Dodaj do ulubionych

gdzie robic prawko? progress? warto?

18.09.09, 12:15
chce zapisac sie na prawno jazdy,
w czestochowie jest tak duzo tych szkol ze nie mam pojecia co
wybrac, slyszalam o firmie progress? czy robil ktos z was tam
prawko?
Obserwuj wątek
    • Gość: polecam Format Re: gdzie robic prawko? progress? warto? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.09, 12:24
      start- bylam porazka zrobilam kurs a nic nie umiem!!!!!!!!!
      teraz robie kurs dodatkowy w Formacie!!!!! niebo a ziemia!!
      serdecznie polecam Format.. slyszalam jak prowadza teorie...
      od 8-18:00 wpadasz kiedy Ci pasuje i Pani Kasia wszystko tłumaczy nawet
      indywidualnie... a jazdy super.. jezdzisie w tych miejscach gdzie potrzeba,
      gdzie najczęściej się oblewa... wszytko dokładnie instruktor tłumaczy.. pod
      maska swiatla itp jezdzilam z w zielonej corsie z P Mariusezem serdecznie polecam
    • viola230 ja tez nie polecam progressu, 20.09.09, 12:41
      witam, ja robilam kurs w progressie ale nie mam zbyt ciekawych
      wspomnien, instruktorzy bardzo przeklinaja pzez co wprowadzaja
      stresujaca atmosfere, no i jak bylo to juz wyzje napisane zalatwiaja
      swoje sprawy na godzinach jazd( czeste rozmowy przez telefon, i
      wycieczki do mcdriva), a wyzej wymieniony instruktor Michal, zamiast
      koncentrowac sie na nauce to caly czas sie chwali swoim autem albo
      opowiada o swoich sprawach dotyczacych zycia osobistego,sorry ale
      dla mnie takie zachowanie zero profesjonalizmu,
    • Gość: Piotr Re: gdzie robic prawko? progress? warto? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.09, 14:59
      Ja tam polecam gorąco szkołę "PEZETMOTU" Riwiera w al. NMP 4. Chodzę tam i
      jest super, od przyszłego tygodnia zaczynam jazdy więc nie wiem jak jest z
      jazdami ale instruktorzy jazdy jak pani instruktor teorii jest super !!!.
      Zajęcia również są indywidualne, dużo ludzi nie ma, a teoria jest tłumaczona
      prostym, polskim językiem. Również instruktorów poznałem i są bardzo sympatyczni
      i mili. Polecam jednym słowem.
    • Gość: Aga Re: gdzie robic prawko? progress? warto? IP: 212.160.172.* 21.09.09, 15:10
      I ja nie polecam Progresu! totalne nieporozmunienie. Instruktorzy
      szkoda gadać, przez 2 godziny jazdy pan Piotrek, Paweł czy inny
      Michał powiedział dzień dobry i dowidzenia.

Jazda tylko jedna drogą z pierszeństwem, bez żadnych rond, stref,
      czy innych szybkich tras.
      Zdającemu zależy na profesjonaliżmie, wytłumaczeniu w jaki sposób
      należy zachować się na danym odcinku drogi, zwracaniu uwagi na znaki
      i ich znaczeniu-tego nie nauczysz się w Progresie!

Zdając za 3 razem dopiero nauczyłam się jeżdzić łuk, zdałam za 4
      razem tylko dlatego że zmieniłam instruktora z innego ośrodka.
      Nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy, nie naucza Cię tam jeżdzić!
    • Gość: zenek Re: gdzie robic prawko? progress? warto? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.09, 15:26
      nie piszcie bzdur 70% to kłamstwo i nic wiecej ZA PIERWSZYM RAZEM
      ZDAJE 18% i są to dane WORD a i tak pewnie sa zawyżone bez względu
      na to gdzie chodzisz na kurs, jak nie masz predyspozycji to nie
      zdasz, jak masz rozum blondynki to nie zdasz , jak masz ponad 22
      lata to twoje szanse maleją ,jak masz 30 to jeszcze bardziej, jak
      40lat to nawet na rower nie siadaj ,jak trafisz na egzamintora
      tzw.myśliwego to i tak cię upoluje tak nazywają byłych instruktorów
      nauki jazdy którzy egzaninują. Z tych 18% odejmij tych którzy maja
      protekcję to zostanie ci ok 8 do 10 % i to jest stan faktyczny.Gdyby
      tokie kryteria były 10 czy 20 lat temu to nikt by nie miał prawojazd
      i by były puste ulice a ile wypadków mniej.Gdyby takie kryteria
      postawili wykładowcy na uczelniach wyższych to nikt by nie miał
      wyższego wykształcenia.
        • Gość: Tomek Re: gdzie robic prawko? progress? warto? IP: *.gre.pl 21.09.09, 23:18
          Konkurencja raczej nie narzeka - a Progress też nie zbiednieje jak kilka osób przeczyta na forum o nich złe opinie. Nawet najgorsza szkoła ma kursantów, więc bez obaw. Po prostu sporo osób się zawiodło na Progresie. Sam myślałem do nich iść, ale po czasie nie żałuje. Choć może jak ja zdawałem to było inaczej (dopiero zaczynali praktycznie).
            • Gość: Halyna Re: gdzie robic prawko? progress? warto? IP: *.apus-net.pl 24.09.09, 12:27
              Robiłam tam ja i moi znajomi i każdy mówi to samo po zakończeniu kursu. Lenie i
              nic więcej, wiecznie głodne (Mcdrive) wiecznie nie wysikane (zatrzymaj sie tu
              pojde się odsikac) wiecznie do załatwienia jakies sprawy (jedz tam i tam bo
              musze coś tam "zawiesc" "odebrac" itp.) wiecznie później o 10 minut zaczynające
              sie jazdy i kończące o 10 minut wcześniej (a jedziemy już na parking)ciągłe
              kawały, rozmowy przez telefon, krzyki przez okno do przechodzących panienek lub
              co gorsza do innych kierowców którzy zrobili coś źle. No atmosfera po prostu
              wtedy REWELACYJNA!!! Niech mają nawet 12 samochodów i 15 instruktorów niech się
              rozwijają, życzę im jak najlepiej, ale niech trochę pomyślą o kursancie który
              chce się czegoś nauczyć, a nie tylko o kasie!!!

ps. A te napisy mgr. inż. przed nazwiskiem na samochodzie. Super! Bo teraz
              bardzo ciężko jest zdobyć wykształcenie! naprawdę :|
    • Gość: Gitarzysta Re: Oto cala prawda. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.09, 19:40
      Jest to krzyk rozpaczy zakompleksionych bylych kursantow.Wracanie do
      przeszlosci swiadczy o niedowartosciowaniu wlasnej osobliwosci,i
      nabyciu sie kompleksow podczas lekcji nauki jazdy.Pewne zwroty
      swiatcza o niskim ilorazie inteligencji IQ.Dziwne jest ,a nawet
      dajace duzo do myslenia,co do niektorych osob,ze po skonczeniu kursu
      osoby te wracaja jak bumerang do czegos co minelo.Zjawisko takie
      mozna nazwac syndromem schizofreni wsrod tych ludzi.U osob tych
      proces ten bedzie sie rozwijal ,co w pozniejszym stadium tej choroby
      doprowadzi do zaburzen nerwicowych,oraz furi drogowej,co sie wiaze z
      zagrozeniem ruchu drogowego.Zastanawiajace jest rowniez ,jak mozna
      beszczescic tytul mg. inz.Trzeba sobie zadac pytanie kim sa te
      osoby,jakie reprezentuja srodowisko,wyglada na to ze sa to chodzace
      Omnibusy,znawcy wszelakiej materi,i kilku jezykow.Czy ludzie Ci
      ktorzy charakteryzuja sie zwyklym koltuniarstwem sa zagrozic
      Progressowi,wydaje sie ze nie.Antyreklama ktora zostala wywolana
      stala sie reklama tej firmy,i uwazam ze zdobeda coraz to wiecej
      kursantow. Z powazaniem Gitarzysta.
          • Gość: aga Re: Oto cala prawda. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.09, 10:08
            nie chodzilam na kursy do progresu,jezdzilam ze swoim chlopakiem - moze 3 razy.
            ciagle telefony, na jednej lekcji wrzucili mu kursantke zeby sie doksztalcila w
            zakresie obslugi. chlopak stracil na tym najmniej 30 minut! w trakcie jazdy nic
            nie powiedzial innego oprocz skrecamy w prawo/lewo czy jedziemy na wprost.

potem slyszalam juz z opowiadan (ja mu wierze) : ze nie wyjezdzal godziny, ze
            chcieli mu zabierac godziny bo nie mogl przyjsc,

piszecie ze malo - 1200 zl za takie cos? w innych osrodkach maja ponizej tej
            kwoty, a wy piszecie malo?

chlopak napisal negaytywny komentarz na forum to dostal telefon z pogrozkami

lepiej juz z rodzicem pojezdzic niz pojsc do progressu

ja chodze teraz do adromu, jestem juz przy koncu,1000 zl co prawda nie mam
            materialu do nauki pozyczylam sobie, ale instruktor cierpliwy, wytlumaczy. w
            czasie jazdy mowi o wszystkim.

• renata198 Re: Oto cala prawda. 18.11.13, 18:56
              zgadzam się...omijajcie Progress.. a juz przeważnie Michała i Sławka.. ludzie nie patrzcie na wielkosc osrodków tylko na jakość.. w progressie nic was nie nauczą..
    • agamichon13 Re: gdzie robic prawko? progress? warto? 26.01.19, 16:48
      Z całego serca odradzam O.S.K "Progress".Kilka lat wstecz gdy pracowała zupełnie inna kadra był to Ośrodek godny polecenia ,natomiast w chwili obecnej strasznie "zszedł na psy".Właściciele Ośrodka przekupują ludzi by im pisali przychylne opinie- to prawda! Sama miałam taką propozycję i kilku moich znajomych. Piorytetem dla tego Ośrodka są pieniądze i jak najszybsze"pozbycie"się kursanta.Przecież inni czekają w kolejce nieświadomi tego jak tam naprawdę jest! Przecież to "najlepszy Ośrodek" w Częstochowie..Przewaga instruktorów którzy tam pracują minęli się z powołaniem do tego pracują po 12 godz.dziennie ,co za tym idzie są przemęczenie i sfrustrowani a to negatywnie przekłada się na naukę
      MOJA RADA: Jeżeli chcecie być dobrze przygotowanymi kierowcami i nie wykupywać dodatkowych jazd w innych ośrodkach ( a jest to nagminne) omijajcie tą "Szkołę" szerokim łukiem.
    • asiulamula Re: gdzie robic prawko? progress? warto? 02.10.20, 12:08
      Robiłem kurs w progressie (u Przybylskich) i jestem mega zadowolona. Teoria prowadzona sprawnie i wszystko jasno tłumaczą. Jazdy tez ok. Maja tez symulator jazdy także przed wyruszenie w miasto można trosze się oswoić z prowadzeniem samochodu. Instruktor na placu był wymagający i uważny świetnie uczy manewrów. Na mieście podobnie. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Spokojnie mogę ich polecić
    • pkt4a Re: gdzie robic prawko? progress? warto? 02.10.20, 18:33
      A ten podnosi spleśniałe 11-letnie wątki

---------------------------
      "... w Gnieźnie w 2020 r. do seminarium duchownego przyjęto jednego kandydata, a rok temu 10 kandydatów. Rok temu w Olszynie przyjęto też jednego kandydata. W tym roku z powodu braku kandydatów i by zmniejszyć koszt, połączono seminaria duchowne w Elblągu i Olsztynie."
    • anitkamitka Re: gdzie robic prawko? progress? warto? 04.01.21, 19:42
      ulaurszullaa dzięki za namiary na Progress. Super ośrodek nauczyłam się u nich jazdy od podstaw. Pan Michał świetnie prowadzi zajęcia. Zawsze jest wyluzowany ale uważnie obserwował moją jazdę. Perfekcyjnie przygotował mnie do egzaminu który zdałam za pierwszym razem.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka