Dodaj do ulubionych

Opinie o SAN Warszawa

03.01.16, 21:40
Witam, chciałbym się dowiedzieć coś o SAN-ie, poziom nauczania, atmosfera, wykładowcy. Ogólnie opinię na temat szkoły. Jeśli ktoś był lub jest na kierunku logistyka to też prosiłbym o opinie na jego temat.
Dzieki za odpowiedź
Obserwuj wątek
  • kontonamoment Re: Opinie o SAN Warszawa 22.03.16, 22:09
   Szczerze? Znajdź sobie inną szkołę! Zobacz jakie opinie ma Łazarski albo ALK - to są bardzo dobre szkoły. SAN wogole nie interesuje się studentami tylko kasą ktorą moze z nich ściągnąć. Mam koleżankę która studiowala w SAN aktorstwo. Nie zapewnili im nic, studenci nie mieli swoich pomieszczeń, jak mieli ćwiczenia aktorskie to tarzali się po brudnej podłodze, nie mają przebieralni, nie mają instrumentu do ćwiczen głosowych, nie mają sceny, odtwarzacze non stop zepsute, rektor stale im obiecywal że coś się poprawi i nigdy słowa nie dotrzymał. Pisali do niego prośby i petycje i nic to nie dało wreszcie kolezanka machnęla ręką i przeniosla się do Machulskich.
  • Gość: AgnieszkaO Re: Opinie o SAN Warszawa IP: *.blaster.pl 30.03.16, 08:49
   Szkoła jest całkiem fajna. Owszem, może nie jest to uniwersytet ani politechnika, jeżeli jednak szukasz dobrej uczelni niepublicznej, polecam. Studiowałam tam Zarządzanie (licencjat + magisterka) i było w porządku. Kolejki w dziekanacie mogą zdarzyć się wszędzie, podobnie jak nagłe odwołanie zajęć. Wypadki losowe się zdarzają. Uważam, że na sanie są dobrzy wykładowcy, którzy potrafią zainteresować przedmiotem. Gdy miałam pytania, czasem pozostawali ze mną po zajęciach, żeby wszytko wyjaśnić. A studenci? Trafiłam na świetną grupę, z którą do dziś utrzymuję kontakt. Na Administracji też byli fajni ludzie.
  • iwwweta Re: Opinie o SAN Warszawa 31.03.16, 14:01
   Zgadzam się z AgnieszkaO, ja też wybrałam san i jak na razie nie narzekam za bardzo. Wiadomo, że są różne niedociągnięcia, ale studiowałam też zaocznie na uniwerku i wcale nie było lepiej. Moim zdaniem społeczna ma dobre kierunki, wykładowcy myślą o studentach i jest ogólnie fajna atmosfera. Najfajniejsze imprezy sa wlasnie z ludźmi ze studiów. Mam też znajomego na zaocznej logistyce i generalnie nie narzeka.
   • bolo344 Re: Opinie o SAN Warszawa 31.03.16, 15:43
    iwwweta a moglbys dowiedzieć sie czegoś wiecej od kolegi na temat zaocznej logistyki? Jaki poziom nauczania czy ciężki, łatwy kierunek, ogólnie jak wyglada logistyka na san ;)
    • Gość: rebeca66 Re: Opinie o SAN Warszawa IP: *.blaster.pl 25.04.16, 15:16
     W tamtym roku skończyłam logistykę na warszawskim Sanie, więc mogę Ci zdradzić kulisy kierunku :) Jestem zadowolona i uważam, że całkiem nieźle wyszło, bo studiowałam to, co mnie interesuje, a do tego od siedniu miesięcy mam dobrze płatną pracę i to w zawodzie - na stanowisku specjalista ds. logistyki transportu w sieci jednej z najbardziej znanych polskich drogerii. Na studiach bardzo mi się podobało, nie traciliśmy czasu na naukę mało praktycznych rzeczy, bo wykładowcy wychodzą z założenia, że po takie tematy można sięgnąć do książki. Nas natomiast uczyli praktycznych kwestii, z którymi w podręczniku się nie spotkasz. Organizacja roku też jest w porządku, wiesz z wyprzedzeniem, co i kiedy będzie się działo. A studenci logistyki? Też są całkiem w porządku. Ja co prawda miałam więcej znajomych z zarządzania, ale jak trzeba było pożyczyć notatki lub zrobić wspólnie jakiś projekt - nie było najmniejszego problemu.
  • Gość: Logistic Re: Opinie o SAN Warszawa IP: *.dynamic.chello.pl 06.06.16, 16:46
   Studiuje na kierunku logistyka i powiem Ci jedno. Zależy jakie masz podejście do studiów. Ja wybrałem ten kierunek bo chciałbym związać z nim przyszłość i od strony dydaktycznej nie mam nic tej szkole do zarzucenia. Wykładowcy (przynajmniej Ci z logistyki bo o tych mogę się wypowiedzieć) naprawdę trzymają poziom. Są to profesorowie i doktorzy uczący jednocześnie na takich uczelniach jak WAT, SHG itd. Potrafią naprawdę przekazać wiedzę i zainteresować przedmiotem, mówię to z własnego doświadczenia. Warunek jest jeden- trzeba uważać i starć się wyciągnąć jak najwięcej z wykładów. Jedyną "rzeczą" do jakiej mam zastrzeżenia to ilość Ukraińców i ich poziom. Nie ukrywam, że nie jestem i nie byłem największym zwolennikiem tej nacji, niektórzy mogliby przypisać mi pewnego rodzaju uprzedzenia ale.... z moich obserwacji, przebywania pośród nich (grupy są mieszane) nie poczuwam w sobie żadnej winy określając ich mianem ignorantów i może lepiej na tym jednym epitecie poprzestanę (a znalazłoby się jeszcze kilka mniej przychylnych). Rozumiem, że przyjeżdżają do PL bo uciekają przed wojną ale sama uczelnia wymaga by znali oni język polski w stopniu komunikatywnym- nie jest to egzekwowane (pieniądze dla sanu- rozumiem to jest biznes). Zaniżają oni jednak drastycznie poziom swoją obecnością, do tego są uciążliwi, przeszkadzają na wykładach, (nie mówię, że nie dotyczy to również pewnej grupy polaków, ale jest to nie wątpliwie mniejszy odsetek, zresztą tak jest na wielu uczelniach). Konkluzja: jeśli chcesz się czegoś nauczyć szkoła od strony dydaktycznej jest w stanie Ci to zapewnić. Wykładowcy do naprawdę wysoka półka (logistyka- o innych się nie wypowiadam bo nie mam takiej wiedzy). Trzeba chodzić na wykłady, brać udział w ćwiczeniach, wchodzić w interakcję z prowadzącymi, dodatkowo pracować indywidualnie- poszerzać wiedzę na własną rękę, a wierzę że w ogólnym rozrachunku się to opłaci. No i unikać naszych wschodnich sąsiadów. Jedyna plus jaki można im przypisać to mała frekwencja uczestniczenia w wykładach. Bardzo często równa "0". Wówczas wykład w wąskiej grupie daje jeszcze więcej korzyści. Podsumowując: polecam uczelnię ludziom normalnym, chcącym wyciągnąć z niej coś dla siebie, głównie ze względu na prowadzących zajęcia.
  • luk.kapapapapa Re: Opinie o SAN Warszawa 26.07.16, 17:25
   Zgodzę się z moim przedmówcą. Znajdź sobie inną szkołę. Im zależy tylko na pieniądzach. Znajmy ostrzegał mnie żebym nie pakował się w to bagno, mówił zobaczysz też zmienisz zdanie i miał rację. Naprawdę nie polecam! Ja nie wiem kto zatrudnia te Panie w dziekanacie nie wiem jak pok. nr 1 ale 101 tragedia. Oporne na wiedzę strasznie. Po za tym szkoła bierze $, ale nie wiem za co. Nie polecam. Zastanówcie się 10 razy za nim zdecydujecie się choćby pomyśleć o niej.
  • agnieszkazasada Re: Opinie o SAN Warszawa 07.09.16, 15:59
   Ja studiuje na tej Uczelni. Co prawda nie na logistyce, więc na temat kierunku zbyt wiele Ci nie powiem. W każdym razie jeśli chodzi o opinie na temat samej uczelni to oceniam pozytywnie. Poziom nauczania jest raczej wyśrodkowany tzn ,że nie jest jakiś mega wygórowany,że zaliczyć jest wgl ciężko , ale do najniższych także nie należy, więc na nauke trzeba znaleźć czas;). Atomosfera zależy od tego na jakich ludzi na roku trafisz, a wykładowcy są w porządku:)
   Mam nadzieję,że pomogłam:)
  • Gość: Rybcia Re: Opinie o SAN Warszawa IP: *.blaster.pl 12.09.16, 11:37
   Jestem studentką SAN od roku. Studiuję informatykę. Co mogę powiedzieć na temat Uczelni, uważam że jest po prostu dobra. Wykładowcy posiadają ogrom wiedzy i bardzo umiejętnie potrafia przekazać ją studentom. Znajomi z uczelni najczęściej chwalą sobie liczne praktyki, których jak wiadomo nie zastąpi wkuwanie czystej teorii. Ja jestem zadowolona;) Pozdrawiam
  • Gość: eliza444 Re: Opinie o SAN Warszawa IP: *.blaster.pl 22.09.16, 09:52
   Dlaczego ma znaleźć sobie inna szkołę? SAN nie interesuje się wgl studentami? Mam wrażenie,że chodzę do jakiejś innej szkoły :O
   Jestem studentką SANu i studiuję tu już 3 rok, do tej pory na brak zaintersowania nie narzekałam.
   Co prawda nie studiuję aktorstwa i nie mam tam nikogo znajomego,ale wydaje mi się,że to wszystko zostało "lekko wyolbrzymione". Ja patrząc z mojej perspektywy mogę polecić Uczelnię.
  • Gość: Marta92 Re: Opinie o SAN Warszawa IP: *.blaster.pl 24.10.16, 15:19
   Ja uważam SAN Warszawski za wybór, którego nie załuję;)
   Poziom nauczania jak najbardziej oki, chcesz studiować to musisz przyswajać sporą ilość wiedzy, normalna rzecz. Atmosfera w dużej mierze zalezy od ludzi na których trafisz, a jak wiadomo można trafić róznie;p
   Wykładowcy? To na ogół bardzo mili ludzie, przynajmniej Ci, których ja poznałam. Potrafią zrozumieć,że student to tez człowiek i odnoszą się do każdego z należnym szacunkiem. Podsumowując wszystko uczelnia jest godna polecenia;)
  • Gość: Makówka Re: Opinie o SAN Warszawa IP: *.blaster.pl 02.11.16, 12:11
   "Zastanówcie się 10 razy za nim zdecydujecie się choćby pomyśleć o niej". Nie bardzo rozumiem. Ja pomyslałam o niej i nawet studiuję tutaj i jakoś nie widzę powodów do narzekania. Dziekanat? Z Paniami idzie się dogadać tak jak z każdym. Prawda jest taka,że jeśli chcecie to do wszystkiego się doczepicie i tyle. W każdym razie ja polecam;)
  • rozalka.kapusta Re: Opinie o SAN Warszawa 08.12.16, 15:26
   Hej, no powiem Ci, że jest dobrze, a nawet bardzo dobrze! :D wykładowcy są bardzo kompetentni i świadomi tego, że uczelnia jest płatna,także nie obijają się. Bardzo dobrze mi się na SANie w Warszawie studiuje, także ja polecam :) pozdrawiam!
  • Gość: tinka123456 Re: Opinie o SAN Warszawa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.02.17, 13:21
   Wystarczy zrezygnować, żeby dowiedzieć się jaki mają złodziejski system na wyłudzanie kasy od studentów. Nie polecam absolutnie! Zachęcam czytać umowę dokładnie! Wał na wale i tyle. Potem będą was dręczyć telefonami, że to nie zapłacone, potem tamto. Po długim czasie nagle się okazuje, że coś nie zapłacone, że trzeba dopłacić itp. Żeby zrezygnować z uczelni nagle trzeba zapłacić koszt jednego miesiąca nauki!!! Nie polecam!! Brak profesjonalizmu dziekanatu i działu rekrutacji. Instytucja nastawiona wyłącznie na zysk. Więcej gadania na zajęciach niż nauki. Kolejka do dziekanatu zawsze tak długa, że nie da się nic załatwić. Nie odiberają telefonów. Żadne podania nic tutaj nie pomagają. Strach się bać. Niekomfortowe wnętrze, brak ciągłego dostępu do windy bo była tylko jedna. Winda krążyła między dwoma piętrami przez co trzeba było przepychać się przez tłum ludzi po schodach na wysokie piętra. Nie można normalnie zdążyć przez to na wykłady. Studenci nie mają gdzie się usiąść bo przesiadują na korytarzach. W przedsionkach kilka krzeseł. Komfort beznadziejny. Słaba wentylacja pomieszczeń. Opóźnienia w przydzielaniu do grup. Więcej ukraińców niż polaków. Uważajcie na tę szkołę!
   • Gość: studentkkk Re: Opinie o SAN Warszawa IP: 193.22.252.* 24.10.17, 14:47
    Zgadzam się z Tobą, popełniłam ten błąd i zapisałam się na SAN sugerując się informacją o 5 miejscu w rankingach . Po pierwszych wykładach stwierdziłam, że to jest pseudoszkoła uważająca się za uczelnię wyższą. Gorszych warunków nie widziałam... siedzący studenci na podłogach , brak miejsca na korytarzach...
    Dodatkowo uczelnia pobiera opłatę administracyjną za skreślenie z listy studentów plus opłata za czesne za miesiąc bieżący. W regulaminie uczelni nie wspominają nic o kosztach związanych z rezygnacją ze szkoły.
    Umowa została podpisana przeze mnie, ale nie otrzymałam jej do tej pory. Prosząc o egzemplarz umowy, aby znaleźć informację o opłacie, usłyszałam że ww umowa została mi przekazana...
    Myślę, że pobór opłaty za skreślenie z listy studentów jest związany z tym, że musi ich sporo odchodzić.
    Również zastanawiają mnie obcokrajowcy na uczelni... Są to osoby, które średnio posługują się językiem polskim, a należą do grup studentów mówiących biegle ww języku . W jaki sposób taka osoba ma napisać pracę dyplomową... Inne uczelnie wyższe posiadają obowiązkowe egzaminy z języka polskiego ...
    Najlepsze jest to, że osoby uczące się tam nazywają ją "fabryką magistrów"...

    Nie polecam !
  • Gość: Pumerinka Re: Opinie o SAN Warszawa IP: *.petroinform.pl 18.09.17, 15:08
   Próbowałam się tam raz dostac, ale zrezygnowałam jak zobaczyłam opinie... Ale może zachęci Cię inna uczelnia, na której zresztą sama teraz studiuje, a dokładniej chodzi mi o tą: www.uczelnie.pl/opinie/szkola-glowna-gospodarstwa-wiejskiego-w-warszawie/90 - polecam bo mają ciekawe oferty i dobrą kadrę.
  • Gość: bolos Re: Opinie o SAN Warszawa IP: *.timplus.net 06.02.18, 00:41
   uważam, że jak ktoś się chce uczyć, to będzie sie uczyć wszędzie - a jak ktoś chce się tylko byle gdzie załapać, żeby zdobyć papierek magistra czy licencjata, to i tak dobrej pracy po studiach nie znajdzie. ja mam zamiar iść po maturze do SAN do Łodzi na informatykę zaoczną i szukać sobie pracy, żeby dorobic i żeby złapać jakieś doświadczenie. mam nadzieję, że mój plan się powiedzie i będę miał co wpisać w cv po skończeniu licencjata.
  • agnieszkazasada Re: Opinie o SAN Warszawa 08.05.18, 10:06
   Witam ponownie;)
   Ja kończę w tym roku licencjat z zarządzania na SAN i co prawda planuje rok przerwy ale bardzo prawdopodobne że magisterke tez zrobię tutaj. Przez 3 lata nauki nie zmieniłam zdania o uczelni, a to świadczy o tym że jest dobrze:)
  • martynarezler Re: Opinie o SAN Warszawa 02.08.18, 10:27
   Dzień dobry!
   Jestem studentką dzienna Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, jestem na 2 roku kosmetologii. O kierunku logistyka niestety nie wiem zbyt wiele. Pytasz o poziom nauczania - według mnie jest bardzo dobry. Wykładowcy są bardzo kompetentni i przede wszystkim pomocni. Nie robią problemów z drugimi terminami, i nie utrudniają zaliczeń podczas sesji. Atmosfera w dużej mierze zależy od tego na jakie osoby trafisz, bo to z nimi spędzasz codziennie kilka godzin. U mnie zgraliśmy się bardzo szybko, a to jest mega ważne, bo z takimi ludźmi aż chce się przebywać ;). Z mojej strony polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka