Dodaj do ulubionych

Częstochowianin Ryszard C. znowu straszy w Łodzi

20.01.11, 22:57
Również szefowa częstochowskiej PO i współzałożycielka tej partii w Częstochowie, Halina Rozpondek, była przekonana, że C. nie należał do Platformy w tym mieście. Wieczorem przesłała jednak do mediów oświadczenie, że Ryszard C. był członkiem Platformy od kwietnia 2004 roku. "W styczniu 2006 roku został wykreślony z listy członków partii z powodu braku jakiejkolwiek aktywności. Procedurę wykreślenia rozpoczęto w kwietniu 2005 roku" - napisała Rozpondek.
Teraz oczekuję od "Wymiotnej" sprostowania i przyznania racji Kaczyńskiemu oraz opublikowanie przeprosin!
Obserwuj wątek
  • eryk.pl Częstochowianin Ryszard C. znowu straszy w Łodzi 20.01.11, 23:02
   W czwartek tamte informacje raz jeszcze potwierdził Krzysztof Łoziński, sekretarz częstochowskiej PO: - Sprawdzaliśmy nasze archiwa od 2006 lub 2007 roku do dziś. Żaden Ryszard C. w nich nie widnieje - przekazał "Gazecie".

   Halina Rozpondek, była przekonana, że C. nie należał do Platformy w tym mieście. Wieczorem przesłała jednak do mediów oświadczenie, że Ryszard C. był członkiem Platformy od kwietnia 2004 roku

   szkoda nawet komentować
   • Gość: jestsuper to straszne... IP: *.adsl.inetia.pl 21.01.11, 01:09
    straszliwa kompromitacja dziennikarska i i tych wypowiadajacych sie polityków PO. przeciez to jedna z najg łośniejszych spraw w wolnej Polsce, zabójstwa politycznego - nie licząc PRL-u bo tam były zbrodnie systemowe - nigdy nie było.
    sympatie polityczne kompromituja dziennikarza. jesli dziennikarz został wporowadzony w błąd to nigdy wiecej sympatii na miejscu autorki bym nie miał. tylko... jesli rzeczywiście PO wysłała do mediów informację to do GW takze?
    to co to w takim razie jest?
  • marcin22w a jednak był w PO prawie 2 lata!!!! 21.01.11, 09:31
   Zarówno leszczyna jak i Rozpondek kłamały! Ryszard C. był faktycznie 2 lata członkeim PO!!!!
   wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8979482,J__Kaczynski__Zabojca_Marka_Rosiaka_byl_przez_rok.html
   Nie ładnie częstochowska Platformo tak łgać!
  • filopolityk Scena polityczna Polski staje się coraz bardziej . 21.01.11, 12:21
   Scena polityczna Polski staje się coraz bardziej agresywna ... już dawno przestały mnie bawić potyczki na forum które uważałem za świetną zabawę ..niestety czerwono-białą piłką ...jeszcze kiedy Lepper bawił , Miller nadawał tempo akcji a Balcerowicz wprowadzał elementy grozy niczym z Hitchocka ...ale teraz ...Przed Trzecią wojną światową religijną będzie jeszcze wojna domowa w naszym kraju polityczna ...i oby były to tylko czcze słowa bo głupota się mnoży na potęgę ..
  • Gość: ?/? W Polsce morduje się przeciwników politycznych? IP: *.apus-net.pl 21.01.11, 13:16
   Czy uprawnione będzie twierdzenie, że w niby demokratycznej Polsce mordowani są przeciwnicy polityczni? W końcu fakty są takie, że były członek PO zamordował członka PiS i to jeszcze w biurze partii.
   Czy po takich wydarzeniach Polska ma mandat do wypowiadania się w sprawie byłych republik radzieckich? Czy polska obecna niby demokracja pod dyktatem jednej partii jest wzorem do naśladowania dla Wschodu?
   • Gość: do ?/? Re: W Polsce morduje się przeciwników politycznyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.11, 16:12
    Zastanów się co piszesz! To demokracja sprawia, że każdy może zapisać się do jakiej chce partii i nikt nie ma na to wpływu. W jedynej słusznej byłej partii trzeba było zostać najpierw kandydatem , a potem ewentualnie członkiem. Może to było słuszne? A dziś do partii zapisują się różni. Skąd wiesz, że w szeregach PIS,PSL, SLD i samej PO w różnych miejscach kraju nie ma potencjalnych bandziorów, którzy mogą zrobić komuś krzywdę?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka