Dodaj do ulubionych

Dobra maszyna cnc do obróbki metalu?

30.12.13, 14:28
Szukam obrabiarki cnc Pewnie wybiorę od tbi tbitech.pl serwis dobry, maszyny trzymają zywotność ale może polecicie coś równie dobrego w podobnych cenach - tokarka cnc (wielowrzecieniowa, dwugłowicowa) do max.100 k. euro
Obserwuj wątek
    • Gość: komander323 Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.03.14, 21:25
      z tego co wiem, pod szczecinem jest dość dobry zakład - www.zakladhydraulikisilowej.pl tram polecam się dowiadywać
      • Gość: tymson Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.28.ftth.classcom.pl 16.05.14, 21:23
        ja tez szukam obrabiarki cnc - poleccie jakiegos polskiego producenta.
        • Gość: marcinos Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.play-internet.pl 18.05.14, 13:14
          z tego co wiem to obrabiarki cnc sprzedaje APX. zobacz sobie co robią i czy ich oferta Cię zainteresuje. natomiast dostawców mają różnych, zależy co chcesz kupić i za ile. ale firmę mogę polecić bo słyszałem dobre opinie.
          • Gość: marcinos Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.play-internet.pl 28.05.14, 20:27
            Jeśli już nadmieniłem dostawców, to którego z tych producentów, których axp ma w ofercie, byście polecili? chodzi mi o pionowe centra obróbcze. Polecano mi Hardforda, słusznie?
    • Gość: nowy Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.14, 11:15
      Zobacz na Tekst linka
      • Gość: dejv Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.14, 11:16
        Maszyny.pl maszyny używane portal maszyn
    • Gość: michałmichalski Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.play-internet.pl 03.08.14, 11:16
      Ja polecam fpt. Skontaktuj się najlepiej z firmą APX.
      • Gość: michałmichalski Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.play-internet.pl 03.08.14, 11:28
        tak teraz myślę... i oni tam mają kilku jeszcze fajnych producentów - sam sobie zobacz www.apx.pl/pl/obrabiarki/dostawcy. Daj więcej szczegółów, co potrzebujesz, a doradzę :)
        • Gość: Władysław Łokietek Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.icpnet.pl 04.12.14, 15:22
          Firma Sumel z Wrocławia zajmuje się obróbką skrawaniem metali. Pracują na sprawdzonych tokarkach. Współpracowaliśmy już z nimi między innymi w zakresie gięcia blach, skrawaniu i frezowaniu.
          • Gość: Francuz Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.icpnet.pl 09.12.14, 13:31
            Sumel jest dość znaną firmą w branży. Kilka razy współpracowaliśmy z nimi w zakresie obróbki i byliśmy zadowoleni.
          • Gość: leszek MM Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.icpnet.pl 09.01.15, 14:23
            Sumel to znana firma w branży ale jeszcze nie mieliśmy okazji z nimi współpracować. Ktoś z Was orientuje się na jakich tokarkach pracują?
            • Gość: kazkaz Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.icpnet.pl 16.01.15, 14:53
              Pracują na tokarkach CNC. Jeśli chodzi o konkretny model maszyny to chyba najlepiej będzie skontaktować się z samą firmą Sumel.
    • Gość: kaź78 Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.play-internet.pl 26.08.14, 20:30
      Ja też kupowałem w apx, specjalnie jechałem do Opacza.
    • Gość: kris44 który producent? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.15, 19:07
      Hej, którego z producentów byście polecili jeśli chodzi o obróbki CNC?
    • primapower Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 06.11.15, 12:13
      Maszyn do obróbki blachy jest bardzo wiele np. prasy krawędziowe, wykrawarki, gilotyny, prasy mimośrodowe, laser. W zależności od rodzaju sprzętu, przy jego wyborze należy dokładnie sprawdzić oferowane parametry maszyny, nacisk i rodzaj napędu bijaka (serwoelektryczny czy hydrauliczy). Niezwykle ważnym kryterium jest również maksymalna grubość i ciężar obrabianej blachy, szybkość posuwów osiowych, prędkość obrotu stacji obrotowych, a także oferowane dla danej maszyny systemy automatyzacji.
      Warto również zwrócić uwagę na rodzaj pokrycia stołu, sposób i łatwość pozycjonowania blachy przy załadunku, możliwe pozycje oddania blachy po obróbce oraz w razie potrzeby zsyp roboczy o odpowiednich rozmiarach w stole maszyny. Nie można zapomnieć o dokładnym sprawdzeniu całkowitej ilości zaoferowanych stacji narzędziowych oraz tym, czy oferowany zakres obróbczy maszyny gwarantuje obróbkę pełnego arkusza bez repozycji oraz czy jej wymaga. Dodatkowo nie można zapomnieć, czy dana maszyna ma typ korpusu zamknięty typu O czy otwarty typu C.
    • Gość: Łukasz Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: 107.170.141.* 10.11.15, 12:04
      Dzieki wielkie za odpowiedź!! Tego szukałem! W internecie nic takiego nie udało mi się znaleźć?
      • primapower Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 13.11.15, 11:22
        Cała przyjemność po naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszych maszyn na stronie internetowej www.primapower.com/pl/ oraz do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy!
    • Gość: MichałCNC Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.onboard.pl 21.01.16, 09:42
      Krzysztofie, jeśli zależy Ci na dobrym serwisie, to polecam usługi i sprzęt od Abplanalp. Swojego Haasa ST 10 kupiłem na wyprzedaży i póki co jestem zadowolony. Sprawdź ceny na www.abplanalp.pl/o-firmie/promocje/225-wyprzedaz-obrabiarek-demonstracyjnych-haas - jest sporo w przedziale cenowym, o którym piszesz.
    • danej Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 17.02.16, 22:27
      Przy takim natłoku firm zajmujących się profesjonalną obróbką stali trudno się wybić na rynku.Może lepiej być podwykonawcą a obróbkę po prostu zlecać,szczególnie,że w niektórych firmach możesz dodatkowo kupić i materiały do obróbki. www.bth.pl/pl Oszczędzisz na transporcie a ceny można przecież negocjować.
      • marcel62bi Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 25.02.16, 13:21
        Firma,o której piszesz poddaje swoje produkty kontroli jakości.Mają oni urządzenie umożliwiające pomiary tam,gdzie tradycyjne metody nie zdają egzaminu.A ciągła kontrola pozwala na natychmiastowe wychwycenie błędu.Wykonują to także na zlecenie.
    • Gość: JJ1992 Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.play-internet.pl 22.03.16, 15:32
      Wszystkie maszyny jakie są potrzebne do obróbki plastycznej blachy można znaleźć w ofercie polteknik. polteknik.pl
    • michalina55555 Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 16.05.16, 00:47
      Mogą przydać się giętarki do rur stalowych. ylm.pl/gietarki-do-rur-i-profili/
      - znajomy polecił mi te giętarki i rzeczywiście nie można się do niczego przyczepić. Solidne wykonanie i dobry stosunek ceny do jakości.
      • Gość: Waldii Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.16, 17:02
        Świetne maszyny mają tutaj www.cormak.pl/obrobka-metalu.php
        Przetestowane przeze mnie w warsztacie i frezarka i przecinarka
    • Gość: Handlowiec Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? IP: *.icpnet.pl 07.07.16, 09:15
      Przy specjalistycznych zastosowaniach CNC, a dokładniej przy cięciu plazmowym, warto zastanowić się na czymś takim jak stoły CNC. Koszty spore, ale jakość pracy nieporównywalna.
    • danej Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 26.08.16, 13:01
      Naprawdę szkoda czasu i pieniędzy na wykonywanie kolejnych etapów obróbki stali w różnych firmach. Najlepiej zlecić to wszystko,czyli cięcie,gięcie,szlifowanie czy też gratowanie detali itp.jednej firmie,która wykona to kompleksowo ,w jednym miejscu. Oszczędzi to nam kosztów transportu,można też pokusić się o negocjacje w sprawie kosztów tych usług.www.bth.pl/pl.uslugi.html Kupowałem tam także blachę.
    • alka.34 Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 29.09.16, 23:48
      Centra CNC ma w swojej ofercie firma Tekst linka - wiem, bo ostatnio do naszej firmy zamawialiśmy taki sprzęt. Na stronie można zapoznać się z listą dostawców.
      • alka.34 Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 29.09.16, 23:49
        Centra CNC ma w swojej ofercie firma APX - wiem, bo ostatnio do naszej firmy zamawialiśmy taki sprzęt. Na stronie można zapoznać się z listą dostawców.
    • malin_a77 Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 30.10.16, 18:05
      Polecam firmę APX - mają duży wybór i maszyny od topowych producentów.
      • milonga71 Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 30.11.16, 22:58
        malin_a77 napisał(a):

> Polecam firmę APX - mają duży wybór i maszyny od topow
        > ych producentów.

A którego dostawcę polecasz? Lista na ich stronie jest całkiem długa :)
        • marcel62bi Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 09.12.16, 10:13
          Jeżeli naprawdę chesz inwestować w maszyny,to ofert sprzedaży mnóstwo.A czy masz już listę przyszłych zleceniodawców obróbki stali?
    • pozaryski Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 21.01.17, 19:30
      Taka tokarka to spory wydatek. Nawet jeśli mam w miesiącu dużo zamówień na metalowe elementy toczone w swojej firmie, to i tak zlecam je do zrobienia komuś z zewnątrz. Najczęściej jest to www.mettec.pl/
      Mają dobry specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie do niego. Dzięki temu powstają bardzo precyzyjne elementy.
    • marcel62bi Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 03.08.17, 14:34
      Firmy często szukają podwykonawców,aby nie blokować swojej produkcji.Wycinanie laserem skomplikowanych detali zlecamy od dawna BTH import stal,bo mają świetne nowoczesne maszyny i zlecenie jest zawsze wykonane na 5.Nie tracimy czasdu na drobiazgi i możemy zająć się produkcją.
    • robbert Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 20.10.20, 13:19
      Zamiast inwestować w maszynę, jej obsługę i eksploatację, korzystniej wychodzi zlecać obróbkę metalu renomowanej firmie, która się w tym specjalizuje. Polecam BearMet jeżeli zależy ci na dobrze wykonanym zleceniu.
      • 1-buc Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 22.11.20, 11:02
        Nadal „polecasz” to samo, od Koszalina po Rzeszów? Ale już nie robisz błędów ortograficznych? Cóż za postęp...
    • maciejdach122 Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 06.12.21, 16:04
      Cześć, również szukam dobrej maszyny do obróbka wielkogabarytowa. Polecono mi firmę www.hydrapress.pl, korzystaliście z ich usług?
    • konsultant_23 Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 29.05.22, 22:14
      Warto zastanowić się, czy zakup maszyny w obecnych warunkach się zwróci. Produkcję można zlecić firmie B2B Metalbay b2bmetalbay.com/. Mają bardzo konkurencyjne ceny i są konkretni! Telefon do nich:
      +48 511 750 480
    • austerserwis Re: Dobra maszyna cnc do obróbki metalu? 08.08.22, 12:41
      Dobra maszyna to podstawa jeżeli chodzi o sprawną pracę. Pamiętajcie o odpowiedniej konserwacji, systematycznej diagnostyce i przede wszystkim serwisie. Tu firma Auster będzie mogła pomóc.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka