Kolarstwo: wielki wyścig przez miasto

01.08.11, 23:11
Czy środkowy pas III alei jest przystosowany
do obciążenia go kilkunastotonowymi autobusami,
a tych było kilkanaście + inne samochody obsługi
technicznej?
Ja się tylko pytam,bo jezdnie były szykowane
pod komunikację miejską,środek zaś dla pieszych...
Kto będzie finansował ewentualne naprawy,tym bardziej,
że wiemy jakie były perturbacje z wykonawcą przebudowy
III alei w kwestii jakości wykonania.
Ja się tylko pytam...
    • Gość: it's me Re: Kolarstwo: wielki wyścig przez miasto IP: *.tktelekom.pl 01.08.11, 23:38
      jak to kto. A ty w podatkach ;)
    • Gość: widz tvp Kolarstwo: wielki wyścig przez miasto IP: *.net.stream.pl 01.08.11, 23:46
      mnie zastanawia inna rzecz:
      TdP miał być super promocją dla miasta i okolic. wyobrażałem to sobie tak, że będzie relacja w TVP (która ma transmisję), pełna relacja z trasy ze śmigłowca (liczyłem na widoki olsztyna, złotego potoku, ogólnie jury). ale zamiast tego na tvp1 zaserwowano superważny koncert superznanego kompzytora z superważnej okazji superważnego powstania (które jak zwykle przegraliśmy ku chwale ojczyzny). i serial !!!!
      liczyłem na tvp sport - a tam (w internecie) 15 minutowa relacja w postaci kilku rozmów ze startu i sam moment startu ze stacjonarnej kamery (tyłki kolarzy + autobusy drużyn). a później w trakcie wyścigu jakaś piłka kopana jakichś drużyn z jakiegoś turnieju. relacja na żywo z tdp rozpoczęła się po 17.20 w mierzęcicach (daleko na śląsku). full wypas: kamery z samochodu, śmigłowca - pięknie!
      czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego nie pokazano tego od początku? dlaczego ludzie w polsce nie mogą zobaczyć naszej jury, a śląsk jest pokazany z 35 ujęć? helikoptery o wieżę się rozbiły? kamery się popsuły? daleko dojechać? trasa się zakorkowała?
      czy częstochowy nie ma? jestem zawiedziony postawą tvp :(
      • Gość: sceptyk Re: Kolarstwo: wielki wyścig przez miasto IP: 193.138.241.* 02.08.11, 01:27
        ...bo to jest to zapyziałe "dobre miasto"wraz z jego "dobrymi władzami",
        wraz z "dobrymi dziennikarzami" bojącymi się komentarzy do zamieszczanych
        artykułów (vide pan redachtor T.Haładyj,który się jakoś odnalazł w tym
        "dobrym mieście" z art. na temat zamknięcia al.Wolności-wstydzi się czy co?).
        To jest właśnie ta zaściankowaCzęstochowa,która nie ma siły przebicia,
        z którą się nikt nie liczy,bo i po co.
      • Gość: madmax Re: Kolarstwo: wielki wyścig przez miasto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.11, 10:02
        widzu tvp !

        W pełni popieram Twoje uwagi i zastrzeżenia. Miasto musiało się dodatkowo nacierpieć (finansowo i każdy z nas osobiście) z powodu utrudni9eń w ruchu, a promocja w mediach prawie niewidoczna.

        szkoda . . .

    • Gość: rdl Re: Kolarstwo: wielki wyścig przez miasto IP: *.2.141.236.tvksmp.pl 02.08.11, 00:54
      A ja mam do Ciebie pytanie - czy Ty masz mózg ?
      • Gość: ret Re: Kolarstwo: wielki wyścig przez miasto IP: *.netcominternet.pl 02.08.11, 07:08
        wyścig to żadna okazja do promocji. Kolarze mają to do siebie, że przejeżdżają, więc pojechali i tyle. Ale fajnie, że byli. trudno chyba liczyć na coś więcej
        • eugenewolfe Re: Kolarstwo: wielki wyścig przez miasto 02.08.11, 09:41
          Nic nie pokazali, bo i nic ciekawego nie było. To był dopiero start, zero walki, jazda jak na rozgrzewkę.
          Ale profity dla miasta były, a i owszem: przez środek miasta przepuszczono ekipy remontowe, które równiutko załatały większość dziur na głównych ulicach (na co podobno nie było już pieniędzy w budżecie).
          • Gość: J12 Re: Kolarstwo: wielki wyścig przez miasto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.11, 14:17
            to w takim razie na czym miała polegać promocja miasta w trakcie drugiego etapu? Promocja, która kosztowała miasto bodajże kilkaset tysięcy złotych...
    • Gość: swojak do wszystkich anty imprezie IP: *.access.telenet.be 03.08.11, 20:10
      Zapomnieliście ile to frajdy dla naszych najmłodszych samoluby znad monitora coś innego od codziennego oglądania naszego zapyziałego miasta
Inne wątki na temat:
Pełna wersja