Dodaj do ulubionych

Prawo Jazdy Kat.C gdzie ?

07.01.13, 22:53
Jak w temacie potrzebuję zrobić kurs prawa jazdy kat.C możecie polecić szkołę z dobrymi samochodami i normalnymi instruktorami ?
Dziękuję
Obserwuj wątek
    • d0_0b Re: Prawo Jazdy Kat.C gdzie ? 08.01.13, 09:06
      ... ale zdajesz sobie sprawę, że samo Prawo Jazdy "C" nic Ci nie da ?? Wiesz, że później (mając już taki dokument) będziesz musiał odbyć szkolenie, zwane KURSEM KWALIFIKACYJNYM (dawniej zwane "przewóz towarów"), który kosztuje 3000 zł (trzy tysiące złotych) ...
      Podsumowując: Prawo Jazdy "C" + Świadectwo Kwalifikacji = (około) 5 tyś. zł.
      Wracając do Twojego pytania: podobno PROGRESS jest dobry (dużo aut) ... ja robiłem w FORMAT - mają tylko trzy ciężarówki, ale instruktorzy niźli - zdałem za pierwszym razem.
    • michalikdd Re: Prawo Jazdy Kat.C gdzie ? 12.01.13, 22:41
      Nie wiem jak wygląda sprawa z Kat.C ale ogólnie nie polecam szkoły Progress. Grupa cwaniaków, którym zależy na jak najszybszej i największej kasie. Może i mają dużą ilość "sprzętu" ale warto się zastanowić, skąd wzięli na na to wszystko środki. Duża popularność nie zawsze świadczy o wysokiej jakości...
      • green_eyed_girl Re: Prawo Jazdy Kat.C gdzie ? 13.01.13, 09:28
        To ciekawe, co piszesz o szkole "Progress". Miałeś z nią do czynienia? Bo z tego, co ja wiem (z doświadczenia własnego i nie tylko) jest to wspaniała szkoła nauki jazdy i nie spotkałam się z niepochlebnymi opiniami na ich temat...
          • green_eyed_girl Re: Prawo Jazdy Kat.C gdzie ? 13.01.13, 18:29
            Na czym polega ich "wspaniałość"? Na podejściu do kursantów. Wszystko tłumaczą po milion razy, mają niewyczerpane pokłady cierpliwości, zawsze wszystko robią tak, jak być powinno (nie ma egzaminu po 15 godzinach jazd, żeby kasę zwinąć do kieszeni, etc.), jazdy przeprowadzają na różnych samochodach, z różnymi skrzyniami biegów, nie ma jednego instruktora przypisanego do jednego kursanta, tylko się zmieniają, żeby kursant mógł poznać różne trasy egzaminacyjne, itp, itd. Długo mogłabym wymieniać... Wiem, że C+E też będę robić u nich i ogromnie żałuję, że nie mają autobusu, bo "D" też bym chciała robić z Progressem.
            • michalikdd Re: Prawo Jazdy Kat.C gdzie ? 13.01.13, 20:43
              Widzę, że jesteś zachwycona, ja i tak zdania na ten temat nie zmienię. Gdzie niby jest egzamin po 15 godzinach jazd, masz porównanie z innymi OSK?

Szkoda czasu na dyskusje, temat wątku dotyczy czego innego, niech teraz inni doradzą autorowi, gdzie najkorzystniej dla Niego byłoby się udać...
    • luklukal Re: Prawo Jazdy Kat.C gdzie ? 28.09.20, 21:10
      Ja spokojnie mogę polecić kurs u Przybylskich w Progressie. Robiłem u nich kurs na kat b jakiś czas temu a ostatnio kat c. Za każdym razem wszystko było ok. Bardzo dobra obsługa w biurze. Są elastyczni jeżeli chodzi o terminy kursów. Instruktorzy z doświadczeniem i pasją. Wiedzą jak nauczać. Egzamin po szkoleniu u nich to tylko formalność. Tak przynajmniej było w moim przypadku.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka