Dodaj do ulubionych

Obóz zimowisko naukowy/wyczynowy/rekreacyjny 2012

17.10.11, 20:50
Szukam oferty obozowej (może być też zimowiskowa) na 2012rok. Żeby na obozie było trochę nauki (doświadczeń, pokazów coś w tym stylu). TROCHĘ. Do tego może dojść sport typu quady, paintball, chodzenie po linach, spływy kajakarskie, strzelanie z łuku/broni. Może być coś w rodzaju survivalu. Jakby jeszcze było tam coś o odżywianiu to już w ogóle extra ;) Miejsce Polska bądź zagranica.

Czy zna ktoś takie oferty?

PS. Wiek 16lat. No zapomniałam wspomnieć o impreskach i zabawie, ale to chyba oczywiste ;)
Obserwuj wątek
    • agata_1975 Re: Obóz zimowisko naukowy/wyczynowy/rekreacyjny 13.12.11, 17:05
      Mogę polecić biuro WIGRA z Warszawy, z którym wyjeżdżał mój syn - teraz jedzie już trzeci raz (na zimowisko, wcześniej był raz na obozie letnim i raz z klasą na zielonej szkole).
      Zajrzyj koniecznie na ich stronę - www.wigra.com.pl/
      Wiem, że zimą stawiają na narty. Ale na wycieczce szkolnej, na jakiej był mój syn mieli przez pięć dni aktywnego programu, quady, liny, przeprawy przez rzekę i masę innych atrakcji.
    • jantar2012 Re: Obóz zimowisko naukowy/wyczynowy/rekreacyjny 20.03.12, 12:49
      micodin napisała:

> Szukam oferty obozowej (może być też zimowiskowa) na 2012rok. Żeby na obozie by
      > ło trochę nauki (doświadczeń, pokazów coś w tym stylu). TROCHĘ. Do tego może do
      > jść sport typu quady, paintball, chodzenie po linach, spływy kajakarskie, strze
      > lanie z łuku/broni. Może być coś w rodzaju survivalu. Jakby jeszcze było tam co
      > ś o odżywianiu to już w ogóle extra ;) Miejsce Polska bądź zagranica.
      >
      > Czy zna ktoś takie oferty?
      >
      > PS. Wiek 16lat. No zapomniałam wspomnieć o impreskach i zabawie, ale to chyba o
      > czywiste ;)

Polecamy nasz obóz "Letnia Farma Biznesu" na podstawie gry planszowej Monopoly Polska.
      Więcej info na www.pracowniaprzygod.com
    • kiel23 Re: Obóz zimowisko naukowy/wyczynowy/rekreacyjny 27.03.12, 13:05
      micodin napisała:

> Szukam oferty obozowej (może być też zimowiskowa) na 2012rok. Żeby na obozie by
      > ło trochę nauki (doświadczeń, pokazów coś w tym stylu). TROCHĘ. Do tego może do
      > jść sport typu quady, paintball, chodzenie po linach, spływy kajakarskie, strze
      > lanie z łuku/broni. Może być coś w rodzaju survivalu. Jakby jeszcze było tam co
      > ś o odżywianiu to już w ogóle extra ;) Miejsce Polska bądź zagranica.
      >
      > Czy zna ktoś takie oferty?
      >
      > PS. Wiek 16lat. No zapomniałam wspomnieć o impreskach i zabawie, ale to chyba o
      > czywiste ;)

Zapraszam na obozy i kolonie organizowane przez EXPERT-KIDS.PL ze Szczecina - na stronę kolonie.szczecin.pl/ - w ofercie znaleźć można wszystkie warunki, o których była mowa w zapytaniu. Polecamy również zagraniczne obozy językowe.
      w razie pytań proszę o telefon - 91 4 220 886, lub 600 500 552. Kontakt również przez stronę
      expert-kids.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka