Dodaj do ulubionych

OBÓZ TANECZNY Street Dance (Ustka) SPRAWDŹ!!!

13.06.12, 08:33
STYLE: Hip Hop, House Dance, Popping, Locking, Krumping, B-Boing.
Zajęcia odbywać się będą w grupach dostosowanych do poziomu zaawansowania! Są tak przygotowane, by każdy z uczestników maxymalnie się rozwinął, zdobył wiedzę i umiejętności.


INSTRUKTORZY:
Aga( Co Jest?! Crew Wrocław), Jasiek (Co Jest?! Crew Wrocław), Ryfa (TST/Step Dealers Warszawa), Marcin Bilenda (Balance Słupsk), Ewulin (TST/Step Dealers Warszawa), KaTe (Infinite Groove Poznań), Beast( Poznań), Sandi (Street Beat Poznań) - info internet.
Obóz prowadzony jest przez osoby posiadające bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz tancerzami, pasjonatów i specjalistów z danej dziedziny.


MIEJSCE:
Ustka, Ośrodek Wypoczynkowy „MEWA”, ul.Westerplatte 5
Na urok Ustki składa się szeroka, piaszczysta plaża, czysta wioda, bogactwo lasów, ale także tętniąca życiem nadmorska promenada z mnóstwem niespodzianek przygotowanych specjalnie dla odwiedzjących. Dom wczasowy „Mewa” znajduje się po zachodniej stronie Ustki, w pobliżu lasów, ok. 500m od piaszczystej plaży. Jest nowoczesnym obiektem znajdującym się na ogrodzonym terenie. Na jego bogatą infrastrukturę skłąda się: basen, boisko plażowe do siatkówki i piłki nożnej, sala dyskotekowa, stołówka, miejsce na ognisko i grill. Obiekt wyposażony jest również w sprzęt świetlicowy: telewizor, video, sprzęt dyskotekowy, komputery z dostępem do internetu, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki itp. Wszystko to sprawia, iż ośrodek ten jest idealny dla wszystkich wczasowiczów. Pokoje 2-5osobowe z pełnym węzłem sanitarnym każdy, sala konferencyjna, telewizyjna, sale zajęciowe, jadalnia z nowoczesnym zapleczem kuchennym, w pobliżu 2 sklepy spożywcze, zielony teren rekreacyjny.


2 terminy do wyboru:
12 - 22 lipca 2012 oraz 30 lipca – 9 sierpnia 2012


Cena:
najtańsza oferta na rynku: 1350pln – płatne w ratach!!!


Zapewniamy:
Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską i pedagogiczną, opiekę medyczną, opiekę ratownika wodnego, do 6h tańca dziennie, grupy dostosowane do poziomu zaawansowania, pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie), transport komfortowym autokarem, obóz wpisany w rejestr Kuratorium Oświaty. Dodatkowo: konkursy z nagrodami, gry i zabawy integracyjne, turnieje tańca, battle, dyskoteki tematyczne, plażowanie, zabawy kreatywne, ognisko/grill z kiełbaskami, upominki dla wszystkich uczestników i wiele innych.
Dobra zabawa gwarantowana!!! Ilość miejsc ograniczona!!!


INFORMACJE I ZAPISY:
tel. 603 45 35 36
e-mail: streetbeat_info@wp.pl
gg: 947388
www.streetbeat.pl


Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie organizatorowi wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 450pln.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka