Dodaj do ulubionych

Extra Obozy Opinie 2018

07.02.18, 12:48
Witam serdecznie. Przeważnie jak już ktoś wpisuje opinie to te złe a ja chcę właśnie pochwalić :-)
Moje dzieci wróciły super zadowolone z obozu zimowego w górach. Fajne warunki w hotelu, pyszne domowe jedzenie i przede wszystkim bardzo zaangażowana kadra. Codziennie 5 h jazdy na nartach a oprócz tego bogaty program z kuligiem, aquaparkiem i lodowiskiem. I normalna cena :-) Bardzo polecam a sama na pewno wyślę dzieci na kolonie letnie nad morze. Już nie mogą się doczekać. Dziękujemy i pozdrawiamy organizatorów.
Obserwuj wątek
    • elcia-123 Re: Extra Obozy Opinie 2018 07.02.18, 15:32
      Organizatro Extra Obozy znowu spisal sie na najwyzszym poziomie.Bylismy na zimowisku w Zakopanem z grupa 60-osobowa dzieci w wieku od 10-14 lat.Wszyscy wrocili bardzo zadowoleni i szczesliwi.Super warunki,swietna kadra,przebogaty program,ktory byl w calosci zrealizowany,przepyszne , urozmaicone i do woli jedzenie.Dzieci byly tak zajete,ze nie mialy czasu nawet,aby zadzwonic do rodzicow.Nie chialy wracac do domu.To byly idealne ferie pod kazdym wzgledem.Nie rozumiem negatywnych wpisow-chyba sa to osoby,ktore musza sie do czegos doczepic,bo inaczej by nie mogly zyc!!!Nasza grupa kwidzynska byla na wyjezdzie z tym organizatorem kolejny raz i kolejny raz jestesmy bardzo zadowoleni.Jezeli ktos szuka hotelu o kilku gwiazdkach i osobistej obslugi,to nie powinien jezdzic na wyjazdy zbiorowe tylko na wyjazd rodzinny i zaplacic z 5 tys za osobe,to wtedy moze wymagac nawewt osobistej obslugi.My juz szykujemy sie na wyjazd wakacyjny i wierze w to ,ze znowu bedzie to bardzo atrakcyjna i emocjonujaca letnia przygoda .Nie mozemy sie doczekac.Panu Piotrowi i wszystkim zaangazowanym w nasz wypoczynek serdecznie dziekujemy i pozdrawiamy.Grupa z Kwidzyna
    • robertdaszynski Re: Extra Obozy Opinie 2018 14.02.18, 16:28
      Całkowicie zgadzam się z poprzednimi wpisami. Wypoczynek zorganizowany od A do Z tak jak należy. Zgodnie z opisem i bez niespodzianek. Najważniejsze, że dzieci były bardzo zadowolone i już się zapisały na kolejny wyjazd z tą firmą.
    • golo000007 Re: Extra Obozy Opinie 2018 14.07.18, 18:47
      Miała Pani dużo szczęścia !!!! ja nie mogę niestety napisać opinii bo obóz na który chciała jechać córka został odwołany 4 dni przed wyjazdem ... Niestety nie udało się znaleźć nic innego ... Biuro łaskawie zaproponowało inne obozy które były tańsze pierwotnie od mojego co mnie tyko rozzłościło ... nie wspominając już o tym że dyscypliny chłopięce typowo ... no i mieliśmy chwilę grozy ... Czarę goryczy przepełnia fakt że był to jak sądzę zabieg celowy ... Biuro przyciąga bowiem chętnych atrakcyjnością programów a potem wybiera dwa najłatwiejsze do zrealizowania ... a reszta ... no cóż nie wszyscy muszą być zadowoleni i zawsze można zrezygnować ... co z tego że do wyjazdu 4 dni ..... żadnego przepraszam ... żadnego przykro nam może dobierzemy coś innego zgodnego z zainteresowaniami córki ... NIC ... Mega nieprofesjonalne podejście ... ... Wszystkim którzy się zdecydują na wakacje u nich ... życzę dużo szczęścia którego nam zabrakło ... pozdrawiam
      • extraobozy Re: Extra Obozy Opinie 2018 24.07.18, 19:51
        Mija się Pan z prawdą. Obóz nie został odwołany. To Pan zapisał dziecko na obóz 4 dni przed rozpoczęciem. Zostały odwołane dodatkowe zajęcia siatkarskie z powodu małej liczby chętnych. Pozostałe tematy były realizowane: taniec, piłka nożna, skate, rowery, pływanie, plastyka, język angielski, konie. Próbował Pan szantażem wymusić przepisanie córki na obóz konny oczekując, że różnicę w cenie (380 zł) pokryje nasze biuro. Kiedy nie zgodziliśmy się - zrezygnował Pan z obozu i otrzymał natychmiastowy zwrot pieniędzy. Pozdrawiamy. Extra Obozy Team
    • ania9878 Re: Extra Obozy Opinie 2018 22.07.18, 16:33
      Moje dziecko wróciło z Zakopanego megazadowolone. Sympatyczna i zaangażowana kadra, pyszne jedzenie i bardzo bogaty program. Nawet było więcej niż w programie - dodatkowo kręgle i muzeum oscypka. Polecam każdemu i na pewno wyślę syna na kolejny extraobóz. Pozdrawiamy :-)
    • elo_matkapolka Re: Extra Obozy Opinie 2018 24.07.18, 16:33
      witam, osobom, ktore mialy pozytywne doswiadczenie z danym biurem niesamowicie zazdroszcze. dzieci, moze i wroca zadowolone, bo im do szczescia duzo nie potrzeba, ale gwarantuje wszystkim rodzicom, ze oni raczej zadowoleni nie beda. 4 dni przed obozem mojej corki okazalo sie, ze jej turnus jest odwolany, ani przepraszam ani pocaluj mnie w d***, a mimo to zrozumialam, bo sie zdarza. zaproponowali tanszy turnus, kilka dni wczesniej, troche nie na reke, ale ok, biore, bo dziecko bardzo chce pojechac. godziny wyjazdow, ktore mialy byc regulaminowo podane 3 dni przed rozpoczeciem turnusu zostaly podane 1 dzien wczesniej, co moze okazac sie nie lada problemem dla rodzicow, ktorzy dowoza dzieci z innych miast na miejsca zbiorek, jak i rodzicow, ktorzy czekaja na potwierdzenie, czy wyjazd z danego miasta bedzie mozliwy (moje dziecko mialo wyjechac z bydgoszczy, ale do ostatniej chwilii nie wiedzialam czy sie uda, mimo, ze turnus byl juz dawno oplacony). pomijam juz male perypetie corki na miejscu, wszyscy jestesmy ludzmi i zdarzaja sie bledy. najwieksze problemy zaczely sie jednak kiedy rozpoczelam z biurem konwersacje dotyczaca zwrotu pieniedzy (roznica w cenie prawie 300 zl, wiec kwota do zwrotu). najpierw napisalam maila, udzielono mi informacji kiedy beda wyplacac zwroty, termin minal, a tu nic. wiec dzwonie do biura , pan zaczyna na mnie krzyczec i klamac, ze nikt takiego maila mi nie wyslala i "czy umiem sobie przeczytac regulamin, bo tam jest napisane, ze zwroty sa wyplacane 2 tygodnie po zakonczeniu turnusu). kopie maila wyslalam (pan obiecal, ze jesli rzeczywiscie takowego dostalam pieniadze zostana mi zwrocone natychmiast), doczytalam tez regulamin, zwroty powinny byc dokonane 2 tygodnie od daty odwolania turnusu, a nie jak twierdzi biuro zakonczenia. dzwonie wiec jeszcze raz, niestety moje telefony nie sa juz odbierane a na maila jak nie bylo odpowiedzi tak nie ma. DRAMAT I TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU. aaa... chcialam zlozyc skarge na pana, ktory potraktowal mnie przez telefon jak ostatni prostak, ale odmowil podania mi swoich danych i rzucil sluchawka (na szczescie cala rozmowa nagrana). omijajcie to biuro szerokim lukiem !!!!
      • extraobozy Re: Extra Obozy Opinie 2018 24.07.18, 19:41
        Niestety zdarzają się rodzice którym brak kultury co widać po wpisie powyżej.
        Wspomniany zwrot różnicy w cenie zgodnie z regulaminem powinien zostać zrealizowany najpóźniej 30 lipca.
        Jak się okazało - zwroty były realizowane już dzisiaj.
        Natomiast Pani pomagała się podniesionym głosem realizacji przelewu natychmiast.
        Co do przerywanych rozmów - Pani korzystała z zagranicznego internetowego łącza, które z powodów technicznych po stronie Jej operatora było często przerywane.
        O tym, że zwrot został zrealizowany Pani już "zapomniała" dopisać.

Dla Pani natychmiastowy zwrot był ważniejszy niż zadowolenie dziecka z wypoczynku.
        Co jasno wyraziła w zdaniu: :"Może i dzieci będą zadowolone ale co z tego skoro rodzice nie będą zadowoleni"...

Pozdrawiamy
        Extra Obozy Team
    • szlit Re: Extra Obozy Opinie 2018 25.07.18, 09:09
      nie polecam nikomu. Brak kontaktu brak przekazania informacji na czas, dwa dni przed wyjazdem mail ze kolonia się nie odbędzie, dzień przed wyjazdem o 18:55 mail ze kolonia sie odbędzie i dzieci (2) biorą w niej udział. Dodam ze opłaciłam miesiąc przed wyjazdem. Nie odbierają telefonów, na maile nie odpisują. Jade na te kolonie a tam zderzenie z rzeczywistością nikt o moich dzieciach nie wie, zaproponowano mi aby zawieść dzieci do innej miejscowości na inna kolonie oddalona o kolejne 45 km (jechałam 4 godz. z domu do miejsca kolonii). W końcu zlitował się Pan z ośrodka i dostawił łóżko w jednym z pokojów a córki musiały spać na 1 wersalce (co dla dzieci nie było problemem, ale chodzi o fakt). Bałam się je tam zostawić ale zapewniano mnie że to nieporozumienie i ze będzie dobrze. Pisałam do firmy extra obozy dwukrotnie, kilka razy dzwoniłam jednakże zero odzewu. 5 dnia kolonii dzwoni do mnie zapłakana córka ze nie chcą jej wpuścić na park linowy bo ona nie ma pieniędzy żeby zapłacić. Rozmawiałam z opiekunem kolonii i wyjaśniłam ze płaciłam miesiąc wcześniej przelewem za kolonie i dodatkowe atrakcje w tym za park linowy. Nie dość ze nie dopilnowano miejsca dla moich dzieci i narażono nas na mega stres to jeszcze nie pofatygowano się przekazać za co dzieci mają uiszczoną opłatę!!! Totalnie nie polecam, odraczam z całego serca. Do dzisiaj nikt z firmy nie zadzwonił ani nie odpisał na 2 moje maile z opisem zaistniałej sytuacji. Całe szczęście ze dopisała pogoda i dzieci wróciły zadowolone, ale to dlatego że ośrodek w którym były zadbał o nie. Żenada, nigdy nikomu nie polecę firmy EXTRA OBOZY
      • extraobozy Re: Extra Obozy Opinie 2018 25.07.18, 10:46
        Pani Aleksandro. Proszę napisać całą prawdę. W zgłoszeniu na obóz nie podała Pani szczegółowych danych dzieci oraz nie podała kontaktu telefonicznego do siebie. I nie widzieliśmy czy Pani przywiezie dzieci na obóz innego organizatora czy nie.
        Tym nie mniej był on poinformowany, że przyjechać Pani może. Opłacono także dodatkowe atrakcje. Powstałe zamieszanie nie było z naszej winy. Pozdrawiamy. Extra Obozy Team
        • szlit Re: Extra Obozy Opinie 2018 26.07.18, 08:55
          jak to nie podałam danych, proszę być szczerym, podałam również nr telefonu, dzwoniłam i pytałam o opiekunów itp., proszę nie pisać bzdur, a to że nie odbieracie telefonów i nie odpisujecie na maile tez sobie wymyśliłam?
          oto treśc jednego z moich maili:
          "Witam ponownie,
          przelałam zaliczke za kolonie córek: agaty i Marii ... (podane nazwisko). W załaczeniu potwierdzenie.

Pozdrawiam

Aleksandra S.... (podałam nazwisko)

tel. 509..........." (tu podałam nr telefonu)

ps. mam zachowana cała z Państwem korespondencje do momentu wyjazdu na kolonie bo potem już Państwo się nie odezwali

• pawelraadecki Re: Extra Obozy Opinie 2018 26.07.18, 12:05
      Naprawdę dobra i niedroga oferta! Inne firmy szaleją z cenami po 1600 zł. Jak dla mnie bardzo dobry organizator, ciekawy program, świetne ceny. Dzieciaki wróciły bardzo zadowolone i na pewno skorzystamy kolejny raz!
    • jarominek222 Re: Extra Obozy Opinie 2018 15.08.18, 19:52
      Witam i pozdrawiam :) Mój syn był na trzech turnusach pod rząd i gdyby nie wspólny wyjazd rodzinny to zostałby jeszcze dłużej :-) Super miejsce, kadra pracująca z pasją, fajny program. Za rok pojedzie na pewno znowu! Jaromin
    • ania15059605 Re: Extra Obozy Opinie 2018 20.09.18, 09:32
      Miałam przyjemność byc wychowawcą na koloniach. Lepszej firmy nie mogę polecić na zorganizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Na extra obozach pracowało się bardzo przyjemnie, wychowankowie nie raz dawali w kość, ale byli wspaniali, Pani kierownik stawała na wysokości zadania, żeby każdemu dobrze :) serdecznie każdemu polecam! Wykwalifikowana kadra, organizacja na 5, atrakcje dopiete na ostatni guzik. Pozdrawiam całą Pogorzelice turnus 5B :)
    • mlsport Re: Extra Obozy Opinie 2018 15.02.19, 17:50
      Witam wszystkich. Zapraszamy na obozy stacjonarne (6-14 lat) i rowerowe (13-17 lat) organizowane przez MOVE LIFE SPORT. Pracujemy z dziećmi już od ponad 15 lat, a wyjazdami zajmujemy się od 10 lat. Jesteśmy mała firmę, a kadrę na obozach stanowią stali pracownicy firmy, jak i jej właściciel.
      Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 503 604 864, mailowo info@mlsport.pl oraz w linkach poniżej:
      www.mlsport.pl/bikecamp/
      mlsport.pl/oboz-letni-2019/
      Serdecznie zapraszam do kontaktu.
      Łukasz Konarski
    • jagodapyrcioch Re: Extra Obozy Opinie 2018 09.05.19, 14:33
      a naszym extra obozem niezmiennie od dwóch sezonów są www.gigancitravel.pl . Moi synowie zawsze wybierają obozy z programowaniem, gdzie oprócz zajeć mają mnóstwo dodatkowych atrakcji i sportu. Polecam wszystkich niezdecydowanych :-)
      • katarzyna_72abc Re: Extra Obozy Opinie 2018 28.05.19, 21:55
        Ja polecam aktywne obozy organizowane przez AT Wonderlands nad polskim morzem i w Borach Tucholskich. Super programy, świetna doświadczona kadra. Chłopaki jadą w tym roku już trzeci raz. Tym razem na obóz ASG www.aktywne-obozy.pl/obozy-militarne-i-asg/ do Mrzeżyna.
    • alban80 Re: Extra Obozy Opinie 2018 28.05.19, 18:43
      Rozumiem, że rozmawiamy tu o stronie, której właścicielem jest planetravel z Katowic, więc mam pytanie: w kwietniu skończył się Wam fundusz gwarancyjny, jak wygląda sprawa zabezpieczenia wyjazdów? Chciałem wysłać dziecko do Hiszpanii z Waszej oferty, ale w obecnej sytuacji nie wiem czy zaryzykuje.
    • natboho Re: Extra Obozy Opinie 2018 03.07.19, 13:38
      Moje dzieciaki jadą w tym roku na kolonię językową do Gdyni, która odbędzie się w Toddler British Centre. Będą zajęcia z native speakerem, zajęcia kulinarne itp z rówieśnikami z innych krajów więc jest to idealna okazja aby podszkolić język obcy, plus fajna przygoda :D
    • lollolita Re: Extra Obozy Opinie 2018 21.07.19, 16:59
      Witam serdecznie wszystkich którzy zamierzają wysłać dziecko z biurem podróży Eksta Obozy - extraobozy.pl.
      Moje dziecko wyjechało do Jarosławca i zostało zakwaterowane w przyziemiu w ośrodku kolonijnym Solar. To postpeerelowski budynek , którego parter zjada grzyb, zimno wilgoć i odchodząca farba nie wróży niczego dobrego dla alergika ;( Wszystko trzyma się na słowo honoru. Nie wiem gdzie jest sanepid. Który zresztą przydał by się w kuchni bo ciekawe rzeczy tam się dzieją. Brudna pościel skrzypiące łóżka, brudne ściany to czubek góry lodowej. Dzieci żeby nie zamarznąć musiały spać w kurtkach. Dzieci dostają porcje głodowe, jedzenie jest wydzielone, podejrzanie nieświeże, i nieapetyczne. Nie ma dostępnego szwedzkiego stołu a obiady są niczym w obozie koncentracyjnym. Dobrze, że moje dziecko miało za co kupić bułkę żeby z głodu nie umrzeć albo się nie rozchorować po zjedzeniu tych posiłków. NIE POLECAM O.K. SOLAR I NIE POLECAM ORGANIZATORÓW EXTRA OBOZY, ponieważ nie sprawdzają warunków pobytu dla nich liczy się tylko zysk a dzieci są przedmiotem. Na szczęście istnieją nowoczesne formy przekazu informacji i to jest nasza broń!!!!!
      Nie dajcie się nabrać!!!!
      • pawlomioduszewski77 Re: Extra Obozy Opinie 2018 06.08.19, 16:26
        Ha ha ha. W głowach się poprzewracało. 700 zł za kolonie z pełnym wyżywieniem i opieką i programem a oczekiwania jak w Sheratonie :D Akurat moje dziecko już dwa razy było w Solarze. Cudów nie ma ale to co napisała lolitka to bzdura. Już sam nick mówi wszystko :-) Nikt tam nie głodował, jedzenia nie brakowało. Po prostu prosty ośrodek kolonijny za nieduże pieniądze. Ale najlepiej czepić się organizatora. Przecież nie sprzedał tego po 2000 zł tylko za 700. Ludzie ogarnijcie się. To przed takimi rodzicami powinna być jakaś skuteczna broń w postaci czarnej listy. Dla mnie organizator spisał się na medal - za niewielkie pieniądze moje dziecko miało bardzo udane wakacje. Amen.
    • zoja79 Re: Extra Obozy Opinie 2018 05.08.19, 08:19
      DRAMAT!!! Oferta na ładnie zmontowanej stronie to jedna wielka ściema. Niezależnie od tego czy dziecko lubi piesze wycieczki i wybrało Zakopane, czy może jest fanem aquaparków i dlatego zdecydowaliście się na Jarosławiec, czy może miał to być odpoczynek od nadmorskiego zgiełku na Kaszubach, to i tak ostatecznie wszystkie dzieciaki, które miały wyjechać na kolonie na początku sierpnia trafiły do Łeby. Oczywiście o całej sytuacji organizator celowo informuje na niespełna tydzień przed planowanym obozem, kiedy to znalezienie czegoś nowego graniczy z cudem i większość rodziców nie zdecyduje się na rezygnację. Termin kolonii to też nic pewnego. Zamiast wyjazdu od 31 lipca do 9 sierpnia, zaproponowano nam 4.08-13.08. No jeżeli pechowo w terminie pomiędzy 10 a 13 sierpnia już coś się zaplanowało to "superorganizator" zaproponował termin wcześniejszy, ale z dopłatą 400 zł. DRAMAT DRAMAT DRAMAT. Mam nauczkę na przyszłość, tanio znaczy beznadziejnie.
      • magdalenarubiszewska Re: Extra Obozy Opinie 2018 06.08.19, 14:34
        A co Ty masz do Łeby? Akurat koloniści są zakwaterowani na ulicy Nadmorskiej - ciche, piękne i urokliwe miejsce. Byłam odwieźć swoje dziecko i jestem zauroczona tym miejscem. Zostałam kilka dni w sąsiednim ośrodku. Cudowna, szeroka i pusta plaża, wydmy, las sosnowy. Bajka. Atrakcji tyle, że trudno się zdecydować z której zrezygnować.
        I pewnie dlatego większość rodziców i dzieciaków wybiera właśnie to miejsce. Dramatem są takie wpisy jak powyższy. Wstyd.
        • zoja79 Re: Extra Obozy Opinie 2018 14.08.19, 09:01
          Łeba to nawet sympatyczne miejscowość, ale w przyszłości wolałabym sama wybierać miejsce wypoczynku dla własnych dzieci. Każdy jest inny i zapewne co innego go zauroczy. Mnie ten "urokliwy ośrodek" z grzybem na ścianie i suficie nie zauroczył, podobnie jak nie zauroczył mnie niezrealizowany program, który tylko w teorii był bogaty, nieodpowiedzialna opiekunka, która kilkakrotnie zgubiła dziecko (raz nawet na 40 minut na plaży!!!), kierowniczka, która za wybryki jednego chłopca, stosowała odpowiedzialność zbiorową i karała wszystkie dzieciaki odwołując ognisko czy przerywając "chrzest morski". Nie zauroczyło mnie również zmuszanie dzieci do oglądania filmów przeładowanego wulgaryzmami, ale przecież zorganizowanie im zajęć na dworze wymagałoby od opiekunek zbyt wiele wysiłku. DRAMAT to zbyt delikatne słowo. Mam wrażenie, że pozytywne opinie to tylko i wyłącznie wpisy organizatora. OSTRZEGAM przed firmą Extraobozy !!!!!!
        • kwiatek_latem Re: Extra Obozy Opinie 2018 01.07.20, 18:09
          No akurat nikt nic do plaży ani zakątka nie ma! Ale ośrodek w Lebie to pozostawia wiele do życzenia! Rozwalające się betonowe płyty- to boisko do siatkówki? Dookoła nakiepione petami? Wchodzi na teren kto chce i kiedy chce?. Te pawilony z zewnątrz wyglądały jakby miały się rozlecieć razem z tymi schodami barierkami tkwiacymi w rozpadającym się betonie. Ten ośrodek z pewnoscią nis byl remontowany od momentu powstania. Jedynie w srodku pokoje oraz ta częsc stołówkowa i rekreacyjna. Stary, splesniały hamak i rozwalające się boiska!
      • anulka19801 Re: Extra Obozy Opinie 2018 09.08.19, 21:18
        Witam serdecznie, wszystkich rodziców, którzy zamierzają wysłać dziecko z biurem podróży Extra Obozy, moje dziecko było niedawno w Zakopanem, problemy zaczęły się od wyjazdu, który miał się odbyć z Kołobrzegu, jednak na dzień przed wyjazdem, zostaliśmy poinformowani, że dziecko pojedzie że Szczecina ponieważ brak 8 osób by wyjazd odbył się z Kołobrzegu. Na miejscu w drugim dniu pobytu, córki koleżance, zostały skradzione pieniądze z pokoju, nikt po zgłoszeniu tej sprawy nic z tym nie zrobił. Kolejny problem wynikło przed powrotem z Zakopanego, a dokładnie na kilka godzin przed nim, ponieważ informację wyjazdowe są podawane bardzo późno, tym razem córka miała być odebrana z Poznania ponieważ według Pana w biurze to jest stacja końcową, Pan z biura przez telefon, był opryskliwy i arogancki i żadne argumenty do Pana nie docierały, zasłaniając się regulaminem, który według niego został zaakceptowany. Nie podpisywalam regulaminu, ale pewnie wpłata pieniędzy za obóz jest właśnie taką akceptacją. Córka zamiast do Szczecina dojechała do Poznania pomimo, że jadąc ze Szczecina do Zakopanego też nie było min. 8 osób. Jedna z koleżanek córki nie miała miejsca siedzącego. Bilety na pociąg kupowane są chyba w ostatniej chwili skoro dopuszcza się do takich sytuacji. Wagon bez przedziałów i klimatyzacji, takim pociągiem dzieci jechały do Krakowa. NIE POLECAM TEGO BIURA, nikt wcześniej nie informuję, że mogą wyniknąć takie problemy z wyjazdem z danej miejscowości, opieka Pań na obozie też pozostawia wiele do życzenia. Brak organizacji, brak profesjonalizmu, nierzetelne informacje. Pierwszy i ostatni raz korzystałam z usług tego biura.
        • extraobozy Re: Extra Obozy Opinie 2018 10.08.19, 12:21
          W Ogólnym Warunkach Uczestnictwa jest zapis mówiący o tym, że wyjazdy z poszczególnych miast odbywają się przy min. 8 osobach. Zatem widziała Pani, że taka sytuacja może mieć miejsce. Pozostałe zarzuty są całkowicie bezpodstawne. Wszyscy uczestnicy posiadali bilety z przydzielonym miejscem do siedzenia. Uczestnicy bardzo zadowoleni z opieki pedagogicznej a dowodem tego są zdjęcia udostępnione w galerii na naszej stronie. Od czasu do czasu jesteśmy "karani" takimi wpisami w sytuacji kiedy rodzice nie mogą się pogodzić z zapisem regulaminu który sami zaakceptowali.
          Każda umowa zawiera zapis: "Klient dokonując wpłaty potwierdza, że zapoznał się z programem imprezy oraz z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa i je akceptuje".

Organizatorzy
          • anulka19801 Re: Extra Obozy Opinie 2018 11.08.19, 12:26
            Uważam, że nie potrafią Państwo przyznać się do popełnionych błędów, ukazując tylko swoje racje, mój błąd za późno przeczytałam Warunki Uczestnictwa, ale już więcej nie zamierzam korzystać z usług Państwa biura, człowiek uczy się na błędach.
      • zoja79 Re: Extra Obozy Opinie 2018 14.08.19, 10:34
        Wypoczywało 200 kolonistów bo przerzuciliście tam wszystkie dzieci, które miały w tym terminie być w Jarosławcu, Rowach, Pogorzelicy, Zakopanem i na Kaszubach. A opiekunki były rzeczywiście dość miłe, jak to zazwyczaj 19-latki, szkoda tylko, że nikt nie czuwał nad ich brakiem doświadczenia i jeszcze bardzo małą wyobraźnią na temat zagrożeń.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka