Dodaj do ulubionych

Pex-Corner w oddziałach ????

21.01.10, 19:38
Jak działa to u Was w oddziałach? U nas to porażka.. Lepiej było bez
tego stanowiska. Klienci omijają pex-cornery szerokim łukiem, a
osoba tam pracująca nie wykona planu kwartalnego do końca roku!!!
jak tak dalej pójdzie sad
Obserwuj wątek
    • bank_pekaes Re: Pex-Corner w oddziałach ???? 21.01.10, 19:46
      Z ust mi to wyjęłaś!!! Gdy nie bylo Cornerów sprzedaż była lepsza,
      nie wiem od czego to zależy ale naprawde tak to wygląda. Innym
      problemem jest wielkość planów nałóżonych na sprzedawców-
      cornerowców - mają wykonać 80% planu oddziału i 80% baz PEXowych.
      Pomyłą jest również wymóg 4 umów na jednego cornerowca dziennie i
      codzienny monitoring poczynań. Swoją droga sposób traktowania tych
      pracowników zaczyna "trącic" mobbingiem. A juz gdy widzę maila
      od "orłów" ze Regionu w którym nakazuja menedzerowi "omowienie
      wynikow sprzedazy" to się flaki przewracają.
      • teneo0 Re: Pex-Corner w oddziałach ???? 22.01.10, 22:14
        Ależ to proste. Klienci omijają pex cornery, bo nie chcą, aby pozostali klienci ( w tym ich znajomi) wiedzieli, że muszą korzystać z drogich pożyczek. W końcu to żadna przyjemność musieć pożyczać pieniądze. U mnie już kilku klientów wolało załatwiać pożyczkę po staremu.
            • teodozja_pko Re: Pex-Corner w oddziałach ???? 23.01.10, 09:52
              Projekt jest włoski. Sprawdzony w Włoszech Niemczech Węgrzech itd. Jakby się
              komys chciało choć zerknać w rankingi a nie tylko narzekać to oddziały z
              Cornerami maja wyższą sprzedaż PEX niż pozostałe. Więc niekoniecznie sie nie
              sprawdza, kwestią jest że pożyczki się nie sprzedają nigdzie nie tylko w naszym
              banku.
                • teneo0 Re: Pex-Corner w oddziałach ???? 23.01.10, 19:55
                  Taaak , wystarczyło troszkę niższy planik i pex cornerek zrobił procentowo lepszą sprzedaż. I na tym polegały badania. Tak jak badania nad CPI. Zapytano klientów czy chcieliby ubezpieczenie do pożyczki i prawie wszyscy odpowiedzieli : "tak". Nie dodano w pytaniu tylko, że za pieniądze klienta i to nie małe.
                  • kuku.2 Re: Pex-Corner w oddziałach ???? 03.02.10, 21:30
                    U nas też klienci omijają pex kornery szerokim łukiem, i komentarze o kolorach bu...wych, autentycznie stanęła klientka na środku sali nie swiadoma że ktoś z boku ją słyszy i zaczęła, cytuję ,,... jak w burdelu, na zachodzie w witrynach takie kolory stosują -porozgladała sie w koło- jeszcze czerwonych podwiązek wam brakuje,, koniec cytatu . Obciach obora itd itd.
                  • agawa300 Re: Pex-Corner w oddziałach ???? 06.02.10, 13:52
                    Po 2-dniowym urlopie wracam i pierwsze wrażenie:
                    - miejsce gdzie jest stanowisko Pex-Corner od razu wpadło mi w oko
                    - szokiem był kolor i postać z papieru
                    - przez chwilę nie widziałem pracownika, gdzie siedzi, dopiero po
                    chwili jak przyzwyczaiłem sie do koloru, wyglądu i otoczenia
                    zobaczyłem sprzedawcę.
                    Piszę o tym bo myślę że, takie same odczucia ma każdy klient który
                    pierwszy raz zobaczy Pex-Corner.
                    Pytanie czy dobrane kolory, wygląd stanowiska i otoczenie wpływa na
                    zainteresowanie Klienta czymś nowym a może raczej wprowadza go
                    zakłopotanie (to nie dla mnie to dla VIP-ów).
                    A tak przy okazji czy każdy wypełnił ankietę - bo ja tak mimo że nie
                    bardzo widzę w tym mozliwość zmian na lepsze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka