Dodaj do ulubionych

Ekolodzy odkupili konia i psa od nieludzkiego g...

IP: *.nso.pl 09.06.04, 14:43
czy zaniedbane dzieci też zabierają pod opiekę -pytam bo biega tutaj w
częstochwie sporo i w podobnych warunków jak ten koń - widac bardziej jest
wartosciowy dla organizacjii
Obserwuj wątek
    • Gość: wnn Re: Ekolodzy odkupili konia i psa od nieludzkiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.06.04, 22:16
      Opinia :gość m : jest conajmniej oburzajaca.Koń to żywa istota musi jeść i pić
      i jesli ktoś chce sie utrzymywać z jego ciężkiej pracy musi o tym
      pamiętać.Proponuje nie wiem cz pani czy panu przwiazac was do sznura zagonic do
      roboty o suchym pysku przetrzymac ze 2 tygodnie a pozniej pogadamy.No i
      przydałoby sie ze trzy razy przez łeb.Wstyd.wstyd co za poziom.Z kim człowiek
      musi żyć na tym świecie

• Gość: lancet Ludzie - nieludzie.. IP: *.telia.com 10.06.04, 01:48
        kinga2 napisała:

> tak czytam i mysle sobie ze czesc ludzi uwaza ze zwierzeta to przedmioty-ale
        > to chyba nie sa ludzie a jakies potwory=obrzydliwi jestescie-wstyd
        --------------------------------------------

- Trudno winic wesz za to ze jest wsza.. Trudno miec pretensje do swini
        ze.. "sie swini" i tapla sie w blocie.. - Jeszcze trudniej miec pretensje do
        holoty ze jest zbydlecona.. Dla holoty zbydlecenie jest takim samym stanem
        naturalnym jak dla swini bloto.. Miedzy bydletami toto wyrastalo , to i
        zdegenerowanym bydleciem i sie ostalo.. Recze iz ci odmozdzeni "dyszkutanci",
        nie beda mieli zielonego pojecia o co sie do nich wnosi pretensje.. Holota i
        plebs z natury jest prymitywna, prostacka - a okrucienstwo i sadyzm ma we
        krwi..
        Tacy sa jak ich uksztaltowano i uformowano.. Degeneracja jest naturalnym
        efektem symplifikacji, natomiast rozwijanie odczuc i wartosci wyzszego rzedu,
        wymaga wiele nauki i wysilku z obu stron.. - uczacego i odbierajacego wiedze..
        A coz mozna zadac od prymitywnej holoty?? - Mozna sobie poczytac
        ich "wypowiedzi" i "przemyslenia" - bo o refleksjach raczej trudno mowic..
        -------------------------------------------------------

I przez moment o innym zagadnieniu.. Cytuje:

(...)"Stowarzyszenie Komitet Pomocy dla Zwierząt od 2000 roku ratuje przede
        wszystkim konie. Niedaleko Pszczyny utworzyło dla nich "Przystań Ocalenia",
        gdzie trafiają z rzeźni, baz przeładunkowych, targowisk. Mieszkają tu także
        kalekie koty, psy. Stowarzyszenie utrzymuje się z dobrowolnych datków. Liczy
        się każda złotówka. Wpłaty można dokonywać na konto: Komitet Pomocy dla
        Zwierząt, skr. poczt. 79, 43-100 Tychy, Bank Śląski SA O/Tychy 91 10501399
        100000 2209982426."

- Jesli zechce z zagranicy wplacic pieniadze na to konto, - jak wlasciwie
        ma "wygladac" to konto?? - Kto mi wyjasni?
        Czy.. "Bank Śląski SA O/Tychy 91 10501399 100000 2209982426 Komitet Pomocy dla
        Zwierząt" ?? - Czy tez inaczej??

lancet
    • Gość: Elżbieta Re: Ekolodzy odkupili konia i psa od nieludzkiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.04, 08:44
      Jest wiele złego i mam wrażenie że coraz więcej Boli mnie los biednych dzieci i
      pomogam jak mogę Wiem że są instytucje wspomagające rodziny a przde wszystkim
      dzieci Ocnę i możliwości ich pracy oceniaja potrzebujący Nie wiem co
      przeszkadza autorowi wypowiedzi że są stowarzeyszenia pmagające zwierzętom Po
      co wogóle mieszać różne formy pomocy dla różnych adresatów Bardzo dobrze że są
      pomagający a szkoda że tak wielu trzeba pomagać Ale skoro tak jest to ironia
      komu pomóc i dlaczego jest zbędna A tak na marginesie nie jestem pewna czy ten
      konik to miał byc przez dzieci oglądany jako przykład konia czy jako przykład
      wykorzystywania ponad siłę żywego stworzenia Chętnie pomogę w utrzymaniu konika
      Proszę o namiary I dziękuje za szybka interwencję Dobrze że na świecie są
      jeszcze tacy ludzie
      • Gość: Komitet Pomocy dla Re: Ekolodzy odkupili konia i psa od nieludzkiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.04, 13:50
        Dziekujemy za zrozumienie naszych działań dla dobra zwierząt. W naszym
        rozumieniu nie robimy nic złego, choć z takimi negatywnymi opiniami jak na tym
        forum spotykamy się-sądzę, że żyjemy w demokratycznym kraju i każdy może
        pomagać komu chce i jak chce-ważne , żeby pomagać, bo nie po słowach, a po
        działaniu poznaje się wartość człowieka. Myślę, że organizacje świadczące pomoc
        ludziom ucieszą się bardzo, jeśli tak pełne dobrej woli osoby zgłoszą się do
        nich z chęcią podjęcia działań dla potrzebujacych ludzi, a zapewne po tym co
        napisały można sądzić, że włączą się czynnie w pomoc dzieciom, które widzą
        wokół siebie, że nie pozwolą, aby te dzieci nie uzyskały wsparcia.Podaję nasz
        numer konta, gdyż pisała Pani, że chce pomóc tej uratowanej klaczy, która
        wymaga leczenia-pies jest już po operacji, ale jego stan jest ciężki. Z góry
        dziękuję za okazaną pomoc. Komitet Pomocy dla Zwierząt Bank Śląski S.A.O/Tychy
        91 10501399 100000 2209982426 kontakt tel 0501 241 784 Dziekujemy wszystkim
        wspaniałym osobom za wiele miłych słów oraz chęć pomocy!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka