Dodaj do ulubionych

Konrad Głębocki, radny Wspólnoty Samorządowej: ...

12.12.12, 22:18
Całkowicie się zgadzam. Mam już dość prezydentów partyjnych, dla których najważniejsi są kolesie z ugrupowania, zwykli mieszkańcy na szarym końcu!
Obserwuj wątek
    • Gość: elemelek Re: Konrad Głębocki, radny Wspólnoty Samorządowej IP: *.unimot.pl 14.12.12, 11:14
     EWENEMENT TO PRZECIEZ KLON WRONY POPAPRANIEC KTÓRY ŚMIE WYPOWIADAC SIĘ KRYTYCZNIE I OCENIAĆ DECYZJE SŁUSZNE WŁADZ . JAK PENDERECKI CZY KILAR TAK CENI NOWAK TO NIECH JĄ ZATRUDNI JA TAKIEGO PRACOWNIKA BYM NIE CHCIAŁ CO Z SZYMĄ FAŁSZYWYM SPONSOREM ZA NASZE PIENIADZE SPOŁECZNE WSPIERAŁ I NA WYŻYNY WYNIÓSŁ GAUDE MATER TEN SAM CHORUJE OD ROKU I MIMO TO MA SZCZELNOŚĆ PARADOWAĆ ULICAMI MIASTA ( MAJĄC WIELE TYŚIĘCY CHOROBOWEGO MASZERUJE ULICAMI Z WRONA TADEUSZEM W MARSZU ) TO Z U S UPAŚC MUSI . A ZUS TO JA I TY CO ZA 1000 ZETA MUSISZ ŻYĆ TAKA TO PRAWICA SZLACHETNA I PRAWA BEZ SKRUPUŁÓW TRZYMAJĄCA SIĘ WŁADZY A ZA MARNE POSADY SKUNDLIĆ SIĘ GOTOWA PODOBNIE JAK CI WSZYSCY MĄDRALE Z pis I po KRYTYKUJĄC POWINNI ODEJŚĆ Z HONOREM Z POSAD TYLKO POZYSKANYCH DZIĘKI PARTIOM TEGO HONOR WYMAGA ALE O CZYM JA MÓWIĘ OBŁUDNICY NA ETATACH MIEJSKICH.
     • mistral75 Re: Konrad Głębocki, radny Wspólnoty Samorządowej 14.12.12, 14:48
      Masz racje.
      Takie jednostki tworza grupy(wspolnota) z podobnych sobie jednostek calkowite wyzutych z moralnej poprawnosci i obowiazku wobec wspolmieszkancow. Zerujace na ludzkiej naiwnosci i walczace o dostep do koryta latwych publicznych pieniedzy.
      Niezle porownanie do klonu T.Wrony.

      Jak najszybciej odsunac od stanowisk i skierowac do PUP-u.
     • Gość: ale Re: Konrad Głębocki, radny Wspólnoty Samorządowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.12, 18:48
      ... oto nowy folwark władzy SLD elemelku... zmieniło się na lepsze, że boki zrywać:

      "
      Wyciągnięci z kapelusza Matyjaszczyka

      Kto kim jest w Częstochowie? Co sprawiło, że dziś właśnie ta osoba piastuje wysokie stanowisko w naszym mieście? Jak układają się ze sobą partie polityczne? Czy można mówić o opozycji, jeśli wszystkie stanowiska są rozdawane według klucza partyjnego?
      W większości przypadków zdobycie wiedzy o ludziach władzy w naszym mieście graniczy niemal z cudem. Tajemnicze postaci przywiezione w teczce Matyjaszczyka z różnych stron Polski zarządzają spółkami miasta niekoniecznie zgodnie ze swoimi kwalifikacjami. Mechanizm jest prosty: najpierw wybory, potem „komitet nominacyjny”, a na koniec rozdawnictwo posad bez żadnych reguł. Ci ludzie są tu dla mamony, stanowisk i władzy, a powinni rozwiązywać problemy miasta, np. komunikacji, gospodarki odpadami czy mieszkalnictwa. Są nie dla nas, są natomiast dla obecnych i przyszłych układów.

      Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.
      Zarząd
      Prezes Roman Bolczyk – SLD - za PRL-u był prokuratorem, potem członkiem Rad Nadzorczych spółek Skarbu Państwa i komunalnych, szefował również sądowi partyjnemu w śląskim SLD.
      Zastępca Robert Madej – w oświadczeniu majątkowym wpisał, że prowadził jednoosobową działalność gospodarczą związaną ze szkoleniami w firmach transportowych, pracował także w firmie Speed-Trans, B&G Tomi oraz Glob-Team.
      Rada Nadzorcza
      Mirosław Soborak – SLD – człowiek przywieziony z Dąbrowy Górniczej, zastępca prezydenta Matyjaszczyka, kiedyś był m. in. dyrektorem oddziału PKO BP w Dąbrowie Górniczej, oddziału Kredyt Banku S.A. w Katowicach i uczestniczył w prywatyzacji Huty Częstochowa.
      Leszek Baryła – SLD - usunięty ze stanowiska prezesa ZGM po seksaferze.
      Marcin Romańczuk – PO - były członek Rady Nadzorczej Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie.
      Marek Nadzieja – przewodniczący Związku Zawodowego w MPK.
      Wiesław Chrzanowski - przewodniczący drugiego Związku Zawodowego w MPK.

      Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie
      Zarząd
      Prezes Marcin Kozak – SLD - obecnie pracownik Politechniki Częstochowskiej oraz członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Północ”.
      Zastępca Paweł Szczeszek – PiS - były asystent prezydenta Matyjaszczyka oraz członek Rady Nadzorczej Radomskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.
      Rada Nadzorcza
      Zbigniew Miszczyk – SLD - prezes Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej.
      Jarosław Grzybowski – SLD - członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Północ”.
      Wiesław Bąk – SLD - były starosta powiatu częstochowskiego, obecnie pracuje w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego, także członek Rady Wojewódzkiej SLD.

      Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o.
      Zarząd
      Prezes Zbigniew Sosiński – SLD - był m.in. dyrektorem częstochowskiego „Wykrometu”, prezesem zarządu Spółdzielni Pracy „Elektromet”, zastępcą prezydenta Częstochowy, wiceprezesem Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego.
      Zastępca Sebastian Rozpondek – syn posłanki PO Haliny Rozpondek.
      Zastępca Mirosław Matyszczak – PiS - były dyrektor RUCH Częstochowa, były członek zarządu Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego.
      Rada Nadzorcza
      Stefan Nowak – SLD - doradca prezydenta, pracownik Politechniki Częstochowskiej.
      Damian Lewandowski – SLD - zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
      Jan Komoniewski – SLD - (?), ojciec prezydenta Będzina.
      Artur Wróbel – pracownik spółki.
      Agata Rządkowska – pracownik spółki.

      Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne
      Zarząd
      Prezes Robert Kalinowski – SLD - współpracował z Amest Kamieńsk, Fundacją Ośrodek Szkolenia Kadr, członek Rady Nadzorczej Oczyszczalni „Warta”, pełnomocnik prezydenta ds. przygotowania procesu wprowadzania nowych zasad gospodarki odpadami komunalnymi.
      Zastępca Krzysztof Łoziński – PO - sekretarz Zarządu Koła Platformy Obywatelskiej nr 1 pod wodzą Haliny Rozpondek, zasiada także w Zarządzie i w Radzie Powiatowej PO.
      Rada Nadzorcza
      Przemysław Koperski – SLD – człowiek przywieziony z Bielska-Białej, zastępca prezydenta Matyjaszczyka, były dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, radny dwóch kadencji Rady Powiatu Bielsko-Białej.
      Agnieszka Ulfik – była wykładowcą na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i adiunktem na Politechnice Częstochowskiej.
      Paweł Kołodziejski – SLD - (?), człowiek przywieziony z Warszawy, wicedyrektor Zarządu Terenów Publicznych Dzielnicy Śródmieście w Warszawie, Koło SLD Rampa.
      Andrzej Di Gusto – członek załogi i związków zawodowych.
      Tadeusz Wenecki – SLD - prezes Koksowni Częstochowa Nowa, były prezes Towarzystwa Finansowego Silesia, które uczestniczyło w sprzedaży Huty.
      Zbigniew Dziuba – pracownik spółki.

      Oczyszczalnia Ścieków „Warta” SA
      Zarząd
      Prezes Rafał Lewandowski – SLD - były doradca prezydenta Matyjaszczyka.
      Zastępca Edward Sokołowski – Unia Laikatu Katolickiego
      Zastępca Jerzy Żurek – PO - były wicewójt Gminy Konopiska.
      Rada Nadzorcza
      Jarosław Marszałek – SLD - zastępca prezydenta Matyjaszczyka, zastępca prezesa Związku Komunalnego Gmin ds. Wodociągów i Kanalizacji.
      Artur Gacek – biznesmen, prezes Zarządu firmy Polontex, działa także w Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie oraz w Krajowej Izbie Gospodarczej.
      Ireneusz Mazur – były członek Rady Nadzorczej spółki Elsen.
      Andrzej Babczyński – prezes Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.
      Robert Kalinowski – SLD - współpracował z Amest Kamieńsk, Fundacją Ośrodek Szkolenia Kadr, prezes Częstochowskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego, pełnomocnik prezydenta ds. przygotowania procesu wprowadzania nowych zasad gospodarki odpadami komunalnymi.
      Rafał Ziębacz – SLD

      Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego SA
      Zarząd
      Prezes Andrzej Babczyński i członkowie Zarządu: Zbigniew Cierpiał i Michał Król pełnią swoje funkcje od wielu lat. Trudno o tych panach więcej coś powiedzieć, na stronach Biuletynu Informacji Publicznej nie ma o nich żadnych informacji, również obowiązkowych oświadczeń majątkowych.
      Rada Nadzorcza (członkowie, którzy zasiadają z ramienia Miasta Częstochowa)
      Ireneusz Tondera – SLD - (?), człowiek przywieziony z Warszawy, zamieszany w głośną sprawę pobicia Jacka Kuronia za czasów PRL-u, obecnie zasiada w radzie warszawskiej dzielnicy Praga-Północ. Był też radnym gminy Warszawa-Centrum, zasiadał w sejmiku mazowieckim, był burmistrzem i wiceburmistrzem Pragi-Północ.
      Paweł Pawlak – SLD - (?), człowiek przywieziony z Warszawy, był wiceburmistrzem Woli w Warszawie, obecnie jest jej radnym, członek Rady Krajowej SLD).

      ***
      Wszyscy ci wpływowi ludzie, którzy decydują o przyszłości mieszkańców i miasta Częstochowy, kiedyś należeli, należą bądź sympatyzują z konkretną partią polityczną lub też jej sprzyjają (partie uwzględniliśmy w opisie). To dzięki układom, które na początku swojej kadencji zawarł prezydent Matyjaszczyk, większość z nich mogła liczyć na tak intratne stanowiska. I co częstochowianie na to?"

      www.7dni.com.pl/Aktualnosci/?id=1201&addComment=no
  • Gość: uśmiech numeru Re: Konrad Głębocki, radny Wspólnoty Samorządowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.12, 22:32
   Hipokryta. Jemu kury macać a nie polityką się zajmować i krytykować. Członkowie Wspólnoty i przydupasy Tadeusza Wrony nie mają moralnego prawa do krytyki kogokolwiek. Drogi za Wrony były tragiczne, inwestorów co kot napłakał. Tylko markety się mnożyły zwolnione od podatków a w nich praca za nędzne grosze. Z drugiej strony zgraja zarozumiałych urzędasów przydupasów dobrze przyspawanych przez Wronę, prawie na amen do stołków.

   Panie Głębocki. Częstochowa za waszych rządów nie była krainą mlekiem i miodem płynącą. To była taka sama nędza jak teraz.
   Kończ człowieku z bredniami, pseudopolityką i zajmij się czymś pożytecznym. Nie wkurzaj ludzi. Wszyscy powinniście iść do PUP. Oczywiście jako petenci.
  • elinne2 ec 12.02.13, 19:31
   Witam!
   Z przykrością czytam wypowiedzi niektórych forumowiczów. Myślę, że przetwarzanie na poziomie oceny przez pryzmat wyglądu, tudzież polityki poprzedników mówi samo przez się o jakości tej oceny. Pan Głębocki podaje konkretne fakty, autentyczne, podlegające weryfikacji argumenty -dlaczego głosy krytyczne nie zechcą odnieść się do tej materii. Myślę, że jedynie merytoryczna polemika realizuje prawdziwy cel jakim jest dobro miasta i mieszkańców. Zachęcam opozycjonistów do takiej właśnie refleksj...Aż strach pomyśleć, do czego dojdziemy jako miasto, kiedy Nasze decyzje będą opierać się wyłącznie na emocjach, pogłoskach, propagandzie medialnej. W pełni popieram działania Wspólnoty, gdyż prezentują Oni jasne, uczciwe stanowisko skoncentrowane na problemia, a nie osobistych interesach czy układach. Pozdrawiam!
   • angrusz1 Re: ec 12.02.13, 20:29
    elinne2 napisał(a):

    > Witam!
    > Z przykrością czytam wypowiedzi niektórych forumowiczów. Myślę, że przetwarzani
    > e na poziomie oceny przez pryzmat wyglądu, tudzież polityki poprzedników mówi s
    > amo przez się o jakości tej oceny. Pan Głębocki podaje konkretne fakty, autenty
    > czne, podlegające weryfikacji argumenty -dlaczego głosy krytyczne nie zechcą od
    > nieść się do tej materii. Myślę, że jedynie merytoryczna polemika realizuje pra
    > wdziwy cel jakim jest dobro miasta i mieszkańców. Zachęcam opozycjonistów do ta
    > kiej właśnie refleksj...Aż strach pomyśleć, do czego dojdziemy jako miasto, kie
    > dy Nasze decyzje będą opierać się wyłącznie na emocjach, pogłoskach, propagandz
    > ie medialnej. W pełni popieram działania Wspólnoty, gdyż prezentują Oni jasne,
    > uczciwe stanowisko skoncentrowane na problemia, a nie osobistych interesach cz
    > y układach. Pozdrawiam! "

    Ale to wyborcy wybierają takich radnych . Taki to poziom umysłowy i wyrobienie polityczne wyborców .
    Tak to się zaczęło 23 lata temu . Nie zastanawianie się , nie wsłuchiwanie co kandydat ma do powiedzenia ale zdjęcie z Lechem się liczyło .

    A w innym przypadku " pieniądze moskiewskie " wydane na kampanię wyborczą .
    I tak to dalej działa .
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka