PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się Ni...

27.02.12, 17:49
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: dopanijadzi Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.12, 18:28
      A ziobryści to Jura, Bieszczady ,Tatry czy Kaukaz?
      • Gość: gosc Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: *.play-internet.pl 27.02.12, 18:31
        Bardzo trafne opinie,co do rządów PO,super!!!
        • Gość: pytam Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.12, 18:38
          zaprosił dziennikarzy i był trzeźwy???
        • Gość: Marian.S Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: 31.61.7.* 27.02.12, 20:35
          Na mównicę Sejmu wchodzi Giżyński i mówi „ Nawiązując do arcyważnej kwestii, odnoszącej się wprost do pryncypiów polskiej racji stanu, pragnę zadać fundamentalne pytanie panu premierowi Donaldowi Tuskowi: czy pan premier w piątek 11 marca 2011 roku „ kości niedźwiedzie toporem łupał i szpik wyssał, aż mu gardziel grała”.
          Zasłyszana odpowiedź: Jak sobie przypominam to 8 marca poseł Giżyński obchodził swoje urodziny, które trochę trwały i nie wykluczam, że mogło to być aż do 11 marca . Możliwe że wówczas jak jeszcze coś było to wysysałem aż mi gardziel grała.
          • Gość: polonista Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: *.centertel.pl 28.02.12, 09:00
            I to właśnie jest dowód na to,że nie czytasz klasyki polskiej,bo gdybyś czytał, znał byś odpowiedź i nie zastanawiał się,dlaczego premier na to pytanie nie odpowiedzial, ale on widocznie też nie znał odpowiedzi.Może pani min.Hall by znała?
    • Gość: kato-komuna Cóż za wysiłek intelektualny, pot wystapił? IP: *.ice-net.pl 27.02.12, 18:50
      Cóż za wysiłek intelektualny, "Himalaje", "hegemon", cóż za zbitki pojęciowe: "Himalaje patriotzymu". Chyba aż pot na czoło wystąpił po takim wysiłku intelektualnym?
      Ekonomicznie Niemców i Polaków dzieli ok. 50 lat. Niestety na korzyść Niemców. Mimo, że Polacy nie ustępują im pracowitością, zdyscyplinowaniem, motywacją i oszczędnością. Ale Polacy niestety są troszkę naiwniejsi i dają się podejść różnym osobnikom, raz z pseudoprawicy postkomunistycznej, raz pseudolewicy komunistycznej, innym razem z pseudoliberalizmu postkomunistycznego. Co to w rączkach są mdli, za to dobrzy w bajkopisarstwie społeczno-politycznym.
      • Gość: Edek Statystyki posła Giżyńskiego IP: *.net.stream.pl 27.02.12, 19:01
        A czy ex-poseł Giżyński przedstawił statystyki co dobrego robił dla kraju, czyli w ilu głosowaniach brał udział? Procent jego nieobecności było tragicznie wysoki.
      • Gość: Czę100chowicz Re: Cóż za wysiłek intelektualny, pot wystapił? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.12, 20:48
        Lotność umysłu pana posła jest jak jego postura - przyciężkawa.
    • batman43 Ja pierniczę czy ten gościu jest normalny. 27.02.12, 19:11
      Nic nie robić a tylko krytykować jest najłatwiej.
      • Gość: a Re: Ja pierniczę czy ten gościu jest normalny. IP: *.alfanet24.pl 27.02.12, 19:28
        O dzizys ,to ten człowiek ponownie został wybrany!?
        Szymon zmień płytę, bo nudzisz tym patriotyzmem!!!!!!!!!

        A co do szkolnictwa ogolnoksztalcącego to droga Jadziu bardzo dobrze, że sie reformuje, bo Polsce nie jest potrzebna armia ludzi z ogolnym wyksztalceniem, tylko potrzebujemy specjalistów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fachowców od spraw technicznych, a nie absolwentów pedagogiki i innych popychadeł!!!!!!!!!!!!
        • Gość: oi Re: Ja pierniczę czy ten gościu jest normalny. IP: *.rev.masterkom.pl 27.02.12, 19:37
          PIS-kościelne oszołomy.
          PO-partia oszustów,Donald i Waldek zakłamany koalicyjny duecik Waldek to by loda machnoł żulowi spod śmietnika byleby być u władzy ,Donald otacza się debilami i byłymi kapusiami,ale to nie dziwi sam się zeszmacił w czerwcową noc z Waldkiem,Lechem i Leszkiem przy aprobacie Cześka i Adama.A kto raz Qrwa ten całe życie qrwa
        • Gość: gosc Re: Ja pierniczę czy ten gościu jest normalny. IP: *.play-internet.pl 27.02.12, 19:39
          PO wogóle nie musi się edukować po polsku,przecież ich guru powiedział,że "polskość to nienormalność". Dlatego nie możecie znieść,że PiS mówi o patriotyźmie.Edukacja z konieczności przenosi się teraz na stadiony.To kibice będą uczyć historii, na stadionach, bo minister edukacji uważa,że historia nie jest ważna,może dlatego,że jej nie zna?
        • Gość: y to dlaczego nie zostales "plytkarzem"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.12, 19:46
          tylko pchales sie do polityki?
      • Gość: taki tam sobie... Re: Ja pierniczę czy ten gościu jest normalny. IP: 188.95.29.* 27.02.12, 23:00
        "Chodzi mi o to, aby język giętki

        Powiedział wszystko, co pomyśli głowa:

        A czasem był jak piorun jasny, prędki,

        A czasem smutny jako pieśń stepowa,

        A czasem jako skarga nimfy miętki,

        A czasem piękny jak aniołów mowa...

        Aby przeleciał wszystka ducha skrzydłem.

        Strofa być winna taktem, nie wędzidłem."
    • Gość: ja Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.12, 19:35
      A Kicha to taki Beskid Niski inteligencji i poczucia humoru.
    • ciemnobedzie Szymon PAX-owiec dzieli Polaków 27.02.12, 19:39
      Szymon PAX-owiec dzieli Polaków na tych, którzy przynależą do narodu i tych , którzy przynależą do społeczeństwa . Namieszać to jego metoda.
      • Gość: ongłupijestityle obrażanie 70% społeczeństwa to nienajlepsza droga IP: *.xdsl.centertel.pl 27.02.12, 20:48
        chyba że chce zawsze być w opozycji
    • Gość: Zenon Re: Giżyński hop sasa do lasa... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.12, 19:41
      ... bywają ludzie słabo rozgarnięci - wolnoć sobie, bywają ludzie bez właściwości - walorów umysłu i charakteru - obnoszący się ze swoją ignorancją w życiu publicznym i wynagradzani z naszych podatków - a to nie uchodzi...
      Takich trzeba demaskować i gonić gdzie pieprz rośnie.

      Te fotografie i ten język napuszonego bufona mówią wszystko, nie ma z czym polemizować:
      ""deutsche vita" , "zagrożenie jest fundamentalne", "utrata suwerenności", "bo 70 proc. mieszkańców kraju między Odrą i Bugiem to społeczeństwo, a jedynie 30 proc. można nazwać narodem. W tych 30 procentach jest PiS i jego zwolennicy, reszta zajmuje się kokietowaniem obecnej władzy", "gdybyśmy nie oddali władzy, na pewno byłoby inaczej", "patriotyzm bezobjawowy" - to słownik i diagnoza wioskowego lirnika: kiełbasa i jaja faszerowane...

      "... Kaczyński staje się marginesem politycznym, dla którego najważniejsze to utrzymanie swojego królestwa PiS, któremu będzie chciał przewodzić dożywotnio. Jemu idzie już tylko o dożywocie w sejmie.
      - Kaczyński jest przywódcą 1/3 Polaków.
      - Tak i nawet ten prawicowy ogródek będzie mu się zmniejszał. On nie rozumie dzisiejszego świata. Kaczyńskiemu zależy na zatrzymaniu partii. On nie bije się o wygranie wyborów, ale o utrzymanie partii pod swoim przywództwem. Nie ma rodziny, nie ma brata, kota może sobie zawsze zmienić, ale jak mu matka umrze, to z nim będzie jeszcze gorzej. Ten ogródek będzie mu się zmniejszał i tak będzie trwał przez swoje "wieki wieków amen". Prawica będzie się też nadal dzielić..." (KK)

      Giżyński to wstyd dla Czewy, żadnych zasług na żadnym polu działalności publicznej, za pustą, kompletnie jałową retoryką (vide wystąpienia w Sejmie) nie ma nic, zero...
      "Jemu idzie już tylko o dożywocie w sejmie" - i to jest zasmucająca perspektywa, na szczęście nie wieczna...

      "Idzie ślepy lirnik z pochyloną głową
      Krajem spustoszonym nawałami chwały
      Nasłuchuje głosów. Głosy brzmią grobowo.
      Śpiewa o przeszłości za kusztyk gorzały.

      Jest w gorzale prawda, ból jest i zabawa,
      Zamęt w pustych głowach, interes w zamęcie.
      Nic nie wiedzą ludzie, więc pytają Dziada
      - Mów, co mamy robić? Mów, co z tego będzie?

      (...)

      Skończył ślepy lirnik, co zostało - wypił,
      Poszedł w swoją drogę przez popiół i śnieg
      I pytają ludzie - wróż to, czy polityk?
      Wariat, czy poeta? Czy to wieszcz, czy szpieg?

      Wywracają każde proroctwo na nice,
      Kłócą się o znaki magiczne wśród pomstw.
      A on pod powieką widzi błyskawice,
      Słyszy ciszy pomruk - co przechodzi w grom." (JK)



    • Gość: jasiu... A kto z was był w Himalajach? IP: *.dip.t-dialin.net 27.02.12, 19:53
      Dla przeważającej większości osób Himalaje są czymś absolutnie dalekim, niedostępnym, wręcz nieprawdopodobnym, a może nawet i niewiarygodnym. Nikt ze zwykłych osób nie wie, jak w tych Himalajach naprawdę jest.

      Jeśli patriotyzm PIS-u jest przyrównywany do Himalajów, to tak, jakby ktoś powiedział, że jest on "nie z tej ziemi", bardzo nieokreślony, oparty na cudzych relacjach i podretuszowanych często zdjęciach.

      Dla normalnego człowieka wyjście w Tatry, czy nawet w Alpy, to nie jest coś niemożliwego, natomiast wyjście w Himalaje pozostaje w zasięgu jedynie najlepiej wyspecjalizowanej czołówki wspinaczy. To nie jest miejsce dla każdego, trzeba się zdecydować, czasem na śmierć (iluż to himalaistów zginęło), żeby podjąć się trudu wspinaczki w takich warunkach

      Porównanie, moim zdaniem, bardzo niefortunne. Znaczy, że kto z nich na tę śmierć jest gotowy? Bo ja nie widzę. I w jakich warunkach ginąć, czyżby nawiązanie do słynnego Tupolewa?

      Jest "deutsche vita", bo tych dojczów jest dziś około 82 milionów. To najliczniejsze państwo w Europie Zachodniej. Państwo nieźle zorganizowane, bogate, z wieloma sukcesami, choćby w sporcie. Czy to dziwne, że skoro jest ich ponad dwa razy tyle co Polaków, to i dwa razy głośniej wszędzie próbują krzyczeć?

      No i do brukselskiej kasy, skąd Polska nieźle korzysta, to właśnie Niemcy płacą najwięcej. Nie podoba się, to proszę najpierw wyprzeć się dotacji, opartych w dużym stopniu na niemieckim wkładzie w budżet Unii.
      • Gość: oi Re: A kto z was był w Himalajach? IP: *.rev.masterkom.pl 27.02.12, 20:24
        Ogólnie toen syf ujoł najlepiej autor;

        Jedna ku... piaskownica, a foremek jest wiele
        każda inna, a nie klony, jak myślą z rząducw...e
        Jak może być nam dobrze według jednego schematu
        Skoro ludzie są tak różni, jak by byli z kilku światów

        Są ku... z jednego, czemu nikt nie pojmuje
        Że każdy jest inny, co innego go rajcuje
        Nie dajcie zrobić z siebie klonów, jebanych kukiełek
        Bądźcie ludźmi, a nie ułomnym, systemu dziełem

        Wszyscy piękni, wszyscy ładni, wspaniali i układni
        Nigdy taki nie będziesz, jeśli nie czytasz Claudii
        Nigdy nie będziesz lepszy, od dworcowego brudasa
        Jeśli spodnie masz z bazaru, a nie sklepu adidasa

        Sklepy nie dla idiotów, a idioci w nich kupują
        Bo choć obok jest taniej, reklama się sugerują
        Można wam wmówić ku... każde jebane kłamstwo
        Ta manipulacja tłumem, zakrawa na chamstwo

        Robią wam sieczkę z mózgu, pokazując utopię
        Wy staracie się dorównać aby tylko być na topie
        Zrozum że to fikcja, maszyna do robienia kasy
        Pokazują ci to gó..., byś był na nie bardziej lasy

        Szczęśliwe sku...syny, z pełnymi portfelami
        W ślicznych domkach z ogródkami, basenami, werandami
        Są tacy wspaniali, nie jak społeczeństwo chore
        Lecz zapominasz że każdy z nich jest jebanym aktorem

        Kineskop to jebane, malowane wrota
        Jak stado wołów, gapi się w nie jebana hołota
        Zero ku... myślenia, od soboty do soboty
        Poi was swa trucizną, to źródło głupoty

        Otrząśnijcie się do ch...a, albo umrzecie głupi
        Bo prędzej czy później, system i tak was udupi
        To co ładne i się świeci, często wartość ma zerową
        Pomysł przez chwilę ku..., zastanów się nad sobą

        zapchane ku... parkingi samochodami na raty ,
        nie obnosisz się z zarobkami jesteś kawałkiem szmaty .
        Klimaty wiesz ,trendy młode pary w Ikei
        wybierające sypialnię tak wiele nas dzieli.

        Od niedzieli do niedzieli tłum pustych sku...eli
        z nabożeństw wnioski wyciągnęli z kim mają gniewem się dzielić
        bo siedzieli i słuchali bredni ch...a w sutannie
        bezkarnie montującego sterowanie zdalne .

        Punkty zapalne starczy wyjrzeć przez zamglone neony
        jebanego real wiesz jak ku... słodko
        żyć w kraju gdzie ciągle same stereotypy?
        ciągle te same mordy ciągle te same typy

        ciągle te same cipy ubrane w HaEndEmie
        na każdej częstotliwości to samo zjebane brzmienie
        niech ktoś wreszcie zdejmie brzemię przewidywalności świata ,
        chcesz być oryginałem, człowieku nie ma bata .

        Nie pasujesz do ramki to wypie...j ze wspólnoty
        rozstrzelanym 99 % tej hołoty.
        Hetero czy cioty , dupy czy jebane szproty
        z każdym jednym dniem myślę wyłącznie tylko o tym .

        Standaryzacja ,przez jebane wielkie eS
        nie ucieknaj jak pies tylko zapewnię ci stres
        mam w bani wściekła agresję wtargnę ci na posesję
        poderżnę córce gardło i jej truchło zbeszczeszcze .

        czy jestem jebnięty ? ja jestem świadomy
        ze tylko przez krzyk masz szanse być zauważonym .
        To nie jest Hyde park każdy nazwie cię ch...em
        i w dupie ma co ku... ch...u teraz czujesz

        dopóki tych jebanych szmat czymś nie zaszokujesz
        posłuchają cię gdy gównem własną mordę wysmarujesz .
        gg Allin z 41-209 (czterdzieści jeden kreska dwieście dziewięć)
        miasto na południu polski a nie pie...ny Wiedeń

        wypełza ze mnie gniew żeby włazić wam w uszy
        żeby obrażać tak mocno byś rzygami się dusił
        wypełza ze mnie niechęć do produktu waszych rodzin
        przegrałem swój czas a i tak to nie obchodzi
        nikogo z was
        Vendetta ma swój czas
        nikogo z was
        jebane larwy
        nikogo z was
        Vendetta ma swój czas
        nikogo z was
        jebane larwy

        i nie wódz mnie na pokuszenie ale zbaw od życia wśród tysięcy takich samych barw
        i nie strasz mnie swym świętym ponadludzkim trybem życia jak straszyłeś od tysięcy lat
        niech spłonie świat na zawsze tak
        niech spłonie świat na zawsze tak




        • Gość: xyz Do oi IP: *.centertel.pl 28.02.12, 07:52
          Te twoje rymy,to najlepszy przykład,czego dzisiaj w szkole można się nauczyć.twoja radosna twórczość, to odzwierciedlenie tego,co sobą reprezentujesz.I jak tu się nie zgodzić z PiS-em?Mają rację.
          • Gość: oi Re: Do oi IP: *.rev.masterkom.pl 28.02.12, 16:23
            Ano szkoła óczy!
          • Gość: bar Re: Do oi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.12, 20:13
            xyz - co mają rymy jakiegoś wierszoklety, do szkoły czy "racji PiSu".
            Tyle co logika do pasikonika...
            A tzw. mądrość ludowa, bywa mądra: największe Polaków przywary: niezgoda koło wiary.
            Albo: Nie każdy chory, co stęka.
            Ni pies, ni wydra.





      • netbeksa Co poseł nosi w kieszeniach? 27.02.12, 20:59
        Zastanawia mnie pierwsze zdjęcie obok artykułu. Co poseł Giżyński nosi w kieszeniach marynarki?
        a) dwie stare komórki MOTOROLA
        b) kieszenie są puste, ale pod spodem ma sfatygowaną kamizelkę kuloodporną
        c) cztery myśliwskie piersiówki
        • Gość: taki tam sobie... Re: Co poseł nosi w kieszeniach? IP: 188.95.29.* 27.02.12, 21:16
          "...ksiądz pana wini, pan księdza,
          A nam prostym zewsząd nędza"

          czyli parafrazując
          "PIS wini Platformę,
          Platforma - P i Sprawiedliwość,
          a my wszyscy mamy w kość,
          a my wszyscy mamy dość"
    • perepere8 jak juz to Himalaje glupty PiSowskiej 27.02.12, 21:10
      a slowo "patriotyzm" to najbardziej przekrecane slowo na swiecie
      • netbeksa ale 27.02.12, 21:19
        co on nosi w tej marynarce?
        • Gość: ja Re: ale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.12, 22:31
          dowcipny jesteś
    • Gość: Jurand z Woźnik Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.12, 22:41
      brawo dla fotografa za tytułowe zdjęcie które dla zabawy można byłoby podpisać
      poseł Giżyński nie uwierzycie zjadłem 2 talerze grochówki.
      poseł Wiśniewska Szymon szymon co ty gadasz
      • Gość: taki tam sobie... Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: 188.95.29.* 27.02.12, 23:07
        A Szymon rzekł:
        "poczekaj, o ty, Wiśniewsko..."
    • Gość: ej Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 28.02.12, 06:01
      Szymon ! Nie rób z siebie idioty ! Polska pada pod naciskiem czarnej stonki a Ty tu o Himalajach ??
      • Gość: obserwator Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: *.centertel.pl 28.02.12, 09:07
        Akurat o Himalajach to mówi w tym tekście Wiśniewska,patrząc tak długo na niskiego wzrostem JK wydaje jej się,że to Himalaje.Jak się często będzie to powtarzać, to się uwierzy
    • Gość: zenon Metoda na Putina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.12, 06:38
      Panie Pośle metoda zdobywania wyborców stosowana przez Pana i Pana partię jest znana jak świat i stosowana u naszych najbliższych sąsiadów. Putin szuka wroga, najlepiej na zewnątrz żeby pokazać jaki to on pro Rosyjski! Wy Państwo dmuchacie w balon nienawiści do obcych czy to Niemców czy Rosjan po to żeby nie pokazać, że tutaj u siebie nic właściwie nie reprezentujecie, nic nie potraficie zrobić czy zaproponować jakieś sensowne rozwiązania. Jeszcze nie tak dawno Prezes Kaczyński proponował rządowi żeby zwiększyć inwestycje, podnosząc zadłużenie Państwa, jakoś teraz nie słyszę tych "dobrych" pomysłów?! Szkoda gadać Panie Pośle, na szczęście w Częstochowie nie macie najmniejszych szans, bo Częstochowa ma na co dzień władzę duchowieństwa już do wieków.
      • Gość: ja Re: Metoda na Putina IP: *.centertel.pl 28.02.12, 07:44
        Atak niektórych forumowiczów na Wiśniewską,czy Giżyńskiego, to obrona przed oczywistą prawdą.100 dni rządu Tuska, w tej kadencji, to jego najgorsze sto dni,jego i wszystkich koalicjantów.W poszczególnych okręgach jest tak samo. Powiedzcie mi,co którykolwiek z posłów POiSLD zrobił coś dobrego dla Czestochowy?Co zrobiła Rozpondkowa,Leszczynowa,Balt,Sztolcman,Szewinski,no pytam się co? Mogę odpowiedzieć, nic.Poza przepychankami w Radzie Miasta-nic.Owszem,doprowadzili do likwidacji szkół,razem z panującym prezydentem i likwidacji stanowisk pracy wszystkich tych,którzy nie należą do ich partii.Załosne jest to,ze wygodnie jest atakować tych,którzy chcą,żeby w tym mieście patriotyzm był polskością, a nie podporządkowaniem się wymogom wszystkich obcych trendów.Bo włąśnie to podporządkowanie się obcym trendom powoduje utratę polskości.Popatrzcie tylko,czego dziś uczą w szkolach,jaką historię proponuje się młodzieży? Pani minister Hall zniszczyła wszystko.Czy zrobiła to sama? Nie!
        • Gość: ya Re: Metoda na Putina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.12, 10:30
          masz rację,Rozpundkowa siedzi na stolcu wiele lat i tak jak była tak jest mierną żeby nie powiedzieć beznadziejną posłanką a wcześnie doopę płaszczyła w najwyższych strukturach miasta,ale jedno super jej wychodzi:nepotyzm i fiki miki w swoim i tylko swoim interesie,zakłamana to mało powiedziane
          • Gość: do ya Re: Metoda na Putina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.02.12, 22:04
            a ty maszkaro nie wyłudziłeś pieniędzy - to z zemsty od lat wypisujesz głupoty, większość z nas wie kto ty i o co chodzi
            • Gość: gość Re: Metoda na Putina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.12, 09:37
              oj zabolało zabolało a jeszcze bardziej zaboli jak do władzy dojdzie PIS i rozliczy "uczciwych"inaczej
              • Gość: oj Re: Metoda na Putina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.02.12, 21:59
                oj zaboli SLDowca jak go rozlicza z pisania glupot, ja pisowiec to zrobie
                • Gość: łoj Re: Metoda na Putina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.02.12, 22:56
                  jak zaboli!!
                  • Gość: .. Re: Metoda na Putina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.12, 10:13
                    a jak tam interes z wyszynkiem i sprzedaża gorzały w przeszłości
                    • Gość: ? Re: Metoda na Putina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.03.12, 11:01
                      ??? o kim piszesz? nie rozumiem.
                    • Gość: ja Re: Metoda na Putina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.12, 23:37
                      za to hieno odpowiesz- a poniewaz mam super materiał przeciw tobie- to wreszcie będziesz osądzony!!!!
                      • Gość: ty Re: Metoda na Putina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.12, 00:04
                        obrzydliwa hieno! zastanowiłeś się kiedyś dlaczego chorujesz? z nienawiści chorujesz, z nienawiści- a to najgorsza choroba! I z niej nie ma uleczenia!!! (trzy wykrzykniki!)
                • Gość: do oj Re: Metoda na Putina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.12, 14:10
                  zapytaj się czy są wolne miejsca na oddziele w Lublińcu
                  • Gość: oi Re: Metoda na Putina IP: *.rev.masterkom.pl 01.03.12, 19:27
                    Ale poco?
                    Lepiej janka palić a tymczasem jutro Donald podpisze pakt fiskalny i zapłacimy solidarnie renty Greckim pedofilom ok.800 euro miesięcznie.Donek znowu dupsko liznoł Niemcom i Franci,za rok dwa spieprzy do Brukseli a my zapie...ć do 67 lat czyli do zdechnięcia
        • Gość: Niewodniczański Re: Metoda na Putina IP: *.apus-net.pl 28.02.12, 15:05
          odpowiem Ci co dostałeś od Platformy:

          dostałeś prawo wypowiedzi, nawet bzdurnej.
          dostałeś prawo myślenia nawet błędnego
          dostałeś prawo krytyki, nawet głupiej.

          Więc korzystaj do woli,.............
    • martin102 PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się Ni... 28.02.12, 07:27
      PiS to himalaje rydzykowstwa ciemnoty i zacofania!!!!!!!
    • Gość: Lech Re:Zaraza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.12, 10:18
      pis to największa zaraza kraju . Zgnilizna. Tą zarazę należy wyplenić aby nawet smród po nich nie został. Z tym prezem i jego watahą na czele. Won zarazo z naszego kraju!!!!!!!!!!!!!!!
    • mateusz572 Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się 28.02.12, 10:27
      Opozycja w postaci PiS-u to dno.Wstyd za posłów tego ugrupowania z regionu częstochowskiego.
      I w czym tu wybierac ?????
      Polacy przede wszystkim chcą godnie życ.
      "Liczy się gospodarka głupcze" - Bill Clinton.
    • por1 Zauważyliście jakie emocje wywołuje PIS 28.02.12, 12:43
      w kazdej wypowiedzie i wystąpieniu. Wg mnie normalny człowiek(również patriota) nie moze juz słuchac tej ohydnej,jątrzącej kaczej retoryki. A jednak i publicyści,politycy i my forumowicze dyskutujemy , wchodzimy w polemikę , jabysmy sami ich reklamowali i przypominali o ich istnieniu.
      Uważam ,ze powinniśmy ich totalnie ignorowac nie zwracac na nich uwagi,niech sie kiszą we własnym towarzystwie, pozostawieni sami sobie, przejda w końcu do śmietnika historii(oni nawet we własnym towarzystie nie moga sie odnaleźć-chociażby Kempa ,Ziobro ,Kurski.....)
    • zygmunt55 Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się 28.02.12, 14:31
      Nie wybiorę się z panią poseł na wyprawę w Himalaje ani też nie będę tzw. patriotą objawowym, z panem posłem Giżyńskim.
      A pan poseł Giżyński jako polonista, a przy tym i historyk, mógłby podać kilka przykładów praktycznego patriotyzmu, tzw. objawowego. Nie powinien mieć z tym większych kłopotów.
      Pani poseł ze swoimi Himalajami nie musi już nic tłumaczyć. Się samo tłumaczy.
      • Gość: ja Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.12, 18:20
        każdy myślący Polak, może ci na to pytanie odpowiedzieć: u Tuska w niczym patriotyzm się nie objawia, on nawet powiedział,ze "polskość to nienormalność", wiec jaki z niego patriota? Kiedy on mówi o racji stanu? Ja bynajmniej tego nie słyszałem.
    • Gość: albo my ich Prokuratorsko rozliczyć rządy po 1989 r. IP: *.ice-net.pl 28.02.12, 15:06
      Każdy rząd, każdy premier po 1989 r. powienien być prokuratorsko rozliczony:
      kto sprzedał - ZNISZCZYŁ-dorobek narodu za bezcen, tzw. prywatyzacja?
      kto blokował powstawanie miejsc pracy w Polscy?
      kto wepchnał na takich zasadach kraj do UE? (Polacy jako tania siła robocza i pośmiewisko)
      Ponadto rozliczyć wszystkich parlamentarzystów z tego okresu za takie kreowanie prawa. To będzie w sumie ok. 10 tys. ludzi. Osądzić, odebrac majątki. Mam nadzieje, że powstanie poważna partia i zakonczy tą farsę, tą tragikomedię zwaną "demokracją", "gospodarką wolnorynkową", to kpienie sobie z ludzi pracy.
      A PO, PiS, PSL, Ruch Palikot - czyli skrajne skrzydło PO, SLD natychmiast zdelegalizować.
      Albo my ich, albo oni nas. Wasze dzieci już tułają się po Europie a starszym grozi smierc na ulicy albo przy maszynie - drożyzna leków, wiek emerytalny.
      • Gość: Kumpel Bodzia Twoje tabletki........ IP: *.apus-net.pl 28.02.12, 15:50
        ..........dają za darmo.
      • Gość: oi Re: Prokuratorsko rozliczyć rządy po 1989 r. IP: *.rev.masterkom.pl 28.02.12, 19:20
        Jak rozliczyć jak w naszym burdeliku ręka ręke myje?
        To nie Ukraina gdzie złodziej to złodziej a nie robiący zakupy inaczej jak to mamiejsce w Polsce.
      • Gość: zanzibar Re: PiS skisł! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.12, 19:23
        PiS to największe nieszczęście Polski... Polski podzielonej, niezdolnej do współpracy i współdziałania, Polski otumanionych, biednych, zmanipulowanych ludzi...

        PiS to "patriotyczny wrzaski szmira,historyczne prostactwo... I głośny krzyk Polska! Polska!"

        PiS z Giżyńskim w Czewie jest współodpowiedzialny - na równi z Rozpondkową i Wroną - że po raz kolejny, po "przespanej" kadencji Marasa, w mieście "rządzi" Matyjaszczyk z jakimiś partyjnymi spadochroniarzami z SLD, wsparty rodzimym ignoranctwem... a mieszkańcy po blisko połowie kadencji już widzą чтo этo зa чyдo прирoды...


        Хрaни вac Бoг!!! przed PiSem, a zwłaszcza nowym PZPR = SLD + PiS + PO

        Mr Giżyński czas porzucić poletko cynicznej gry hipokrytów, czas wziąć się do solidnej fizycznej pracy, najlepiej społecznie użytecznej, bo ta niefizyczna jest jałowa, czas zwalczyć w sobie silne poczucie realności przeżywanych fikcji... już czas... gdyby to wszystko do kupy było jeszcze śmieszne, ale nie jest jest zwyczajnie kiczowate, prostackie...

        Pani Wiśniewskiej też z PiSu - posełki wybranej przez powiat - która tak skrzętnie wylicza niepowodzenia obecnego rządu, mówiąc m.in.: "... szkolnictwo ogólnokształcące po zmianie podstawy programowej już wkrótce stanie się fikcją, sytuacja demograficzna Polski stała się fatalna...", zapytałbym, podważając jej, jak widać, marne kwalifikacje nauczycielskie... co ma rząd do sytuacji demograficznej Polski, czy za prognozy jeszcze gorszej sytuacji demograficznej w Niemczech czy Słowacji też odpowiada Premier Tusk? A co z innymi opiniami o reformie programowej kształcenia ogólnego, w tym liceów... choćby taką - "... Bożena Ordak, dyrektorka III LO w Gdańsku, uważa, że zmiana wyjdzie licealistom na dobre. - Moim zdaniem równe kształcenie powinno zakończyć się w gimnazjum. Uczeń nie ma możliwości, aby nauczyć się wszystkich przedmiotów w jednakowym stopniu. Profilowanie jest dobre - tłumaczy" - może to pani dyrektor ma jednak rację... opinie są podzielone. Wyniki matur w ostatnich latach wskazują, że obecne wyniki i poziom kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych jest fatalny, tego nie daje się obronić. Jedno wydaje się pewne ta reforma programowa wymaga zmiany mentalności, a zatem czasu...IMHO, młodzi ludzie od najmłodszych lat winni być uczeni dokonywania samodzielnych wyborów, podczas gdy polscy uczniowie są przyzwyczajeni do prowadzenia za rękę... a poza tym kto to wie czy nauczyciel w obecnej postaci i roli w ogóle będzie potrzebny, tym bardziej, że jego autorytet spada na łeb, na szyję...
        Świat się zmienia, czy chce i zauważa to pani Wiśniewska, czy nie... edukacja musi adaptować się do nowych wyzwań... oj, przydałoby się więcej nauczyciela w nauczycielu(ce), chwilowo w Sejmie...


        • ciemnobedzie Re: PiS skisł! 28.02.12, 19:26
          Do Szymona vel flaszki nic nie dociera.
      • Gość: cool Re: Prokuratorsko rozliczyć rządy po 1989 r. IP: 31.42.5.* 01.03.12, 08:53
        "dorobek narodu" .... nie ośmieszaj się!!!
    • rdbckm PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się Ni... 28.02.12, 20:30
      To może niech PiS już ogłosi że Polska sprzedała się Niemcom za długi, a PO niech zapakuje się do TUpolewa i niech lecą się rozbić w chinach. Potem PSL wywoła ruszenie narodowe i pójdą na niemca i ruska z nową rzeszą kosynierów.
      • Gość: xyz Re: PiS to Himalaje patriotyzmu, a PO kłania się IP: 31.61.12.* 29.02.12, 07:30
        A może pani Wiśniewska zajęła by się robieniem porządków w swoim rodzinnym mieście Koziegłowy,bo razem z burmistrzem Ślęczką doprowadzili do likwidacji trzech szkół.Slęczka należy do PiS-u, to może pani poseł tam zrobi porządki? Łatwo się mówi o cudzych problemach, nie rozwiązując swoich, a raczej zamiatając je pod dywan.Trochę powagi nad tematem,bo w Koziegłowach jakoś nie widać ani Himalajów patriotyzmu, ani trochę optymizmu, a rządzi PiS!
    • januszek1945 PiS a PO/PSL 29.02.12, 10:10
      Pofatygowałem się i przeczytałem wszystkie ok. 50 wypowiedzi. Byłem kiedyś zwolennikiem PiS-u, teraz mam wątpliwości. Ucieszyłem się, że większość wypowiedzi moich rodaków miała charakter merytoryczny. Tylko 6 wypowiedzi (kiszka, ja, martin, lech, por i zanzibar) mi się nie podobało. Nie rozumiem, dlaczego oni dotychczas nie zauważyli, że rządy PO/PSL to tragedia i upadek Polski. Sądzę jednak, że pan Giżyński nie jest najlepszą ikoną PiS-u w Częstochowie.
      • Gość: z neta Re: PiS a PO/PSL IP: *.adsl.inetia.pl 29.02.12, 13:21
        o kogo chodzi?...

        On…
        * wskazywał narodowi winnych ich niedoli - to m.in. komuniści, socjaldemokraci i liberałowie
        * uprawiał populistyczną propagandę i agresywną politykę zagraniczną
        * jego wyznawcy organizowali nocne marsze z pochodniami
        * był zakompleksionym kawalerem z manią wielkości
        * miał paranoiczne i narcystyczne usposobienie
        * wdał się w awanturę ze wszystkimi sąsiadami
        * naród ponad wszystko i „Bóg jest z nami”
        * mamił naród swoimi wizjami
        * jątrzył, skłócał i dzielił
        * (…)
        * wygrał w demokratycznych wyborach....
        .
        .
        .
        .
        .
        .
        Adolf Hitler (ur. 20 kwietnia 1889 w Braunau am Inn, zm. 30 kwietnia 1945 w Berlinie) – niemiecki polityk, kanclerz Rzeszy od 30 stycznia 1933, Wódz i kanclerz Rzeszy (niem. Führer und Reichskanzler) od 1 sierpnia 1934 (łącząc stanowiska prezydenta i kanclerza Rzeszy), przywódca Narodowo-Socjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP), ideolog niemieckiej odmiany faszyzmu zwanej od jego nazwiska hitleryzmem, narodowym socjalizmem lub nazizmem – od niemieckiej nazwy partii (niem. Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei), twórca i dyktator III Rzeszy niemieckiej, zbrodniarz wojenny, odpowiedzialny za zbrodnie przeciw ludzkości.

        Paranoja nie boli, ale ośmiesza i drogo naród kosztuje…
        Wojny wybuchają najpierw w ludzkich sercach.
        Historia lubi się powtarzać.
      • Gość: xz Re: PiS a PO/PSL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.12, 09:11
        Wiśniewska również
    • januszek1945 O kogo tu chodzi? 29.02.12, 15:49
      Na pierwszy rzut oka wygląda mi na Tuska, ale nie pasują mi punkty oznaczone gwiazdkami nr 1, 4 i 7. Więc o kogo chodzi?
      • Gość: bar Re: O kogo tu chodzi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.12, 01:15
        @januszek1945

        "Jarosław Kaczyński przypomina Chruszczowa. Tamten ścigał się z USA, ten się ściga z Chinami. Kaczyńskim powinien się zajmować psychoanalityk. Mówię tu o jego retoryce..." (SN)

        "Zawsze jest ten sam Kaczyński, hipokryta dążący do władzy za wszelką cenę, obłudny, zakłamany, obrzydliwy. Co mamy dyskutować o Kaczyńskim, czy jest o kim?"

        "Klasycznym szkodnikiem jest Jarosław Kaczyński, który od 20 lat w każdej niemal sprawie zajmuje stanowisko destrukcyjne, szkodzące Polsce"

        "Kaczyński to nędzny, żałosny nieuk"

        - Prezes jest cwany, on się w takie rzeczy nie bawi, ma od tego swoich pachołków.(Cymański)

        - Kaczyński jest dzisiaj jeszcze gorszy niż przed tragedią smoleńską. Prezes PiS stał się jeszcze bardziej cynicznym, brutalnym, bezwzględnym, dążącym do anihilacji przeciwnika politykiem niż przed 10 kwietnia 2010 r. - wyznał Migalski.

    • Gość: jasiu... Dlaczego dzwon tak głośno dzwoni? IP: *.dip.t-dialin.net 01.03.12, 19:33
      Dlaczego bęben tak głośno bębni?
      Dlaczego trąba tak głośno trąbi?

      I dzwon, i bęben i trąba są po prostu puste w środku!
      • Gość: oi Re: Dlaczego dzwon tak głośno dzwoni? IP: *.rev.masterkom.pl 01.03.12, 19:55
        Staję się pomału wrogiem numer jeden,
        Wsłuchaj się w mój głos, a rozpie... ci twój Eden,
        Czar ułożonego świata, wartości o których nie wiem,
        I których nie znam, z resztą wartości nie zna bestia,
        Nie pomoże wiesz tu Hestia i inne ubezpieczenia,
        Napie...m ci po mózgu bez żadnego ostrzeżenia,
        Stop, powietrze odpada, regułom mówię "do widzenia",
        Zarzucasz mi spowiedź z mojego własnego cierpienia,
        Pewnie lepiej grać ch...a, co to co miesiąc zmienia dupę,
        Musisz mieć tupet, gó... warty głupek,
        Dla ciebie jestem trupem, a sam w mojej głowie zgniłeś,
        Ile razy śniłeś, o tym żeby mi pojechać, lirycznie zbesztać,
        Fizycznie walić po bebechach, przestajesz się uśmiechać,
        Kiedy w tekstach widzisz siebie,
        Kiedy w głowę jebie argument za argumentem zjebie,
        Myślisz, że zamieszkasz niebie, a ja ku... siedzę w piekle,
        uciekałem już nie raz, przed Lucyferem też ucieknę,
        Biegnę przez ten świat, jak dusza bez zameldowania,
        Obserwator i szyderca, spec od brudów świata prania,
        Pęka mi bania od natłoku informacji,
        za dużo dewiacji i społecznego zboczenia,
        W imię kreowanych (??) dla waszych pragnień ukojenia,
        Libertyńskiego plecenia, ten świat musi się pozmieniać,
        Zaczniesz mnie doceniać, kiedy wgryzę ci się w żyły,
        Wyłupię ci oczy, co nie widziały, a patrzyły,
        Zaszyję uszy i upie... wszystkie palce,
        abyś znowu użył mózgu w codziennej ku... walce,
        Nauczę cię jak czuć, jak reagować na emocje,
        Pokażę ci, że życie nie jest wcale takie proste i oczywiste,
        Że masz luksus albo słabiznę,
        Pokaże piękny świat, a potem zdeptam jak glizdę.

        Ja ciągle pamiętam,
        Jestem tego pewien, że nie wybaczę i zapomnę,
        Tylko ku... wiesz, na pierwszy rzut oka mój ryj wygląda, ku... tak spokojnie,
        A na szyi pętla,
        Jestem tego pewien, że nie wybaczę i zapomnę,
        Tylko ku... wiesz, na pierwszy rzut oka mój ryj wygląda, ku... tak spokojnie.

        Z każdym kolejny słowem kręcę bicz na własny kark,
        to miał być zwykły żart, a mój głos stał się linią frontu,
        Wy jak armia, środek - wróg, od samego początku,
        Nie zamierzam ciągnąć wątku, bo i tak go nie zrozumiesz,
        Krytykować trzeba umieć, ciąć tkaninę jak nożyce,
        Wersem sprowadzam parter, bitem but w potylicę,
        Jebie mnie to czy zachwycę, mam w głębokim poważaniu,
        Sranie na mój temat, złoty medal w ujadaniu,
        Może powiesz mi to w ryj i naplujesz mi w mordę,
        Mogę ci obiecać, że przyjmę to ku... spokojnie,
        I charę hojnie, ślina to krem jedność skóry,
        Napędza do walki, by eliminować bzdury,
        Który to już raz wysyłam komunikat w świat,
        Żeby spadł na mnie bat pełen opisu moich wad,
        Zrobię Ci ku... czad, kiedy przekroczysz granicę,
        Wtedy puszczą mi hamulce, a na razie tylko krzyczę,
        Podświadomy tego, że siedzimy w naszych norach,
        Czekamy tylko na znak by podpalić, co dookoła nas,
        Przypomina o świecie, w którym żyjemy, żremy, trawimy, mentalnie gnijemy,
        I ch... kładziemy na to, że brzydcy i niemodni,
        I jebie nas to, że jesteśmy spięci, nieswobodni,
        I wyluzowani nie jesteśmy automatami,
        Tak jak wy sterowani, z każdej strony omamiani,
        Świętymi obrazami, na ścianach korporacji,
        W tej walce nie ma przerwy, na wojnie nie ma wakacji,
        Nie przyznawaj mi racji, ważne, że mam swoich ludzi,
        A ty jeszcze własną krwią, swoje mieszkanie pobrudzisz,
        Dom kiedyś znajdę, na razie bitwa trwa,
        Odku...amy bakterie które już sięgnęły dna,
        I co ? Że niby ja nie odczuwam empatii ?
        Po prostu mam otwarte oczy i nie tonę w matni.
        • Gość: oi Re: Dlaczego dzwon tak głośno dzwoni? IP: *.rev.masterkom.pl 01.03.12, 20:16
          No i jeszcze to
          I.
          Nadszedł ten dzień, cierpliwość żegna się z rozumem
          Marzeń wykosili w pień, montuj tysiące trumien
          I pochowaj, ja to umiem, plany, przemyślenia
          Rozmyślania, urojenia, upadek wiele pozmieniał
          Zabili pragnienia, ale czy skonała duma?
          Nie masz siły nawet deptać? Stary, też to kumam
          Wiem jak boli każda myśl, kiedy czujesz się jak tuman
          Wjebany na minę, suma pierwiastków żalu
          Dojrzewa pomału plan bliski ideału
          I nie trać zapału bo i tak zostałeś z niczym
          To będzie wyczyn wiesz, myślą leże i kwiczę
          Tymczasem Ty obrastasz w siłę, jest wiele przyczyn
          Bo jak jesteś zły, to masz o stokroć więcej mocy
          Nie oczekuj pomocy, to inna planeta,
          Oni mają swój świat, Twoje istnienie to nietakt
          Mężczyzna czy kobieta, wal to, odpie...*peta*
          Radykalny jak PETA w obrazowaniu okrucieństwa
          Sraj na wszelkie weta, znaleźli w Tobie szaleńca
          Zadaj sobie pytanie, komu w ryj się śmieje klęska?
          A kto teraz górą, tony ku... armatniego mięsa
          Spuchnięte jak ścierwo z jebanego Burger Kinga
          Napchali ryje wiesz, do błędu ciężko się przyznać
          Co drugi żyje wiesz, jak podpie...na pi...
          Podstawione pod nos ma wszystko, taka słabizna
          Słodziutkie domy z max różowymi ścianami
          Rozkoszne panienki z seksownymi falbankami
          Śmieszna alternatywa co podąża za trendami
          Idea no logo, a profilami straszą,
          Społecznościowym syfem, Facebookiem i naszą-klasą,
          Dla własnego zdania to bydło biegnie za masą
          Ch... w dupę pariasom na usługach koncernów
          Rozpie...im łby, i tak straciłeś masę nerwów

          Ref. [x2]
          Misternie utkana iluzja dobrobytu
          Kserowane słowa dwudziestoletnich klasyków
          Zacietrzewienie jak na forum Frondy śmiesznych laików

          II.
          Brat spie...ł się z nieba, kutas szybko się pozbierał
          Teraz chce dokończyć dzieła, kolejna afera
          Jebane zera, z tragedii ciągną profity
          Karłowaty senat, ku... dla myślących jesteś nikim
          Na przyzwolenie, na walkę o białą Polskę, pod potęgą krzyża
          I ryjem ku... matki polskiej, dzień sądu się zbliża
          Ostrzał, aryjskie ostrze, Gmurczyk, czy ONR nie wiem co ku... gorsze.
          Splamione manify, ku... brunatnego gówna,
          Pod ochroną policji bilans się wyrówna
          Lewacki ch... Ci w dupę, a żydowskim się udław
          Na łopatki Cię przewrócę, gliną podparty kolos
          Dopadną, zniewolą, solidnie wpie...
          To życia szkołą też, umiemy robić ku... czystki
          Sędziowie w tym kraju nigdy nie byli niezawistni
          Więc pie... legal, z frustracji czerpię korzyści
          Jesteście tacy czyści, jedynie słuszna droga
          Kto ku... wymyślił mix ojczyzny i boga?
          Kara może być sroga, wiesz, mnie ogarnia trwoga
          Na myśl o armii aniołów zwiastujących gniew stwórcy
          Nie jestem obiektywny, zawsze byłem wybiórczy
          Kiedyś bardzo naiwny, dziś zajebiście wściekły

          Sram na oponentów, żeby te ku... zdechły
          Ześcierwione osiedla, bo świat nigdy nie był piękny

          Codzienne ??? zagrożenie czyha z każdej strony
          Kolosalne przekręty, co drugi został zdradzony
          Najbliżej serca żyją jadowite skorpiony
          A w martwych głowach gniją prastare zabobony
          Nie zaufam już nigdy, bo każdy umie tylko kłamać
          Wykorzystać jak zwykłą szmatę, ru... do rana
          To dla mnie żaden dramat, prawda broni się sama
          Bo spod pięknych słów wystaje zwyczajny kawał chama

          Ref. [x2]
          Misternie utkana iluzja dobrobytu
          Kserowane słowa dwudziestoletnich klasyków
          Zacietrzewienie jak na forum Frondy śmiesznych laików
Pełna wersja