Dodaj do ulubionych

Opinie po pierwszych turnusach 2011

10.07.11, 10:05
We wszystkich biurach już po pierwszym turnusie, dzieciaki wróciły do domu, rodzice już wysłuchali opinii i relacji......Napiszcie jak było...czy dzieci zadowolone...czy biuro się sprawdziło....Co było nie tak!?
Obserwuj wątek
    • plutow Re: Opinie po pierwszych turnusach 2011 13.07.11, 21:18
      Moje dziecko własnie wrocilo ze swojego pierwszego wyjazdu bez rodzicow. Chciał jechać, chociaż widziałam że był troche niepewny. Spedzil na kolonii 2 tygodnie, wrocil zadowolony z planami na najblizsze zimowisko i nastepne kolonie.
      Pojechał z Dziecieca Akademia Przygody, zarówno ja jak i dziecko polecamy ich 100%.
      Syn jedynak, mało samodzielny, ja przewrazliwiona matka, przezywajaca wyjazd synusia bardziej od niego, a jednak wszystko sie udało. Trafił na super wychowawcę, zreszta innych opiekunów tez chwalił, nie nudził sie kiedy świeciło słońce ani padał deszcz, przywiózł mnóstwo wrazeń. Wychowawca doradzał w co sie ubrać, przeczytał bajke na dobranoc, przytulił kiedy trzeba, posiedział w nocy przy łózku itp moznaby duzo wymieniać.
      Kolonie kameralne, małe grupy, dzieci dobrane w pokojach: wiekiem, temperamentem zainteresowaniami.
      Doskonały kontakt z wychowawca, w kazdej chwili można zadzwonić, opiekun zawsze wiedział co z dzieckiem sie dzieje i chetnie dzielił sie informacjami. Dziecko moglo zawsze zadzwonić do rodziców z telefonu wychowawcy.
      W pierwszy dzień kolonii my rodzice otrzymalismy prezent od firmy w postaci hasła do blogu prowadzonego przez kierownika kolonii na którym codziennie było streszczenie dnia ze zdjeciami, dzięki temu mogliśmy na bieżąco przezywac to co dziecko i widzac uśmiechniete buzie przestac tak mocno sie denerwowac. Tak więc nastepny wyjazd też z DAP i juz na pewno nie bedzie z mojej strony obaw o dziecko. Mam zaufanie do profesjonalizmu Pana Marcina. Dziekuję,
          • ma.ma.vi.ki Re: Opinie po pierwszych turnusach 2011 18.07.11, 09:47
            Tak ,córcia jedzie do Mrzeżyna, ale ma 7 lat więc raczej ciut za młoda dla Twojego synka :) Ona też bardzo cieszy się na ten wyjazd, ale podobnie jak u Was martwi się wielogodzinną podróżą (w tym sensie, że będzie sama) i jak to zniesie....No i dopytuje, co będzie , jak nie znajdzie bratniej duszy ...
              • plutow Re: Opinie po pierwszych turnusach 2011 18.07.11, 20:32
                Witam ponownie,
                proszę sie nie martwić, moj syn 9 lat, nie znał wczesniej żadnego dziecka z kolonii, nie jest typem otwartym ktory podejdzie do obcego dziecka i zagada, a pierwszego dnia juz był zaprzyjażniony z kolegami, prosze sie nie marwić ja to samo przeżywałam niedawno, naprawdę wychowawcy zadbaja żeby zadne dziecko nie było samo.
      • marcin.slawski Re: Opinie po pierwszych turnusach 2011 04.09.11, 23:12
        Po dwóch bardzo intensywnych miesiącach natknięcie się na taki post dodaje skrzydeł :)))
        Bardzo, bardzo dziękuję !!!
        Oczywiście domyślam się, kto go napisał (nick ten sam co z bloga = imię ulubionego pluszaka naszego kolonisty ;) ).
        Takich sympatycznych i samodzielnych kolonistów jak najwięcej :) Doskonały kontakt z mądrze wychowującymi dziecko rodzicami. Wszystko to spowodowało, że było OK ;)
        Serdeczne pozdrowionka dla Ziemowita ( jak również Rodziców) wraz z życzeniami samych sukcesów w szkole !!!
    • gabri1976 Miko Tur 20.10.11, 11:31
      Moja córa, była w tym roku na obozie letnim z MIKO TUREM - wróciła zadowolona, dzieciaki miały zorganizowany czas od samego rana z zajęciami nawet po kolacji. Bogaty program typu: windsurfing, tenis, konie, taniec, żeglarstwo, zabawy ogólnokolonijne itp., sympatyczni wychowawcy z oddaniem dla dzieci i pełni pomysłów. Mam już zamówienie na wyjazd na zimowisko
    • deborah83 Re: Opinie po pierwszych turnusach 2011 04.11.11, 09:23
      www.obozymlodziezowe.pl/oferty/obozbulgariahotel-kotva_obozy-mlodziezowe_4987.html
      Moja 16-letnia siostrzenica byla w tym roku na tym obozie i wrocila wprost zachwycona, cala i zdrowa, co w przypadku takiej nastolatki jest niezwykle istotne:D Juz neka rodzicow na zafundowanie jej takiego wyjazdu w przyszlym roku :D
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka