Dodaj do ulubionych

Są tu jakie urocze dziewczęta?

23.09.03, 09:24
mam ochote. pofiltrować
Obserwuj wątek
    • basia Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 09:27
      gruba berta ?
      • absolut_ny Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 09:45
        może być i chudziutka aniutka
        • niech Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 11:28
          Po co filtrowac chudziutka? Ona juz przefiltrowana.
          • absolut_ny Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 12:37
            hehe no anoreksja to mnie nie kreci zupełnie
            • buggi Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 14:11
              ja jestem,ale cierpie na hirsutyzm. No to jak bedzie?
              • niech Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 14:14
                A od czego sa maszynki do golenia?
                PS. Pozyczysz od normalsa. Bez wzgledu na jego plec. Lub jej brak.
                • buggi Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 14:19
                  ja tam tradycyjnie brzytwy sie chwytam i gole.
                  • absolut_ny Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 17:46
                    zgadzam się, pod warunkiem, że się ogolisz wczesniej, w mojej obecnosci zbyt by
                    ci drżały ręce, mogłabyś się zaciąc...
                    • buggi Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 20:43
                      moze chcialbys sam...?
                      • niech Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 20:50
                        Sam sie ogolic? Chcesz kontaktu z fragmentami?
                        • buggi Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 21:01
                          niech napisała:

> Sam sie ogolic? Chcesz kontaktu z fragmentami?

czemu nie. lubie jak sie cos dzieje, nawet jesli sa to fragmenty
                          • niech Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 21:03
                            Sztukimies?
                            • buggi Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 21:08
                              niech napisała:

> Sztukimies?
                              ze co prosze? nie rozumiem po wegiersku. po finsku to co innego: shtøky
                              miiæsa

• niech Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 21:12
                                Jest takie dziwne wyrazenie: sztukamięs. No to i odmienilem. Sie.
                                • basia Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 21:14
                                  Sztuka mięsa z sosem.Własnym
                                  • buggi Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 21:18
                                    a nie moze byc Góra Miesa
                                  • niech Re: Są tu jakie urocze dziewczęta? 23.09.03, 21:18
                                    Z wlosem. Wlasnym.
                                    • buggi Re: Basiu 23.09.03, 21:19
                                      to jest KACZKA!
                                      • niech Re: Basiu 23.09.03, 21:22
                                        Mam to na zdjeciach! Basia pod zwalami kaczki!
                                        • buggi Re: Basiu 23.09.03, 21:24
                                          i ja mam!!! Dzis ogladalam wszystkie! Zwaly kaczki przytloczyly Basie.
                                          • basia Re: Basiu 23.09.03, 21:25
                                            Kaczka lubi pływać? w tłuszczu? fuj...
                                        • basia Re: Basiu 23.09.03, 21:25
                                          i kluski śląskie....czy to nie dziwne? że Śląskie? to jakiś spisek musi być

• niech Re: Basiu 23.09.03, 21:28
                                            Be happy. Moglas dostac pierogi.
                                            • absolut_ny Re: Basiu 23.09.03, 21:29
                                              pierogom to Basia doprawia rogi
                                            • buggi Re: Basiu 23.09.03, 21:33
                                              niech napisała:

> Be happy. Moglas dostac pierogi.

one nurkowaly te moje pierogi. w tluszczu
                                            • atob Re: Basiu 23.09.03, 21:35
                                              niech napisała:

> Be happy. Moglas dostac pierogi.

Tak bylo ..a ja nawet sprobowalem pieroga Buggi;)
                                              PAmietacie ?
                                          • buggi Re: Basiu 23.09.03, 21:29
                                            one maja dziure. te kluski slonzkie. A Slonzacy tez ja maja, tyle ze w glowie.
                                            • absolut_ny Re: Basiu 23.09.03, 21:30
                                              jest taka cukiernia "słodka dziurka" na Mokotowie...
                                              • absolut_ny Re: Basiu 23.09.03, 21:34
                                                już sama nazwa pobrzmiewa ze smaczkiem...
                                                • buggi Re: Basiu 23.09.03, 21:35
                                                  absolut_ny napisał:

> już sama nazwa pobrzmiewa ze smaczkiem...

zaczynasz sie slinic
                                                  • absolut_ny Re: Basiu 23.09.03, 21:36
                                                    zezwierzam się w Twej obecnosci ;)
                                                  • buggi Re: Absolut 23.09.03, 21:40
                                                    absolut_ny napisał:

> zezwierzam się w Twej obecnosci ;)

zwierzasz sie w mojej obecnosc? Aaaaa, jak konfesjonalowi? Ale ja nie daje
                                                    rozgrzeszenia. Ja grzesze.
                                                  • absolut_ny Re: Absolut 23.09.03, 21:42
                                                    myślą, mową, uczynkiem?
                                                  • buggi Re: Absolut 23.09.03, 21:46
                                                    absolut_ny napisał:

> myślą, mową, uczynkiem?

moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. wina wina wina wina dajcie....
                                                  • absolut_ny Re: Absolut 23.09.03, 21:48
                                                    kobiety, wino, śpiew...
                                                  • buggi Re: Absolut 23.09.03, 21:50
                                                    absolut_ny napisał:

> kobiety, wino, śpiew... i grzech.

PS chcesz jablko?
                                                  • absolut_ny Re: Absolut 23.09.03, 21:51
                                                    jesteś ewa?
                                                  • buggi Re: Absolut 23.09.03, 22:00
                                                    jestem pol-lena, ewa to moja siostra;)
                                                  • absolut_ny Re: Absolut 23.09.03, 22:02
                                                    a kain to moj brat
                                                  • buggi Re: Absolut 23.09.03, 22:04
                                                    ooooo to krótki zywot miec bedziesz.

PSD myslalam, zes manatki zwinal
                                              • buggi Re: Basiu 23.09.03, 21:34
                                                absolut_ny napisał:

> jest taka cukiernia "słodka dziurka" na Mokotowie...

Mokotów to 'moja 'dzielnica, dziurki nie widzialam
                                                • absolut_ny Re: Basiu 23.09.03, 21:36
                                                  znam parę z autopsji
                                                  • buggi Re: Basiu 23.09.03, 21:41
                                                    ja tez znam: dziura w jezdni, w chodniku, w zebie, w plocie i moze w glowie.
                                                  • absolut_ny Re: Basiu 23.09.03, 21:43
                                                    człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi...
                                                  • buggi Re: Basiu 23.09.03, 21:47
                                                    to ludowe? ja tam srutem strzelam
                                                  • absolut_ny Re: Basiu 23.09.03, 21:49
                                                    a ja z procy
                                                  • buggi Re: Basiu 23.09.03, 21:50
                                                    masz Flinston na nazwisko?
                                                  • absolut_ny Re: Basiu 23.09.03, 21:52
                                                    tak, Fred z bierzmowania
                                                  • buggi Re: Basiu 23.09.03, 21:58
                                                    od czasu do czasu warto przebieznikowac opony. mózgowe.
                                                  • absolut_ny Re: Basiu 23.09.03, 21:59
                                                    wymienić na zimowe?
                                                  • buggi Re: Basiu 23.09.03, 22:02
                                                    koniecznie, zanim lancuchy na nie zaloza i co bedzie? zakuty leb? sorry, glowa.
                                                  • absolut_ny Re: Basiu 23.09.03, 22:02
                                                    pałka, zapałka, dwa kije...
    • buggi Re: Absolut 23.09.03, 21:49
      tu pisz, bo juz nic nie widze.

PS a na koncu sie wyda, zes Normalsem
      • absolut_ny Re: Absolut 23.09.03, 21:50
        no normalny to jestem, chyba
        • buggi Re: Absolut 23.09.03, 21:51
          no, ja mysle.
          • absolut_ny Re: Absolut 23.09.03, 21:52
            jeszcze zostaniesz myśliwą
            • buggi Re: Absolut 23.09.03, 21:57
              ja juz nia jestem, bo mysle. wiec jestem. mysliwa.
              • absolut_ny Re: Absolut 23.09.03, 21:58
                oby nie leciwa
                • absolut_ny Re: Absolut 23.09.03, 22:01
                  zwijam manatki, pa kotku
                  • buggi Re: Absolut 23.09.03, 22:03
                    nie jestem leciwa, a pilismy razem absoluta, ze mnie kotkiem zwiesz? ;)
                    • absolut_ny Re: Absolut 23.09.03, 22:04
                      wypijemy :)
                      • buggi Re: Absolut 23.09.03, 22:06
                        jak Kuba do Jakuba, czy do Michala?
                      • basia Re: Absolut 23.09.03, 22:07
                        między ustami a brzegiem pucharu wtrącę się,ale nic nie powiem pomilczę.
                        • buggi Re: Absolut 23.09.03, 22:11
                          mozesz Basiu milczec, byles nie patrzyla ;)
                          • basia Re: Absolut 23.09.03, 22:15
                            Przez sen czasami mówię ;)
                            • absolut_ny Re: Absolut 24.09.03, 10:42
                              jako lunatyczka boso do mnie przyjdź, a potem bezwstydnie od progu powiedz mi
                              czego chcesz...
                              • niech Re: Absolut 24.09.03, 10:57
                                Kapci?
                                • buggi Re: Absolut 24.09.03, 11:09
                                  Gazety Wyborczej, butelki piwa...
                                  • absolut_ny Re: Absolut 24.09.03, 11:12
                                    w kapciach moze zostać, kobieta zawsze powinna mieć na sobie cos, co
                                    ewentualnie można zdjąc np. łańcuszek na kostce albo pierscionek
                                    • niech Re: Absolut 24.09.03, 11:15
                                      Pierscionek na kostce? Czy w kapciach?
                                      • absolut_ny Re: Absolut 24.09.03, 11:16
                                        niekumaty? na palcu
                                      • buggi Re: Absolut 24.09.03, 11:17
                                        ja moge kolczyk z pepka wyjac
                                        • absolut_ny Re: Absolut 24.09.03, 11:18
                                          tak od razu do naga?
                                          • absolut_ny Re: Absolut 24.09.03, 11:19
                                            a gdzie zabawa?
                                            • buggi Re: Absolut 24.09.03, 11:23
                                              zabawa bedzie, mozesz mnie rozbierac step by step: najpierw lancuch z nogi,
                                              potem lancuch z bioder, kolczyk z pepka, z jezyka, z uszu....kolejnosc ustal
                                              sobie sam, ale kapcie mi zostaw.
                                              • absolut_ny Re: Absolut 24.09.03, 11:28
                                                a mogłyby byc szpilki? chetnie cie przyszpile...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka