Dodaj do ulubionych

Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oceny

21.10.09, 10:12
Witam jestem na etapie szukania zespołów na wesele i potrzebuję informacji na
temat zespołu muzycznego "Tiger" z Częstochowy głównie chodzi mi o opinie od
osób które były na weselach gdzie ten zespół grał - co sądzicie o tym zespole ???
Obserwuj wątek
  • zuza760 Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oceny 25.05.14, 23:09
   Szczerze polecam ten zespół,grali u mnie na weselu w 2013r. i muszę przyznać,że było rewelacyjnie!!! Bawili mi gości do białego rana,a potem poprawiny.Jeśli mielibyśmy wybierać z mężem jeszcze raz to tylko zespół TIGER!!! Naprawdę poprowadzili mi wesele i zagrali bardzo profesjonalnie.Będą grać również w tym roku u mojej dobrej znajomej.Znowu się super pobawimy!!!!!! Super pozdrowienia dla super zespołu!!!! ;)
   • elegancka18 Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oceny 23.09.14, 20:56
    POLECAMY WIELKIMI LITERAMI -

    ZESPÓŁ TIGER, który mieliśmy okazję, oglądać i słuchać,
    ponieważ grali na naszym weselu w tą sobotę i niedzielę i było FANTASTYCZNIE,

    to co ludzie o nich wypisują w necie to brednie, bzdury, zakłamanie i zazdrość, tylko nie wiemy tak naprawdę, kto im robi na złość, czy konkurencja czy jakiś psychopata lub debil !!!

    Wspaniali ludzie jak i muzycy, grali wszystko co od nich wymagaliśmy, wyprowadzenie akordeonem było na czas - Błogosławieństwo u męża jak i u mnie świetnie zagrane...

    Było znakomicie w pierwszym i drugim dniu, masa fajnych zabaw, bardzo dobra muzyka, idealne głosy, super przeboje a na osłodę - jeszcze Mistrzostwo Świata przez Polskich siatkarzy...

    Kasia i Paweł Drapacz - 20/21.09.2014r. Sala Weselna Wing - Pol w Zaborzu.....
    a niedowiarkom podajemy numer telefonu, i nie jesteśmy anonimowi jak większość wpisujących się gości w sieci!

    tel. 880 - 976 - 413 lub tel. 510 - 865 - 537


    Acha i pozdrawiamy jeszcze bardzo serdecznie i gorąco zespół Tiger.....  • dae9 Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oceny 25.09.15, 12:17
   Grali ostatnio na moim weselu i mogę szczerze nie polecać tego zespołu. W pierwszy dzień robili co 30 minut przerwę na jakieś 20 min. Zabaw nie robił prawie w ogóle, na moje prośby o robienie więcej zabaw odpowiedzieli, że mają dużo zabaw, których i tak nie robili. Kiedy zwróciłem im uwagę o to ze robią za często przerwy odpowiedzieli ze grali na weselach na których ludzie twierdzili ze nie maja kiedy się napić.Oczepin w ogóle nie potrafią prowadzić, na szybko i na odwal. Dopiero na poprawinach zaczęli prowadzić więcej zabaw kiedy nam już to zwisało bo kamerzysta był w pierwszym dniu. No ale podobno w ich stronach zabawy prowadzi się na poprawinch o czym nas nie poinformowali. Nie polecam zespołu Tiger.
  • ewa_marchewaa Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oceny 29.10.15, 18:59
   Moja wiadomość nie ma na celu nikogo obrazić, lecz chcę przestrzec użytkowniczki przed sytuacją, która miała miejsce na 4 dni przed moim weselem na którym miał grać zespół TIGER z Częstochowy!


   Właściciel zespołu Pan Jacek jest osobą niepoważną i nieodpowiedzialną. We wtorek (w sobotę ślub) przed weselem zatelefonował do mnie jeden z członków zespołu, który poinformował mnie, że p. Jacek nie dotrze na moje wesele za 4 dni ponieważ nie udało mu się załatwić wolnego w pracy w Holandii. Dodam, że termin u tego zespołu rezerwowałam ROK wcześniej. p. Jacek nawet samodzielnie do mnie nie zatelefonował. Pozostawił mi dzień później na facebooku wiadomość, że nie dotrze. Podkreślę, że według strony internetowej zespołu był to główny wokalista i wodzirej zespołu trzyosobowego(po tej sytuacji opis na stronie uległ zmianie). Na wesele miały dotrzeć dwie pozostałe osoby nie wykonujące według strony całości repertuaru.Oczywiście zapłata w wysokości 2800 miała pozostać bez zmian mimo nieobecności jednej z osób. Kiedy poinformowaliśmy, że w takim razie umowa musi zostać zerwana, ponieważ umawialiśmy się na inne warunki zostaliśmy poinformowani , że zaliczka 500 zł nie zostanie oddana, ponieważ zerwanie umowy jest NASZĄ winą.
   Drogie Panie! uważajcie z kim podpisujecie umowę!
   NIE POLECAM ZESPOŁU, ponieważ uważam, że nie warto na tydzień przed ślubem martwić się o tak poważną sprawę jak zespół.
  • gienekemigrant1222 Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oceny 29.10.15, 19:14
   Tak sobie czytam i czytam te Wasze komentarze i nic z tego nie rozumiem. W Kenii coś takiego nie jest możliwe?chyba tylko w Polsce, Częstochowie, a szczególnie na Rakowie. Ktoś dziś blokuje dostęp do mównicy i nic mu nie można zrobić?.hmmmmmmmmm?.Pamiętam jak jeden niedoszły zaiste kacyk z Mongolii chciał zaprotestować w temacie wpływu zorzy polarnej na miesiączkowanie pingwinów na posiedzeniu ogólnym plemienia, którego byłem honorowym członkiem. Nasz wódz panujący pozwolił mu mówić , a potem nakazał zapalić wspólne zioło przy ognisku rytualnym. Zioło dało totalnego kopa w mózg, nie tylko kacykowi z Mongolii, ale wszystkim posłom i senatorom przybyłym z odległych krańców krainy Kenii. Kacyk z Mongolii zwany Cedendandyn Gambolt, został dopuszczony jeszcze z trybuny honorowej do głosu, ale już nic nie mówił, tylko śpiewał Allah Akbar. Jak chciał potem wodzowi zerwać pióropusz z głowy, to marszałek plemienia wydał rozkaz aresztowania go i bez sądu na rzucenie na pożarcie nietoperzom. Tak skończył biedaczek.. Aha?i teraz słucham jeszcze w TV, że jeden taki poseł mówi, że w odbyt to się nie da?.ciekawe skąd on to wie??? W Kenii jak ktoś zaznawał z ochotą tej przyjemności, to podczas wołał: AŁŁAAAAA, AŁŁŁŁA i też było OK. Nazywało się to w kakałko w narzeczu Górnego Nilu. I jeszcze słucham, że takiemu jednemu księdzu urodziło się dziecko. I co w tym dziwnego? Gdyby był w Kenii, to dostałby młodą Masajkę na noc i po krzyku. Mógłby potem zrobić karierę jak na Haiti. Dlatego nie rozumiem skąd takie przypuszczenia i stwierdzenia, że się nie da. U gadów żyjących na Rakowie i ich pobratymców też wszystko się da, dlatego należy tę dzielnicę totalnie izolować, bo to co robią gady z Rakowa w parku za kościółkiem przynosi wstyd niechlubny całemu naszemu miastu. W Kenii, i za moich czasów, a przede wszystkim za Pana Naszego Niegdyś Panującego Tadeusza nigdy by czegoś takiego nie był.
  • rickerson1 Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oceny 15.09.16, 23:03
   Forum podaje nieprawdziwe wpisy. Opinie o zespole weselnym Tiger z Częstochowy są łączone z danymi innych firm. Google oraz inne przeglądarki i fora internetowe mylnie łączą opinie kilku zespołów o podobnej nazwie z tytułowym członem: "zespół Tiger". To różne zespoły z różnych regionów Polski. Jest kilka zespołów Tiger w Polsce i każdy ma inny poziom wykonawstwa. Trzeba zatem zwrócić uwagę o którym zespole Tiger czytamy. Czy z Częstochowy czy z innego województwa. Polecam uważne czytanie, ponieważ można się pomylić.
   • maciejbudzio Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oce 23.08.17, 15:57
    Ja też pozdrawiam zespół Tiger z Częstochowy!
    Nie wiem skąd te negatywne opinie i jak bardzo czyiś goście musieli być nudni, żeby się przy tym zespole nie bawić?
    Byłem rok temu u przyjaciół (grał Tiger-nigdy wcześniej ich nie słyszeli) teraz grali na moim weselu.
    Słowa kucharza z Zamkowego Młyna w Krapkowicach: "nie widziałem od 35 lat, żeby bawiła się tak cała rodzina".
    Polecam ich jak najbardziej! A konkurencja niech spada na drzewo.
    Wszystko do uzgodnienia i do dogadania. Oczepiny, zabawy itp.
    Pozdrawia Maciej i Justyna z Nysy
  • katarzynakacp Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oceny 19.09.16, 10:47
   Grali w w województwie wielkopolskim niedawno na naszym weselu, złego słowa nie powiemy, udana wesele, bardzo mili ludzie, super grają i śpiewają, nowy na czasie repertuar, najnowsze disco polo, plus zagraniczne hity, z powodzeniem polecamy ten zespół, a pomówienia i złe rzeczy czy opinie o nich, to już pewnie konkurencja, albo złośliwość osób u których nie mogą grać bo już pewnie mają terminy zamówione ....

   Pozdrawiamy zespól Tiger z Częstochowy

   Kasia i Paweł - nowżeńcy
  • rickerson1 Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oceny 23.02.17, 21:21
   Forum przypadkowo łączy opinie o kilku zespołach Tiger w Polsce. Zespół Tiger z Częstochowy to inny niż White Tiger, czy Tiger Band, czy Red Tiger, czy Tygrys Band, itd. Póki tego ludzie nie zrozumieją to będą mylić zespół Tiger z Częstochowy z innymi zespołami Tiger.
  • ostrowski86 Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oceny 12.09.17, 11:23
   Bywałem na wielu weselach przy oprawie muzycznej różnych zespołów. w tym roku miałem nieprzyjemność posłuchać (bo bawić pomimo najszerszych chęci się nie dało) "artystów" na weselu swoich przyjaciół. Najgorszy zespół jaki widziałem i słyszałem! Totalny przerost formy nad treścią. Muzycy obrażeni na cały świat, a pani wokalistka kompletnie pozbawiona wdzięku i charyzmy bardziej niż śpiewaniem zainteresowana była jedzeniem (a umiar w jej przypadku wręcz wskazany!) poza tym głos słaby, w niektórych utworach fałsz przeokrutny! Repertuar tragiczny, nieweselny, muzycy w ogóle nie zainteresowani gośćmi i weselem! W efekcie parkiet pusty, ludzie poirytowani rozchodzili się i narzekali na muzykę. Muzycy stroili sprzęty w trakcie bloku muzycznego, co powodowało konsternację na twarzach gości! Żal bylo patrzeć na Młodych, bo zespół teddy bears zrujnował im wesele! Stawka, jaką policzyli za"granie" wyrywa z butów! Nie warci nawet przysłowiowej złotówki, a cenią się z najwyższej półki! Przestrzegam przed oszustami, bo serwują wstyd, żenadę, porażkę i muzyczne dno.
   • jackson8-1966 Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oce 24.09.18, 13:25
    Kolego co napisałeś powyżej opinie nie dotyczy zespołu Tiger tylko Teddy Bears, to o nim napisałeś gdzie?
    Pod zespołem Tiger, i takich mamy w kraju debili jak ten wpis powyżej, LUDZIE coś piszą opisują a nie wiedzą pod czy i wyrządzają komuś KRZYWDĘ,
    bo potem zespół Tiger który gra super i jest chwalony przez wszystkie Młode Pary, a potem nie ma przez takie wpisy grań po weselach.
   • jackson8-1966 Re: Zespół Weselny "Tiger" - opinie i oce 24.09.18, 13:29
    Drogi Kolego to co napisałeś powyżej, czyli opinie nie dotyczy ona zespołu Tiger tylko - Teddy Bears, to o nim napisałeś tylko gdzie?
    Pod zespołem Tiger, i takich mamy w kraju debili jak ten wpis powyżej!, LUDZIE coś piszą opisują a nie wiedzą pod czym i gdzie piszą, wyrządządzając komuś KRZYWDĘ,
    bo potem zespół Tiger który od 30 lat gra po weselach, i gra super i jest chwalony przez wszystkie Młode Pary,
    potem nie ma przez takie wpisy grań po weselach, ludzie patrzcie gdzie dajecie opinie.....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka