Dodaj do ulubionych

Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka

10.04.14, 23:15
Sprawdź nas, jeśli zależy ci, by twoje dziecko naprawdę polubiło naukę. By było twórcze, nauczyło się samodzielnie wyszukiwać i oceniać informacje oraz radziło sobie w każdej sytuacji. Było mądre i śmiałe.
Powiemy jednak otwarcie: nie jesteśmy szkołą dla wszystkich. Odnajdą się u nas tylko ci, którzy mają wysokie wymagania wobec edukacji swoich dzieci, a do tego cenią niestandardowe myślenie i poczucie humoru. Mądre lektury, ciekawe rozmowy. Tradycyjną kindersztubę.

Nie przygotowujemy dzieci do wyścigu szczurów, pracy w korporacji ani poruszania się w szarej rzeczywistości, z którą zetkną się na pewno na jakimś etapie swojego życia. Uczymy, jak zmieniać tę rzeczywistość i nie godzić się na przeciętność, będąc przy tym pewnym siebie i swoich możliwości.

Przyjdź do nas, jeśli nie chcesz by twoje dziecko straciło iskrę ciekawości i radości odkrywania.
Nasi uczniowie i ich rodzice uważają, że Eureka to wyjątkowa szkoła. Jaka jest nasza przewaga nad innymi? Przeczytaj na www.szkola-eureka.pl
Eureka! Nauka to przygoda!
Obserwuj wątek
  • 0greta Re: Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka 18.09.14, 12:34
   Sciema!!jedna wielka sciema .Moje dziecko chodziło do eureki(celowo pisze nazwe szkoły z małej litery).To szkoła dla rozwydrzonych potworkow bogatych rodziców.Poziom nauczania jak w dobrej publicznej szkole,ale wychowawczo ta szkoła zupełnie sobie nie radzi.Dzieci spokojne nie maja tam racji bytu bo rozwydrzone dzieciary zgnoją je.Kadra młoda ,kompletnie niedoswiadczona, wręcz zagubiona wsród snobistycznych ucznów.Czesne zblizone do 1500(srednia roczna bo czasem 1200 a czasem 1800zł)troszke taniej niz prywatna medycyna :D.Oczywiscie wpisowe dodatkowo 1000.Jedyny plus eureki to przemiły Pan w recepcji (w przeciwienstwie do włascicieli) Ocena w skali od 1 do 10 to -1!!!!!
   • koktysz22 Re: Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka 18.09.14, 14:30
    Ciekawe jest to, że w szkole nie ma recepcji, w której ktokolwiek zasiada :) Nawet przemiły pan. Może więc Pani 0greta pomyliła Eurekę z jakąś inną szkołą? Wpisowe także jest innej wysokości oraz czesne też.
    Wielu rodziców ubawiłoby pewnie określenie ich mianem "bogatych snobów". Choć to w jakiś sposób może i komplement? Ciekawi mnie również, do której klasy chodziło owo hipotetyczne dziecko, które tak u nas cierpiało? Można wiedzieć? I ilu właścicieli (z istniejącego jednego) Pani miała nieprzyjemność poznać? Bardzo by to uwiarygodniło wpis, który wygląda na zwykły internetowy hejt konkurencji. Niemniej cieszy nas bardzo, że nasza konkurencja tak bardzo się nas obawia, że traci czas i wkłada tyle wysiłku w tak śmieszne akcje. (A najbardziej zabolała nas ta mała litera. Prosto w serce...). Następnym razem proszę lepiej przygotować się do siania nienawiści. Przynajmniej sprawdzić podstawowe fakty.
    pozdrawiam uprzejmie i zapraszam do odwiedzenia naszej szkoły: www.szkola-eureka.pl
    Olga Woźniak
    założycielka szkoły "Eureka"
    • nika81r Re: Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka 07.03.15, 16:47
     Faktycznie zaszła pomyłka co do szkoły. W Poznaniu jest szkoła o tej samej nazwie i tam zasiada wspomniany pan na recepcji. Szkoła w Zalesiu to zupelnie inna szkoła. Przez takie pomyłki robi się zamieszanie i ludzie są wprowadzani w błąd. Dla pewności warto zajrzeć na forum wielkopolski i tam jest dyskusja i różne opinie o poznańskiej Eurece.   • Gość: gosc Re: Prywatna Szkoła Podstawowa Eureka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.15, 16:04
    Masz zupełną rację ! drogo a bachory takie rozwydrzone, szpanujące gadzetami, nieskupione na nauce, pełno aspergerów i innych ADHD, koszmar! zabrałam córkę po 2 miesiącach chodzenia do tej pomyłki!
    A dyrektorka - wszystko cacy, to z pani dzieckiem jest problem- nasi nauczyciele świetnie sobie radza - kłamała mi w żywe oczy a dziecko było zestresowane.
    Wyrzucona kasa i zmarnowany czas

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka