Dodaj do ulubionych

czy ktoś dostał podwyżkę od marca?

26.06.08, 21:10
Obserwuj wątek
    • dzonsa Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 26.06.08, 22:37
      Czekam na przelew na konto bo w n/ oddiale to tajne przez poufne
      przez 3 zera ale nie zaliczam się do wybrańców więc chyba nie mam
      się czym podniecać? To zapewne będzie wytłumaczone jak zawsze iż
      podwyżki inflacyje nie dotyczą wszystkich bo przecież inflację mają
      dylko ci na górze a my nie !!!!!!!!!!!!
      • pinki511 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 27.06.08, 19:43
        U nas papir od dyr. dostal tylko Detal. Wiem o jednym pracowniku, ktory papiru
        nie dostal. PBI o niczy jak zwykle nie wie. To powtorka raz drugi.
    • ludekbph Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 26.06.08, 23:55
      ktoś tam zapewne dostał... Teraz tyle nowych stołków dyrektorskich
      przybyło...
      • adminek0 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 27.06.08, 19:34
        podwyzki wypłacone będą z lipcową wypłatą ( z wyrównaniem) od marca ( of course
        dla tych dla których dyrektor wnioskowal o takową )
        • premium.0 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 27.06.08, 22:36
          I napewno nie dostaniemy wszyscy .Cóż z tego ale nie wszyscy
          otrzymali podwyżkę i jadą na tych samych poborach- zasiłkach
          • obecny_pracownik Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 27.06.08, 22:41
            Ja nie. Wysokość podwyżek jest tak powalająca, że ten kto dostał
            może tego nawet nie zauważyć.
            • ludekbph Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 27.06.08, 23:20
              W większości przypadków podwyżki dostali wazeliniarze, dupowłazy na
              zasadzie każemu według zasług - jak zwykle bywało.
              • kierownica285 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 28.06.08, 22:30
                ludekbph napisał:

> W większości przypadków podwyżki dostali wazeliniarze, dupowłazy
                na
                > zasadzie każemu według zasług - jak zwykle bywało.

ale chrzanisz teraz. Podwyżkę dostali wszyscy - tak, jak ustaliły
                ZZ. Rzeczywiście to niewiele, bo ok. 4%.
                • ludekbph Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 28.06.08, 23:51
                  Wcale nie chrzanię. Na Oddział, w którym pracuję przyszło ok. 2% w
                  stosunku do budżetu płac zasadniczych, bo nie wszystkie jednostki
                  dostały po 4%. U mnie trudno zrozumieć dlaczego jedni otrzymali
                  podwyżkę i nie ustalisz dlaczego inni nic nie otrzymali.
                  Związki pisały, że w tym roku nie uzgodniono z nimi podwyżek,
                  chociaż według układu zbiorowego powinni uzgodnić.
                  • kierownica285 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 30.06.08, 20:15
                    to ja juz nic nie panimaju.....
                • obecny_pracownik Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 28.06.08, 23:54
                  > ludekbph napisał:
                  >
                  > ale chrzanisz teraz. Podwyżkę dostali wszyscy - tak, jak ustaliły
                  > ZZ. Rzeczywiście to niewiele, bo ok. 4%.

Sam chrzanisz, u mnie w zespole na 5 osób 2 nie dostały nic, w tym
                  ja.
                  • kierownica285 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 30.06.08, 20:17
                    jak już , to "sama" smile Widocznie "władza" dzieliła po swojemu....U
                    mnie w placówce dostali wszyscy własnie po 4% płacy zasadniczej
                    brutto.
            • bilonka29 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 29.06.08, 10:14
              W naszym oddziale podwyżkę dostali tylko sprzedawcy i
              przedstawicielka związków zawodowych
              • ablaites5 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 29.06.08, 21:47
                Tegoroczną " podwyżkę" dzielili dyrektorzy i tylko oni są za ten podział
                odpowiedzialni. Tak więc do nich z reklamacjami - jeśli są odważni. Z tego co
                wiem to od " góry " nie było żadnych ukierunkowań , macie tyle" kasy" i dzielcie.
                Pozdrawiam sfrustrowanych i zawiedzionych może wreszcie " ruszymy fałdy?????????"
                • ludekbph Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 29.06.08, 23:19
                  Masz rację, trzeba ruszyć fałdy! Wymagania w Banku rosną, coraz
                  więcej pracy a nasze wynagrodzenia praktycznie stoją w miejscu.
                  Wszystko drożeje, jeszcze trochę, to na suchy makaron nie
                  wystarczy.Prawda jest taka, że nie ma znaczenia kto dzieli a ile
                  miał do podziału. Akcjonariusze wyciągnęli z Banku 125% zysku,
                  rozwiązali nawet część rezerwy, a nam, którzy te zyski wypracowali
                  suche skórki chleba. To skandal!!! Ruszcie fałdy i wspierajcie te
                  związki, które są w sporze z Bankiem o podwyżki. Ostatnio otrzymałem
                  informacje związkowe od Dialog 2005, Ministerstwo Pracy wyznaczyło
                  już mediatora do sporu. Sprawa ruszy, ruszcie też i Wy fałdy!!!
                • ludekbph Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 29.06.08, 23:19
                  Masz rację, trzeba ruszyć fałdy! Wymagania w Banku rosną, coraz
                  więcej pracy a nasze wynagrodzenia praktycznie stoją w miejscu.
                  Wszystko drożeje, jeszcze trochę, to na suchy makaron nie
                  wystarczy.Prawda jest taka, że nie ma znaczenia kto dzieli a ile
                  miał do podziału. Akcjonariusze wyciągnęli z Banku 125% zysku,
                  rozwiązali nawet część rezerwy, a nam, którzy te zyski wypracowali
                  suche skórki chleba. To skandal!!! Ruszcie fałdy i wspierajcie te
                  związki, które są w sporze z Bankiem o podwyżki. Ostatnio otrzymałem
                  informacje związkowe od Dialog 2005, Ministerstwo Pracy wyznaczyło
                  już mediatora do sporu. Sprawa ruszy, ruszcie też i Wy fałdy!!!
                  • kierownica285 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 30.06.08, 20:20
                    też mam to pismo i posłałam dalej, aby jak najwięcej osób się o tym
                    dowiedziało.
                    • ablaites5 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 30.06.08, 21:47
                      To prosiłbym o umieszczenie tego teksu o wyznaczeniu mediatora na forum. Ma ono
                      mimo wszytko wielu odbiorców ( biernych ale jednak są.)
                      Pozdrawiam
                      • tele-fax Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 30.06.08, 23:57
                        Znam takiego/takie, którzy kolekcjonją informacje od związków,
                        zobaczymy, co da się zrobić.
                      • kierownica285 Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 01.07.08, 22:42
                        ablaites5 napisał:

> To prosiłbym o umieszczenie tego teksu o wyznaczeniu mediatora na
                        forum. Ma ono
                        > mimo wszytko wielu odbiorców ( biernych ale jednak są.)
                        > Pozdrawiam

tele fax umieścił treść pod nazwą posta "tak to leciało" smile
    • ix-on Re: czy ktoś dostał podwyżkę od marca? 18.08.08, 19:04
      Tak dostałem podwyżkę czynszu i energii elektrycznejsmilesmile.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka