Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej?

IP: *.cdma.centertel.pl 05.09.10, 19:00
DO WTORKU MA LAĆ,CHYBA LIPA Z ZUŻLA W ŚRODĘ W CZEWIE!!!!!!
    • Gość: www Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? IP: 85.210.35.* 05.09.10, 19:18
      konczyc ten cyrk, skoro klub nie potrafi 2 krotnie przygotowac toru to wypad do
      2 ligi! To jest parodia sportu, kazdy tu kombinuje aby wykluczyc udzial
      zawodnikow druzyny przeciwnej.
      • pluskieef Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? 05.09.10, 19:50
        Ahahahaha, nie maja pieniedzy na kontrakty a tor wyrownuja ciagnikiem za 100k+
        • Gość: fun Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? IP: *.xdsl.centertel.pl 05.09.10, 20:05
          Przenieść mecz do hali Polonia
          • Gość: kibic Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? IP: *.chello.pl 05.09.10, 20:35
            A dlaczego podczas deszczu (!!!!!!!!) jeździła po torze polewaczka?
            Kto ze mnie robi wariata? Będę więc głosował nogami, nie chcę być więcej kibicem
            żuzla i słono płacić za bilety. Cześć.
            • Gość: kibic Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? IP: *.net.stream.pl 05.09.10, 20:43
              jezdzila po to by ubijac tor, bo wody nie lała. jeśli wykluczałoby się kluby co
              2 razy nie przygotowały toru to w zeszłym roku nie było by mistrza Polski na
              żużlu. bo zostałby wykluczony z rozgrywek :]
              • Gość: Do kibic Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? IP: *.2.10.25.tvksmp.pl 05.09.10, 21:57
                Dokładnie, polewaczka ubijała tor. A jak się nie znasz to oglądaj sobie szmaciankę w TV
                • Gość: h Cz-wa miastem żużla IP: *.strefa.com 05.09.10, 22:19
                  No właśnie :-)
                  • Gość: Anty żużel Re: Cz-wa miastem żużla IP: *.net.stream.pl 06.09.10, 08:33
                    Częstochowa miastem żużla ?! Buhaha! Chyba ładnych pare lat temu.
                    Co to za dyscyplina co nie jest sportem po pierwsze, a po drugie co popada to przenoszą. I ja
                    płacę z podatków na te dziady! Nierch spadną bedzie spokój.
                    • Gość: he he Re: Cz-wa miastem żużla IP: *.rev.masterkom.pl 06.09.10, 18:47
                      No to dziadu nie płać z podatków !!!!
    • asterix1986 Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? 06.09.10, 09:40
      Jak Spadną to i tak to nic nie da bo i tak bedziemy płacic dalej z naszych podatków i tak samo mogą przekładać mecze,klub musiał by sie rozpaść całkowicie wtedy był byś zadowolony pewnie :)
    • Gość: lunch Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? IP: *.ztm.waw.pl 06.09.10, 10:23
      A dlaczego w polskim środowisku żużlowym za jedyny termin weekendowy uchodzi jedynie niedziela? To wielu ludziom torpeduje jakiekolwiek zachcianki wyjazdów na mecze do innych miast (ja do Częstochowy też muszę przyjeżdżać z Warszawy) i człowiek nie ma potem jak wrócić, bo w tym kraju pociągi niemal nie istnieją. A tak to by się zostawało na niedzielę. W poniedziałek każdy rano idzie do pracy i mecz przy sztucznym świetle w niedzielny wieczór nie zawsze pasuje. Sobota byłaby idealna.
      • taki_i_owaki Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? 06.09.10, 13:11
        tez bylbym za tym :) ale niekiedy GP kolidowaloby z liga.
        • Gość: qwe Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? IP: *.xdsl.centertel.pl 06.09.10, 15:18
          W sobote zuzlu nigdy nie ebdzie gdyz w sobote sa rozgrywki pilki noznej i wielu kibicow by nie przyszlo na mecze. Nie mwoei o Czestochowie ale inncyh miastach. Dlatego tez w angli mecze zuzlowe nie sa w sobote bo by tam juz nikt nie przyszedl a i tak garstka chodzi.
          • Gość: codzienny Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? IP: *.szymanowskiego.trustnet.pl 06.09.10, 18:06
            ... skąd Ty spadłeś gamoniu i co za pierdoły tutaj posuwasz?! W tym mieście i tak jeden drugiemu kłody pod nogi rzuca. Pierwszy termin to zeszła niedziela i dwa widowiska...Raków o 17stej, Włókniarz o 18stej, a na łamach tej gazety kiedyś czytałem o jak to oni nie współpracują, szkoda?! Nawet komisje założyli, ale chyba po to bo parę złoty za to dostają,a te "barany" z Rakowa jeszcze się cieszą i nawołują żeby głośno było... gdzie Ja wogóle mieszkam?! Kiedy to miasto się weżmie do kupy i nie chodzi o "szaliki" bo tych proszę żeby sobie krzywdy nie robili to pomogą, tylko zarządy klubów bo padną wszyscy bez siebie po kolei. Tu nie ma ciśnienia na sport i pamiętać o tym "drukarze"... A słówko o wczorajszym zawróceniu Mnie z pod bramy to bym przyznał walkower dla Bydzi bo jaja to mało!!!
            • Gość: kmicic.full Re: Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? IP: 109.243.233.* 06.09.10, 20:24
              O co tu Chodzi ?
              Polewaczka jeździła po torze ,aby ubijać tor ;-))))) .Tylko przez przypadek kierowca włączył wajchę od spustu wody ;-))) .
              Dlaczego nie było plakatów przed meczem ? Dlaczego Stowarzyszenia Kibiców nie organizowało żadnych imprez towarzyszących ? Dlaczego nie było praktycznej żadnej reklamy w przed niedzielnym meczem ?
              Jest jest właśnie żużel - paskustwo !! !
    • Gość: Ryco Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? IP: *.rev.inds.pl 06.09.10, 21:23
      I wrescie ta zbieranina wraz z Mzslanka sie rozleci,i bedzie spokoj na jakis czas z zuzlem
    • w-klubie.pl Mecz z Polonią znów się nie odbył. Co dalej? 11.09.10, 20:55
      Nowy serwis dla Kibiców i Zawodnków. w-Klubie.pl ZAPRASZAMY!
Inne wątki na temat:
Pełna wersja