potrzebna.
            • Gość: fajny facet Re: hehehe IP: *.es 08.08.04, 20:44
              no i co
              czekalem na Ciebie cały dzień,a Ciebie nie było
              spróbujmy może jutro gdzieś w Centrum,ja koło 20-ej powinienem być blisko Nowego
              światu
              co Ty na to??
              • buggi Re: hehehe 10.08.04, 18:12
                widzialam Cie.
                • Gość: fajny facet Re: hehehe IP: *.cvz.es 11.08.04, 17:24
                  to niemozliwe
                  od niedzieli nie opuszczam mieszkania
                  w telewizji tez nie wystapilem
                  • buggi Re: hehehe 11.08.04, 18:39

> to mozliwe

> pilem

► tak, widzialam
    • Gość: bigcia Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.08.04, 18:49
      W tym mieście niestety, nie ma facetów fajnych. Są obleśniaki. Pozdrawiam
      • niech Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 07.08.04, 19:00
        Mialas pecha.
        PS. A moze to nie pech?
      • graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 09.08.04, 12:08
        no wlasnie, i ci powyzej potwierdzaja to w zupelnosci...
      • Gość: pancerniak Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.chello.pl 17.08.04, 13:01
        nie mają ochoty na grubego kapsztońca?
      • Gość: Olaf Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: 62.233.164.* 01.09.04, 07:28
        Widać ciągnie swój do swego
        • Gość: Śmierć na szmulkach, oraz okolice targowej i Białostockie IP: *.ctm.com.pl / 62.29.160.* 30.11.04, 17:22
    • Gość: Piotrek Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.aster.pl 08.08.04, 15:49
      Cześć, a gdzie można Ciebie spotkać?
      Pozdrawiam,
      Piotrek
      • buggi Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 08.08.04, 18:36
        Trendywate dziewczyny spotykaja sie same ze soba. Nie wiedziales?;)
        • Gość: Piotrek Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.aster.pl 08.08.04, 18:52
          a nie Trendywate?
      • graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 09.08.04, 12:10
        a znasz fajnych facetow?;)
    • Gość: gościu Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.acn.waw.pl 08.08.04, 19:38
      Pokręć się po imprezach (klubowych, mieszkaniowych), to w końcu poznasz kogoś
      przez znajomych znajomych. Nie możesz zakładać, że po studiach nie będziesz już
      się bawić, bo zostaniesz na lodzie. Pamiętaj, że praca to nie wszystko. Jeżeli
      jej się oddasz całkowicie, możesz żałować w przyszłości.
      • graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 09.08.04, 12:07
        no co ty! na imprezach tez spotyka sie single- ale kobiety;) u mnie np, akurat
        jest nas grupa dziewczyn i kazda pracuje niestety raczej w zenskim gronie,
        albo w meskim tyklo zonatym;))) wiec odpadaja;) ja tez chodze na imprezy ale
        wierz mi.. nie jest latwo;)
        • problem Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 29.12.05, 09:58
          jakas paranoja... (w ekonomii chyba nazywa sie to niedoskonałością rynków
          wymiany prowadząca do rozminięcia popytu z podażą).
          Ja mam szczęscie głównie do imprez gdzie znaczna większość to single, ale
          faceci... Wszystcy po studiach z fajnymi pracami i wszystcy zastanawiający się
          gdzie można poznać fajne dziewczyny...
    • hernandez Gdzie sa fajne panny chcialoby sie zapytac:) 09.08.04, 11:17
      jeszcze rok temu bylo jakies zycie w tym miesice ale obecnie, nudaaaaaaa idzie
      sie do klubu pustka,na dyskoteakch jeszcze wieksza niz w klubach po prostu
      porazka,Ludzie sie chyba na domowkach bawia a winne temu sa chyba kosmiczne
      ceny warszawskie gdzie za wejscie min.25-30zl a browar min.10zl:(
      • buggi Re: Gdzie sa fajne panny chcialoby sie zapytac:) 10.08.04, 18:11
        Najlepsza zabawa jest u ksiedza proboszcza. U niego sie wszyscy bawia. Nie
        jestes trendy.
        • anmanika Re: Gdzie sa fajne panny chcialoby sie zapytac:) 11.08.04, 13:02
          buggi napisała:

> Najlepsza zabawa jest u ksiedza proboszcza. U niego sie wszyscy bawia. Nie
          > jestes trendy.

Chodzi o tego w Gdansku????? Cholerka troche daleko.
          • buggi Re: Gdzie sa fajne panny chcialoby sie zapytac:) 11.08.04, 18:40
            anmanika napisała:

> buggi napisała:
            >
            > > Najlepsza zabawa jest u ksiedza proboszcza. U niego sie wszyscy bawia. Ni
            > e
            > > jestes trendy.
            >
            > Chodzi o tego w Gdansku????? Cholerka troche daleko.

Nooooo, dla taaaakiej jazdy, warto sie przejechac. Do Gdanska ;)
    • Gość: Tommy Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.sgib.com 13.08.04, 11:57
      ja jestem fajny :-) A można mnie "spotkać" pod turbani@tlen.pl
      Chcesz się przekonać? Zapraszam !!!
      Mam 27 lat i chyba podobne wyzwanie jak Ty !!!
      Pozdrawiam serdecznie,
      T
    • miguelsantiago I co z tymi fajnymi kobitkami? 13.08.04, 12:51
      Poleci ktoś ciekawe miejsce? Do zalozycielki tematu - nadal jestes wolna? ;)
      • graape halo.. wolny? wolny?;) 16.08.04, 13:43
        a kolega wolny czyli singel?
        • miguelsantiago Re: halo.. wolny? wolny?;) 18.08.04, 15:59
          Si si, wolny :) A co?
          • graape Re: halo.. wolny? wolny?;) 19.08.04, 11:27
            hablas espanol? ;) o italiano?;)
            a wolny i atrakcyjny?;))))i mily i inteligentny?
            • miguelsantiago Re: halo.. wolny? wolny?;) 19.08.04, 11:42
              Espanol, un poco. A co do atrakcyjnosci to mysle ze nie mnie to oceniac.
              • graape Re: halo.. wolny? wolny?;) 20.08.04, 09:16
                yo hablo espanol un poco, tambien;)

nie tobie oceniac? hm... to moze dasz jakies rekomendacje? hihi
    • Gość: pancerniak Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.chello.pl 17.08.04, 13:02
      w 'eleganckim bolku' są zajebiści kolesie. dupeczki też są super. w ogóle bolex
      wymiata
      • miguelsantiago Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 18.08.04, 16:00
        Dzieki za info, jakbys jeszcze jakis namiar podał byloby cool.
        PS Co miales nam ysli piszac "elegancki" - znaczy sie krawaciarsko tam jest czy
        jak?
        • Gość: do miguela Elegancki Bolek IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.08.04, 12:57
          Elegancki Bolek to nazwa pubu:-)ul. Al. Niepodległości 211
          www.google.pl twoim przyjacielem
          • miguelsantiago Re: Elegancki Bolek 24.08.04, 11:04
            Dzieki, zreflektowalem sie troszke za pozno :) A Bolka postaram sie odwiedzic
            wkrotce wiec bedzie tam o 1 fajnego faceta wiecej ;)
          • Gość: Ja Re: Elegancki Bolek IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.08.04, 19:14
            Toż to knajpa dla snobów i tandeciarzy !!!
            Wystarczy spojrzeć kto tam przychodzi. Nażelowani szukający fajnych kobiet ...
            do kupienia!
    • Gość: Arti Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.08.04, 19:13
      Wszędzie :-) ... tylko trzeba się rozejrzeć dookoła :-)
      Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego znalezienia !!!
      Artur
    • Gość: On Facetów i dziewczyny ... na odpowiednim forum.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.04, 19:50
      Czy ktoś zna jakieś fajne forum (oparte na phpBB) Warszawy?
      Jak są avatary (obrazki - zdjęcia) i odpowiednie profile (opisy własne osób) ... ułatwia to szukanie i umawianie się ;)
      No i czasami wiadomo jakie poglądy ktoś ma i ... orientację.

Tylko gdzie qrde jest takie forum tutaj? GDZIE PYTAM?
      • Gość: jam Re: Facetów i dziewczyny ... na odpowiednim forum IP: *.pwn.com.pl 07.09.04, 09:05
        tez chetnie odwiedze takie forum :) jak ktos zna jakies fajne to niech sie
        podzieli informacja ;)
    • tato1966 Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 28.08.04, 21:26
      Jakby to delikatnie ująć...: Fajne kobiety przeważnie trafiają na fajnych facetów.
      Jesteś wyjątkiem..?
      • Gość: Kati Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: 212.160.172.* 02.09.04, 12:34
        No hej, a ja jestem zdania, że fajne babki trafiają na złych facetów. Niestety
        albo facet jest zaradny i skurczybyk albo jest super cieły i normalny i
        niezaradny. Tak to już jest
        • Gość: mania Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: 81.210.83.* 03.09.04, 12:02
          święta prawda! nie ma i juz:)
          • graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 03.09.04, 16:29
            zgadzam sie z poprzedniczka... a poza tym to fajni faceci juz wygineli;) albo
            uciekli z warszawy;)
            • Gość: mania Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: 81.210.83.* 03.09.04, 17:43
              chyba uciekli, bo raz na ruski rok jakis wpada mi w oko, szkoda ze tylko na
              file:(
              • Gość: jam Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 18:36
                zaczynam przez Was miec kompleksy :]
                • Gość: graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.crowley.pl 04.09.04, 14:18
                  haha, nie przejmuj sie... my tu mowimy o dojrzalych facetach a moze ty jeszcze
                  jestes przed 25;) rozwiniesz sie i uciekniesz;)
                  • Gość: jam Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.04, 23:29
                    26 i mam nadzieję, że dojrzały ;)
                    Dopiero co tu przyjechałem wprawdzie i licze na to, że nie prędko wyjadę ... aha - zajęty. To może przeszkadzać :)
                    • graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 06.09.04, 09:31
                      no widzisz to juz w ogole problemu nie ma;) zen sie i juz!;)
                      • Gość: jam Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.04, 18:29
                        nie tak szybko :) dopiero jesteśmy ze sobą kilka lat ;)
                        • graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 06.09.04, 20:42
                          no tak, widze ze spotkamy sie na tym forum za 2 lata;) tylk role beda
                          odwrocone ;)
                          • Gość: jam Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.04, 21:17
                            hehehe ... mam nadzieje ze nie. :) Zycze jednak powodzenia ... dzisiaj widzialem w autobusie jednego (chyba) fajnego goscia, wiec jest szansa dziewczyny ;)
                            • graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 07.09.04, 12:18
                              wiesz ty w ogole nei jestes pomocny!!!! trzeba bylo wziazc od niego namiary...
                              a tak to jak ja go spotkam jezdzac metrem???;)
                              • Gość: jam Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.pwn.com.pl 07.09.04, 12:52
                                qrde, masz racje. następnym razem wezmę ;)
                                Szkoda tylko, ze wezmie mnie za homo* jak go poproszę, ale trudno - poświęcę
                                się :]
                                • graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 07.09.04, 14:02
                                  no co ty! powiesz ze to dla siostry;) no wiesz, wstawisz taka historyjke ze
                                  siostra, ze te sprawy... a jak tobie przypasuje to moze i na piwko sie
                                  umowisz;) jeszcze bedziesz mi wdzieczny!;)
                                  • Gość: jam Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.pwn.com.pl 07.09.04, 14:34
                                    jasne :] moze poprzestanmy na tym ze dla siostry ;)
                                    • graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 07.09.04, 14:46
                                      a co masz tak duzo znajomywch ze jeden wiecej to juz nie?;) wyluzuj!;) napewnoe
                                      nie pomysli ze gey... jakby co to siostra wszystko wytlumaczy;)
                                      • Gość: Natalia Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.ce3.pl / *.ce3.com.pl 11.11.04, 23:46
                                        Matko!Ja też mam ten problem!Jak dziewczyna jest na
                                        poziomie,inteligentna,elokwentna i odważna- to ma przechlapane!Faceci się jej
                                        zwyczajnie boją.Choć na brak absztyfikantów nie narzekam,to- niestety-
                                        zazwyczaj napatoczają się tacy poniżej oczekiwań!!!Czy to znak naszych czasów?
                                        Jak ktoś ma ochotę podyskutować- zapraszam miki@poczta.fm.
    • Gość: aro w metrze IP: *.gd / *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.04, 23:09
      zaluje ze tak rzadko znigo korzystam, ale tam jest wysyp coodwnych facetuff
      • Gość: ewka konewka Re: w metrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.04, 20:04
        To ja chyba muszę zacząś przemieszczać się metrem , tylko powiedz jeszcze w
        których godzinach :)
    • Gość: gregor Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: 62.29.137.* 03.12.04, 15:49
      zawsze najciemniej jest pod latarnią..podobno. chociaz ja się tak wokół tej
      swojej latarni rozglądam i nic nie mogę wypatrzeć :)) może dasz jakis namiar na
      siebie ? pozdrawiam
      • graape Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 07.12.04, 16:07
        oj, daj spokoj, czasmi nawet ciezko latarnie znalezc:)))))))))))))))))
        Gość portalu: gregor napisał(a):

> zawsze najciemniej jest pod latarnią..podobno. chociaz ja się tak wokół tej
        > swojej latarni rozglądam i nic nie mogę wypatrzeć :)) może dasz jakis namiar
        na
        >
        > siebie ? pozdrawiam
    • toja111 Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 04.12.04, 21:59
      A tak na serio, to fajnych facetów można spotkać wszędzie. Ja spotykam w pracy
      (choć to trochę niebiezpieczne i lekko toksyczne), na światłach na drodze
      (trzeba mieć odpowiedznie podejscie). Nigdy nie wiesz, kótry facet może okazać
      się na prawdę fajny. Oczywiście nie należy flirtować ze wszystkimi, jak Ci się
      ktoś nie podoba i nie chciałabyś mieć z nim nic wspólnego to najlepiej nie
      zwracaj na niego uwagi i uciekaj - żeby się przypadkiem Tobą nie zainteresował.
      Poznawanie facetów w klubach, dyskotekach wiadomo czemu słuzy, ale jeśli chcesz
      sobie układać życie to bądź otwarta na codzienne kontakty - w każdej sytuacji
      możesz spotkać fajnego faceta!!! Tylko bądź czuja.
      • Gość: Zosia Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.sggw.waw.pl 05.12.04, 09:47
        Prawda jest taka, że fajni faceci są już zajęci. Natomiast pozostali to geje.
        Jest jeszcze opcja wolnych, może i fajnych, ale "trefnych" facetów. Bo skoro
        jest wolny, przystojny i nikigo nie ma, to znaczy, że coś jest z nim nie tak. :-
        ). Oczywiście opisuje mężczyzn w wieku ok. 30 i powyżej. Młodsi Panowie, nie są
        warci jeszcze zaintersowania. Zbytnio ptzywiązani są do cycusia mamusi.
        Tak więc szanowna koleżanko, albo zostaniesz ochanica jakiegoś naprawdę fajnego
        faceta albo zdecydujesz się na przeciętniaka. Nie wiem, ale słyszałam, że tacy
        sa najbezpieczniejsi. Czyli małe ryzykko, że ktoś Ci go poderwie, poza tym
        bedzie wierny jak pies, bo zapewne zna swoje możliwości. :-).

Zastanów się co wolisz, zjeść ciastko sama, czy podzielić sie toretm z
        koleżankami :-).

Pozdrawiam
        Zośka
        • Gość: caf Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.04, 19:32
          > Jest jeszcze opcja wolnych, może i fajnych, ale "trefnych" facetów. Bo skoro
          > jest wolny, przystojny i nikigo nie ma, to znaczy, że coś jest z nim nie tak. :
          > -)
          hmmm, bardzo madre podejscie :)

> sa najbezpieczniejsi. Czyli małe ryzykko, że ktoś Ci go poderwie, poza tym
          > bedzie wierny jak pies, bo zapewne zna swoje możliwości. :-).
          >
          > Zastanów się co wolisz, zjeść ciastko sama, czy podzielić sie toretm z
          > koleżankami :-).
          co za bzdury :)
        • sebpl Re: Do Zosi 07.12.04, 19:41
          A sama się oceniasz na rurkę z kremem, czy raptem na krakersy?

---
          Śladami kota Filemona tup.. tup... tup...
          • Gość: Zośka Re: Do Zosi IP: *.bphpbk.pl 08.12.04, 17:29
            Może nie zabrzmi to skromnie, ale uwłaczasz mi tym pytaniem dotyczącym rurki z
            kremem :-).

Miłego popołudnia
            Zośka
            • sebpl Re: Do Zosi 08.12.04, 18:34
              Ależ wręcz przeciwnie. Do tortów nie zasiadm, natomiast rurki z kremem smakuję
              z najwyższym uwielbieniem i całymi partiami :)

---
              Śladami kota Filemona tup... tup... tup...
              • Gość: Zosia Re: Do Zosi IP: *.bphpbk.pl 09.12.04, 14:20
                haha...A jak to wpływa na Twoją figurkę? :-)) Rurki, a szczególnie krem, są
                bardzo kaloryczne.

A poza tym Kto mnie pytał?

Pozdrawiam cieplutko
                Rurka z kremem :-))))
                • sebpl Re: Do Zosi 09.12.04, 18:12
                  > haha...A jak to wpływa na Twoją figurkę? :-)) Rurki, a szczególnie krem, są
                  > bardzo kaloryczne.

A dziękuję, figurę sobie chwalę. Toszkę ćwiczeń przed snem i już czuję się
                  rozgrzeszony ;)

> A poza tym Kto mnie pytał?

Mów mi Ptasie Mleczko :)

---
                  Śladami kota Filemona tup... tup... tup...

• Gość: Zosia Re: Do Zosi IP: *.bphpbk.pl 10.12.04, 13:54
                    W takim razie witam Ptasie Mleczko :-))

A tak na marginesie to bardzo lubię ptasie...hihih
                    I ja w przeciwieństwie do Ciebie, nie jadam rurek z kremem bo w duzych
                    ilościach szkodzą, za to delektuje się ciasteczkami :-)

Poza tym mam skuteczniejszy pomysł na kontrolowanie wagi np. siłownia i sauna.

Bądź grzeczny :-)
                    Zosia
                    • Gość: tomek Zosiu czy pamiętasz mnie jeszcze? IP: *.pl / 213.241.64.* 08.01.05, 23:36
                      Zosiu kochanie pamiętasz jak szalałem, co się stanie, chwyciłem cię za twoje
                      obie dłonie, wskazałem ci jako moje serduszko płonie...
                      Zosiu pamiętasz, jak w święto zmarłych poszliśmy na cmentarz? Rzuciłem cię na
                      suchych liści stertę, prosiłem cię, niech duszę ci rozerwę ! Aha.....

• Gość: Tym.. Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.sdl.vectranet.pl / 195.117.151.* 08.12.04, 12:44
      Najpierw zapytaj się sama siebie czego oczekujesz...

Pozdrawiam..
      • katmoso Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 08.12.04, 17:21
        a może fajne babki i faajni faceci spotkają się któregoś fajnego dnia w fajnym
        miejscu? he?
        • miguelsantiago Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 08.01.05, 17:49
          Jestem za
    • magdawe Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 23.10.05, 00:13
      Zaczynam czytac ten wątek, ale przede wszystkim go podciagam.
      Uaktualniac prosze!
      Fajni faceci, gdzie Was spotkac????
      • magdawe Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 23.10.05, 00:14
        A przy okazji - zirytowana - znalazlas fajnego faceta w Warszawie?
        GDZIE?????
      • konrado80 Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? 23.10.05, 10:45
        a co oznacza dla Ciebie fajny i co Ty masz do zaoferowania, czyli jaka jesteś?
        bo jakby nie patrzeć żeby czegoś oczekiwać od płci przeciwnej, to przydałoby
        się przynajmniej to samo zaoferować ;)
    • Gość: 9luna9 Re: Gdzie znalezc fajnych facetow w Warszawie? IP: *.exatel.pl 06.12.05, 12:06
      ..tam gdzie mozna spotkac fajne dziewczyny !...czyli wszedzie :).
      Ludzie poznaja sie w tak rozmaitych okolicznosciach, ze trzeba miec oczy
      szeroko otwarte i moze od razu nie zbywac milego faceta, tylko dlatego, ze nie
      nosi najmodniejszych ciuchow. To 'cos' ma sie w sobie a nie na
      zewnatrz...powodzenia !
    • Gość: romek-atomek Re: Gdzie znalezc fajnych facetów-do zosi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.05, 22:59
      podzielam zosiu twoje zdanie,a pozostałych,zapraszam do bardzo fajnego
      lokalu-"utopia" w samym centrum!!dziewczyny-chłopaki -spodoba wam się,skoro
      szukacie to tam znajdziecie!!!
      • Gość: diablotine Re: Gdzie znalezc fajnych facetów-do zosi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:31
        powiedz lepiej romku atomku, na jakie haslo tam wejsc, nie jest latwo ;)
        • Gość: romek-atomek Re: Gdzie znalezc fajnych facetów-do zosi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:11
          są dwie możliwości,domyśl się......
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka