Dodaj do ulubionych

CHRIS Camp Morski - opinie? Czyjeś dziecko było?

08.03.21, 18:38
W tym roku zdecydowaliśmy się na obóz z Chrisem dość późno i zostały w zasadzie miejsca tylko na Campie Morskim (jest tam obowiązkowy angielski 3x45 minut co drugi dzień i myślałam, że to dlatego są tam jeszcze wolne miejsca, bo sama nie katowałabym syna tym angielskim podczas obozu, ale cóż, tak wyszło).

Przeczytałam na forum negatywną opinię z 2014 roku, która mnie dosłownie zmroziła. Cena za wyjazd to prawie 3 tyś, a cytując - żar się leje z nieba, a dzieci korzystają z basenu w ośrodku tylko pół godziny dziennie (bo tyle jest grup, a basen mały), a nad morze nie chodzą (!!!!). No i mnie zatkało.

Moje dzieci już były kilka razy na obozach z Chrisa i były super zadowolone, ale to były campy nad jeziorami. Siedzieli w wodzie od rana do nocy i mieli tego ruchu aż za dużo (syn dosłownie narzekał, że nie ma czasu odpocząć, bo kolejne zajęcia mu się zaczynają). Ale co do tego nie mam zastrzeżeń. Cały rok siedzą na 4 literach, to na obozie mają się zmęczyć od sportu ;D. Do tego po kilku dniach początkowych, gdzie chodzili na wszystkie zajęcia, potem mogli zapisywać się już tylko na te zajęcia, które im się najbardziej podobają.

Czy ktoś z Państwa ma jakieś opinie na temat Campu Morskiego? Dzwoniłam do Chrisa i powiedzieli mi, że faktycznie z basenu korzystają co drugi dzień na naukę pływania po pół godziny na grupę, ale chodzą nad morze co drugi dzień.

Czy faktycznie dzieci chodzą nad morze?

Pani tłumaczyła mi, że mają program do zrealizowania (??!!), ale marne to dla mnie tłumaczenie (przy pięknej pogodzie można dostosować miejsce zabawy czy nawet realizacji tego PROGRAMU na plaży i przeplatać to możliwością wejścia do wody), przecież to obóz wakacyjny a nie kurs przygotowawczy na Harvard, żeby się prażyć w upale, a plaża za rogiem ...

Proszę rodziców, których dzieci były na Campie Morskim o opinie. Inne campy mamy przerobione, wiemy jak jest (że jest fajnie), interesuje mnie tylko ten camp, który boję się, że morski jest tylko z nazwy.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka