Dodaj do ulubionych

Kto z Edukacji jest z Wawy ...?

22.12.02, 21:05
1 atob
2 Niech
3????
4????
5????
6????
Obserwuj wątek
          • zarlaczka Re: Do Atoba 23.12.02, 12:50
            Gość portalu: Grarzyna napisał(a):

> Z Warszawy to jest Polonia, a Legia to klub podwarszawski, choć umiejscowiony
            > na Powiślu.
            >
            > Luki w wiedzy o naszym pięknym mieście.

Widzisz Grarzynko, ja nie mam Normalsa, coby mnie z wiedzy sportowej wyedukował.
              • zarlaczka Re: Do Atoba 23.12.02, 16:54
                Gość portalu: Niech napisał(a):

> Zeby znowu nie bylo na mnie. Takiego gowna (przepraszam wszystkie gowna) jak
                > normals, to bym w zyciu za soba na to forum nie przywlokl.

Niechu!
                Po pierwsze nie przesadzaj. Normals może jest kontrowersyjny, ale nigdy nie
                przekracza zasad dobrego smaku.
                Po drugie, przywlokłeś Dorotę z przychówkiem, a Normals to święty w porównaniu
                z nimi.
                Po trzecie. Idą święta, zapomnij o wszystkich waśniach, uściśnij Normalsowi
                rękę i miło przywitaj go w naszych progach.
                • Gość: Niech Re: Do Atoba IP: 217.197.165.* 23.12.02, 17:01
                  Przykro mi, ale normals byl, jest i bedzie dla mnie gownem. Pierdola
                  dopraszajacy sie pod byle pretekstem reakcji na swoje placzliwe posty, a nie
                  mogac sie doczekac, zakladajacy watki o pierdzeniu i smierdzeniu. Jego glowny
                  problem polega na tym, ze jeszcze nawet na chwile nie byl dowcipny. Ale za to
                  stara sie byc zaczepny - vide powyzszy post do Atoba. Co kto lubi. Ja nie.
                    • Gość: Niech Re: Do Atoba IP: 217.197.165.* 23.12.02, 17:42
                      Ale dlaczego dla wszystkich? Jest garstka ludzi, z ktorymi wymieniam sie dosc
                      czesto postami, jest masa innych, ktorych spotykam sporadycznie, dlaczego nie
                      mialbym miec tez takich, z ktorymi nie chce miec do czynienia i ktorych
                      ignoruje. A jest takich na razie z piec sztuk. To duzo?
                      PS. A ja sobie nie przypominam, zeby ktos mnie tu uczyl wyrozumialosci. Wrecz
                      przeciwnie, wyrozumialosc miano mi tu za zle chyba.
                        • Gość: Niech Re: Do Atoba IP: 217.197.165.* 23.12.02, 18:29
                          Alez ja normalsa nie wyzywalem. Wielokrotnie podkreslal, ze fekalna sfera jego
                          i innych zycia jest mu blizsza niz inne. Tak wiec chyba go nawet pochwalilem,
                          co tez nie bylo moja intencja. Taki jest los wtykajacego nos w cudze watki - i
                          mnie on wielokrotnie spotkal, i proby obrazania byly, ale ja nieobrazliwy
                          jestem.
                          PS. Normals tez. Niestety.
                          PS2. Ale normals ma zalete, ktorej nie mozna przecenic. Na razie - oby jak
                          najdluzej - nie laczy sie z netem poza godzinami pracy.
                          • zarlaczka Re: Do Atoba 23.12.02, 18:36
                            Dobra Niechu, poddaję się już zupełnie. Bo jeszcze Ci się narażę i będziesz
                            niemiły dla mnie, a tego bym nie przeżyła.
                            Jak tam przygotowania do Świąt. Posprzątałeś już mieszkanko, ugotowałeś
                            świąteczne przysmaki i świąteczne ciasta, czy zwaliłeś wszystko na żonę?
    • Gość: Normals Re: Kto z Edukacji jest z Wawy ...? IP: 195.94.207.* 24.12.02, 10:41
      Żałość bierze, jak się czyta wypociny niektórych frustratów. O co im chodzi?
      Nieudane życie? Za dużo problemów? Czy po prostu wada genetyczna? Jakaś
      przyczyna być musi, a wątpię, by przyczyną tą była nadzwyczaj rozrośnięta
      mózgownica lub dobre wychowanie. nie jest moim zamiarem obrażać, bo wysyłanie
      wulgaryzmów przez net jest żałosne. Trąci tchórzem. Staram się jednak
      uświadomić niektórym forumowiczom, że przechodzenie do porządku dziennego nad
      takim ogromem chamstwa nie jest w porządku. Choć niewątpliwie jest wygodne.
      Tyle, że człowiek powinien się cenić. A nie można mówić o szacunku względem
      siebie, jeżeli przyjaźni się z ludźmi tak dalece nie przestrzegającymi zasad,
      które kierują naszym własnym życiem.
      Ja, na przykład, nie znoszę chamstwa, nieuzasadnionej agresji i pieniactwa. I
      jeżeli widzę, że któryś z moich znajomych zachowuje się podle, to sobie mówię,
      nie będę sobie rąk brudził takim towarzystwem. I tyle. Znajomy znika.
      Tolerancja nie powinna być bezgraniczna, bo staje się w pewnym momencie
      przyzwoleniem na zło, a to przynosi więcej szkody, niż pożytku. Tak nam samym,
      jak i tym, wobec których jesteśmy tolerancyjni.

pzdr
      • Gość: Normals Niektórzy forumowicze są zdrowo kopnięci!!! IP: 195.94.207.* 27.12.02, 09:24
        I tym razem nie chodzi mi o Niechów i im podobnych. Zacząłęm czytać ten wątek
        podany chyba przez Miltonię, o forumowych intrygach. Ten Sloggi to naprawdę
        niezły pajac! Okazuje się, że są ludzie, dla których forum to życie. Dosłownie
        i w przenośni. To dopiero żałosne! Salonowo-forumowe intrygi. Dno!

Nie lubię ludzi bez poczucia humoru, takich, co wszystko traktują na serio.
        • zarlaczka Re: Niektórzy forumowicze są zdrowo kopnięci!!! 27.12.02, 10:35
          Gość portalu: Normals napisał(a):

> I tym razem nie chodzi mi o Niechów i im podobnych.

Od Niecha to mi wara, bom zryzę, jakom Żarłaczka.

Zacząłęm czytać ten wątek
          > podany chyba przez Miltonię, o forumowych intrygach. Ten Sloggi to naprawdę
          > niezły pajac! Okazuje się, że są ludzie, dla których forum to życie.
          Dosłownie
          > i w przenośni. To dopiero żałosne! Salonowo-forumowe intrygi. Dno!

Święta racja. Żałosny człowiek.

>
          > Nie lubię ludzi bez poczucia humoru, takich, co wszystko traktują na serio.

Tyż za takimi nie przepadam.
                  • zarlaczka Re: Normals i Sloggi to ta sama osoba. 27.12.02, 13:20

> Przeciez normals napisal, ze majtki traktuja forum zbyt powaznie. A ja na W-
                    wie
                    >
                    > to tylko dwie takie osoby znam: normalsa i majtki.

W przypadku Normalsa jest akurat odwrotnie. On forum traktuje z przymróżeniem
                    oka.

I obaj lubia wystepowac pod
                    > wieloma nickami i przypisywac sobie cechy odmiennej plci, i jest jeszcze
                    kilka.

Tylko że Normals po pierwsze się do tego przyznał, a po drugie majtki jest
                    łatwo rozszyfrować. A to, że Normals był Japoneczką myślę, że się nikt nie
                    domyślał, a do tego potrzebna jest inteligencja i poczucie humoru. A tych cech
                    Sloggi na pewno nie ma.

> cech ich laczacych. To musi by jedna i ta sama osoba. Tak sadze. Zalosne...

Niechu! Trochę obiektywizmu.

• Gość: Normals Re: Normals i Sloggi to nie ta sama osoba. IP: 195.94.207.* 27.12.02, 13:34
                      Żarłaczko, aż mi się łza w oku kręci jak ty mnie bronisz przed tym (a fe!)
                      brutalem Niechem. Winienem Ci dozgonną wdzięczność. Gdyby nie te zastępy kotów,
                      które tak licznie zamieszkują w twoim domu i serduszku, uznałbym Cię za lepszy
                      towar, niż Grarzynę.

Aha, i jeszcze jedno. Czy mogłabyś przekonać Niecha, że ja nie jestem taki zły.
                      To dla mnie naprawdę ważne, bo z chęcią bym poforumował na Edukacji, ale, póki
                      co, boję się trochę pana Niecha.

I już ostatnia spraw, nie jestem Sloggim. Kocham go, jak pana_pndzelka, to
                      fakt, ale nim nie jestem. Jeno dążę do tego, by być takim, jak on.

pzdr
                        • zarlaczka Re: Normals i Sloggi to nie ta sama osoba. 27.12.02, 13:49

> Qrcze, co tu tak smierdzi? Jakies niemyte majtki? Wyrzuccie to stad
                          > natychmiast! Ktos z was pisal w ktoryms z watkow, ze szuka majtek w
                          szufladzie.
                          >
                          > No to prosze mnie sie z tym nieswiezym towarem natychmiast zabierac! Ja okien
                          > otwierac nie bede bo mi paluchy do klawiszy przymarzna!

Donoszę, że majtek nie znalazłam, a śmierci to ta kanapka, co ją przed świętami
                          zostawiłam.
                          Edukatorze Niech. Prośbę mam do Ciebie ogromną. Przyjmij Normalsa do klasy.
                          Praca z trudnym uczniem powinna dać Ci dużo satysfakcji, a ja wreszcie będę
                          miała z kim siedzieć.
                          Ps. Normals to już nawet myśli, żeby Grarzynkę porzucić i to dla mnie.
                          • sloggi_i_normals Re: Normals i Sloggi to nie ta sama osoba. 27.12.02, 13:57
                            miltonia napisała:

> I tu się zgodzę z Żarłaczką, że Normals to nie gacie. Bo z Normalsa niezły
                            > jajcarz jest a z gaci nudna menda. A dlaczego Normalsie nie lubisz kotów?
                            Może
                            > Ty to pnedzelek? Tak myślę..., żalosne.

To mój drugi ideał. Ale gdzie mi do niego. Ja wypiję 0,3l. i już przytulam
                            muszlę klozetową. Cienki ze mnie bolek i tyle.
                      • zarlaczka Re: Normals i Sloggi to nie ta sama osoba. 27.12.02, 13:45
                        Gość portalu: Normals napisał(a):

> Żarłaczko, aż mi się łza w oku kręci jak ty mnie bronisz przed tym (a fe!)
                        > brutalem Niechem. Winienem Ci dozgonną wdzięczność. Gdyby nie te zastępy
                        kotów,
                        >
                        > które tak licznie zamieszkują w twoim domu i serduszku, uznałbym Cię za
                        lepszy
                        > towar, niż Grarzynę.

Radość w serce me weszła, jednako nie wypychając z niego kotów, że mogłabym być
                        uznana za przez Ciebie za towar lepszy niż Grarzynka. Niestety dzielą nas mój
                        mentor Niech i koty.

> Aha, i jeszcze jedno. Czy mogłabyś przekonać Niecha, że ja nie jestem taki
                        zły.

Próbuję, wraz z Miltonem. Mam nadzieję, że jeżeli mi się nie uda, to może ona
                        coś zdziała, w końcu to była żona Niecha.
                        Ale mam również prośbę do Ciebie, popracuj nad sobą i polub koty, przynajmniej
                        moje. Bo radości ogrom mnie ogarnął, że mogłabym wykołować tę wstrętnę Grarzynę
                        (na marginesie mówiąc brzydką jak noc grudniowa).

> To dla mnie naprawdę ważne, bo z chęcią bym poforumował na Edukacji, ale,
                        póki
                        > co, boję się trochę pana Niecha.

A nie mógł byś tak trochę się podlizać profesorowi. Kilka miłych słów itp.,
                        itd. Może wtedy trochę zmięknie.
                        >
                        >
                        > I już ostatnia spraw, nie jestem Sloggim. Kocham go, jak pana_pndzelka, to
                        > fakt, ale nim nie jestem. Jeno dążę do tego, by być takim, jak on.
                        >
                        Oj to dużo pracy przed Tobą.

Też pozdrawiam
                        • sloggi_i_normals Świetny pomysł!!! 27.12.02, 13:54
                          Dobra myśl z tym podlizywaniem. Co, jak co, ale włazić w przysłowiową (nie
                          wiem, jakie to konkretnie przysłowie) "pupkę", to ja umiem.

Lubię Cię Niechu.
                          Jesteś cool.
                          Mamy tyle wspólnego.
                          Zostańmy kolegami.
                          Będzie spoko.
                          Zobaczysz!
                          To jak?
                            • zarlaczka Re: Świetny pomysł!!! 27.12.02, 14:03
                              U na w porządku. Mamy nowego kolegę i się z tego cieszymy.
                              A co za dużo jadło się w te święta? Ale mam nadzieję, że już z Tobą dobrze. W
                              tej chwili trwa lekcja tolerancji, a jej tematem jest: "Polub dzisiaj kogoś,
                              kogo dotychczas nie znosiłeś". Wykładowca prof. Niech.
                              • sloggi_i_normals Re: Świetny pomysł!!! 27.12.02, 14:05
                                zarlaczka napisała:

> U na w porządku. Mamy nowego kolegę i się z tego cieszymy.
                                > A co za dużo jadło się w te święta? Ale mam nadzieję, że już z Tobą dobrze. W
                                > tej chwili trwa lekcja tolerancji, a jej tematem jest: "Polub dzisiaj kogoś,
                                > kogo dotychczas nie znosiłeś". Wykładowca prof. Niech.

To ja chciałem na ten temat właśnie. Kiedyś nie znosiłem Niecha, a teraz bardzo
                                go lubię. Tyle. Chciałem się podzielić moimi doświadczeniami.
                                • Gość: Niech Re: Świetny pomysł!!! IP: 217.197.165.* 27.12.02, 14:16
                                  Temat dzisiejszy brzmi: "Badz konsekwentny". A dokladniej, bede was uczyl, ze
                                  przyjmowanie pod dach persony (przepraszam wszystkie za porownanie), ktora na
                                  co dzien widzieliscie wymazana fekaliami, tylko dlatego, ze pukajac do waszych
                                  dzrwi wytarla sobie rekawem gono z czola, nie jest czynem rozsadnym. Bo i tak
                                  bedziecie musieli sami myc podlogi i wietrzyc mieszkanie. Ale wolnoc Tomku w
                                  swoim domku. Jesli bedzie tu normals, to na szczescie zachowalem dla siebie
                                  jeszcze kilka loginow i zacisznych katkow na innych forach.
                                  • sloggi_i_normals Re: Świetny pomysł!!! 27.12.02, 14:21
                                    Nie bój się, nie będę. Od nowego roku biorę się do pracy. Nie będę marnował już
                                    tak wiele czasu w necie. Ale i tak będę tęsknił.

ps. Ja nawet z czoła tych fekaliów nie wytarłem. Po co? Lubię ten zapaszek.
                                    • zarlaczka Re: Świetny pomysł!!! 27.12.02, 14:40
                                      sloggi_i_normals napisał(a):

> Nie bój się, nie będę. Od nowego roku biorę się do pracy. Nie będę marnował
                                      już
                                      >
                                      > tak wiele czasu w necie. Ale i tak będę tęsknił.

Szkoda, ale mam nadzieję, że się jeszcze gdzieś czasem spotkamy, bo na samą
                                      myśl o rozstaniu serce mi tęsknotą się ściska. A może jednak Niech w końcu do
                                      Ciebie się przekona.
                                      >
                                      > ps. Ja nawet z czoła tych fekaliów nie wytarłem. Po co? Lubię ten zapaszek.

Wytarłeś, nie łgaj, nic nie śmierdziało.
                                  • miltonia Re: Świetny pomysł!!! 27.12.02, 15:44

> Temat dzisiejszy brzmi: "Badz konsekwentny". A dokladniej, bede was uczyl, ze
                                    > przyjmowanie pod dach persony (przepraszam wszystkie za porownanie), ktora na
                                    > co dzien widzieliscie wymazana fekaliami, tylko dlatego, ze pukajac do
                                    waszych
                                    > dzrwi wytarla sobie rekawem gono z czola, nie jest czynem rozsadnym. Bo i tak
                                    > bedziecie musieli sami myc podlogi i wietrzyc mieszkanie. Ale wolnoc Tomku w
                                    > swoim domku. Jesli bedzie tu normals, to na szczescie zachowalem dla siebie
                                    > jeszcze kilka loginow i zacisznych katkow na innych forach.

Niech, no wiesz. Szantażujesz nas? Swoich wielbicieli, swoich uczniów i
                                    wyznawców!!!!! Chcesz nas opuścić tylko dlatego, że przybył nowy uczeń na
                                    którego kiedyś tam się zawziąłeś?! Jak mogłeś przez chwilę tak pomyśleć, że
                                    nam, swoim najlepszym wirtualnym przyjaciołom siebie odbierzesz. Serce me
                                    krwawi, a inne organy zamarły z przerażenia! A może Ty zazdrosny jesteś? W
                                    każdym razie ja obiecuję solennie,że nigdy nie spojrzę na żadnego innego
                                    wirtualnego faceta, nawet jeśli będzie mnie mamił inteligencją i dowcipem (a to
                                    towar u mężczyzn rzadki, więc jestem nań łasa).
                                    Nie odrzucaj Normalsa, daj mu szansę. Nieś ten kaganek nawet tam, gdzie jak
                                    uważasz zaraz zgaśnie. Nie poddawaj się, próbuj, órz ugór! I nie denerwuj się,
                                    bo Ci cholesterol skoczy, a testosteron opadnie.
                                    Ps1. Nawet pan pnedzelek, klnąc jak szewc i rwąc na sobie swoją kosztowną
                                    garderobę przyznał parę razy, że się z Normalsem zgadza. Nawet on!, a sam wiesz
                                    jaki z niego złośnik.
                                    Niech, apeluję do Ciebie i do tego wszystkiego Twojego co dotąd na mnie robilo
                                    takie piorunujące wrazenie. Spróbuj, tylko spróbuj potraktować Normalsa na
                                    spokojnie. A za jakiś czas.... sam zobaczysz.
                                    Ps2. Niech podaj w takim razie jakieś linki, które nas ostatecznie i
                                    nieodwracalnie zniechęcą do Normalsa. Jak dotąd mnie zgorszył tylko japoneczką,
                                    ale myślę, że jeśli z Żarłaczką nad nim popracujemy, to sie stanie wielbicielem
                                    zwierząt z kotami na czele. A jak sobie pójdzie to nawet nie będziemy miały
                                    szansy.
                                    • Gość: Niech Re: Świetny pomysł!!! IP: 217.197.165.* 27.12.02, 15:51
                                      O rany, nic nie rozumiesz! Po pierwsze nie lubie gosci, ktorzy pisza sami do
                                      siebie - niech sobie to robia w komputerze nie podlaczonym do sieci, a
                                      najlepiej na papierze toaletowym - to najbardziej ulubiona papeteria normalsa.
                                      Po drugie nie za bardzo rozumiem jak mozna po nos (jesli ma sie go na czubku
                                      glowy) siedziec w fekaliach. Nie lubie niemieckiego poczucia humoru - gowno,
                                      pierdzenie w nos, smarkanie do kieszeni itd. A normalsa to po prostu podnieca.
                                      I to nie od dzis. Nie bede szukal zadnych linkow, od tego jest wyszukiwarka.
                                      Ten wypierdek w co drugim poscie daje do zrozumienia, co go w zyciu cieszy.
                                      Dowcipy o dziurce, pupci, kaku, a najlepiej wszystko to razem wziete. Ja
                                      niedawno na tyle uroslem, ze wyszedlem z piaskownicy. Wychodzac widzialem w
                                      niej karzelka normalsa (bez szans na szybki przyrost wzrostu), jak bawil sie
                                      psimi kupkami a nawey je konsumowal. Chcecie to czytac - smacznego zycze. Tak
                                      sadze. Zalosne...
                                      • miltonia Re: Świetny pomysł!!! 27.12.02, 16:01
                                        Ależ ty dziś poważny i drażliwy. Jak małoletni to i o tych tam myśli. I dlatego
                                        trzeba go czymś zająć, podać litościwie szklankę wody zamiast. Na wyszukiwarkę
                                        go sobie wrzucę, ale wieczorem, bo wreszcie trzeba trochę popracować.
                                        Niech, NAPRAWDĘ chciałeś nas opuścić?
                                        • niech Re: Świetny pomysł!!! 27.12.02, 16:04
                                          Jam ci Niech wedrowniczek. Kazdy pretekst jest dobry dla rozpoczecia dalszych
                                          forumowych peregrynacji. A ja sie wam juz nie znudzilem? Bo sobie troszke.
                                          PS. Fajna mam sygnaturke?
                                              • zarlaczka Re: Świetny pomysł!!! 27.12.02, 16:51
                                                Jaki zarozumiały! Od razu bym go znalazła. O ile bym w ogóle szukała.
                                                A co do Normalsa (ale się nie denerwuj), to naprawdę nie bardzo mogę zrozumieć
                                                Twojej zaciętości. Ciebie lubię bardzo, ale lubię tez Normalsa i szkoda mi, że
                                                tak jesteś wrogo do niego nastawiony. Niechcesz dać mu żadnej szansy. I w
                                                pewien sposób szantażujesz nas swoim odejściem, bo wiesz, że nie pozwolimy, byś
                                                nas zostawił. A pomyśl też trochę o mnie. Ty masz swoją byłą żonę Miltona,
                                                Kaska ma Askę, Atob Tradycję, a ja samam na tej wirtualnej Edukacji, a jedynego
                                                który chciał dla mnie porzucić swoją dziewczynę, przepędziłeś. Pomyśl choć
                                                trochę o mnie!
                                                • Gość: Niech Re: Świetny pomysł!!! IP: 217.197.165.* 27.12.02, 16:59
                                                  On porzucil juz dwie dziewczyny (japoneczka, grarzyna), a nawet jednego faceta
                                                  (znawca). Ale przeciez od Swiat jest z celestyna. I ty nie grzmisz? No, teraz
                                                  to jest troche za pozno, bo pewnie z pracy wyszedl, ale od poniedzialku zacznij
                                                  z nim wyjasniac, komu on naprawde wierny chce zostac (jesli w ogole). Choc dzis
                                                  deklarowal, ze chce byc z kolegami, kladac nacisk na slowo majtki. Trudna
                                                  sprawa. Ale moze znajdzie jakis radosny final. Na przyklad na forum W-wa. Co ty
                                                  na to?
                                                  PS. Nie znalazlabys? Dobrze wiedziec.
                                                  • zarlaczka Re: Świetny pomysł!!! 27.12.02, 17:07
                                                    A jak miałabym znaleźć, kiedy krył byś się pod innymi nickami. Szkoły
                                                    dedektywistycznej nie skończyłam.
                                                    Ps. 1. A może zdradziłbyś chociaż jeden.
                                                    Ps. 2. A co do Normalsa, to wszyscyście niewierni. Ty też latasz po różnych
                                                    wątkach i jakieś panienki ściągasz, na byłą się nie oglądając, a i nas, uczniów
                                                    swoich, zaniedbując.
                                                  • Gość: Niech Re: Świetny pomysł!!! IP: 217.197.165.* 27.12.02, 17:17
                                                    Moje nicki? Na przyklad niemodny, zatem, ja_wiem, niezalogowany,
                                                    charles_bronson, chlopak_z_ferajny, bog_forum, spieprzaj_dziadu, a.k.a. I sporo
                                                    innych, ale nie moge ich zdradzic. Nikogo nie zaniedbuje, skocze sobie czasami
                                                    w bok, ale zawsze wracam. A normals? On zeskakuje z forum na cale lyk-endy.
                                                    Skad wiesz, co on wtedy robi?
                                                  • zarlaczka Re: Świetny pomysł!!! 27.12.02, 18:05

> Moje nicki? Na przyklad niemodny, zatem, ja_wiem, niezalogowany,
                                                    > charles_bronson, chlopak_z_ferajny, bog_forum, spieprzaj_dziadu, a.k.a. I
                                                    sporo
                                                    >
                                                    > innych, ale nie moge ich zdradzic. Nikogo nie zaniedbuje, skocze sobie
                                                    czasami
                                                    > w bok, ale zawsze wracam. A normals? On zeskakuje z forum na cale lyk-endy.
                                                    > Skad wiesz, co on wtedy robi?

Zaraz wrzucam wszystkie na wyszukiwarkę, żeby mieć fantastyczną lekturę na
                                                    wieczór. Jak to nie zaniedbujesz, skoro skaczesz w bok, i jeszcze mnie do tego
                                                    namawiasz, wyrzucając z mojej ukochanej Edukacji na Warszawę, bym tam Normalsa
                                                    dopadła. A ja myślałam, że ja tu sobie go zaanektuję, żeby te wszystkie
                                                    Grarzyny, Japoneczki, Znawcy i Celestyny (o nie nie wiedziałam) go wreszcie
                                                    zostawiły. A i on przecież do poświęceń był skory, skoro dziewczynę porzucił,
                                                    Tobie się podlizywał. Aleś go zniechęcił i, na Twoje życzenie nas opuścił i
                                                    podjął decyzję o zadawaniu się tylko z kolegami. Ja to dla Ciebie bym wszystko
                                                    (no prawie wszystko)zrobiła, a ty tak ranisz serce me.

• Gość: k`k T.K.J. IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 27.12.02, 20:59
                                                    Jesli moge sie wypowiedziec...
                                                    kto jak kto ,ale normals,czy japoneczka,ew.przystojny bystry skromny zawsze
                                                    mnie irytowal swoja glupota do tego stopnia,ze nawet nie probowalem mu odpisywac
                                                    Nie moge mu zabronic pisac na tym forum,ale nie mam zamiaru pisac z nim.
                                                    Nie znaczy to ,ze opuszczam to forum,ale znaczy ,ze ignoruje wypowiedzi tego
                                                    osobnika.Jedyna rzecza,ktora mnie laczy z tym ******** ,jest fakt kibicowania
                                                    jednemu zespolowi-cale szczescie że 99% kibicow ,jednej i drugiej strony,to
                                                    normalni(nie normalsi) ludzie.Po poczatkowym okresie przymilania ten *******
                                                    zaleje nas potokiem postow o zamoznosci,normalnosci itp.
                                                    Jak chcecie mozecie z nim rozmawiac-ja dziekuje za ta watpliwa przyjemnosc.

Ps.Niech,nie badz cienki Bolek i nie pekaj:)
                                                    Bylbym rozczarowany
                                                  • Gość: Niech Re: T.K.J. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.12.02, 22:27
                                                    Ja mam pekac z powodu tego guana? Po prostu wiem, ze dac ma palec, a ten zaraz
                                                    zacznie smedzic i wymadrzac sie. Czytajac jego pierwszy post (jakis czas temu)
                                                    myslalem, ze to dowcip. Po trzecim wiedzialem - tak, jego to moze smieszy, ale
                                                    to kupa gowna. I potwierdzilo sie. Ale moze sa tacy, ktorych to bawi. Takie na
                                                    przyklad smedzenie w 30 postach na temat mentalnej zamoznosci. W 30? Gdzie tam,
                                                    to chyba lacznie bylo 300. Albo o pierdzeniu w autobusie. Jakie smieszne, boki
                                                    zrywac. Fanom normalsa proponuje zalozenie watku: "Gdzie oddajecie mocz w
                                                    srodkach komunikacji miejskiej".
                                                  • miltonia Re: T.K.J. 28.12.02, 09:46
                                                    No nie przypuszczałam, że będziecie tacy zawzięci. Mnie posty Normalsa w
                                                    wiekszości śmieszą i nic na to nie poradzę. Co do głupawego wątku o bąkach, to
                                                    faktycznie żenujące, i mogę tutaj zrozumieć zniesmaczenie Ksaki, to Tobie
                                                    Niechu powinno się podobać. Zauważyłam, że jeśli brakuje Ci argumentów to
                                                    zamieszczasz z dużym upodobaniem opis wychodka i czynności tam wykonywanych.
                                                    Poza wszystkim to nasze pisanie przecież jest tylko zabawą. I nie ma co się
                                                    zaperzać. Dopóki nikt nie jest wyjątkowo chamski, czy wyjątkowo wulgarny, czy
                                                    wyjątkowo nudny nie jest w stanie mnie zniechęcić do siebie. W realu miałam to
                                                    szczęście (czy nieszczęście) spotkać wielu dziwaków i różnych nawiedzonych i
                                                    zazwyczaj przyciągali mnie bardziej od tych akuratnych.
                                                    PS. Czy zauważyliście jak wcześnie wstałam? Oczekuję podziwu.
                                                  • Gość: Niech Re: T.K.J. IP: 217.197.165.* 28.12.02, 15:31
                                                    Rece mi opadly. Bede pisal nosem. Kiedy uzywam wulgaryzmow, to po to by kogos
                                                    obrazic. Ale jakos nie pisze o tym, jak delektuje sie wlasnym pierdzeniem. Jest
                                                    roznica miedzuy napisaniem "jestes gownem", a ciaglym powtarzaniem "czy
                                                    jedliscie juz wlasne gowno?". Poczucie humoru normalsa jest takie samo jak
                                                    Ballesta. Ze co? Ze Ballest nie jest dowcipny? A Normals jest? No to prosze,
                                                    oto poczatki bytnosci normalsa na forum (a przypominam, ze od razu tego gnoja
                                                    przyuwazylem):
                                                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=51&w=3143218&a=3147211
                                                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=51&w=3149877&a=3154896
                                                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=51&w=3144802&a=3147638
                                                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=51&w=3373213&a=3373791
                                                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=45&w=3382122&a=3382122
                                                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=51&w=3422197&a=3430881
                                                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=51&w=3638348&a=3639664
                                                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=51&w=3591154&a=3620227
                                                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=51&w=3671819&a=3671819
                                                    www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=51&w=3524563&a=3671784
                                                    Oto przyklady postow normalsa. A jak masz czas wrzuc w wyszukiwarke inne jego
                                                    nicki. Bedziesz miala fajna lekture. Pomijam fakt, ze temat zamoznosci to okolo
                                                    50 postow w wykonaniu tego erudyty. Jesli nadal uwazasz, ze to jest dowcipne,
                                                    to pozostaje mi tylko dodac: zalosne...

• normals_i_grarzynka PODSUMOWANIE, WYJAŚNIENIE, POŻEGNANIE. 30.12.02, 08:48
      Serdecznie dziękuję niechowi, za wybór moich dziesięciu najgłupszych postów!
      Niektóre z nich rzeczywiście z lekka mnie zniesmaczyły, ale pocieszam się tą
      myślą, że zostały wybrane szalenie tendencyjnie.
      Jestem niezmiernie ukontentowany, że moja skromna osoba stała się dla was
      tematem tak burzliwej, a w niektórych nawet momentach szalenie wzruszającej,
      dyskusji na temat, co należy, a czego nie wolno umieszczać na forum. Ja
      osobiście przychylam się do opinii niecha (nie żartuję), że zbyt często
      przesadzałem. Dziwię się jadnako, że pogląd ten wyrażony został przez osobę,
      która wypluwa z siebie takie potoki wulgaryzmów, jakich nie uświadczych w
      postach żadnego innego forumowicza. Fakt jednak pozostaje faktem, że zbyt
      często przeginałem. Wszystko to byo jednak tworzone w imię dobrej zabawy.
      Jednocześnie za[przeczam jakoby śmieszne miały być moje posty same w sobie. Co
      to, to nie! Śmieszne, a czasami wręcz arcyśmieszne, były reakcje ludzi na te
      prawiedowcipne, a w gruncie rzeczy bezsensowne wypociny. Czy ludzie nigdy nie
      nauczą się ignorować idiotów? Jeśli myślicie, że nigdy, to sięmylicie. Dzięki
      mojej działalności, która zapewne będzie kontynuowana przez innych trefnisiów,
      sporo ludzi nauczyło się, że na internetowe idiotyzmy najlepsze jest milczenie.
      Spójrzcie więc na me posty z drugiej strony. Ich celem była działalność
      dydktyczna!!! Przyświecał jej jasny cel.Miały one za zadanie nauczyć ludzi
      korzystać z tego nowego, jakże intrygującego medium, jakim jest net.

Ja nauczałem ludzi, jak rozmawiać, komunikować sięze sobą na necie. Jam wielki
      NAUCZYCIEL. A tematem moich zawoalowanych lekcji była kwestia rozsądnego
      ignorowania informacji nadsyłanych przez frustratów!!! Nie musicie mi
      dizękować. Największą dla mnie nagrodą jest poczucie dobrze spełnionego
      obowiązku!
      • zarlaczka Przejrzałyśmy Cię 30.12.02, 09:36
        Normals, rozczarowałeś mnie. Tłumaczysz się, wyjaśniasz to co było dla mnie
        jasne odkąd Cię czytam. Muszę Ci przyznać, że Twoje manipulowanie ludźmi i ich
        podpuszczanie jest godne podziwu i niejednokrotnie naprawdę mnie rozśmieszało.
        • zarlaczka Ps. 30.12.02, 09:39
          Rozumiem, że znikasz z tego Forum. Rozumiem też, że pojawi się na nim niebawem
          jakaś inna, nieznana dotąd osoba.
            • Gość: Niech Re: Ps. IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.12.02, 10:29
              Chcieliscie kutasa to go macie. W calej okazalosci. Smedzacy, pierdzacy,
              stekajacy fiut. Ze niby prowokowal... Tak jak balas. Prowokowal wszystkich do
              napisania postow w stylu "zjezdzaj stad". Nie byl za grosz dowcipny, byl
              upierdliwy. Ale myslal, ze jest biczem na forumowych idiotow. Klopot w tym, ze
              sam jest forumowym idiota. W dodatku napisal slowo prawdy - faktycznie jest
              uzalezniony. Gratuluje jego pracodawcy. I gratuluja wam nowego towarzysza drogi.
              • miltonia Re: Ps. 30.12.02, 11:17
                Normals, nie wiem komu chciałeś tłumaczyć swoje intencje. Mnie? Żarlaczce?
                Przecież cały czas zwracamy uwagę na to, że wpuszczasz ludzi w maliny. Zresztą
                zauważyłm, że jeśli ktoś wpadnie w Twój ton i przejmie piłkę, to jej nie
                odbijasz. Szkoda. Dwa razy pokusiłam się o pociągnięcie wątków w twoim stylu,
                ale nie podjąłeś wyzwania. Czemu? Raz zlekceważyłeś mnie gdy stałam się Twoją
                wyznawczynią w wątku o podziale świata na zamożnych i niezamożnych, A drugi
                raz, gdy jako zainteresowana próbowała nawiązać z Tobą bliższy kontakt na
                erotyce w jakże romantycznym wątku, który Niech przytacza wyżej. Czyli nawet u
                Ciebie żart, ironia, prowokacja gdzieś się kończy. U mnie nigdy!
                • Gość: Niech Re: Ps. IP: 217.197.165.* 30.12.02, 13:14
                  Rany, Milton, ty to jestes specjalistka od zartow. Co jest prowokujacego w
                  poscie: Wszyscy Polacy to zlodzieje? A co w: Czy wydepilowales juz sobie tylek?
                  Moze w intencji autorow to ma byc zart, ale jest to zart smarkow wkladajacych
                  sobie do workow z kapciami kocie odchody. To widac od pierwszego postu
                  normalsa. Ale zly zart jeszcze ujdzie uwadze. Lecz powtorzony sto razy staje
                  sie meczacy. Dla mnie nigdy w jego wypocinach nie bylo nic dowcipnego ani
                  prowokujacego. To byl gowno identyczne z balasowskim. Plus typowe objawy
                  forumowej schizofrenii: dyskusja ze soba pod kilkoma nickami, brak reakcji na
                  podobne posty (tez probowalem - bez skutku), zakladanie watkow na sile (Ktora
                  godzina?). A teraz zachecilyscie gnoja i on teraz wam nie odpusci. A wiecie
                  dlaczego? Bo kutasy tacy jak on wybieraja te fora, na ktorych im sie odpowiada.
                  A normalsowi bardziej odpowiada sie tu niz na W-wie. I to wasza zasluga.
                  • miltonia Re: Ps. 30.12.02, 13:42
                    Niechuś, w sprawie Normalsa pewnie nigdy się nie dogadamy. Mam nadzieję, że to
                    jedyna rzecz która nas dzieli.
                  • japoneczka O jeju!!! 30.12.02, 13:51

> Rany, Milton, ty to jestes specjalistka od zartow. Co jest prowokujacego w
                    > poscie: Wszyscy Polacy to zlodzieje? A co w: Czy wydepilowales juz sobie
                    tylek?
                    >
                    > Moze w intencji autorow to ma byc zart, ale jest to zart smarkow wkladajacych
                    > sobie do workow z kapciami kocie odchody. To widac od pierwszego postu
                    > normalsa. Ale zly zart jeszcze ujdzie uwadze. Lecz powtorzony sto razy staje
                    > sie meczacy. Dla mnie nigdy w jego wypocinach nie bylo nic dowcipnego ani
                    > prowokujacego. To byl gowno identyczne z balasowskim. Plus typowe objawy
                    > forumowej schizofrenii: dyskusja ze soba pod kilkoma nickami, brak reakcji na
                    > podobne posty (tez probowalem - bez skutku), zakladanie watkow na sile (Ktora
                    > godzina?). A teraz zachecilyscie gnoja i on teraz wam nie odpusci. A wiecie
                    > dlaczego? Bo kutasy tacy jak on wybieraja te fora, na ktorych im sie
                    odpowiada.
                    >
                    > A normalsowi bardziej odpowiada sie tu niz na W-wie. I to wasza zasluga.

Oskarżycielski palec Niecha jest skierowany w Twoją stronę Miltonio. Jak
                    mogłaś mieć odmienne zdanie? Jeżeli zaraz się nie zgodzisz z Niechem, to
                    zabierze on swoje zabawki i opuści tę piaskownicę i będziesz po wsze czasy
                    smutna, albowiem tylko niech ma dobry gust, diabelnie wysublimowane poczucie
                    humoru i tylko on potrafi rozprawiać o fekaliach w ciekawy sposób.

Wybieraj więc, albo Niech, albo własne zdanie!!!
                    • Gość: Niech Re: O jeju!!! IP: 217.197.165.* 30.12.02, 13:56
                      Ale cie podpuscil. Wybieraj: fekalia albo Niech! Wybierz fekalia, Milton,
                      bedziecie sobie mogli razem popierdziec w autobusie.
                      PS. I niech mi nikt nie przypomina niewinnego michasia z polonii. Teraz macie
                      gejzer gowna - kapcie sie, ale recznika wam nie pozycze.
                      • miltonia Re: O jeju!!! 30.12.02, 14:19

> Ale cie podpuscil. Wybieraj: fekalia albo Niech! Wybierz fekalia, Milton,
                        > bedziecie sobie mogli razem popierdziec w autobusie.
                        > PS. I niech mi nikt nie przypomina niewinnego michasia z polonii. Teraz macie
                        > gejzer gowna - kapcie sie, ale recznika wam nie pozycze.

Nie podpuścił, nie podpuścił.
                        Nie zamierzam nikogo i niczego wybierać.
                        Na Normalsa jest sposób, o ktorym pisałam wyżej, tzn. nie dać się sprowokować.
                        Wtedy nie wie co robić i milknie. Sam zresztą napisał, że lubi tylko swoje
                        prowokacje.
                        • Gość: Niech Re: O jeju!!! IP: 217.197.165.* 30.12.02, 14:27
                          Blad. Na normalsa i kazde inne forumowe gowno jest jeden sposob: ignorowac.
                          Konsekwentnie. Dopoki na tym forum przynajmniej jedna osoba bedzie mu na posty
                          odpowiadac, dopoty on tu bedzie.
                          PS. To nie dotyczy przeludnionych forow. Tam takie swiry beda pisac same do
                          siebie ze wzgledu na potencjalna publike. Wiedza, ze zawsze zbladzi tam jakas
                          duszyczka, ktora watek o pierdzeniu uzna za prowokacje. Ale na mniejszych
                          forach to jest do zrobienia.
                          PS2. Ale oczywiscie nie z miltonem, zaprzysieglym kochankiem normalsa. Tylko
                          uwazaj, wiesz co zrobil z lalka!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka