Dodaj do ulubionych

Mnie się marzy miasto, gdzie dzieje się naprawdę

27.03.11, 21:26
Urocze! Ja osobiscie posiadam pelna mozliwosc recyclingowania wszystkiego. To normalna rzecz w cywilizowanym swiecie. Mniej afektacji! Idea sluszna. Try Harder :)
Obserwuj wątek
    • Gość: KICIKICI WRONA wróć!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.11, 00:10
      za Wrony wszystko było normalne: gazety opluwały ciągle władze i szarpały czy zasłużyła czy nie...
      teraz gazety nawołują do czynów społęcznych jak za PRL...
      o sorry.. zapomniałem że rządza komuchy.... czyżby to przypadek? prasa znów stał się organami partyjnymi?
    • maga.5 Mnie się marzy miasto, gdzie dzieje się naprawdę 28.03.11, 10:57
      A w mojej dzielnicy (Bór Wypalanki) nie ma ani jednego kosza na śmieci - nie mówiąc o koszach do segregacji odpadów. Na ulicach brud niewyobrażalny. A pan radny, który mieszka niedaleko też nie reaguje. Może dlatego, że reprezentuje dzielnicę podjasnogórską - nic wokół siebie nie widzi.
      • Gość: REALista Re: Mnie się marzy miasto, gdzie dzieje się napra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 11:01
        A ja nadal uwazam ze ci co wyrzucają smieci do lasu czy rowów
        to bezczelne gnoje.
    • Gość: Sergio Re: Mnie się marzy miasto, gdzie dzieje się napra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 11:48
      A mnie marzy sie aby ci,ktorzy od lat zarzadzaja placowkami kultury przestali myslec tylko o tym jak nie utracic pracy a wypromowali kulture ,tworcow rowniez tych co dawno odeszli..Jak nie wiele jest artykulow od roku w artystycznych pismach o czest. tworcach i o wydarzeniach.Nie mozna chwalic sie ciagle tym samym od lat.Brak intersujacych wystaw,i in. wydarzen.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka